نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
کاملا با حرفت موافقم منصور خان. و من خودم هم بشخصه یک چیزایی از کاربران این دوره بگم بهتره، چیزهایی دیدم و یاد گرفتم که واقعا یک سبک و سیر و سلوک خودش داره و بسیار تیزهوشانه و کار امده بتمام معنا..
یک نمونش عرض کنم شاید جالب باشه برای شما هم من سرور های ۱۰۰۰ اصلا حال نمیکنم خصوصا vip که حیوان ومیشه خرید اینا و اصلا استراتژیک معنی نداره و نه اینسرتی نه .... میایی جواب نامه خلق ا... بدی میبینی ۴ تا فیدر و نان کپ ت نیس وپریده. اما برادرم هرزگاهی پلی میکنه و بما گفت بیا موج سیم سکند بذار رو یکی از لیدرهای حریف و نان کپ اصلیش بپرون کارش تموم منم اینکار کردم و در کمال تعجبم دیدم این لعنتی یکاری کرده که پاپ فیدر رو ۰ وایساده و نمیپره. حالا همون پلیر میشد که تک ده بازی کنه و فقط یه واندر میگرفت و کلا همین دوتا ده و دیگه نمیشد هیچ کدوم پروند نه واندر میپره و رو ۰ وا میسه و نه کپش میپره چون واندر کپ نمیشه. اما اون دفعه سه تا ده داشت و اون قانونا باید میپرید چون نه کپ بود. نه واندر بود اصلا سه تا ده بود. ده بار دیگه کاتا و رم لانچ کردم هیچ تارگت و اسلایدی نداشت ساختمانی باشه اما ده سرجاش بود. من خودم هم شده بود یبار واسم . مونده بود نان کپم و دلیلش فهمیدم چجوری میشه اینکارکد که باگ بوده صددرصد اما بنظرتون این باگ تو ای ار سابق نبوده؟ یا بوده ماها خبر نداشتیم. دییی

والا من اینو نشنیده بودم
اما آی آر باگ داشت خیلی
اوایل ورژن 3 داغون بود
کم کم درستش کردن
اینجام باگ داشت،یه مشکل اساسی این بود که وقتی اکانت آف میشد منابع برگشتی از غارت لود نمیشد و اگه منفی گندم بالایی داشتی تلفات شدید میدادی،وقتی که آن میشدی یهو همه ی منابع اضافه میشد به انبار ها ...

- - - Updated - - -

در مورد 0 شدن کپ باید هم بگم که 0 میشه ولی چیف نمیشه