صفحه 151 از 158 نخستنخست ... 51101141149150151152153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

درود

دوست عزیز من متوجه منظور شما نمیشم

وقتی که تمام واندرها روی سطح 0 هست ؛ شما بفرمایید طبق قانون کدوم برنده هست .

با تشکر
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

2. نپسندیدن kinG NE, sw team نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD UnderTaker نمایش پست ها
    درود

با تشکر

ما خودمون میدونیم شما متوجه نشدی
    برو از رئیست بپرس اینجور مواقع قانون چی میگه

چندساله که به دلیل کم شدن پلیر واندر 100 میشه ولی قدیما سرور ها یکی درمیون 100 میشد

با آگاهی از قوانین ما را بیکار کنید.....

4. تشکر sw team, MOJTABA_CRASSUS, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

با تشکر
    سلام

دادا چرا خودت میزنی به اون راه یعنی جوابش نمیدونی ؟
    1 ساله سرور شروع شده داره به لحظات پایانی میرسه اگه کسی میتونست
    تا این زمان برنده بشه میشد وقتی همه صفرن خب ناتار برنده میشه حالا تا روز 15 هوم که ببینیم
    بالاترین واندر شانس کدوم ساید میشه بیکار که نیستیم بشینیم پای این بازی شما هم تمدیدش کنید
    سرور همون لحظه که استارت خورد تایم کتیبه نقشه و اتمام سرور مشخص شده تموم شد رفت دیگه
    مگه حتما باید یرنده داشته باشیم هرچند میدونم اینارو هم خودت بهتر میدونی ولی ...
    روز صلح هم که نداشتیم این سرور اطلاع رسانی هم نشد مولتی هانتر چیزی اعلام نکرد و نامه نداد
    من خودم بخاطر اینکه زحمات بچه ها تو این روزا که سرشون شلوغه و نیستن خراب نشه موندم پا این بازی
    با خا نواده هم مسافرت نرفتم موندم خونه بازی ترجیح دادم به خانواده که حداقل زحمات کسایی که
    1 سال بازی کردن تو این چند روز خراب نشه .... حالا کاری هم به روز صلح اینچیزا ندارم سرور سر همون
    تایمی که هست باید تموم بشه اینو لطفا به مدیریت اطلاع بدید

ممنون
    TIRED TEAM

6. تشکر M3nTaL, sw team تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    خیلی خوبه که حداقل سر یه بحث همه بچه های این سرور هم نظر هستن
    آخه تمدید سرور یعنی چی ؟!
    مثلا شما بیایین و 10 سال دیگه تمدید کنید این رو ، وقتی سرور اینقدر مشکل داره که نمیشه کاری کرد ، نتیجه فرقی نمیکنه که . بازم همینه اوضاع .
    خواهشا تموم کنید این سرور رو بریم دنبال زندگیمون

8. تشکر MOJTABA_CRASSUS, sw team تشکر نمود
    پسندیدن MOJTABA_CRASSUS, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

با تشکر
    منظور من خیلی واضح مبرهن
    هرجا اصولا اگه پلیر نمی تونست صد کنه واندر رو ناتار یه واندر رو می کشید بالا و صد می کرد و پلیری که بعد از ناتار بالاترین لول واندر رو داشت برنده سرور اعلام می شد
    باقیش هم که مشخصه مثل برترین مدافع و مهاجم و قهرمان و بالاترین پاپ ...
    دیگه یه سال پیش شما اعلام کردی تاریخ پایان سرور فلان موقع
    همه هم برنامشون رو تا همون موقع چیدن

میشه الان اعلام کنید لطفا برنده سرور در صورت صفر موندن تمام واندر ها بر چه اساسی توسط شما مشخص می شه؟
    ir1 first round : philip9617
    ts5.ir : baxshomal
    tc8.ir :Black W0rld
    ts9.ir : !seven
    final: Zeus has return
    l1:Game Over Team
    C1 : Sooshiant(Holder Of the wonder)
    BLACK W0RLD (holder of the Wonder)
    bax shomal (Holder Of the Wonder)
    Ernest
    Baxshomall
    Whitebird

