نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
تا الانشم تنهایی زیاد کار کردم هم اکانتمو کشیدم بالا هم به ساید کمک کردم
ببینم عزیزم ، چرا انقدر خودتو به در و دیوار میکوبی !؟ چرا پستات انقدر بوی حذف میده =)))) اون سرور e1 طبق شنیده هام ، عارف اشتباه کرده که بهتون اجازه نفس کشیدن داده ، مثه اینکه خیلیم رو حرفا نموندین داداش من هر کاری و هر سبک بازی یه پاتک داره ، 4تا مولتیتو زدم از رنک 1 و 2 رید افتادی 4 و 5 اون یکی دوستمونم که زوری دهم مونده ، اسطوره عزیزم که باید از اون سمت مپ برم سراغش ! این سرور پلیر نداشتی یا همه سرورا !؟ والا 50% هم که دیدن ما کمرنگ بازی میکنیم از زیر چادر روسریاشون بیرون اومدن این بوی حذفی که میده پستت ، از رو مولتیات فک کنم اومده )) شمشیرات از اون 45تا که مونده بودن چقد بیشتر شده بیگ همر عزیزم !؟ تورو خدا به شعور مخاطبین توهین نکنین ، اکانت disaster خفت نشد ، دوستمون اومد مثلا با تبرا دف کنه ، وگرنه اسکات 15 مین قبلشو دارم که 2کی کاتا بود تو ده و جاخالی داد ، فیک رفتیم کفت بذاره که 0 نشه ))) گل پسر من الفبای این بازی رو خیلی سال پیش درس دادم ، واسه من 4تایی 5تایی ممنوع ن ن ن ن ))))اومدین رو اکانت دیدین رو لاسته ، گلد ندارین ، کار پیش اومد ، نت قطع شد 3 روز پیش یهو وصل شد :دی دیگه چی !؟ ببینم اکانت GoodFellas هم تو کی 1 همین طوریا شد که گفتی بعد فروختی به سهیل و گلد گرفتی !؟ آقای لیدر قبول کن حتی پلن چکمه ت هم اشتباه بوده ، قبول کن که دنبال بهانه ای که در بری ! قبول کن وقتی میبینی کم آوردی ، جا اینکه بسازی ول میکنی ! قبول کن که اسکات کشیدی و فک کردی همر خوابه تو بیس به جای عوام فریبی بیا تشویق کن که یه پلن اجرا شد و شما متوجه نشدی ، قبول کن مولتی ساختی که رید بدی ! همر خوب کشیدی ولی از ترس خفت شدنش خیلی دوسش نداری ! :دی

پ.ن : وقتی تو سایدی از ما بزرگتر هس ، هیچگاه به اندازه ای دچار جو نشویم که زحمات یه ساید رو یه شبه به باد بدیم ! سیاست جزیی از بازی است ! پلیر بیشتر = تارگت بیشتر ! اگه نمیزنم سر شما نیس ! تا اینجاش سر افشینه ، حس کنم بی احترامی داره میشه جای کل کل ، از شمال و جنوب میام سراغت ! اینکه 100کی دف بوده ! بپرسی از دوستانی که در سرورهای قبل از امضای شما ( خیلی قبلتر =)))) ) حضور داشتن بهت میگن که چه کسایی رو چجوری زدم که حتی بهشون کمک کردم که از سرورای نرمال بدوئن برن 3 ایکس و تو اونجا بهشون بگن لیدر کبیر اسپید فک کنم منظورم واضح بود کاملا از لقبی که گفتم ! ولی از اونجایی که سنشون خیلی بیشتر از شماس و تا حدودی من ، و چون حضور ندارن ، نام نمیبرم ! بازیه ! تفریح کن زیاد جدی نگیرش ! به قول این نوشته پشت مانتویی ها ولی ورژن بازیش ! Keep Calm And play !

پ.ن : نیام دنبال pokemon تو ش.ش =))))))) جنگل زیاده سبزاش اونجاس :| !؟ آقا من نه بازی کردم تا حالا یه بار نه دیدم از نزدیک ، فقط خبر زیاد شنیدم ازش !!! )))

پ.ن : هر وقت حضور داشتی بگو که تارگتو بگم ببینم چقدر دف میریزی جناب توتال لیدر اکانت فروش ))) فشار به من و بچه هام نیومده ، به اونی اومد که یه 30 15 با رم جلو زد ، پشتشم خودش 20% لاست خورد ولی امروز با 6کی شمشیر و 6 کی رعد پس گرفتن ازش ! فشار به کسی میاد که نزدیک 20تا از مولتیاش کراپاش میخوره و نمیتونه ریدشون بده ، 30کی تبر و 10 کی رم و 3 کی کاتا و یه مقدار تی کی از سایدش خفت میشه ولی وقتی خودش با 7 کی رعد میاد صاف میره تو نیزه ها ! فشار به کسی میاد که یه اکانت گول که رو حذف بوده میاد سایدشو شخم میزنه بدون اینکه همرا اصلی اسیب ببینه ولی همر گول اول سرور که از قضا تو سایدش بوده 1 ساعت مونده به ازادی کتیبه ها خفت میشه ! بهت قول میدم من یک دهم شمایی که میگی وقت نداری ، نه واسه اکانت و سرور وقت گذاشتم ، نه واسه بچه هام ، منتها 7 8 سال پیش هر چی بلد بودم یادشون دادم ، الانم همه شون هم بهتر از من بلدن ، هم بیشتر از من میفهمن بازی رو ! دنبال این نبودم که فراری بدم پلیرامو که کپشون رو رید کنم مستر لیدر من موندم ، اکانتا اگه گلد نداشته چجوری رو غارت خودکار بوده پس !؟ چجور شد اینترنت همه وقتی چکمه زده شد وصل شد یهو =)))))))

با تشکر