نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها

ممدرضا و امیر و عرفان رفیق من هستن و رفیق باقی میمونن حتی اگر کارشون بد بوده باشه هم بازم سر رفاقت پاشون میمونم چون رفاقت برای من بیشتر ارزش داره تا بازی ؛

پ.ن؛ ما برای شمال شرق میجنگیم شما برای ساید خودتون تنها تفاوت همینه پس زور اضافی و بهانه نیارین، اگر ضعف دارین بگین ضعف دارین ادای شاخ ها رو در نیارین :| در ضمن پوش هم نکنیم خوب نیست میزان همر بعضی ها به غارتشون نمیخوره

سلام

حنات دیگه رنگی نداره دادا
روی حرف ها خودت هم نمیمونی هی رنگ عوض میکنی
یکیش همون نانکپت که چیف شد اومدی گفتی 30 کی شمشیر بود بعد 10 روز اومدی
عکس گذاشتی گفتی 70 کی بوده

الان داری از خریدار ها حمایت میکنی قبلش هم خبر نداشتی اصلا
فقط یکی اومده گفته وی پی ان میخوام تو هم دادی اون ای پی هم مال وی پی انه بود
هر پستی که اینجا میزارید میمونه ثبت میشه وقتی میخواییم حرف بزنیم یکم فکر کنیم خوبه
برای شمال شرق میجنگی ولی به چه قیمتی مهمه
از همر تبری من خبر داری؟ بله میدونم رو اکانت منم لاگین داشتید بخاطر وی پی اس پسورد داده بودم اقای ایکس
داده بود بهتون نمیخوام وارد جزییات بشم که ما رو فروخت و خیانت کرد به ساید و....
تو کارت درسته آمار همر ها ساید ما داری ایولا )
جالبیش اینجاست اون دوستتون که بن شده بود اومده میگه من پلیر جنوب غربم
اکانت ها ی ایکس و وای که فروختن میگه مال من بوده و ..... یه مشت اراجیف
بله من بهش گفته بودم راز رو بیاره تا نامه بدیم از بن دربیاد و پیچوندمش همینجا هم میگم
کتیبه که با لینک سبز زدید برداشتید یا بهتره بگم از اقای ایکس بردی اونم لینک سبز معماری مگه داریم
در عوض اون همه کثبف کاری اکانت خریدن و کتیبه برداشتن فک نکنم به چشم بیاد )
اسم مجید رو اوردی اون پلن هم که زدیم رو سرباز گرزدار امار بهت رسیده بود
قبل اینکه بخوایم بزنیم اکانت ها که تو پلن بودن گفتم رمز ها عوض کنید چون میدونستم
کیا پسورد اون اکانت ها دارن قبلش هم گفتم عوض کنید که گفتن رو وی پی اس هست و فلان
و مشکلی نیست وسط پلن دیدیم معماری اومد رو اکانت 30 ساعت قبل لند اسم دهکده هم گذاشتن حفره )
گفتم دست نگه داریم نزنیم دیگه پلن رو رفت ولی چون همر ها زده بودیم باقی هم زدیم
بعد پلن اومدن گفتم فلانی اومده رو یک پا ایستاده مثل مرغ )) گفته این ریل هست و فلان
پست هاش هستن خواستید براتون ریپلای کنم
منظور از پوش هم که تو پستت گفتی اگه منظورت منم باید بگم داداش چشمات باز کن واندر رو اکانت هست

پی نوشت: اگه فروم نمیام حرفی نمیزنم برا اینه کسایی که باهام هستن میدونن از اول سرور
چی بوده و چی شده در جریان سرور هستن و این برا من کافی هست
پی نوشت 2:چرا ناتار نمیاد بالا )