10. تشکر MOJTABA_CRASSUS, M3nTaL, sw team تشکر نمود
    پسندیدن MOJTABA_CRASSUS, M3nTaL, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiant نمایش پست ها
    منظور من خیلی واضح مبرهن
    هرجا اصولا اگه پلیر نمی تونست صد کنه واندر رو ناتار یه واندر رو می کشید بالا و صد می کرد و پلیری که بعد از ناتار بالاترین لول واندر رو داشت برنده سرور اعلام می شد
    باقیش هم که مشخصه مثل برترین مدافع و مهاجم و قهرمان و بالاترین پاپ ...
    دیگه یه سال پیش شما اعلام کردی تاریخ پایان سرور فلان موقع
    همه هم برنامشون رو تا همون موقع چیدن

میشه الان اعلام کنید لطفا برنده سرور در صورت صفر موندن تمام واندر ها بر چه اساسی توسط شما مشخص می شه؟
    از اونجایی که توانایی ویرایش قوانین جزو اختیارات مدیر هستو همه ماها این قانون رو زمان رجیستر کردن قبول کردیم . حق پرسیدن اینگونه سوالات رو نداریم . دیدی اصلا واندر رو ما 100 کردیم اما مدیریت دوست داشت و ناتار رو برنده اعلام کرد . یا ناتار 100 میکنه و مدیر محترم از من خوشش میاد ، میگه من برنده ام
    سوالای اینجوری میخوایی بپرسی برو اینجا و بپرس . میخوام بعدا یه رمان به نام سوالات بی جواب از متن اون قسمت چاپ کنم و درآمد حاصله رو هم بدم برای پیشرفت بیشتر این سایت

Sketch (1).jpg

2 دقیقه اومدم ها ، باز اتک گزاشتین روم ؟
    پ ن : الکی شلوغ نکنین اینجا . تو ترکم . وسوسم نکنید برای اسپم

- - - Updated - - -

راستی از اتاق فرمان اشاره میکنن برای 0 کردن یک ده باید 20 موج بزنید نه 19 موج . لطفا یه موج دیگه هم بزنید و کامل 0 کنینش
    با تشکر

12. تشکر sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

درود

من یه بار دیگه پست خود رو اینجا قرار میدم

درود
    با تبریک سال نو
    در این صورت یا زمان سرور افزایش پیدا خواهد کرد و یا سرور بدون برنده به پایان خواهد رسید و تصمیم گیری در این مورد به عهده مدیریت کل سرورها میباشد.

با تشکر
    قسمتی که قرمز هست رو مطالعه بفرمایید.

در جواب دوستی که پرسیده بودند اگه واندر ها همه 0 باشه چه اتفاقی میافته گفتم یکی از این دو اتفاق 1: افزایش تایم سرور 2: بدون برنده.

افزایش تایم سرور رو دیدید بدون برنده رو ندیدین؟

که البته به احتمال 90% بدون برنده سرور به پایان خواهد رسید و فقط جوایز بزرگترین امپراطوری و بزگترین همر و قهرمان و مهاجم داده خواهد شد.

من صرفا قصدم اطلاع رسانی بود که یه وقت برداشت کاربر ها این نباشه که اکانت توقیف شده چون واندر سطح 27 داره برنده سرور خواهد بود و برنامه ریزیشون رو بر اون مبنا قرار بدن در صورتی که طبق قوانین اکانت متخلف برنده نمیشه و اگر واندری بالاتر از 27 باشه برنده میشه و در غیر اینصورت واندر بعد از ایشون و در صورتی که همه واندر ها 0 باشند مطلبی که بالا گفتم صادق خواهد بود و تحت هیچ شرایطی اکانت توقیف شده برنده معرفی نخواهد شد.
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد

14. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

من یه بار دیگه پست خود رو اینجا قرار میدم

قسمتی که قرمز هست رو مطالعه بفرمایید.

در جواب دوستی که پرسیده بودند اگه واندر ها همه 0 باشه چه اتفاقی میافته گفتم یکی از این دو اتفاق 1: افزایش تایم سرور 2: بدون برنده.

افزایش تایم سرور رو دیدید بدون برنده رو ندیدین؟

که البته به احتمال 90% بدون برنده سرور به پایان خواهد رسید و فقط جوایز بزرگترین امپراطوری و بزگترین همر و قهرمان و مهاجم داده خواهد شد.

من صرفا قصدم اطلاع رسانی بود که یه وقت برداشت کاربر ها این نباشه که اکانت توقیف شده چون واندر سطح 27 داره برنده سرور خواهد بود و برنامه ریزیشون رو بر اون مبنا قرار بدن در صورتی که طبق قوانین اکانت متخلف برنده نمیشه و اگر واندری بالاتر از 27 باشه برنده میشه و در غیر اینصورت واندر بعد از ایشون و در صورتی که همه واندر ها 0 باشند مطلبی که بالا گفتم صادق خواهد بود و تحت هیچ شرایطی اکانت توقیف شده برنده معرفی نخواهد شد.
    سلام و عرض ادب
    کسی با اتمام سرور بدون برنده مشکلی نداره ک البته معلوم نیس بدون برنده باشه!!!
    توی پست شما یک ابهام هست که با صلاح دید مدیریت سرورها شاید زمان سرور تمدید بشه!!! پستتون کاملا 2پهلو هست:|
    زمان اتمام که قانونا طبق اعلام قبلی باید 15 فروردین باشه مگه اینکه بخاین باز قانون رو سلیقه ای اجرا کنید:| میمونه برنده سرور که اونم بعد از اتمام سرور طبق قوانین باید اعلام بشه چرا تنش ایجاد میکنید

پ.ن: اون فوتبال هست که قانون گل طلایی داره ی تبلت ارزش اینهمه وقت گذاشتن نداره)
    ویرایش توسط sw team : 03-27-2017 در ساعت 05:34 PM

16. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

درود

میشه طبق قانون شما بفرمایید زمانی که واندر ها همشون 0 هست کدوم اکانت برنده سرور هست

ممنون میشم بند قانون رو هم ذکر کنید

بنده هیچ تنشی ایجاد نکردم صرفا جواب سوالی که از من شده بود رو دادم همین، حالا اگه شما این رو ایجاد تنش تعریف میکنید بحثش جداس.

با تشکر
    ویرایش توسط The UnderTaker : 03-27-2017 در ساعت 05:46 PM
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما لطف کنید اون بند از قانون که میگه درصورت نداشتن برنده تایم سرور رو افزایش میدن رو بذارید من حرفم رو پس میگیرم!! تا جایی که یاد دارم زمان اتمام سرورها سر زمان مقرر اتمام میافته ... حالا شما میخای تایم رو افزایش بدی که برنده داشته باشه سرور؟؟؟ تنش اون قسمت از پست شما ایجاد میکنه که میگید با تشخیص مدیریت سرورها شاید زمان سرور افزایش پیدا کنه!!! یعنی داشتن برنده در سرور اجباریه؟؟؟ شاید شما تشخیص بدین یکساله دیگه سرور تمدید بشه ما باید چکار کنیم اونوقت؟ توی یک پست دیگه اعلام کردین یک هفته قبل از اتمام سرور اعلام میشه که روند ادامه سرور چگونه هست!!! یعنی تمام برنامه ریزی یکساله پلیرهای یک سرور یک هفته مونده به اتمام سرور احتمال داره تغییر کنه!!!!

پ.ن: بهتره توی تمام مسایل به قانون اکتفا کنیم و سلیقه ای رفتار نکنیم... زمان اتمام سرور مثل قانون مولتی اکانت نیست که اجبارا سلیقه ای باهاش برخورد بشه!!!
    در مورد برنده سرور باید بعد از اتمام قانونی زمان سرور تصمیم گرفت!!!! به فرض که زمان رو افزایش دادید و باز هم سرور برنده نداشت بعدش چی؟!

صفحه 151 از 158 نخستنخست ... 51101141149150151152153 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع