صفحه 123 از 158 نخستنخست ... 2373113121122123124125133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

شانگفی امروز بیکاره ؛خوابیده کف فــروم

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام
    در مورد رید ناتار!! من ناتار پاپ بالای ساید اس ای و ان ای رو رید میکردم!!! عکس تاپ هم ک گذاشتی خودمم تعجب کردم الان ک دیدم:| نامردا میذاشتین حالا ک تو تاپ بودم مدالشو میگرفتم
    در مورد تعداد همر هم که از ده زدن اکانت معلوم و مشخصه!! ده اول بازی تو تقریبا تو مرکز هست و فیدرهاش اطرافش هست... که ماه پیش بخاطر نتونستم گندم تامین کنم بچه باهاش پلن زدن در و دیواری شد...
    دهکده ای که دیشب چیف شد کتیبه مرتاض روش بود.... کپ لول 20 با فیدر اطرافش.... ی حساب سر انگشتی که بلدی استاد ببین نیازه بگو بررسی کنن ناتارهارو تولید گندمشونو چک کنن...
    2روز بشین ناتار پاپ بالا ادد کن تو لیستت بعد ی سوزن به خودت بزن یک جوال دوز به مردم...
    کلا به مولتی بازی هم اعتقادی نداشتم... ندارم... و نخاهم داشت...
    درودی دگر بار

حساب سرانگشتی نمیخواد؛ یه چیزی داریم به نام تاپ 10 مهاجمین

من دارم مولتی رید میدم(متاسفم واقعن ولی مجبورم) + ناتار و واحه های اطرافم و هر 45 دقیقه یک بار واحه و ناتار فقط دور خودم رو میزنم هر هفته توی مهاجمین هستم.

شما داری از اون سر نقشه به قول خودت ناتار این سر نقشه رو میزنی و توی تاپ مهاجمین هم نیستی.

میشه شما برای من یه حساب سرانگشتی کنی که من مولتی رید میدم( متاسفم واقعا ولی مجبورم! میفهمی؟ مجیبــور) توی تاپ مهاجمین هستم، شما و سایر غارتگرای جنوب غرب فقط ناتار و واحه میزنید ولی فقط یه اکانتتون میاد توی تاپ هجوم؟ ممنون میشم من رو از ابهام بیاری بیرون چون من از اون اولشم ورژن 3 بود 2بود 1 بود یادم نیست چند بود ؛ غارتگر خوبی نبودم.

سربلنـد؛پیروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: با توجه به پست قبلی من ساعت 11:21 تا الان 12:39 یعنی فقط 1 ساعت حدود 2میلیون غارت کردی از ناتار با توجه به این که یه همرتون هم پریده ولی بازم نیومدی توی تاپ مهاجمین . فکر میکنم ناتار جا خالی میده جلو شما

پی نوشت 2: مولتی رید دادن کار زشتیه ولی وقتی پلیر کم هست نمیشه کار دیگه کرد ( من درک میکنم که مجبورید مولتی رید بدید، ولی دیگه حاشا کردنش خیلی زشته و زشت تر اونه که دیگرون رو مسخره کنید که مولتی رید میدن و شما بازی بلدی و ناتار) که با تمهیداتی که مدیریت اندیشیده به زودی شاهد سرور هایی با پلیر بیشتر از این خواهیم بود
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 12-02-2016 در ساعت 01:47 PM دلیل: پی نوشت
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_shangfei نمایش پست ها
    درودی دگر بار

من دارم مولتی رید میدم(متاسفم واقعن ولی مجبورم) + ناتار و واحه های اطرافم و هر 45 دقیقه یک بار واحه و ناتار فقط دور خودم رو میزنم هر هفته توی مهاجمین هستم.

شما داری از اون سر نقشه به قول خودت ناتار این سر نقشه رو میزنی و توی تاپ مهاجمین هم نیستی.

میشه شما برای من یه حساب سرانگشتی کنی که من مولتی رید میدم( متاسفم واقعا ولی مجبورم! میفهمی؟ مجیبــور) توی تاپ مهاجمین هستم، شما و سایر غارتگرای جنوب غرب فقط ناتار و واحه میزنید ولی فقط یه اکانتتون میاد توی تاپ هجوم؟ ممنون میشم من رو از ابهام بیاری بیرون چون من از اون اولشم ورژن 3 بود 2بود 1 بود یادم نیست چند بود ؛ غارتگر خوبی نبودم.

پی نوشت: با توجه به پست قبلی من ساعت 11:21 تا الان 12:39 یعنی فقط 1 ساعت حدود 2میلیون غارت کردی از ناتار با توجه به این که یه همرتون هم پریده ولی بازم نیومدی توی تاپ مهاجمین . فکر میکنم ناتار جا خالی میده جلو شما

پی نوشت 2: مولتی رید دادن کار زشتیه ولی وقتی پلیر کم هست نمیشه کار دیگه کرد ( من درک میکنم که مجبورید مولتی رید بدید، ولی دیگه حاشا کردنش خیلی زشته و زشت تر اونه که دیگرون رو مسخره کنید که مولتی رید میدن و شما بازی بلدی و ناتار) که با تمهیداتی که مدیریت اندیشیده به زودی شاهد سرور هایی با پلیر بیشتر از این خواهیم بود
    خیلی ممنون از شایان واسه حساب سراگشتی ها
    آقا هیچکی جواب منو نمیده که ، حداقل شما تجربه بیشتری داری تو همر سازی نسبت ( نصبت ، نثبت :d ) به من دف ساز . میشه شما بگی آیا کل کاتا و رم ها مال یه ده بوده یا نه ؟
    دوستان میگن با منحصر شارژ شده اما خو بازم بعید میدونم این حجم مال یه ده باشه

راستی اگر که به مدیریت و تمهیدات ایشون دسترسی داری . یه کاری کن که گریز برای همه دهکده ها رو از همه سرور ها بردارن . خدایش خیلی ظلمه این گریز در حق نژاد گول . اساسا این نژاد تبدیل شده به مولتی دف ساز . تمامی دوستان مولتی باز اکانت گول رو دارن !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود به همه همبازیان گرامی

تبریک میگم به همه دوستان عزیز فکر میکنم علاوه بر چیف یه همر ؛ یه همر دیگه هم خفت شده باشه ؛ چون بعید میدونم 18 کی رم و 15 کی کاتا برای یه ده و یه همر باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    خیلی ممنون از شایان واسه حساب سراگشتی ها
    آقا هیچکی جواب منو نمیده که ، حداقل شما تجربه بیشتری داری تو همر سازی نسبت ( نصبت ، نثبت :d ) به من دف ساز . میشه شما بگی آیا کل کاتا و رم ها مال یه ده بوده یا نه ؟
    دوستان میگن با منحصر شارژ شده اما خو بازم بعید میدونم این حجم مال یه ده باشه

درود

افشین جان من هم تعجب کردم و توی پست اولم هم اشاره کردم که باید برای یه همر دیگه باشه نصفش چون با یه حساب کتاب سرانگشتی :دی نمیشه حتی با جنگ منحصر برای یه ده باشه

البته ممکنه دوستان والیبالیست باشن و سرانگشت قویتری داشته باشن نسبت به من و با حساب سرانگشت اونا بشه ساخت چون دوستان ناتار رید میدن و پارکینگ هم نداشتند ؛ تازه فقط هم با گوشی پلی میدادن ؛ سرپنجه قوی ای دارن خدایی.

خدا قوت پهلوان ؛ زنده باشی قهرمان

اگه برای یه ده باشه خدایی شاهکارهه با یه حساب سرانگشتی 180 کی سزار داشته و میتونسته حداقل با همونا دفاع کنه؛ بیگ همر خوبی پریده دم میلاد گرم

سربلـند،پیـروز ودنبالـه دار باشیـد.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درودی دگر بار

لطف کن لیست دستی ناتار پاپ بالا رو ببند و تست کن!!! مجبور نیستم بخاطر یه بازی بیام دروغ بگم... پستهامم ببینی یا خونده باشی دیوار شدم مودبانه تبریک گفتم... الانم خوردم بازم تبریک گفتم... لیست نمیبندی فدا سرت... از چندتا ناتار تو ساید خودت و ان ای جاسوسی بزن تا برات روشن بشه ماجرا....

5. تشکر mhpooya تشکر نمود
    پسندیدن mhpooya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا من یه سوال دارم.. :دی یعنی 2 تا :دی

ماجرا 5000 اتک از یک ده چیست؟
    بنده به شخصه با شوال اونم چکمه 2 ایکس زیرشه فقط هم اس ای رو رید میدم اونم فقط ناتار شمشیر ها هم خوابن اتکم پر میشه :دی
    یعنی حتی منطقه خاکستری رو نمیتونم بزنم چه برسه ان ای یا اس دبلیو :دی

داداچ الان شما چکمه داری ؟ اتکات از هر ده چندتاست ؟ مطمعنی فقط به ذهن شما میرسه ناتار پاپ بالا زدن ؟

توهین به همه نباشه ولی از اول سرور ادعای دوستان واقعا حال منو که بد کرده...اون از استاد بدا :دی سلطان ادا :دی
    از گودزیلا های زمان ماقبل تاریخ بگیر که تو دژکوب بازی میکردن یا پلنرا لانچرا لیدرای 4 ساید تو سرور روس :دی

داداچ همه عقل دارن همه یه ابتدایی خوندن یه حساب کتاب بلدن....

در ضمن تبریکت به مهاجم قابل احترام است ولی به زیرکی مطرح کردی قضیه رو :دی
    ایا با روزی 5 دقیقه به زور اونم بدون گلد با گوشی :دی اونم نوکیا :دی اندروید هم نیست:دی تاچ هم نیست :دی حافظش هم 64 مگابایت هست :دی بدون پوشر بدون پارکینگ :دی داداچ تو این سرور خیلی چیزا یاد گرفتیم حداقل یه لیست فارم زدن هم با لیست فارم خودکار و غارت خودکار یادمون بده که همه چی رو یاد بگیریم بعد از این سرور بریم...

تازه داداچ مختصاتت هم یه نگاه بندازی بد نیست :دی البته الان باید رو یه اکانت دیگه مختصاتتو ببینی....
    راستی حداقل میگفتی ناتارهای nw ناتارای اینجا که هر 10 مین یه بار خودم میترکونمشون :دی ان ای هم کم پلیر و ریدر نداره :دی
    بیخیال باوووووووووو هه
    ویرایش توسط l0l:D : 12-02-2016 در ساعت 03:37 PM
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

7. تشکر M3nTaL, Amir Lantuori, AnTizioNisT, mhpooya تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Amir Lantuori, mhpooya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiant نمایش پست ها
    مستر رومن با توجه به فیکایی که زده و من نمیدونم چرا زده و با کی هماهنگ کرده گزینه محتملی به نظر میرسه
    تا جایی کع من دیدم رو سه جا اتک بوده
    الانم خوابم میاد بقیش بمونه صبح خخخ
    خوشبختانه که نبود و با توجه به اینسرت ها اگر اتک ریل بود باز هم کاری از پیش نمی برد
    SW IS MY HOME

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    اقا من یه سوال دارم.. :دی یعنی 2 تا :دی

ماجرا 5000 اتک از یک ده چیست؟
    بنده به شخصه با شوال اونم چکمه 2 ایکس زیرشه فقط هم اس ای رو رید میدم اونم فقط ناتار شمشیر ها هم خوابن اتکم پر میشه :دی
    یعنی حتی منطقه خاکستری رو نمیتونم بزنم چه برسه ان ای یا اس دبلیو :دی

داداچ الان شما چکمه داری ؟ اتکات از هر ده چندتاست ؟ مطمعنی فقط به ذهن شما میرسه ناتار پاپ بالا زدن ؟

توهین به همه نباشه ولی از اول سرور ادعای دوستان واقعا حال منو که بد کرده...اون از استاد بدا :دی سلطان ادا :دی
    از گودزیلا های زمان ماقبل تاریخ بگیر که تو دژکوب بازی میکردن یا پلنرا لانچرا لیدرای 4 ساید تو سرور روس :دی

داداچ همه عقل دارن همه یه ابتدایی خوندن یه حساب کتاب بلدن....

در ضمن تبریکت به مهاجم قابل احترام است ولی به زیرکی مطرح کردی قضیه رو :دی
    ایا با روزی 5 دقیقه به زور اونم بدون گلد با گوشی :دی اونم نوکیا :دی اندروید هم نیست:دی تاچ هم نیست :دی حافظش هم 64 مگابایت هست :دی بدون پوشر بدون پارکینگ :دی داداچ تو این سرور خیلی چیزا یاد گرفتیم حداقل یه لیست فارم زدن هم با لیست فارم خودکار و غارت خودکار یادمون بده که همه چی رو یاد بگیریم بعد از این سرور بریم...

تازه داداچ مختصاتت هم یه نگاه بندازی بد نیست :دی البته الان باید رو یه اکانت دیگه مختصاتتو ببینی....
    راستی حداقل میگفتی ناتارهای nw ناتارای اینجا که هر 10 مین یه بار خودم میترکونمشون :دی ان ای هم کم پلیر و ریدر نداره :دی
    بیخیال باوووووووووو هه
    احساس ی کنم عین شهاب حسینی توی جدایی نادر از سیمین داری میزنی تو سرو صورت خودت
    یه روز خوب میاد که نگیم یه روز خوب میاد
    که بگیم یه روز خوب اومد
    یه روز خوب داریم

M1: stupid
    L1: KodoEEn

10. تشکر M3nTaL, l0l:D, AnTizioNisT, Amir Lantuori تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, l0l:D, Amir Lantuori پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود درود :دی

میلاد نمیرسه به تاپ رید داره دونه دونه نفرات تاپ رید رو همراشون چیف میکنه:دی
    اینم با سند :دیT TOP.jpg

فقط داش میلاد یه سری تو تاپ خودی هستن اینا رو نزنی صلوات :دی

پ.ن:از 2 شنبه به اینور هرکی ریدش از میلاد بیشتر باشه میره جز تارگتا :دی

دیگه داشتیم از خونه میرفتیم بیرون :دی گفتیم یه پست بزاریم :دی فقط ظهر میام نبینم اتک رومه :دی خدایی شاکی میشم :دی

لول:دی
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid.Italiano نمایش پست ها
    درود به همه دوستان
    میلاد عزیز خسته نباشید
    دوستان عزیز sw شمام خسته نباشید
    فقط نوید یه دوستی داشتی که خیلی رفیق 6 بودید چند روز پیش می گفت که ما مگه چند بار قراره واندر بکوبیم همین 5 تا همر واندرکوب بسمونه .... اگه دیدیش هیچی کاریش ندارم بهش بگو خسته نباشی
    سلام
    تبریک میگم به مهاجم و مدافع
    سعید جان من با لحن صحبت کردنت مشکل دارم لطفا تو هیچ پست و حرفی صحبتی از من نکن . شما خیلی شاخ و خوبی من کلا داغون و له هستم .
    راجع بازی هم داریم بازیمونو میکنیم چ بخوریم چ بزنیم فقط قرار نیس که زندگیمو فدای یه بازی کنم

ممنون
    ویرایش توسط WhiteBird : 12-03-2016 در ساعت 01:01 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به کدامین گناه ؟ :دی ایا خون دیگران از ما رنگی تر است ؟ ایا جز سیاست سایت برای نگه داشتن پلیر هاش هست ؟
    ---------------------------------------------

با اجازه از فروم خواب سرور افشین خان :دی یه سلامی هم بکنیم به بقیه فروم نشینان سرور :دی

امروز هم به سلامتی نقشه ها ازاد شد و دیگه اینکه باید بازی جذاب تر بشه ..

فقط تا نقشه ها از رو زمین برداشته نشدن ما یه خورده اذیت کنیم برو بچ رو

مختصات های نقشه ها رو دیدید ایا همه ؟ :دی یه نگاهی به 4 تا ساید بندازیم اول :دی

جنوب غرب :دی
    -84)|(-80 ‎
    -68)|(-94 ‎
    -95)|(-66

شمال شرق :پی

27)|(42 ‎
    29)|(39 ‎
    64)|(69 ‎

شمال غرب :|

42)|(-21 ‎
    10)|(-47 ‎

جنوب شرق )

-71)|(62
    -107)|(45 ‎

اینم یه عکس از واندرا :*)

wonder.jpg

فقط سوالی که دارم اینه الان نقشه ها به صورت رندم پخش شدن یا دستی امدید گذاشتید ؟
    همینطور که میبیند از سرور و فروم و لینکای زدو خورد متای شرق و غرب هست

نقشه های nw جوری افتاده که sw زودتر میتونه بزنه تا خود nw
    نقشه های sw هم جوری افتاده که تا 3 روز هم نزننش کسی نمیره سمتش
    نقشه های ne هم که به هر 4 تا ساید نزدیکه :دی
    یکی از نقشه های se هم باید کاتاشو sw بزنه :دی
    ولی ایراد نداره در کل ولی چقدر مختصات های sw دارای تقارن هستن و خوشگلن

مثلا nw جفت نقشه هاش به sw نزدیکتره

ولی از اینور از 2 تا نقشه ne زیر 30 40 خونه تا مرکز هست یه دونش هم شانسی یه خورده بالاتر

از اینور هم نقشه های جنوب شرق بیشتر که چه عرض کنم چسب sw هست فکر کنم همرای sw زودتر میرسن :دی یا اینکه باهاشون هماهنگ کنم بگم کلینر رو ما میزنیم لطف کنن یه 4 تا کاتا بزنن از sw

اگه رندم هم بود نمیخواستید یه خورده قشنگ ترش کنید یا مال همه لب مرز باشه یا تقارن پخش شدن نقشه تو 4 تا ساید یکی باشه

فقط اینجا دارم اعلام میکنم اگر از مدیران کسی میخونه پیگیری کنه مثل سرور G1 نشه بگید دیر گفتید وگرنه تو مهلت 1 روزه کتیبه ها رو درست تر مختصاتاشون رو میزاشتیم ...

من با دید بدی به این قضیه نگاه نمیکنم فقط مختصاتا بد رو مخه :دی از دستای پشت پرده باید ترسید :دی

لول:دی
    ویرایش توسط l0l:D : 12-03-2016 در ساعت 10:29 PM

صفحه 123 از 158 نخستنخست ... 2373113121122123124125133 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع