نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
سلام افشین جان
والا اگه پریدن همر میخاست دلخورم کنه همون روز دفمو نمفرستادم رو ده اکانت کلاب میتونی از ارش و سعید وایتبرد هم بپرسی شبی هم که همر خورد مراسم چهلم پسرعموم بود اصلا اتکها رو نگاه هم نکردم... دفی هم که بود از قبل پارک بود رو مرتاض و همر هم ک پرید فرداش موبانه اومدم بهتون تبریک گفتم ... اینارو گفتم که بدونی دور هم بودنش برام مهمتر از بازی هست... اگه دنبال همر گنده کردن بودم قطعا شرایط اکانت فرق میکرد... این سرور هم فقط بخاطر عارف و ارش بعد از 5سال اومدیم که دور هم باشیم به یاد قدیم ک متاسفانه تهش این شد...
در مورد توی سرور بودن هم تا الان که اکانت سرجاش هست و حضور داریم... اتحاداتون بما ربطی نداشت تا وقتی گند کثیف کاری بعضیها دراومد و پیشنهاد متا رو مصطفی دادین!!! همون موقع هم گفتم این 2دستگی هم مقطعی هست میتونی بپرسی...
در مورد فروم سرورهای دیگه هم تو ان1 بحث عدم حضور پلیر بود منم نظر شخصیم رو گفتم...
ام1 هم که داستان فرار لک لکها با داستان فروش تقریبا همزمان شد کف خابی فروم ما بیشتر...
در کل نگاه کنی اگه کل کلی هم میکنم سعی میکنم به شعور طرف مقابل توهین نکنم... کاری که متاسفانه خیلیها انجام نمیدن...
بازم بابت پست محتوا دارت ممنون
پ.ن: سالت واسطه فرستاده بود که من پلیر جنوبغربم نفوذی رفتم اونور... بیاین نامه بدین مولتی ازاد کنه... مگه میشه؟! مگه داریم...
راست و دروغش خدا داند... ولی در صورتی هم که راست باشه بازم کثیف بازی...
رانک یک سرور نرمال چ گلی بسر خودش زد که رکورد دار همر نرمال بزنه
اینکه شما ها مارو هم به چشم کسایی که اکانت فروختن نیگاه کنی اصلا خوب نیست . همین نگاه رو ما هم میتونیم داشته باشیم بخصوص که جنوب بیشتر فروخته و منطقی ترش اینه که من بیام به این نگاه شماها رو ببینم که اکانت فروختین !
کسایی که i1 بودن میدونن 1 ساعت مونده به 100 شدن واندر من ، دف واندر بک شد و توسط یکی ار اکانت های جنوب غرب که اونم اتفاقا فروخته شده بود به امیر اومد پایین و 0 شد . با این حال همه دوستان لطف دارن و میگن منم فروشنده ام
باز هم میگم جدا شدن اتحاد ها ربطی به این چیز هایی که شما میگید نداشته . مصطفی عزیز ماست و قاعدتا اگر صحبت متایی بوده باشه هم خیلی راحت خودم بهش میگفتم . شخص من چیزی در این مورد نگفتم بهش . میتونید ازش بپرسید
به مصطفی هم گفتم شماها همر دارید . ما هم داریم . راهش هم اینه که بزنیم هم رو ، هر تیمی که در نهایت برنده بود ، میتونه بعدش به همه پلیر هایی که موندن دعوت بده .
سرور ام1 هم درسته با این بن شدن ها همزمان بود اما ربطی نداشتن به هم ، ما پلن اومدیم بریم و مشکل آی پی نزاشت . مدیریت اعلام کرد قبل کتیبه ها نباس رو بقیه اکانت ها رفت !
مام دیدیم نمیشه بجا هزینه کردن ، حذف کردیم . ان1 هم که کلا رو هواست هیچی
حالا سوال من اینه که چرا ما و تیم ما رو به این داستان های خرید و فروش ربط میدین ؟!
مثلا اگه از جنوب یکی میومد و اکانت شمالی ها رو میخرید ، ما توی همه فروم ها باید به شما ها متلک مینداختیم ؟
حالا هم بهتره از این بحثا بگذریم . چیزی که مهمه اینه که شب پلن تیم لیدری و هولدری آی پی خورده و نتونسته اتک لانچ کنه
جناب محترم مدیریت ، اگر که ممکنه لطفا تشریف بیارید و دلیل این داستان رو بگید . ماها همه یه مشت نوبیم که اولین باره لیدر شدیم ، اولین باره که هولدر شدیم ،اولین بارمونه که لانچ میکنم ، اولین باره این تایم سرور رو به چشم میبینیم .
شما که هم خودت بهترینی و هم برنامه نویس های سایتتون جزو بهترین ها هستن . لطف کنید و بگید این تایم سرور چرا مشکل آپی در زمان لانچ باید وجود داشته باشه
خوشبختانه تمام اکانت هایی که برا پلن استفاده شدن هم از شمال شرق بودن و حتی از ساید متا هم کمکی گرفته نشده بود
الان ضرر وارد شده رو کی باید جبران کنه ؟! چندین همر رفت و دیوار شد و فقط بخاطر این قانون مسخره سایت ، تارگت 0 نشد ، همرش هم سالم موند . حالا همون همر میاد روی واندر
دیگه خسته شدم از پست و شکایت و پاسخ نگرفتن . انشاالله خود خدا درست کنه همه رو

شاد باشید و موفق ، افشین