صفحه 147 از 158 نخستنخست ... 4797137145146147148149157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RED LINE نمایش پست ها
    اما سر اون واندر لول 27 که امیدواری همه واندرا بخورن و اون همون 27 بمونه خوشحال نباش

با سلام

صلاح دیدم توضیح کوچیکی بدم در این مورد

طبق قوانین اکانتی که به علت نقض قوانین بازداشت شده به عنوان برنده بازی معرفی نخواهد شد ؛ حتی اگر بالاتر از سایر عمارت ها باشد و اکانت بعد از آن برنده معرفی میشود.

با تشکر
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

2. تشکر M3nTaL, sw team تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

والا وقتی واندر اتحادتون با این وضع میخوره به نظر خودت خنده نداره ؟ :| ، الان اگر واندر منتال اینطوری میشد که 6-7 صفحه فروم رو میبردین جلو همه ایل و تبار ج.غ باز از همه سرور ها رو خبر میکردین اینجا بیان براتون پست تشویقی بزارن !!! به اندازه کافی چاوز سوژه خنده ما هست خخخخ

فقط یه سوال داشتم چرا از 14ک رم به عنوان دفاع استفاده کردین ؟! یعنی رم نژاد رومن هم نیرو دفاعی محسوب میشه !؟

اینکه بدونم کی همرش گرزی و تبری هم ربط داره به داستان کلیشه ای خرید و فروش ! بهانتون رو پیدا کردین دیگه، فردا اگر ببازین هم بهانتون همینه که چون 2 تا اک از 50 تا اک سایدتون به یه نفر فروخته شده بود شما باختین مطمئن هم باش بقیه باور میکنن دلیلش رو خخخخخ

در مورد واندر هم واندر ما منتال، میخای بزنی بسم... اگه نه ادا بزن ها رو در نیار، قرار ما واندر تایرد رو سطح 98؛ یکم ناتار هم بهتون حال بده تا اون موقع

به دیوار شدن اشاره کردی،امیدوارم دیوار بشیم ولی ترسم از اینه همر اولی همر رد کنه

--------------------------------------------------------------------

در جواب به اون گل پسر هم بگم که؛ حد ما از حد شما رد شده؛ فارم جان بدو تا برسی !
    گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده !!!! تو جوابی نداری تا بدی پس داستان نگو خخخ

پ.ن؛ آخر کسی نگفت از مولتی های نیما چ خبر ؟ خخخخخ

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD UnderTaker نمایش پست ها
    با سلام

صلاح دیدم توضیح کوچیکی بدم در این مورد

طبق قوانین اکانتی که به علت نقض قوانین بازداشت شده به عنوان برنده بازی معرفی نخواهد شد ؛ حتی اگر بالاتر از سایر عمارت ها باشد و اکانت بعد از آن برنده معرفی میشود.

با تشکر
    درود،
    اگر همه واندر ها سطح صفر باشن برنده کدوم واندر میشه ؟
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

4. تشکر M3nTaL, Brain, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Brain, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان .
    بدون هیچ نوع خوشحالی و شادی یک عکس میزارم و میرم تا به دوستان بر نخوره
    Sketch.jpg

پ ن : اینجا فروم سرور ام1 نیست ، در موردش حرف نزنید
    پ ن : sw team عزیز ، شما خوبی و قوی ، همه ما زمین خوردتیم . کلا سعی کن هیچ جا چیزی ننویسی . ما قبولت داریم
    پ ن : این یک بازیه و نهایتش تا 15 فروردین ادامه خواهد داشت و تموم میشه . برا یه بازی حرمت و احترام همدیگه رو زیر سوال نبرید
    پ ن : اکانت هایی که خریداری شده بود ، حتی واندر من رو هم زده بود ، پس اینقدر خرید و فروش به همه شمال شرقی ها نسبت ندید . مثلا اگه یکی توی جنوب اکانت میخرید و ما میگفتیم همتون کثیف بازی میکنید درسته ؟!

