نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
سعید جان دوست داشتم کمی جای من بودی تو این سرور

شاید خوب بود این سرور بر خلاف بقیه سرور ها تو ای اس بازی میکردی

نمیدونم از 1 نفری جمع کردن کتیبه های اس ای برات بگم یا تنهای روی کل اکانت های اس ای لاگین کردن ؟

ایا همین کسایی که اینجا بازی میکنن چند نفری رو یه اکانت بازی میکنن که برسن هم اکانتشون رو اداره کنن هم . . .

والله بنده زندگی واقعی هم دارم/نمیتونم روی تمام اکانت های اس ای هم بازی کنم هم . . .

نمیخوام چیزی تقصیر کسی بندازم یا . . . دوستان همه تو اس ای این سرور زحمت کشیدن حالا تا هر جای سرور که بودن ولی بعد کتیبه ها واقعا یه نفری روی تمام اکانت ها بازی کردن فکر کنم اصلا نشه :دی (الان یه نفر از ویلچر بازامون میاد میگه من من :دی )

خوبه اول یه بررسی کنیم یه تحلیلی چیزی بعد نظرمونو بگیم

کتیبه زدنو بردن هم جزو بازی هست ما اوردیم اونا پس گرفتن شما اوردید شمال غرب زد پس گرفت ازتون غیره اینه ؟

دوست دارم از اونایی که ادعاشون میشه بیان 1 روز جای من بیان تو اس ای بازی کنن :دی

از 50 تا اکانت 45 تاشون پلیر ندارن ول کردن رفتن یا به هر نحوی

از 5 اکانت باقی مونده 4 تاشون به زور به اکانت های خودشون میرسن و بازی میکنن

حالا این وسط ما 4 ساعت طی روز بیشتر وقت داشتیم امدیم یه سرو سامونی خواستیم بدیم به اکانت ها

همرای اکانت خودمون هم دیدید :دی

خوب؟ سعید کجای حرفام غیر منطقی هست ؟

تو سایدی که کسی وقت نداره بازی کنه ؟ 4 تا پلیر داره ؟ تنهایی دارم بازی میکنم کسی از دوستان اونقدر لطف نداره بیاد همراهی کنه یه کمکی کنه به من ربطی نداره

تا الانشم تنهایی زیاد کار کردم هم اکانتمو کشیدم بالا هم به ساید کمک کردم

ولی دوستان عزیز تا حالا تجربه ی بازیشون تو سایدای بوده که بالای 40 50 تا پلیر فعال دارن و . . . .

ولی با این حال دووم نیوردن تا اخر بازی

حالا سایدی که این وضعشه نمیدونم تا اینجاش هم باید جای تشکر داشته باشه

اقا نبودنتو باور کنم یا مولتی کشیدنتو خخخ میگم خوبه نبودی اگه بودی چه میکردی عزیزم شما که نبودی چطور اون نامه قشنگو فرستادی برای یورک؟؟؟ حالا گیریم قهرمانت با سواده نامه داده ریدتو کی میزنه هرکی میزنه دمش گرم 2000000میزنه گیریم اکانتو ول کردن و قهرمان نامه زده و اسکات کشیده ریدتم قهرمان میزنه یا بات؟ حالا ریدو بیخیال مولتی اکانتهای که غارت میکردیو کی میکشه بالا بیخیال بریم ویلچر سواری درضمن اکانت یورک پلیر داره و کسی اکانتشو ول نکرده خوشم میاد همیشه یک بهانه دارین یک بار نیستین یک بار ما اکانت ول شده گیرمون میاد یک بار بهانه دیگه اخه چرااااا

نویدم گلم چرا فکر میکنی همه مثل خودت دنبال اکانهای ول شده ساید میگردن چرا یک درصد فکر نمیکنی یکی از همین ویلچربازای جنوب غرب اون اکانتو میچرخونه