نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
دروود
...

...

...

...

و اما اون دوستت . آقا دفاع ساید 20 میل بود . خوبه ؟ کی 100کرد ؟ Sw . پس دیگه حرفی نمیمونه .
راستی تو همونی که E1 دف شخصی خودتو از Sw داده بودی به Ne به اکانت Tahmine ?? بعد ما دف خودمون کم داشتیم ؟))
خیلی باهالی .همر اکانت Bad_zat هم که نمیخواستی بدی .میخواستی تا آخر سرور رید بزنی

شما تیم خیلی خوبی هستین هم تو هم مسعود .
اما هر سروری که بازی کردینو دیدم. به فکر خودتونین . ساید هم واستون مهم نیست.
یا به فکر مدالین یا اکانت خودتون..

باشد که رستگار شوید به قول خودتون

دیگه ریپلای نکن . نمیخونم
درود
ریپلای میکنم که بدونی برا ریپلای کردن کسی ازت اجازه نمیگیره ، آقای مثلا بازی بلد !
فکر کنم سرور 1000 رو گرفتی ! sw 20 میل دف داشت ! کدوم سرور ؟؟؟

اولا اکانت بدذات مال من نبود ، اکانتی که ایمیلش دست من نباشه و پلنش رو من نریزم اکانت خودم نمیدونم ، در ثانی ما مثل شما نیستیم که رو دوستامون فیک بزاریم و سر یه بازی رفاقت ها رو خراب کنیم ؛ حافظ دست تنها بود منم مدتی بهش کمک کردم ، تهمینه هم دفاع میخواست منم بهش دادم ، همینطوری که این سرور حافظ توی ج.غ دفاع بخواد بهش میدم ، رفاقت برای ما اولویت داره بر بازی ، ولی برای شما این بازی کل زندگیتون شده !!

باز خوبه نوید سر رفاقتی که داشتیم باهاش و بچه های شمال شرق ، موقع حذف چکمه کوچیک رو داد به ما و بعدا هم دادیم به ساید !
مثل اینکه یادت رفته تو جفت پلن های زدن کپ lol و بیگ همر ali21... آخرین همری که خورد و هر دو بار تلفات هم داد ، همر کپ اکانت بدذات بود !!
تو همونی که هیچ وقت همرت رو نمیخواستی لانچ کنی و تا اخر هم نکردی و فقط غارت کردی و ساختی ، آخرش هم با همون همر دفاع کردی ؟ آفرین ...

مدیونی اگر این پست رو بخونی

----------------------------------------------------------

عارف ساید ج.غ خیلی شلوغ شد ، یکم پاس بده ساید های مجاور تا بازی یکم بالانس بشه

غارت رنک یکم به قول دوستان کمی مشکوکه ، چرا بدون تلفات تو این تایم سرور داره اینقدر غارت میکنه !
Untitled.jpg

پ.ن ؛ چرا ج.ش اینقدر خلوته