نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

شانگفی امروز بیکاره ؛خوابیده کف فــروم

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام
    در مورد رید ناتار!! من ناتار پاپ بالای ساید اس ای و ان ای رو رید میکردم!!! عکس تاپ هم ک گذاشتی خودمم تعجب کردم الان ک دیدم:| نامردا میذاشتین حالا ک تو تاپ بودم مدالشو میگرفتم
    در مورد تعداد همر هم که از ده زدن اکانت معلوم و مشخصه!! ده اول بازی تو تقریبا تو مرکز هست و فیدرهاش اطرافش هست... که ماه پیش بخاطر نتونستم گندم تامین کنم بچه باهاش پلن زدن در و دیواری شد...
    دهکده ای که دیشب چیف شد کتیبه مرتاض روش بود.... کپ لول 20 با فیدر اطرافش.... ی حساب سر انگشتی که بلدی استاد ببین نیازه بگو بررسی کنن ناتارهارو تولید گندمشونو چک کنن...
    2روز بشین ناتار پاپ بالا ادد کن تو لیستت بعد ی سوزن به خودت بزن یک جوال دوز به مردم...
    کلا به مولتی بازی هم اعتقادی نداشتم... ندارم... و نخاهم داشت...
    درودی دگر بار

حساب سرانگشتی نمیخواد؛ یه چیزی داریم به نام تاپ 10 مهاجمین

من دارم مولتی رید میدم(متاسفم واقعن ولی مجبورم) + ناتار و واحه های اطرافم و هر 45 دقیقه یک بار واحه و ناتار فقط دور خودم رو میزنم هر هفته توی مهاجمین هستم.

شما داری از اون سر نقشه به قول خودت ناتار این سر نقشه رو میزنی و توی تاپ مهاجمین هم نیستی.

میشه شما برای من یه حساب سرانگشتی کنی که من مولتی رید میدم( متاسفم واقعا ولی مجبورم! میفهمی؟ مجیبــور) توی تاپ مهاجمین هستم، شما و سایر غارتگرای جنوب غرب فقط ناتار و واحه میزنید ولی فقط یه اکانتتون میاد توی تاپ هجوم؟ ممنون میشم من رو از ابهام بیاری بیرون چون من از اون اولشم ورژن 3 بود 2بود 1 بود یادم نیست چند بود ؛ غارتگر خوبی نبودم.

سربلنـد؛پیروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: با توجه به پست قبلی من ساعت 11:21 تا الان 12:39 یعنی فقط 1 ساعت حدود 2میلیون غارت کردی از ناتار با توجه به این که یه همرتون هم پریده ولی بازم نیومدی توی تاپ مهاجمین . فکر میکنم ناتار جا خالی میده جلو شما

پی نوشت 2: مولتی رید دادن کار زشتیه ولی وقتی پلیر کم هست نمیشه کار دیگه کرد ( من درک میکنم که مجبورید مولتی رید بدید، ولی دیگه حاشا کردنش خیلی زشته و زشت تر اونه که دیگرون رو مسخره کنید که مولتی رید میدن و شما بازی بلدی و ناتار) که با تمهیداتی که مدیریت اندیشیده به زودی شاهد سرور هایی با پلیر بیشتر از این خواهیم بود
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 12-02-2016 در ساعت 01:47 PM دلیل: پی نوشت
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

کلمات کلیدی این موضوع