پ ن مهم : همرت چیف شد ، نیا و کف خواب فروم نشو . همین میزان تایمی که تو فروم میزاری رو توی سرور بزار و دوباره همر بکش بالا
    شاد باشید و پیروز و موفق

6. تشکر 4567, WolFlanD, AmiR SalaR, Narsis تشکر نمود
    پسندیدن 4567, Brain, WolFlanD, AmiR SalaR, Narsis پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

همرم چیف شد کف خابی فروم) وات د فاز...
    با شعور مخاطب درست برخورد کنیم...
    ما تمام کسانی که تو گروه بودن و تو کثیف کاری نقش داشتن رو ریختیم بیرون شما چطور؟؟؟؟؟ بله بازیههههههههههه
    میگم کجا من پست تورو ریپلای کردم و گفتم تو عضوشون بودی که اینجوری خودتو به درو دیوار میکوبی) من حرف میذارم زمین صاحبش برداره فقط این بازی که شما خودتو داری براش به هر دری میکوبی توش برنده بشه خیلی وقت پیش برا ما تموم شده ... 6 7 سال پیش گذاشتیمش کنار... الان فقط برا دور همیش اومدیم بازی... تا اخر این سرور هم کنار کسایی که شروع کردیم هستیم... پلن اکانت ما کف خابی فرومه هست باید با شما هماهنگ کنم استاد؟؟
    کسایی که تو سایدم هستن میدونن چکارهایی برای سایدم کردم و خواهم کرد...

پ.ن: این سروری که شما برای بردنش خودتونو به هر دری زدید تا الان پلیرهای اس ذبلیو از 10 درصد توان بازیشونم استفاده نکردن و وقت نذاشتن...
    شما سوپر پلنرها و پلیرها پیگیر مشکل ای پی باشید تا بعد.... وی پی ان ای پیتون بهم نخوره صلوات....

8. تشکر mohsen.2pac, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیزم به قول خودت فحش رو میندازی زمین و صاحبش میاد بر میداره !
    من که همون اولش گفتم شما خوبی و قوی و ما زمین خوردتیم . آخه چیکار به بقیش داری ؟!
    یه بند در موردت بود که ازت اسم بردم . بقیش در مورد کل پلیر های هر 2 ساید بود . چه دوستان جنوب و چه بچه های شمال شرق .
    شما رو جزو هر 2 گروه هم حساب نکردم واسه همین جدا اسمت رو آوردم .
    شما اگه اینا واست خاطره بود ، توی سروری که نبودی نمیومدی چیز میز بگی گلم . الان نیگا من ام1 حذف کردم . دیگه پستی نزاشتم . شما اینقدر پیگیری که حتی توی بخشی که به نام منه هم میایی و نظر میدی
    در مورد کسایی که فروختن هم جز اکانت هایی که بن شدن کی رو اخراج کردین ؟!
    اگه اخراج کرده باشید که الان رو واندر 1 دونه دف هم نباید داشته باشید چون تا جایی که آمار دارم کل دف سازای جنوب هم فروخته شده بودن .
    در مورد مشکل آی پی هم بهت گفتم گلم . شما لانچر و یا پلنر نیستی ، نمیدونی از چی حرف میزنم . برو از بزرگترت بپرس . حرف منو تایید میکنه

بعد میایی میگی واست اینچیزا مهم نیست ؟!
    اگه نباشه که هرجا پست میزارم نباس بیایی نظر بدی .
    درمورد کف خوابی فروم هم باید خدمتت عرض کنم توی این یکی شخصا استادم ، حقم رو خوردن والا الان باس جا امید میشدم . اسپمر ندیدم از خودم بهتر . میخوایی اسپم کنی بیا بهت یاد بدم ، یه جوری اسپم کنی که ملت نخندن

بازم میگم دوستان ( به غیر sw team ) این یه بازیه ، بردن توی بازی خوبه ، اما برا یه سرور توهین کردن خوب نیست . شاید پس فردا ماها اومدیم جنوب غرب یا شما ها اومدین شمال شرق ، یه جوری رفتار کنیم که بیرون بازی بتونیم همدیگه رو تحمل کنیم .

- - - Updated - - -

راستی اگه فکر میکنین دف سازاتون فروخته نشده یه زنگ بزنم و هماهنگ کنم و دف واندرتون رو بیارم رو واندر خودم تا بفهمین اگه خیلی عقده بردن داشته باشم میتونم !

10. تشکر 4567, Brain تشکر نمود
    پسندیدن 4567, Brain پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اگه میدونستم پست گذاشتنم اینقد بهت فشار میاره نمیذاشتم:| عذر میخام استاد الان من جز مجموعه اسدبلیو حساب میشم یا نمیشم:| بذار سرور رو چک کنم ببینم هستم تو سرور یا نه:|
    استاد میشه یکم از لانچ وپلن برامون بگی ما نوبیم کسی هم جز شما پیدا نکردیم ازش یاد بگیریم
    یکم از خاطرات لانچری و پلنری برام میگی ندیدم پلنر و لانچر بجون خودت
    استاد ی وی پی ان بدین ما شمال لاگین کنیم بن نشیم
    پ.ن: لطفا مشکل ای پی حل کنین استاد بازی رو ترک نکنه
    پ.ن: عخ عخ دفسازامونم خردین:| چقدر صداقت:|

12. تشکر 4567, mohsen.2pac, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن 4567, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

اصلا قصد پست گذاشتن نداشتم چون واقعا حالم داره ازین سرور بد میشه اما میبینم ما نمیخوایم جواب بدیم خودشون یسری بحثای خنده داریو پیش میکشن که ادم مجبور یشه به صحبت
    من اصلا از بحث و کل کل و بی احترامی و این چیزایی که تو فروم میشه خوشم نمیاد و میگم هرکس حرفی داره تو بازی اما اینقد اتفاقات این سرور مسخره بود که مجبور به فروم نویسی میشه ادم
    ببین دوست عزیزی که اسم و کارات تو کل کثیف کاریای این سرور بوده حالا که سرورو کلا به هم زدی با دوستات نیا اینجا کری بخون و بگو من فلان کردم بله ما میدونیم شما و دوستانت که هنوز امید دارن یه معجزه ی مالی بشه و سرور کثیف ال1 رو کثیف ببرن چیکارا کردین که کار به اینجا برسه اگه ما دنبال بهونه بودیم همون موقع همه رفته بودیم رو حذف
    دروغ چرا رو حذفم رفتیم اما سر رفاقت و مرام بچه هایی که کل وقت و هزینشونو گذاشتن موندیم که نگن رفتن
    با این دیدگاهی که تو جواب بقیه رو دادی مطمئن باش تو بودی رفته بودی چون 2 تا اکانت از ما نبود و 4 تا بود از شما یکی!!
    یه اکانت شما گیریم 3 تا همر داشت خود شخص خودت غکس هرکول و گذاشتی 3 تا همر بود و بقیه ی اون سه تا هم رو هم 7 تا همر داشت که ما روش برنامه ریخنه بودیم و کلی کتیبه ی مهم ما روی اونا بود که به لطف شما هم خودشون هم کتیبه هاش رفتن !!! پس نیا از کثیف کاریات افتخار بساز

اما آقای افشین خان شخص من تا حالا همیشه با احترام پست گذاشتم نیا اینجا به شعورم توهین کن
    اولا اگه واندر شما رو با اون اکانتا و همرا زدن نیا بگو فلان و بهمان رفیق خوب من نمیدونی واقعا یا خودتو زدی به ندونستن؟ برو از دست ندرکاران کثیف کاری بپرس که قرار بوده چیکار کنن اگه نمیدونی بیا تا اعترافاتشونو بفرستم برات که واندر شما هم باید میخورد و تو برنامه ی اونا بوده برداشتن شما از سر راه !!! حالا قضیه برعکس شده؟
    اگه دفسازای مارو دارین ما میدونیم اگه اینقد به دفشون نیاز داری بگو تا خودم میفرستم برات نیا اینج از افتهرات بازیتون تو این سرور بگو!!!
    حمیدی هم که میگی یکی از بامرام ترین ادماییه که تو دنیای دژکوب و دژکوب و این همه سال بازی دیدم شخص خودتو نمیگم اما با جرات تمام 80 درصد پلیرای قدیم یا الان جای حمید بودن بازیو ول میکردن با اینقد کمک به بقیه نمیدادن
    اگه یه همرشو 4 ماه پیش زدین و هنوز جزو افتخاراتتونه که زدیمت و برو حذف کن تلاش الکی میکنی
    اگه یک درصد میشناختیش نمیومدی اینجوری کنی و فک کنی رو اعصابشی
    پس خودتو خسته نکن چه من چه بقیه ی بچه ها تا اخر ممنون حمید هستیم
    اینی هم که میاد فروم فک نمیکنم تعداد پست گذاشته شده ربطی به ماکیت فروم داشه باشه

پ ن 1: کل کل نکنیم بهتره منم میگم ممکنه یک سرور)(البته اگه بازم بازی کردید )( توی یک ساید باهم باشید و اوموقع شخصیت واقعی همو بشناسید و از حرفای الان پشیمون یشید (شاید هم نشدین)
    پ ن2: افتخارات توی دژکوب مال گذشتست و به کلی چیز مثل تیم خودی و حریف ، وقت و هزینه و اتفاقت اون سرور مربوط میشه اگه من توی یه سرور قبلا برنده شدم اصلا نیازی نیست برای کسی که اونجا نبوده و بازی نکرده کری بخونم همونجور که اگه من جایی نبودم یکی بیاد برا من از اونجا بگه

در ضمن بعضیا خیلی جالب مظلوم نمایی میکنن ادم به شک میفته !!

پ ن آخر : فقط امیدوارم این سرور مزخرف هرچه زودتر تموم شه که حالم داره بهم میخوره از کثیف کاریا و این بازیو بذاریم کتار کلا (اگه باز برمون نگردونن)

14. تشکر mohsen.2pac, sw team, Basilous تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود و خسته نباشيد

منم واقعا ديگه دوست ندارم اينجا پست بذارم ولي دو نكته باعث شد بازم مزاحمتون بشم

اول كه حميد رضا خان دوست و بزرگتر همه ما توي سرور ام وان هم هستن ، هم اكانت منحصر خودشون رو دارن و هم كمك سايد ميكنن در قضاياي هولدري

دوم دوستمون افشين در مورد كثيف كاريا و خريد فروش گفتن و البته خودشون هم كاملا استحضار دارن چي بوده و چي شده چون همون زمان كه تازه اين جريان پيش اومده بود و قضيه

مضحك وي پي ان رو اون يارو اينجا گفت من جواب دادم به پستش و دقيقا بعد از جواب من افشين خان هم به من نامه خصوصي داد كه دمت گرم حال كردم با پستت و اينكه نميتونه خيلي چيزا رو بگه
    درست ميگم افشين خان يانه؟
    البته من اينو نگفتم كه خداي نكرده شما رو خراب كنم و منم جاي شما بودم براي سايدم بازي ميكردم ولي نه با هر كسي

16. تشکر sw team, Basilous تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

خیلی جالبه نصف کسایی که اینجا پست میزارن اصلا تو سرور نیستن
    نصف دیگه هم همیشه پست آخریشون و تمایلی هم کلا از اول به پست گذاشتن ندارن ولی بازم کف خوابی میکنن

حالا که بحث باز شد باید بگم؛
    بجای اینکه بیای فقط بگی بازی کثیف بازی کثیف برو ریشه یابی کن چرا بچه های شما فروختن ولی از بچه های ما کسی نفروخت ؛ آره گل من اگر نیاز به پول باشه همه نیاز به پول دارن ولی چرا بچه های شما میفروشن ولی بچه های ما نه ریشه یابی کن جای حرف زدن ؛
    بعید میدونم اگر به امثال تو هم قیمت خوب میدادن میفروختی قطعا ! بعد بازم از این حرفا میزدی ؟! ولی وقتی به من موضوع قیمت میشه میگه دژکوب برام سرگرمیه نه کسب و کار ، دوما اعتبارم رو توی ش.ش خراب نمیکنم با فروختن، سوما اسم ما برند WolFlanD ارزشش ده برابر بیشتر از هر قیمتی هست من رو خیلی آی دی ها و جاهای دیگه خارج از دژکوب از این اسم استفاده میکنم و منو به این اسم میشناسن پس خرابش نمیکنم ؛ ولی بچه های شما منتظر قیمتن، همین چاوز نامه داده بود میخاست بفروشه پیامش تو تلگرام هستا !!! نه این خیلی ها !!! نزارین یه سری حرفا زده بشه !!!

در مورد پلن هم مجید سر تعصب اومد براتون یه پلن زدن وگرنه تو پلنر و لانچر نیستی گل پسرم که از مشکلات لانچ خبر داشته باشی، البته از کسی که مولتی غارت میکنه و رمش رو توی واندر پارک میکنه و لیست فارمش هم اتومات میزاره انتظار بازی در سطح معمولی هم ندارم ! چون از دید به یه فارم هم تجهیزات بدی همر میسازه مثه تو ؛ تو دقیقا همون فارمی هستی که چند ماه پیش چیفش کرده بودیم ؛ چیزی با گنده اومدن هات توی فروم بهت اضافه نشده ؛ خودتو به در و دیوار بزنی هم به ما نمخوی چون بخوری بُر میخوری !

بازم تاکید میکنم برو ریشه یابی کن چرا هولدر واندرت باید بفروشه چرا بیگ همر سایدت باید بفروشه ، فروشنده هم مقصره، فقط خریدار مقصر نیست داداچ گلم !! یک معامله دو سر داره یکی خریداره یکی فروشنده، کسی که مواد هم قاچاق میکنه و همونی که میخره جفت از نظر قانون مجرم شناخته میشن نه فقط خریدار بلکه خیلی جاها توی کار خلاف فروشنده مقصره که قوانین رو داره میکنه میفروشه ! حالا یکی هم پول داشته خریده ! خوبه از هیچ کدوم از اون همر ها به شما لانچی نشده بود !!! بازی رو موقعی میگن کثیف که یکی بیاد از ساید خودتون خودتون رو بزنه ؛
    اول یاد بگیر کثیف بازی کردن چیه بعد بیا حرفشو بزن، چه بسا به شما ها هم قیمت پیشنهاد میشد میفروختین پس از سایدی که از ریشه با هم اختلاف قدیمی دارن انتظاری ندارم ؛

منم نمیگم خیلی خوبم، توی ساید خودم هم خیلی ها ازم خوششون نمیاد یا اینطوری که تظاهر میکنن نیست، میدونم اینا رو، ولی من اون شب به نوید لول دی یه حرفی زدم که اینجا میگم در جریان باشید، ممدرضا و امیر و عرفان رفیق من هستن و رفیق باقی میمونن حتی اگر کارشون بد بوده باشه هم بازم سر رفاقت پاشون میمونم چون رفاقت برای من بیشتر ارزش داره تا بازی ؛

پ.ن؛ ما برای شمال شرق میجنگیم شما برای ساید خودتون تنها تفاوت همینه پس زور اضافی و بهانه نیارین، اگر ضعف دارین بگین ضعف دارین ادای شاخ ها رو در نیارین :| در ضمن پوش هم نکنیم خوب نیست میزان همر بعضی ها به غارتشون نمیخوره

پ.ن؛ آخه گل پسر یکی از بازی تمیز حرف بزنه که خودش تو یه سرور به کثیف بازی و مولتی کشیدن تو چهار ساید متهم نباشه! اگر خلاف ما یک بوده خلاف شما ها که تو اون سرور 4 بوده ! بعد تو میای تو فروم این سرور برای من ادعای بازی سالم میکنی ! از کسی که 5 دقیقه رو حرفش نتونست بمونه انتظار بیشتر ندارم ! مثه طبل تو خالی ولی صدا دار هستی ! تو خالی پوچ فقط ادعا فقط حرف؛
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

18. تشکر WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RED LINE نمایش پست ها
    اصلا قصد پست گذاشتن نداشتم چون واقعا حالم داره ازین سرور بد میشه اما میبینم ما نمیخوایم جواب بدیم خودشون یسری بحثای خنده داریو پیش میکشن که ادم مجبور یشه به صحبت
    من اصلا از بحث و کل کل و بی احترامی و این چیزایی که تو فروم میشه خوشم نمیاد و میگم هرکس حرفی داره تو بازی اما اینقد اتفاقات این سرور مسخره بود که مجبور به فروم نویسی میشه ادم
    ببین دوست عزیزی که اسم و کارات تو کل کثیف کاریای این سرور بوده حالا که سرورو کلا به هم زدی با دوستات نیا اینجا کری بخون و بگو من فلان کردم بله ما میدونیم شما و دوستانت که هنوز امید دارن یه معجزه ی مالی بشه و سرور کثیف ال1 رو کثیف ببرن چیکارا کردین که کار به اینجا برسه اگه ما دنبال بهونه بودیم همون موقع همه رفته بودیم رو حذف
    دروغ چرا رو حذفم رفتیم اما سر رفاقت و مرام بچه هایی که کل وقت و هزینشونو گذاشتن موندیم که نگن رفتن
    با این دیدگاهی که تو جواب بقیه رو دادی مطمئن باش تو بودی رفته بودی چون 2 تا اکانت از ما نبود و 4 تا بود از شما یکی!!
    یه اکانت شما گیریم 3 تا همر داشت خود شخص خودت غکس هرکول و گذاشتی 3 تا همر بود و بقیه ی اون سه تا هم رو هم 7 تا همر داشت که ما روش برنامه ریخنه بودیم و کلی کتیبه ی مهم ما روی اونا بود که به لطف شما هم خودشون هم کتیبه هاش رفتن !!! پس نیا از کثیف کاریات افتخار بساز

اما آقای افشین خان شخص من تا حالا همیشه با احترام پست گذاشتم نیا اینجا به شعورم توهین کن
    اولا اگه واندر شما رو با اون اکانتا و همرا زدن نیا بگو فلان و بهمان رفیق خوب من نمیدونی واقعا یا خودتو زدی به ندونستن؟ برو از دست ندرکاران کثیف کاری بپرس که قرار بوده چیکار کنن اگه نمیدونی بیا تا اعترافاتشونو بفرستم برات که واندر شما هم باید میخورد و تو برنامه ی اونا بوده برداشتن شما از سر راه !!! حالا قضیه برعکس شده؟
    اگه دفسازای مارو دارین ما میدونیم اگه اینقد به دفشون نیاز داری بگو تا خودم میفرستم برات نیا اینج از افتهرات بازیتون تو این سرور بگو!!!
    حمیدی هم که میگی یکی از بامرام ترین ادماییه که تو دنیای دژکوب و دژکوب و این همه سال بازی دیدم شخص خودتو نمیگم اما با جرات تمام 80 درصد پلیرای قدیم یا الان جای حمید بودن بازیو ول میکردن با اینقد کمک به بقیه نمیدادن
    اگه یه همرشو 4 ماه پیش زدین و هنوز جزو افتخاراتتونه که زدیمت و برو حذف کن تلاش الکی میکنی
    اگه یک درصد میشناختیش نمیومدی اینجوری کنی و فک کنی رو اعصابشی
    پس خودتو خسته نکن چه من چه بقیه ی بچه ها تا اخر ممنون حمید هستیم
    اینی هم که میاد فروم فک نمیکنم تعداد پست گذاشته شده ربطی به ماکیت فروم داشه باشه

پ ن 1: کل کل نکنیم بهتره منم میگم ممکنه یک سرور)(البته اگه بازم بازی کردید )( توی یک ساید باهم باشید و اوموقع شخصیت واقعی همو بشناسید و از حرفای الان پشیمون یشید (شاید هم نشدین)
    پ ن2: افتخارات توی دژکوب مال گذشتست و به کلی چیز مثل تیم خودی و حریف ، وقت و هزینه و اتفاقت اون سرور مربوط میشه اگه من توی یه سرور قبلا برنده شدم اصلا نیازی نیست برای کسی که اونجا نبوده و بازی نکرده کری بخونم همونجور که اگه من جایی نبودم یکی بیاد برا من از اونجا بگه

در ضمن بعضیا خیلی جالب مظلوم نمایی میکنن ادم به شک میفته !!

پ ن آخر : فقط امیدوارم این سرور مزخرف هرچه زودتر تموم شه که حالم داره بهم میخوره از کثیف کاریا و این بازیو بذاریم کتار کلا (اگه باز برمون نگردونن)
    دوستان عزیز . اصلا من نمیگم کثیف بازی نشده . کلا صحبت بنده رو متوجه نمیشین
    من حرفم اینه که آقا یکی یه کاری کرده ، کل ساید رو اونطوری خطاب نکنید . ناراحتی من از حمید جان هم سر اینه که کلا گیر دادن به من
    من خودمم سر این حرکت قربانی بودم و باور کنید اگر بخاطر بچه ها نمیشد همون روزی که داستان رو فهمیدم میزاشتم رو حذف ، دیدین که ام1 هم نموندم .
    بحث اینه که اومدیم بازی کنیم تا چند ساعتی فکرمون از درگیری های زندگی واقعی آزاد شه . اگر قراره اینجا هم همینطور کش مکش و درگیری داشته باشیم بهتره اینجا رو هم ترک کنیم و بازی نکنیم ( کاری که بعد از ال1 خواهم کرد )
    اصلا قصدم توهین نیست . بالا هم گفتم طرف صحبتم همه بازیکنان این سرور مسخره است .
    بازی 2 قسمت داره . یکی خودشه و یکی کل کل توی فرومش . من شخصا از دومی بیشتر لذت میبرم .
    اگر کسی ناراحت شده صحبت هام همینجا عذر میخوام .

و در نهایت باید بگم که سکوت اسپمر مرگ اوست

20. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
صفحه 147 از 158 نخستنخست ... 4797137145146147148149157 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع