نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
درود به دوستان عزیزم
خوب نیست پلن رو ما بریم بعد بقیه بیان بگن خبر آمد خبری در راه هست، اشتباه زدی داداچ!
خلاصه همه متوجه شدین که ما یه پلنی حالا زدیم تلاشمونو کردیم استاندار بزنیم و همینش برام ارزش داره، خلاصه زدیم رفت؛ الانم که دارم این پست رو میزارم آخرین 12 موج رو زدم؛

فقط نگران یه اکانت هستم که گندم منفیش نشد تامین بشه ناچار شدم یه سری نیرو پشتیبانی کنم که اونا لاست بخورن بجا اون همر؛ این یکی یکم ضعف مدیریتی و فشار مسئولیتی که رومون هست رو نشون میده؛

فرض هم بر این گرفتیم که داریم میزنیم به دیوار، جایی هم زدیم که پر دفاعه، پس اگر دیوار شدیم تعجبی نکنید؛

الان چار نفر بچه سال پاشن بیان اینجا بگن ما شاخیم و از دوران غار نشینی انسان ها دژکوب بازی میکردیم کسی نتونست ما رو بزنه و...، بزار بگن خوش باشن؛ ما هم سن اونا بودیم از اینجور جو ها میدادیم ، مخصوصا که دیوار بشیم میان و جشن میگیرن تو فروم پیشاپیش میگم شاد باشین؛ هرچند زیادی هم تو این ماه شادی نکنید؛
خلاصه این سرور، اسطوره کتیبه جمع کردن داریم، شاخ های مادر زادی داریم، دو تن از خدایان دژکوب جهان هم تو این سرور حضور دارن رو یه اکانت هم با هم هستن؛ دیگه ما به دید نمیایم

یه نکته آموزشی نه یاد آوری بگم؛ داداچ نیرو تو ده خودت خفت کنی؛ زیر کنی؛ هر کاری کنی روش؛ یا از اک خودت به خودت خورد خورد نیرو بزنی؛ در تاپ دفاع و هجوم تاثیری نداره

پ.ن؛ سالار دادا شرمنده یادم رفت دفعه قبل لینک های مربوط به زدن جنگ آموز کوچیک رو بزارم، سرم شلوغ بود یادم رفت ...
پ.ن؛ دو روز اومدیم تاپ غارت انصافا روحمون شاد شد، خداحافظ تاپ غارت ... :-) (یه لبخند تلخ :دی)
پ.ن؛ افشین حاجی اون بازی ها رو داری دان میکنی دیگه ؟
پ.ن؛ عرفان داداچ قهرمان رو سواره فرستادم کارم درسته حال کن

wolf

پلن میزنیم که بریم دیوار
بالاخره دیوار رفتن هم جزی از بازیه

همونطور که ترشی انداختن همر هم جزی از بازیه