صفحه 97 از 158 نخستنخست ... 47879596979899107147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والله تیمی که تو اس ای بازی میکنه ثابت شدس نه فرار میکنه نه چیزی

نمونش هم قهرمانی سرور ای 1 جی 1

2 تا سرور 1 ایکس

شاید با ابانس بگیم 1 سرور دووم اوردید اره که 4 تا ساید فکر کنم متا بودن که سرور تموم بشه وگرنه ناتار زود تر 100 میکرد میگفت سوک سوک ولی بازم تبریک میگم به همه ی دوستان که سرور کی 1 بازی کردن ولی کلا خواستم بگم 1 سرور فقط 1 سرور :دی

پ.ن:زمانی این سرور شروع شد تیمی که تو اس ای بازی میکرد هم زمان داشت در سرور i3 و j1 بازی میکرد که نتیجه هر دوشم میتونید تو پروفایل پلیراش ببینید

بیکار نیستن کسایی که عقده کردن و وایسادن یه گوشه سنگ میزنن رو برگردن نگاه کنن چون هر 2 دفعه ش اخر سرور هیچ کدمتون نموندید

خیلی فان هستی در ضمن 85 دوست دارم بقول عمو تایلندت باشه حالا بزنیم یا ببریم )))))))))))))))

وای خدا یعنی بازی کردن جلو 2 3 تا پلیر تو اس ای اینقدر سخته که زدنش میره تو لیست افتخارات دوستان

لول:دی ))))))))
    ویرایش توسط l0l:D : 08-27-2016 در ساعت 01:17 AM
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مدیونید اگه فکر کنید همر های SE دست خوردنا , همشون سالمن ))))

اکانت YorK که این روز ها کابوس شده واسه استادان بزرگ دژکوب تو SE حکم اکانت Why سرور 10 آی آر رو داره که البته پلیرش هم الان هست اینجا و رو اکانت sw team بازی میکنه فقط یکم پیر شده قابلیت قدیمو نداره :دی

خسروی یکم فعالیتتو زیاد کن تو فروم :X

این تنها پلن هایی که با یک اکانت انجام شده یعنی با یک اکانت سایدتون جمع شده ))) تاز یه چند تا دیگه هم بود که دیگه حاله آپلودشونو نداشتم مثل خوردن کپ Disaster ))

خب همچین سایدی واقعا ارزش داره که همر بزرگ بکوبیم توش ؟ )))

آرش نظرت چیه این دفعه میخوام لانچ کنم تارگتو اعلام میکنم تو فروم که دیگه همچین حرف و حدیث هایی پیش نیاد )))

این 600 کی دف تکلیفش مشخص نشد کجا خوابیده :|
    با رسم شکل توضیح بدید ممنون میشم :|
    تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg Kheft.jpg (62.4 کیلو بایت, 14 مشاهدات)
    • نوع فایل: jpg SsS.jpg (78.8 کیلو بایت, 11 مشاهدات)
    • نوع فایل: jpg BooooM.jpg (79.5 کیلو بایت, 10 مشاهدات)
    • نوع فایل: jpg Shans.jpg (76.7 کیلو بایت, 9 مشاهدات)
    • نوع فایل: jpg A.jpg (79.8 کیلو بایت, 9 مشاهدات)
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز مثلا لیدری شما ))) چرا میای توهین میکنی :دی ! تو خفن ، منم اکانتمو تو کی 1 به سهیل فروختم نه تو ! اسطوره تم اونجا فرار کرد که متاسفانه بنا به دلایلی خیلی نمیشه به پرا پاتون تو فروم پیچید ، اون بازیایی که تو سرورا دیگه مثه همون اسپید راه انداختین ، من کاتالوگ آموزشیش بودم ! چند چندی با خودت لیدر جان ، کدوم کتیبه تو دوس داری بزنم بیگ همر عزیزم !؟ خودت بگو ، نامردم اگه نزنم =)))) 600کی دفتونم بریزین توش ! اسطوره دف با 2تا همر شدن ایشون !؟ یعنی یه سرور که 2تا اکانت خواستن ول کنن کوبیدن تو دیوار اسطوره سازی کردن واسه شما !؟ نخندون مارو )) اسم آی آر آورد باز ! اسم آی آر فقط با اسم اکانت ! نبودی نظریه نده تعریف تمجیدم نکن ! جی 1 همون سروری هس که میل واندر چنج دادین 20 دقیقه آخر !؟ سقف افتخاراتتون همین بوده !؟ یه بار که نت نداشتین خوردین ، یه بار گلد نداشتین ، این بارم که اکانت بن بوده ! سری بعدی یهو میگی حال نداشتم =)))) نبینم انقدر غصه دار باشی ! بازیه ، عیب نداره برد و باخت داره ، منم منچ و مار و پله 7 8 ساله م بود زیاد باختم ولی بیخ دیواری و تیله بازی میبردم :دی لیس به لیسم بود راستی :دی نوید جان مخاطب قرارت میدم تا کمی رنکینگت بره بالا نزد دیگران :دی جی 1 مدال داری !؟ آفرین آفرین )))) دیگخ کجا بودی شما :دی !؟ جهنم ضرر ، 750تا گلد =))))هر سروری رفتی تا تهش موندی !؟ کی1 !؟ نبودی !؟ از اسمت سواستفاده کردن نامردا =))) از خودشون که چیزی ندارن از اسم شما و اساطیر باستانیتون استفاده کردن =))) به قول خودت یه اکانت ول شخم زده ج.ش رو ، دیگه ساحب داراش نیان جلو =))))

اتفاقا همه این بزرگانی که شما میگی همراشون رو به موقعش بلند کردن ! اینا تو سروری که شما حضور داری باشن ، باعث ارتقا و بالا رفتن سطح اون سرورن ، باید افتخاری باشه واست ! حتی اگه اینجوری بخوری ازشون

پ.ن : دوست عزیز اون ابانس نیس ! آوانس هستش بیایید از کلماتی که بلد نیستیم استفاده نکنیم ، لااقل معادل فارسی به کار ببریم ، یا حداقل کلمات که در محاوره ما هستن ولی فارسی نیستن ، مثلا بگیم ارفاق البته زمانی که تلفظ ها رو بلد نیستیم !!!

پ.ن : خدا شاهده ما هم زیاد زدن ، ما هم زیاد زدیم ولی بازیه ، از دور ادب خارج نشیم ! شما لیدری دوست من باید الگوی سایدت باشی ، بالاخره هم سن بالاتر از من و شما میان اینجا ، هم سنین خیلی پایین تر ، هم خانواده و هم خامن های محترم ، خیلی صحیح نیس این طرز صحبت شما ، بالاخره یا شما میزنی یا ما ، ما نامردی میزنیم زمانی که نت و گلد و تایم ندارین !!! این سری آخرم که بن شدین زدیم :دی این سری هم احتمالا برقای خونه تون رو قطع میکنیم میزنیم ، سری بعد هم مثلا پسوورد اکانت رو درمیاریم اون 600کی دف رو بک میدیم ، بعدم بی سر صدا اکانتاتون رو میذاریم رو حذف یهو غیب میشین ))) عزیز دلم ، این سناریویی که داری بازسازی میکنی خیلیا جلومون خیلی وقت پیش بازی کردن ! البته فرقش این بود اونا یه چیزایی بلد بودن البته ببخشید ، من تو پروفایلم مدال ندارم به رخ بکشم شرمنده

پ.ن : الان که این طوری شده ، تو کل ترا دنیا فقط 2 تا مرد پیدا شده ، 2تا مردی که اگه سرورای فینال 3 ایکس 10 ایکس 25 ایکس 50 ایکس 100ایکس 500ایکس 1000ایکس و آی آر و کام و سومالی و گواتمالا حضور نداشتن نشونمون میدادن بازی چیه ! و ما شانس آوردیم این تیم عجوبه ای درگیرن ! وگرنه نشونمون میدادن ! علی جون والا این رفیقات با این القاب میخوان بهت حال بدن ، ولی متاسفانه فعلا تارگتت کردن ! البته غمت نباشه ! شما 600کی دف داری ، صد البته بن شدی و صد البته نیازی ندیدی جنگ یونیک و کپت بیشتر از این دف داشته باشه ! اخه همین لیدر خان که خیلی زیاد بار روی دوشش هس یه نظریه داد که خوردن کپ اصلا مهم نیس ! واسه همین کپ داره هنوز ))))) به سراغ من اگر میایی .... ( جای خالی را با عبارت مناسب پر کنید ) مردونه چه فکری کردی گفتی نیام سراغتون )))

با تشکر

4. تشکر sw team, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن sw team, Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    فروم چقدر جالب شد ))))
    برای شما که جالب بوده
    ببین کی این جاس !!! استــــــــــــــــــــــ ــــــاد !
    یه نگاهی به اطرافت کنی دلیلش رو پیدا میکنی که انقدر تعجب نکنی!
    مکالمه آخرمون رو یادم نرفته
    مگه قرار بوده یادت بره (یه شکلک هم به سلیقه خودتون).
    یادمه دوباره به این ختم شد که من گند زدم تو این بازی )))
    کلمه دوباره خیلی بجا بود و جمله خودتون بقدری گویاست که من چیزی توی این مورد نگم بهتره (شکلک درخواستی شما)
    آقا جدی یه سوال !
    از من سوال دارید؟
    یا بازی میکنی کنار ما ! یا افتخار نمیدی !
    معنیشو که نگرفتم اما اگر منظور اینه که اگر بازی نکنم نباید حرفی بزنم یا حق پست گذاشتن ندارم!، دقیقا درست میگید!، طبق نظر فعلی شما شما به چه حقی زمانی که هیچ جا اسمی از من نبود راجع به من پست گذاشتید و همه مشکلات رو به من نسبت دادین؟
    جدی چه حوصله ای داری فروم جایی که نیستی رو میخونی !
    جدیا راست میگین!
    والا طبق فرضیه شما که برمیگرده به ریست شدن 2 دقیقه ای سرور ، این 72تا اتک که کمتر از 3 4 ساعت رو هر ناتار میخوره بازم این سرور جواب نمیده
    اینم که درکش سخت بود برام اما همین فرض رو یه مقدار برای دیگران بشکافید مشکلی هست؟
    تا حدودی هم باگایی که استفاده میشده ، تو این سرور برداشته شده ، حتی گریز همه دها هم برداشته شده
    اینها هم که نکته های مربوط به من نبود یا فرضیه بنده.
    در مورد رید عمو شایان ، به خاطر مختصات بالاش یه کمی به مشکل خورده ، شما که اکانت رجیستر شده ت هس تو سرور ، کاری نداره که ، یه تست بگیر ببین مثلا راس ساعت 2 منابع میده یا نه کی داره از این نحوه رید زدن شما استفاده میکنه ،
    کسی نیست فقط چرا انقدر ناراحت شدید پس؟
    لطفا اسمش رو بگین چون ندیدم از مریدان شما تو این سرور کسی اعلام حضور کرده باشه ، خبرش رو دارم که خیلی از عزیزان دارن بازی میکنن تو ج.ش بی سر و صدا ولی فک نکنم سعادت همکاری با شما رو داشته باشن
    مگه من مرید دارم یا گفتم کسی هست توی سرور؟
    بعد این همه سال هنوز دنبال ثابت کردن خودتی !؟
    اگر غیر از سرور اولی که بازی کردم کسی دیده من توی تاپ باشم یا توی اتحادی یا کتیبه ..واندر و از این چیزا بگید منم بدونم
    یادته دعواهامون !؟
    دعواهامون نبوده یا شایدم دعوا معنی دیگه ای داره من خبر ندارم.
    همه ش سر این بود که چرا بازی یاد بقیه میدیم
    جدی ؟ اموزش رو مخالف بودم؟ ، نمیدونستم!
    چرا باگ ها رو میگیم ! چرا نرم افزارایی رو که مصرف میکنیم به بقیه میدیم
    ولی اینارو میدونستم
    خوشحالم که الان دوس داری بازی که میکنی با کسی باشه که اندازه شما امکانات داشته باشه
    خوب خوب شد فهمیدم که دوست دارین به دیگران امکانات برابر بدین!، یه نکته کوچیک، این امکانات رو که میگید کی ساخته؟
    چیزایی رو که بلدی یاد میدی :دی البته هنوزم فک میکنم اگه بازی کنی چیزی به کسی جز دوستانی که تو تیمتون میاد نمیگی
    خوب خداروشکر پس به یه گروه لااقل اشتراک گذاری انجام میدم. راستی شما جزو کدوماش بودین انقدر راجع به من میدونین؟
    بعد 5 6 سال هنوزم میگم ، هر سروری ، هر جا که بگی ، با سرعت نرمال من میام
    خوب چرا زودتر به خواسته هاتون نرسید؟، همین جا که الان در اوج هستید و بارتون غرور امیزه مناسبه؟ من هم اگر اجازه بدید میام در خدمت.
    یادمون نره به جز مقدماتی ( یادم نیس چه سالی بود ) جلو هم بازی نکردیم ، که خودتم دیگه انقدر پنل و گند کاری رفیقات علنی داشتن استفاده میکردن ول کردی ! ولی من کاملا دوس دارم یه سرور بریم ، به عنوان آخرین سرور بازیم ، با هم دیگه یه کم حال کنیم
    اگر رفیقام بودن بگید که برای همه بدیام مشخص بشه اینجوری زشته
    به عنوان آخرین سرور بازیم ، با هم دیگه یه کم حال کنیم
    همیشه حال میده اول و اخر نداره
    یادته شب آخری که حرف زدیم و منجر به فحش و فحش کاری شد به من گفتی دوس دارم همه چیو نمایش بدم !؟
    فحش کاری نبوده (لااقل دوطرفه) اگه نیازه اس ام اس موجوده بزارم.
    آیا اینکه بیام تو فروم بنویسم ، هر کی دوس داره بیاد تاپ رید به من بگه ، هر کی احساس میکنه کس با احساس غرور ال کرده به من بگه ، من این طوریم ، من اون طوریم و ... ، جز نمایش حساب نمیشه !؟ ا
    الان نگران نمایش من هستین؟، خوب بالاتر که فرمودید من اهل نمایشم پس چرا خودتون رو اذیت میکنین ، ضمن اینکه میفرمائید همه ماشالا از بند قنداقشون حرفه ای بودن.
    ....
    در کل من 3 تا پست گذاشتم 2 تاش عذرخواهی بوده مجموع 30 خط نیست. نمیدونم نمایش چیه ، شما چند تا؟
    اگه خواستی نظر اونارم بپرس ، و اینکه از 10 نفر تاپ 5 تاش تو جنوب غربن ! یدون اینکه من یه ثانیه وقت بذارم واسشون ! این یعنی تک تکشون میدونن چی کار کنن
    اینها هم همه پیروزی شماست ماشالا خوب من هم میخوام شما به خواستتون برسید حالا که مقتدر هستید چرا گله مند میشید از مبارزه؟
    در هر صورت خوشحال شدم از احوالاتت با خبر شدم ، درسته تو مکالمه زیاد یهو فاز برمیداری ، ولی خودتم میدونی ، با اینکه بازم بحثمون شد و ترجیح میدم دیگه مکالمه ای با هم نداشته باشیم ، ولی همیشه سلامتیت واسم مهم بوده ، ایشالا هر جا هستی تنت سالم و با طراوت باشه !
    نمیدونم در جمع بندی کلا نتونستم بفهمم ، و صد البته ایراد از منه.

راستی گفتین چرا صفحه فرومتون 51 هزار بار بازدید شده :دی
    بالاخره منم یه دو نقطه دی گذاشتم.

محمد
    دیوانگی: تکرار رفتار قبلی ، اما توقع نتیچه بهتر ! »انیشتن«

6. نپسندیدن MR Raptor SoheiL Samouray نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سر صبح حال خواندن ندارم امدم چندتا مطلب بگم و برم

1-نوید عزیزم شما کجای سرور c1 اکانت ما یا هر یک از اکانهتای جنوب غرب را زدی؟؟؟؟ نکنه اون پلن مشترک متای 3 به 1 را که نتونست کپ اکانتی که 3 هفته پلیر نداشتو صفر کنه را داری میگی؟؟؟

2-یادم نمیاد تو هیچ سروری فرار نکرده باشی 1فینال با وجود اینکه کلی کمکت دادیم حذف کردی بعد c1 تیم شمال غرب دیگه قبولت نکرد و وارد تیم حنوب شرق شدی

3-من قبل شروع سرور بهت زنگ زدم و تو گارنا هم بهت گفتم اقا این سرور هرکیو داری رو کن بیار تو سرو حتی لات سر کوچتونو خخخ نشون به اون نشون محمد سکولار هم کنارم بود که بهت گفتم و با ایدی محمد مگه تو و دوستانت اول سرور تو پروفایل نزدین امدیم فششششششششششششششششار بدیم الان امدی میگی نیستسم خخخ بیخیال من همیشه گفتم از واقعیت فرار نکن قبولش کن

4-چرا هر موقع شما میخورین یک مشکلی دارین نمونه c1 لیدر شمال بودین با اون همه همر 3شب پلن امد اکانت ما 1 شبه اول مهراد غناعت چیف شد کپ گمنام خورد شب دوم بهزاد36 کپ و نانکپ خورد شب سوم اکانت لبه مرزیتونو زدیم جالب اینه شبه اول عروسی بودن دوستان شب دوم نت قطع شد شب سوم برق نبود و بعدش دسته جمعی زدین حذف سرور فینال10تا پلن رفتین همش دیوار شد اونحا هم نت خوب نبود از وسط ویو هاتون کامیون رد میشد اقا ول کن این حرفارو بخوام بگم بهانه هاتون زیاد بوده حوصله همه سر میره ولی اینو بدون که این دوستانی که دارن باری میکنن بچه نیستن حرفا و بهانه هاتونو باور کنن یک بهانه بیارین که بشه بهش استناد کرد محکمه پسند باشه

روز را خورشید میسازد روزگارش را ما
    ویرایش توسط MR Raptor SoheiL Samouray : 08-27-2016 در ساعت 07:35 AM
    روز را خورشید میسازد روزگارش را ما....

8. تشکر Basilous تشکر نمود
    پسندیدن Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عمو آرش این دوستمون مخالف آموزش نبود که :| یادت رفت هر موقع میومدیم تو ریدکال Ts10 کلاس گذاشته بود واسه حسین BaBolaT و بچه ها , اونام استاد استاد میکردن که تا جایی که یادمه یه دفعه فرشید خدابیامرز یک دفعه اومد تو کلاسشون که ایشون داشتن به فرشیدم یاد میدادن که آخرش به فحش و فحش کاری ختم شد و دیگه بعد اون فحش کاری ریدکال Ts10 پیداشون نشد :|

نکته بعدی درباره این دوستمون که توهین میکنه :|

آرش دیگه عادی شده طرف تو سرور فشار میخوره عقده که میشه واسش توهین میکنه و فحش میده )))

اینم یه نمونه که از سرور E1 که ایشون به گفته خودشون مارو زدن به جا مونده ))

و در آخر این 600 کی دف معلوم نشد کجا خوابیده :|
    ویرایش توسط The UnderTaker : 08-27-2016 در ساعت 09:27 AM دلیل: انتشار چت خصوصی
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

10. تشکر Basilous تشکر نمود
    پسندیدن Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام دوستان
    دیگه نمیگم چند تا ده شمال غرب شخم زده شد اما هنوز کتیبمون پیدا نشده بیارید بدید که دیگه باقیش شخم نخوره خلاصه
    راستی چند تا نکته :
    اول اینکه دم بچه های جنوب غرب گرم قشنگ کتیبه زدید
    دوم اینکه ۶۰۰ کی دف رو یه اک الان؟؟؟ گندم خور؟؟؟ خداییش ایول داری
    سوم اینکه عمرا از شمال شرق دف به جایی رفته باشه حداقل اتحاد خودمون رو مطمئنم
    در اخر اقا یکم خلاصه تر کل کل کنید ادم خسته میشه این همه رو بخونه والا سوالهای کوتاه جوابهای کوتاه دمتون گرم
    شاد باشید سعید ایتالیانو

12. تشکر AnTizioNisT, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن AnTizioNisT, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid.Italiano نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دیگه نمیگم چند تا ده شمال غرب شخم زده شد اما هنوز کتیبمون پیدا نشده بیارید بدید که دیگه باقیش شخم نخوره خلاصه
    راستی چند تا نکته :
    اول اینکه دم بچه های جنوب غرب گرم قشنگ کتیبه زدید
    دوم اینکه ۶۰۰ کی دف رو یه اک الان؟؟؟ گندم خور؟؟؟ خداییش ایول داری
    سوم اینکه عمرا از شمال شرق دف به جایی رفته باشه حداقل اتحاد خودمون رو مطمئنم
    در اخر اقا یکم خلاصه تر کل کل کنید ادم خسته میشه این همه رو بخونه والا سوالهای کوتاه جوابهای کوتاه دمتون گرم
    شاد باشید سعید ایتالیانو
    سعید چیکار شمال غرب داری ؟! بس نیست ؟
    آقا بیاین کتیبه اینو بدین .بره بخوابه . از کمبود خواب داره هلاک میشه )
    از شمال شرق دف به جایی نرفته . نه از تیم ما و نه از بچه های دیگه . مطمعن باشین اگه شمال شرق جایی بخواد دف بده ، هیج همری ازش رد نخواهد شد
    یه عمو محمدرضایی (SalT) داریم که اندازه 4 ساید تنهایی دف کشیده
    کلا ذات شمال شرقی ها دف کشیدنه

پ ن : آرش کی1 منو بیار تو اتحاد !
    پ ن 2 : آرش جون ما کوتاه تر ببنویس . خو من اگه اینقدر در روز مطالعه میکردم که الان دکترا داشتم !
    پ ن 3 : آرش و یا محمد عزیز ، هر کدومتون میخواین بیاین به من غارت با رومن رو یاد بدین . بچه زرنگی ام زود یاد میگیرم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا یه ضرب ال مثل دارم من که یه کلمه شو جابجا میکنم خودت جاگذاری کن به جاش دیگه میگم لاف در آشنایی و باد در غریبی داداش شما اگه میخوای حرفی بزنی جایی بزن که نشناسنت ! اینجا حداقل 11 12 نفر از کسیایی هستن که تو ریدکال به من میگفتی یه روم بده بیام واسه خودم حال کنم توش یادم نمیره بحثامون ! به راستی سر چی با عارف دعوات شد ! یه کم تو ضیح بده واسمون :دی من نمیدونم چرا هر وقت 4 تا اتک به یکی میدیم یهو از دوره پارینه سنگ ها یکی میاد ما رو انکار کنه :دی عزیز دفعه آخر که حرف زدیم گفتم من نتم ضعیفه ، نه میتونم خوب ویو بچینم ، نه میتونم 2دقیقه یه بار لیستمو بزنم ، والا یه برنامه هم اوایل کی 1 رسید دستمون که تابلو بود شاهکار شماس ! کل سرور هم داشتن با اون بازی میکردن ! من اومدم گفتم به یه نفر که خوب شد یه برنامه یکی نوشت که اون دوستمون بازیکن شه ، تهش یه ریز محمدم گفتم یهو دیدم اومدی :دی بارها گفتم ، هر چی بی کارتر باشی تو بازی کارای بیشتر میکنی ، والا اگه من وقت آزاد مثه شما داشتم 3 روزه سرور رو میبستم ، 12 1 شب میرسم خونه ( قبلش بچه ها رو اکانتن ) میام تازه یه غذایی چیزی میزنم ، 2 3 4 اگه جون مونده باشه تو لانچ و این چیزا کمک میدم ، وگرنه اصن اعتقادی به پلن شب زدن اونم با این نت و تایمی که دانلود رایگان میشه ندارم ! کسی دنبال اثبات خودشه که میاد وسط فروم به بقیه میگه یه اکانت بدین اینو بزنم صداش درنیاد =)))) L1 که همون اولش گفتم پاشو بیا ! خدا رو شکر انقدر جنبه داریم کسی بزنتمون همیشه گفتیم دمت گرم ، ولی قرار نیست با توهمات خودمون زندگی کنیم ! میدونی فرق من با شما چی بوده !؟ من یاد دادم بچه هام با بازی حال کنن و لذت ببرن ، ولی تو یاد دادی همه زندگیشون رو بذارن رو بازی ، ممکنه هنوز واست یه ده 0 کردن لذت داشته باشه ، ولی واسه من مرده ، من بیام کنار اینا واسم لذته ، از اولین روزه بازیمم همیشه اعتقادم این بود ، اگه 100 کی همر داشته باشم ، یه همر 150کی بره تو دیوارم بقیه رد بشن من مردم ! دوست عزیز اگه کتیبه مهم نبود تو بازی که نمیذاشتن از اول :دی افتادم یاد اون روز که میگفتی یه تک ده بده من ، من تایم واندر 2میل دف با همون یه ده بهت میدم در هر صورت اینجا چند نفری میشناسنت ، و اینجا ، براشون فیک و غارت و اتک سیم جذابیتی نداره ، چه 100تا باشه ، چه 100000 تا !

پس حالا که اجازه دادین بیشتر توضیح بدم خدمت عزیزان : آقای مگ اعتقاد دارن ، اگه رید رو بذاری رو ناتار و تایم رو بذاری رو 2دقیقه یه بار ، به علت اینکه سرور هر 120ثانیه یه بار رفرش میشه ، همیشه منابعت پر برمیگرده از ده ناتار ! حقیقتا من چون با نرم افزارای ایشون نمیزنم و سرور بابت هر 2ارسال 5تا سکه نقره کم میکنه و من هم 8تا لیست برای زدن دارم ، در واقع من روزی باید 14400تا نقره مصرف کنم که میشه 144تا گلد ، که در ماه میشه 4320 تا !!! من اومدم حقیقتا لیستام رو گذاشتم رو 1500 ثانیه ! چون هم اعتقادی به این حرف ندارم ، هم نتم جوابگو نیست و هم اینکه لیستم طوری میخوره که من میخوام ! بالاخره هر کسی یه سبکی داره ! در کل خیلی اعتقادی نداشتم که چیزایی که بقیه میگن یا میسازن رو استفاده کنم ! ولی هستن کساییی که یه ویو بیلدر پیدا کنن ، بعد تو سورس برنامه اسم خودشون رو بزنن و رو سایتایی که قراره کار کنه اسم سروری که توش بازی میکنن رو اضافه کنن ! منظورمو متوجه شدین اقای مگ !؟ نمایش اونی میده که به جای نگه داری از اسم سازنده ، اسم خودشو بچپونه جا اسم سازنده برنامه و همه جا بگه من ساختم :دی به نظر من این آدم دنبال نمایش هست

اینجا من بقیه نیستم که با 4تا خوش سر زبونی ،استاد استاد کنم ! نهایت چیزی که پیدا کردی از این واژه این بود که خودتو گم کردی دوست من ! و کسایی که واسه خود تو ارزش قائل بودن و وقت گذاشتن ، از نظرت شدن دشمن ! یادته دانشگاه امتحان داشتم ولی تا زمانی که میخواستم برم سر جلسه ریدکال میشستیم حرف میزدیم !؟ بر خلاف همه دور و وریات هیچ وقت واسه یاد گرفتن چیزی ازت زمان نذاشتم ، کما اینکه یه باگ داش ترا همه جا رفتی گفتی آرش از من یاد گرفت و یاد بقیه داد ! ناراحتیتم این بود که چرا بقیه یاد گرفتن و بسته شد جلوش :دی یه بار دیگه میگم من هر چی بلد باشم به همه یاد میدم ، نه فقط یه گروه خاص که بهم بگن استاد و من حال کنم ! اینجا هم با اینکه نرم افزار شما بود ، من واقعا همه جوره تلاش کردم که همه غارت خودکار داشته باشن ! چون یه سری بابت برنامه شما پول میدادن به یه شخصی که نمیدونم خودت هم در جریان بودی یا نه ، من به مدیران گفتم که با یه هزینه ای برای تمام پلیر ها این کار رو انجام بدن به صورت قانونی بهتره ، البته عارف هم زیاد تلاش کرد ، این شد نتیجه ش که همه حالا میتونن داشته باشن ، نه یه اکیپ خاص ! حالا اگه دوس داری بیا بابت اینم دعوا کن !

آنتی فلان : http://l1.x.dejkoob.net/statistiken.php?tid=7

پ.ن : حواسمون باشه که چی بودیم و چی شدیم ! گذشته خود را فراموش نکنیم !!!

- - - Updated - - -

راستی اینم چند تا عکس از صفحه مصرف طلامون :

raid 1.jpg

Raid 2.jpg

raid 3.jpg

raid 4.jpg

raid 5.jpg

;در کل این نصیحت نیس و نظر شخصیمه ، وقتی جایی بازی میکنین دنبال پرداخت هزینه به افراد متفرقه بابت پایین آوردن خرج اکانت ، در قبال قابلیتایی که خود سرور داره نباشین ، مثلا نگین الان ما اینجا 1000تا گلد در ماه خرج میکنیم با پول 500تاش همین کارو میتونیم کنیم ، وقتی مسئولین درآمد بیشتری داشته باشن ، به طبع برای ما هم که بازی میکنیم امکانات بهتری قرار میدن ! ولی اگه درآمدشون صرفه و توجیه اقتصادی نداشته باشه ، بیکار نیستن واسه ما سرور ران کنن و ما بریم پولشو بریزیم تو جیب یکی دیگه ! منم دوس دارم هزینه هام پایین بیاد ! ولی واقعیت اینه اینجا هم قیمت گلد مناسب هس و هم تقریبا همه امکاناتی که برنامه های متفرقه دارن در اختیار تمام کاربران به صورت برابر قرار گرفته ! باز هم حق انتخاب با خودتون هس ! ولی یکی از دلایل بسته شدن سرورای قبلی فروش سیلور بود که عملا به طور محسوس درآمد رو پایین آورد !
    اگه دوس دارین سرورا ارتقا پیدا کنه ، باید هممون کمک کنیم ، نه اینکه سرعت بالاتر بخوایم از سرورا بعد بریم دنبال برنامه های افراد دیگه !!!
    ببخشید جسارت کردم زدم جاده خاکی نصیحت

با تشکر
    ویرایش توسط Arash :D : 08-27-2016 در ساعت 03:07 PM دلیل: لطفا پاراگراف آخر رو حتما بخونین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پوشر تو این سرور آزاده؟
    ما جوانمردی پیشه خود کرده ایم...

@همیشه دنیا اونجوری نیست که تصورشو میکنی@

16. پسندیدن pejiii پسندید
صفحه 97 از 158 نخستنخست ... 47879596979899107147 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع