نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
سلام به همه ، یه کم درگیرم کم میام فروم ! آقا دمت گرم ، شما اسطوره ی منی ، البته اسطوره دفم که هم بازیته ، همون که یه تنه همه رو دیوار میکنه ))) شمام اسطوره پلنی منی یه جور میگی خیلی مونده انگار من و بچه هام اکانتمون رو فروختیم متواری شدیم )) یعنی تا ته سرور مشاهده میکنیم این چیزا رو !؟ آقا دمت گرم ما رو عجیب غافلگیر کردی ، اسکاتات که در و دیواری شد ما نفهمیدیم اولش ، عارف زنگ زد گفت عمو رنک یک دف شدیم =))) به من میگفت اگه گفتی کجا رو زدن )) فک کردم خفت شدیم به طور نا محسوس ))) یه سوال دیگه ، شما با این مولتیات که میای خودت رو میمالی به دیوار و میری ، آیا غارتشون هم میکنی !؟ یعنی ممکنه مثلا علاوه بر 20 کیلو پیاده گول و اون 7 کی رعد ، کپشو رید کنی مثلا !؟ یه حس عجیبی بهم میگه روزای آخره ))) آقا ما که دفسازیم ، میخواین بزنین هم گناه داریم ضعیف کشیه ، میشه ما رو نزنی !؟ یعنی این همه آدم تا حالا بلد نبودن ما رو بزنن !؟ میگم عاقبت خوبی نداره ها ، شما که لیدری باید بدونی کل کل ممنوعن ))) مردونه تارگت بدم دف بریزی توش !؟ همونایی که میخواستی خفت کنی دیوار کنم :| پلن اکانت عوض شد :|

پ.ن سندی :دی : بعضی وقتا یه عکس از یه جا میذاریم که معمولا فتوشاپه :دی یکی دیگه هم الان میذاریم =))))

def cap l1.png

من که میگم فتوشاپه ، ولی حالا در هر صورت ، کسی آنویل بالاتر دارد آیا !؟ ( آنویل عبارت هستش از نیروی متمرکز دفاعی در یک ده ))) )

پ.ن : یه بار دیگه متامونو تبریک میگم =)))))

با تشکر
من توی این فکر هستم که نگهداری این مقدار نیرو توی دهکده چقدر مشکل و هزینه بر هست شما مجبوری روزانه چند بار تعدیل بزنی و گلد مصرف کنی شبانه روز هم غارت کنی در واقع عده ای افتادن توی مسابقه همر درست کردن و دفاعی ساختن برای همین از بازی لذت نمیبرن و میگن سرور کسل کننده شده