نقل قول نوشته اصلی توسط m3ntal نمایش پست ها
سلام ملت
از اونجایی که اسم بنده برده شده ، باید یه خورده جواب بدم .
اولا شرمنده دیر اومدم . یه خورده در گیر بودم .
در مورد ساپورت واندر باید بگم یه ساپورت با پاپ 100 تا زده شد از شمال غرب که دلایلش رو هم به مصطفی گرزی گفتم و فکر نمیکنم نیازی باشه پاسخ بدم بازم . اما اگه خیلی خسارت بالایی بوده بیام واستون یه ده 6.4.4.4 منابع 8 کنم
در مورد ده های دف ساز هم باید بگم . جنوب غرب 4 تا 6 همر داره و در کل 10 تا تارگت دارن . پس کل دف رو دادن به همون 10 تارگت . چیزی که حجوم اتحاد ها مشخصه شمال شرق و جنوب شرق بیشتر حمله کردن و پلن رفتن تا متای غرب . خوب برای زدن این 10 تارگت نیازه اول دف غزب یه خورده سبک شه .
حالا این حرکت کثیفه یا نه . هر کسی قضاوت خودش رو داره
یادمه قدیما که من دف ساز کامل بودم بدون یه دونه حجومی ، بازم همیشه تارگت بودم ، با اینکه همه میدونستن من دف سازم
حالا اگه سبک کردن دف حریف تایم واندر کار کثیفه . مشکلی نیست . من شحصا کثیفم

در مورد دف ریختن توی مولتی هم قبلا بحثش شده هم اینجا و هم فروم سرور های دیگه . مولتی داشتن کار کثیفیه و زدنش و یا دف ریختن توش هم پاسخ کثیفیه
البته من نه دف دادم توی مولتی و نه در جریانش بودم . زدن ناتار هم کار خوبی نبود و شما هم جبران کردین پس جای شکایتی نیست

موفق باشید و شاد
سلام عرض شد خدمت همه ی دوستان و آقا اشین
اقشین جان اولا تا اونجا که ما دیدیم یه ده با پاپ100 نبود و چندتا زدید!!!!
گذاشتینم وقتی تاپ عوض شد که تاپ مدافعین اکانت تنکیو رو نذاریم در جواب اونم مشکلی نداره میشه به گزارشات رجوع کرد که البته زیاد و وقت گیره راجت تر اینه به اکانت تنکیو مراجعه کنید ببینین چندتا فقط از یه اکانت زدین!!!!! بله شما دلیل اوردی که چرا اون یدونه ده پاپ صد و زدی اما اصلا دلیل قانع کننده ای نبود و اجازه بده ما قانع نشیم
بعد در مورد دف و تارگت آخه دفی که میگید ما موجود نداریم دوستانم تو پستای قبلی اشاره کردن دف ما همون بود که دیوار کردیم و نصف همونم پرید!!
بالاخره شما همرای خودتونو نمیزنید که بایدم پلن برید ماها همریم اگه باشه بچه ها زحمت کشیدن پاش نمیدن زده شه :d
البته لفظ متای شرق و غربم جالبه چون شما شرق غرب بالا پایین اکانت میگیرین میزنین ما ترجیح دادیم بازنده باشیم ولی با ساید متامون دست برادریدادیم باختیمم کنار هم باشیم بردیمم باهم باشیم (البته که یا شما میبرین یا ناتار:d)

اینم عکس واندرا تا این لحظه
121314.jpg

پ ن: من فک کردم گفتید متای شرق شایدم اشتباه خوندم

پ ن 2: افشین جان ما چیزای خوبی از شما دیده بودیم و شنیده بودیم یسری کارا و دلایل غیرمنطقیو انتظار نداشتیم

اما بازیه دیگه با روشهای مختلف ما احترام حفظ میکنیم
موفق باشید