نقل قول نوشته اصلی توسط WolFlanD نمایش پست ها
خیلی بده واسه مرد بگن حرف زد و عمل نکرد ؛
گفتی پست رو نمیخونی و ریپلای نمیکنی !

من نمیدونم چرا به تو اینقدر فشار اومده من اون سرور با اون دختره رفاقت کردم ؟
یک جوری هم میگه دفاع دادی انگار دفاع تو رو بهش دادم ! خودم 10ک محافظ ساخته بودم براش فرستادم ، تو که با همرت دفاع کردی دیگه چرا از دست من دلخوری ! تقصیر منه ج.ش اومد تو رو زد ؟!

اون رفاقت و مرامی هم که تو میگی دیدی ؛ ارزشی نداره اگر فقط در حد حرف باشه ، رفاقت و مرام به متا و ... نیست ، رفاقت یعنی این که مسعود Brain بره توی SW مثلا اک بزنه بعد از ش.ش روش همر لانچ شه ، مطمئن باش من سزار هامو براش پشتیبانی میفرستم ، این یعنی رفاقت .
همین کار رو برای همه 5 تا اکانتی که توی پروفایلم نوشتم و خودم بهشون گفتم بیان این سرور هم میکنم .
رفاقت > بازی

10 تا سرور بازی کردی همه سرور ها یا حذف کردی یا زدنت ، اخرش هم یا رفتی رو اکانت دیگران و زیر سایه اونا بودی ... یا با بهانه هایی مثل وقت بازی کردی ندارم و جدی بازی نمیکنم و ... پیچوندی ! بعد میای از پلیر های دیگه ایراد میگیری ! میگی این پوش میکنه اون مولتی بازه اون کثیف بازی میکنه و... یکی نیست به خودت بگه هر موقع خودت در حد دیگران بودی بیا نظر بده !

یه یادی هم بکنیم از پلیر هایی که واقعا پلیر بودن و بی ادعا همرشون رو لانچ کردن و الان امثال شما دارن خودشون رو جای اونا جا میزنن ؛
http://s2.img7.ir/w7sOe.png
دم زاوش و مصطفی گرم ؛
بعد آقا سجاد مریلین میاد میگه من " با اولی همرم جلو زن شدیم نان کپ علی 2113 پرید "

اینقدر همر اون اکانت Bad_Zat تلفات داد که شده بود 20ک شمشیر و 7ک کاتا !! مثلا همر واندر کوب بود بعد پلنر فوق حرفه ای شما می اومد از این همر به عنوان اینسرت شکن استفاده میکرد !

ختم کلام ؛
بحث در مورد سرور های گذشته هیچ فایده ای نداره علاقه ای هم ندارم ادامه بدم ، شما اگر پلیری این سرور بازی کن ببینیم چه میکنی ، فقط آخرش نیای بگی من جدی بازی نمیکردم و کار داشتم و نبودم و دف ساز بودم و ... ؛

-------------------------------------------------------

آنتی اسپم ؛

ببینیم این کتیبه های ما چقدر چکش میخوره
Untitled.png

دوستان کمتر غارت کنید به ما هم منابع برسه
Untitled.jpg
داداش میشه شما بگی اون سرور کدوم اکانت بودی و الان کدوم اکانت هستی
البته خودم اونجا کمکی امیر عباس بودم و اینجا mamut