به به اسطوره های تاریخ دزکوب ، خدایان افسانه ای دژکوب کم کم دارن رو میشن :d
سلطان بدااا استاد اداااا هم که حضورشون داره پر رنگ تر میشه دم به دیقه :d

تاپیک با عنوان جدید بزنیم

فشار ، در معنای لغوی یعنی زور ، سنگینی ، اذیت و رنج ؛
فشار وارد کردن یعنی اذیت کردن و رنجوندن ؛

داداچ گلم شما ها فشار خوردین ... دوست داشته باشی یا نداشته باشی؛ منم جای تو بودم دو بار از بیگ همرم رد میشدن با لینک سبز و آبروم میرفت و خفت میشد اون یکی نانکپم ،،، همر جلو زنم هم تو یه پلن فوق سری به همراه سایر همر های سایدم تو دیوار سرباز نیزه دار میرفت :دی فشار میخوردم !
البته تحمل فشار شما دوستان زیاد هست و این موضوع خوب هست ، ولی یه بنده خدایی مثه کیبورد تحمل فشار نداره دیگه :دی

گلم برو یه حساب کتاب بکن ببین چهار تا همر دمپایی گرزی دیوار شدن و همونقدر همر گندمخور کشتن ازشون تفاوتش با 600ک دفاع ، 1 میل گندم خور رومن دیوار کردن چقدر بود ، همر هایی که میتونست واندر کوب باشه رو توی پلن از دست دادین ما فقط همر گرزی جلو زن از دست دادیم
تفاوت در اینجاست ؛
همر توتن زود ریکاوری میشه داداچ ؛ مخصوصا در سایدی که چهار تا جنگ آموز میچرخه مدام ، مثالش هم به زودی میبینید ؛

وقتی اکانت میره تاپ غارت کسی روش نیست ؛
وقتی بعد پلن تو ده دقیقه 150 تا پاپ میخوره بازم مشخصه کسی روش نیست ؛ داداچ ما رو مثل خودت ... فرض نکن

یه مشت تازه به دوران رسیده عشق تاپ و مدال جمع شدین تو یه ساید فکر میکنین خیلی هنر کردین یه دو تا واندر کوب کشیدین ؛ ما هم از هنر ها کردیم البته جای دو تا 6 تا کشیدیم خخخخخ
آخه گل من تو که تازه سر و کلت تو فروم یعد سال ها پیدا شد ، یادت رفته که همر دومت به طرز فجیهی دیوار شده بود تا یه ماه پیدات نمیشد ؟ هنوزم عکسای جلو زن وایت برد هست ها؛ بنده خدا با 3-4ک رم دیوار رو دو سطح پایین آورد lol اوووف چقدر ما اون روز خندیدیم یادمه تا یه هفته بعد یادش میاوردیم تو گروه فقط میخندیدیم lol

دیوار شدن سر اکانت سرباز گرزدار یادتون نره

نگاهی بندازیم به دلیل های بعد خوردن بچه های جنوب غرب ؛

سوپر همر چیف میشه ؛ پسورد نمیگیره ؛
ده خفت میشه ؛ پلیر روش نبوده ؛
دو بار یه ده آسفالت میشه ؛ پلیرش ول داده بعد اکانت ول داده شده تو تاپ غارت بوده خخخخخ ، تازه بلبل زبونی هم میکنه ، خوشش میاد بیایم صافش بکنیم
ده رو خالی میکنن فیک ها برمیگرده ؛ بازم ادعای شاخ بودن سایدشون رو دارن
اونقدر مدیریت ندارن که از ساید متاشون عضو گیری میکنیم ؛ میگن همر خریدی، خب میخواستی بالا سر ساید متات باشی ؛ ب من چه بازیکن بی انگیزه شده اومده این طرف
پلنر ندارن میرن پلنر میارن بازم پلنشون میره تو دیوار ، یه ماه غیب میشن بعد دوباره میان تو فروم شاخ بازی در میارن ؛

پ.ن ؛ یکی نیست بهش بگه آخه تو کیلویی چندی که بخوام پستت رو ریپلای کنم ، سه چار تاتون با هم جمع بشین سر و تهتون رو تو یه پست میبندم ارزش نداره ک بخام دونه دونه جواب بدم ، والا بابا حالا هم برو به دوران قهوه ای برس :دی