نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا من یه سوال دارم.. :دی یعنی 2 تا :دی

ماجرا 5000 اتک از یک ده چیست؟
    بنده به شخصه با شوال اونم چکمه 2 ایکس زیرشه فقط هم اس ای رو رید میدم اونم فقط ناتار شمشیر ها هم خوابن اتکم پر میشه :دی
    یعنی حتی منطقه خاکستری رو نمیتونم بزنم چه برسه ان ای یا اس دبلیو :دی

داداچ الان شما چکمه داری ؟ اتکات از هر ده چندتاست ؟ مطمعنی فقط به ذهن شما میرسه ناتار پاپ بالا زدن ؟

توهین به همه نباشه ولی از اول سرور ادعای دوستان واقعا حال منو که بد کرده...اون از استاد بدا :دی سلطان ادا :دی
    از گودزیلا های زمان ماقبل تاریخ بگیر که تو دژکوب بازی میکردن یا پلنرا لانچرا لیدرای 4 ساید تو سرور روس :دی

داداچ همه عقل دارن همه یه ابتدایی خوندن یه حساب کتاب بلدن....

در ضمن تبریکت به مهاجم قابل احترام است ولی به زیرکی مطرح کردی قضیه رو :دی
    ایا با روزی 5 دقیقه به زور اونم بدون گلد با گوشی :دی اونم نوکیا :دی اندروید هم نیست:دی تاچ هم نیست :دی حافظش هم 64 مگابایت هست :دی بدون پوشر بدون پارکینگ :دی داداچ تو این سرور خیلی چیزا یاد گرفتیم حداقل یه لیست فارم زدن هم با لیست فارم خودکار و غارت خودکار یادمون بده که همه چی رو یاد بگیریم بعد از این سرور بریم...

تازه داداچ مختصاتت هم یه نگاه بندازی بد نیست :دی البته الان باید رو یه اکانت دیگه مختصاتتو ببینی....
    راستی حداقل میگفتی ناتارهای nw ناتارای اینجا که هر 10 مین یه بار خودم میترکونمشون :دی ان ای هم کم پلیر و ریدر نداره :دی
    بیخیال باوووووووووو هه
    ویرایش توسط l0l:D : 12-02-2016 در ساعت 03:37 PM
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

2. تشکر M3nTaL, Amir Lantuori, AnTizioNisT, mhpooya تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Amir Lantuori, mhpooya پسندید

کلمات کلیدی این موضوع