صفحه 89 از 137 نخستنخست ... 3979878889909199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

Hybrid View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    دوباره شروع شد روز از نو

ما میزنیم پوش اینا میزنن کاره تیمی

نفرات 2 3 4 5 با اندک اختلا ف 8 9 10 اینا هم هستنو به زور موندن تو تاپ هم کنار

بابا حلقه بابا تنگ بابا ابشار نیاگارا چشـــــــــــــــــــــــ ـــم فهمیدیم شما هم هستی فهمیدیم بوق داری

چشــــــــــــــــــم تیم ورک :دی )))))))))))))))))))

پ.ن: راستی اون داداچی که 1 دونه هی گرزی میفرسته :دی نزنی کراپامونو :دی دیگه 1 دونه این حرفا رو نداره میخوای مسیر بزنم رو دهت ساعتی 1 دونه گندم :دی حساب کن تک و تنهاست اینجا بچه ها دیدی یه بار بلا ملا میارن سرش :دی
    الان دقیقا" کی حرف از کار تیمی زد؟یه بار دیگه پستارو بخون روشن شی!
    میگم اینجا پوش میکنن اوکی میکنن شما هم میکنی دیگه؟نمیکنی؟تمام حرفم اینه شمایی که خودت داری مولتی میزنی لا اقل نیا وسط فروم جانماز آب بکش.اون داداچی ام که یه گرزی میزنه پشتیبانی خود خودمم نتیجه شم معلومه نمیدونم چرا اون شب از همه اکانتا تو 30 مین نامه دادین با جانشینی در حالی که حتی حالشو نداشتین اون یه گرزی هارو از دهی که رید میزنین بک کنین در نتیجه الان خیلی واضحه کجاهارو میزنین.روشن شدی ایشالا؟

پ.ن:حداقل اینجا برای مدال سه مهاجمین 34954 گرزی و 956 تا تی کی نمیریزن تو ده خودشون با 7488 تا شوالیه خودشون بزنن (اون 285 تا جاسوس خودتو یادم رفت بگم که یادت رفته بک کنی) کافیه یا عکس بگذارم دوست عزیزی که دم از بازی پاک میزنی!
    ویرایش توسط Osiris : 10-11-2016 در ساعت 02:37 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    کافیه یا عکس بگذارم دوست عزیزی که دم از بازی پاک میزنی!
    سلام
    نکن زاووش الان نتش قطع میشه بعد 2 روز برق شهرش قطع میشه بعدم مولتی ها ip میخوره تهشم شمال بوده سو استفاده کردی ))))
    متاسفانه این دوستمون یه آپشن داره که هیچ کدوم از بچه های ما ندارن :| اون اگه بزنه ماهارو زده ولی ما چی :| دو سر برده واسش ))))
    رفیقاشون هم خداحافظی دارن میکنن ف الان من تازه فهمیدم دلیل ترانسفر شدن ایشون رو :دی
    بذاریم حذف !؟ من هنوز رو اکانتا لاگین نکردم از پریشب :| بریم فیفا 17 :دی

آنتی فلان : http://l1.x.dejkoob.net/statistiken.php?tid=7
    یه سری هم هستن ، تا روز صلح شد یهو اومدن تاپ هجوم و فک کردن مردم درک و شعور ندارن ! عشقم شمایی که انقدر زبلی ، یهویی چی شد با سرعت نقدر کشیدی بالا خودتو تو اتکر ها !؟ زبل ))) لیست چنج میکنه )) راستی یه چیز دیگر ، یه دهکده گیر بیاز پاپ پایین حوالیه خودت ، تروپتو یه بخشیش که به نفعت نیس توش پارک کن ، شاید ریدت بیاد پایین تر ، ولی از لحاظ منابعی به نفعت میشه اگه نذاش یه جا رو واحشو بگیر پشتیبانی بده ، بعد 2 باره تا تو راحه واحه رو بگیر :دی ما بخیل نیستیم ، زکات علم نشر اآن میباشد )))

با تشکر
    ویرایش توسط Arash :D : 10-11-2016 در ساعت 07:05 AM دلیل: کد نکنم 700تا رو !؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط osiris نمایش پست ها
    الان دقیقا" کی حرف از کار تیمی زد؟یه بار دیگه پستارو بخون روشن شی!
    میگم اینجا پوش میکنن اوکی میکنن شما هم میکنی دیگه؟نمیکنی؟تمام حرفم اینه شمایی که خودت داری مولتی میزنی لا اقل نیا وسط فروم جانماز آب بکش.اون داداچی ام که یه گرزی میزنه پشتیبانی خود خودمم نتیجه شم معلومه نمیدونم چرا اون شب از همه اکانتا تو 30 مین نامه دادین با جانشینی در حالی که حتی حالشو نداشتین اون یه گرزی هارو از دهی که رید میزنین بک کنین در نتیجه الان خیلی واضحه کجاهارو میزنین.روشن شدی ایشالا؟

پ.ن:حداقل اینجا برای مدال سه مهاجمین 34954 گرزی و 956 تا تی کی نمیریزن تو ده خودشون با 7488 تا شوالیه خودشون بزنن (اون 285 تا جاسوس خودتو یادم رفت بگم که یادت رفته بک کنی) کافیه یا عکس بگذارم دوست عزیزی که دم از بازی پاک میزنی!

خفن مچ گیر مولتی تو اتحادای سایدای دیگه تحلیل گر فردوسسسسس پور :دی

از ده خودت یه ده دیگه خودتو خفت کنی ایا تو محاجمین میره ؟ :دی ماشالله بچه ها دارن استعداد های خودشون رو نشون میدن باریکلا :دی

یه امتجان کن بعد بیا اینجا روضه بخون :دی والا هر چی باشه شما بهتر بلدید سر قبری که توش مرده نیست گریه کنید :دی جا نماز اب کشیدن که عددی نیست واسه شما ها :دی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteBird نمایش پست ها
    سلام نوید جان
    والا اینجوری ک همه رو متهم میکنی آدم به خودشم شک میکنه :دی
    حاجی پوش این تایم سرور با توجه به کتیبه ها هست هرکسم بگه پوش نیس .... :دی
    من خودم به شخصه رید رو خوابوندم این استنادش :دی
    Capture.JPG
    چنتا از این دوستان هم همینه با توجه به مقدار رید اون ده و پلن اکانتشون ممکنه رید رو توی روز صلح بخوابونن به نفعشون هست دلیل نمیشه هرکس توی روز صلح از تاپ رید بره بیرون حتما پوش کرده این دید یه دید آدم مبتدی و ظاهر بینه که فقط میبینه طرف تو رید نیست پس پوشره :دی مثل همون بابایی که اومده بود اینجا میگفت اینایی ک تو تاپ غارتن توی تاپ حجوم نیستن پس نتیجه میگیریم پوش میکنن :دی :دی

پ ن : داداچ داری اشتباه میزنی :دی حیف اون گرزیای بی نوا نبود ؟ یعنی یه مدال مهاجمین اینقد ارزش داره؟ :دی نکنه گرزی هم جز حیوونا حساب کردی رفتی شکار :دی

پ ن 2 : آقا روز صلح خیلی خوبه بگیرین بخوابین :دی
    پ ن 3 : انشالله ک امروز تیم ملی گل نزنه
    photo_2016-10-11_08-56-25.jpg
    سلام داش سعید

اقا یه ازمایشی مطرح میکنم انجام بدید بعد بیاید بگید فلان

1.از هر جا دوست داری تو دهای خودت نیرو بفرست
    2. :دی بعد با یکی از دهای خودت اونجارو خفت کن :دی
    3.ایا وارد مهاجمین یا مدافعین میشوید ؟ جواب رو خودتون بدید :دی

پ.ن:چرا قهرمان با نیروها بود ؟ :دی

حالا یه سوال واسم مطرح میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این لینکا چه جور میره انور ؟
    چه جور وقتی اکانتی چراغش ابی نیست کراپاش میخوره
    چه جور تمام اکانت های ما وقتی انلاین نیستن میخورن :دی بلی بلی درسته بازی پاک بچه های sw

درود بر شما که با این همه تجربه ادعا جلو 4 تا بازیکن نتونستید دووم بییارید از اول هم این کثیف بازی هارو داشتید

در مورد ه شمال نبودمو اینا داداچ دوباره دارم میگم به محض اینکه دیدی نبودم زدی بدون کاتا یه دهو چیف کردی از اونموقع هم گفتی خودت امدی میام ده اصلیت رو میزنم ولی ببین جربزه میخواد چیز میخواد که انگار نداری :دی من که 7 8 هفته هست منتظرم ببینمت

چشم فهمیدیم چشـــــــــــــــــــم

اره داداچ ما خوبیم چون کسی هم نمونه وای میسیم تنهایی باشه وای میسیم
    1 نفر باشیم باز هم درست بازیمونو میکنیم وای میسیم

چیزی بخواییم همر خودمونو بلند میکنیم بر میداریم
    کاری بخواییم کنیم بدون جاسوسی تو اتحادی اون کارو انجام میدیدم

شاید بیشتر باشید
    تجربت بیشتره اوکی ولی هنوز اونقدر جربزه نداری و واسه اینکه کاری رو انجام بدید به هر کثیف کاری دست میزنید

در ضمن منتظر جوابی هستم که دوستان از ازمایش بدست میارن حتما وسط فروم بزارید جوابشو

حال میکنم این لینکارو دوست داشته ببینه ولی لینک زردای که از 0 تا 70 خونه ابادی خالی شده رو ندیده

چقدر حال میکنم باهاتون با این همه ادعا تعدد و . . . هنوزم مونده . . . . :دی

لـــــــــــــول:دی
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

4. تشکر Saeid.Italiano, WolFlanD, SALT, St0rm تشکر نمود
    پسندیدن Saeid.Italiano, WolFlanD, SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    دوباره شروع شد روز از نو

ما میزنیم پوش اینا میزنن کاره تیمی

نفرات 2 3 4 5 با اندک اختلا ف 8 9 10 اینا هم هستنو به زور موندن تو تاپ هم کنار

بابا حلقه بابا تنگ بابا ابشار نیاگارا چشـــــــــــــــــــــــ ـــم فهمیدیم شما هم هستی فهمیدیم بوق داری

چشــــــــــــــــــم تیم ورک :دی )))))))))))))))))))

پ.ن: راستی اون داداچی که 1 دونه هی گرزی میفرسته :دی نزنی کراپامونو :دی دیگه 1 دونه این حرفا رو نداره میخوای مسیر بزنم رو دهت ساعتی 1 دونه گندم :دی حساب کن تک و تنهاست اینجا بچه ها دیدی یه بار بلا ملا میارن سرش :دی
    سلام نوید جان
    والا اینجوری ک همه رو متهم میکنی آدم به خودشم شک میکنه :دی
    حاجی پوش این تایم سرور با توجه به کتیبه ها هست هرکسم بگه پوش نیس .... :دی
    من خودم به شخصه رید رو خوابوندم این استنادش :دی
    Capture.JPG
    چنتا از این دوستان هم همینه با توجه به مقدار رید اون ده و پلن اکانتشون ممکنه رید رو توی روز صلح بخوابونن به نفعشون هست دلیل نمیشه هرکس توی روز صلح از تاپ رید بره بیرون حتما پوش کرده این دید یه دید آدم مبتدی و ظاهر بینه که فقط میبینه طرف تو رید نیست پس پوشره :دی مثل همون بابایی که اومده بود اینجا میگفت اینایی ک تو تاپ غارتن توی تاپ حجوم نیستن پس نتیجه میگیریم پوش میکنن :دی :دی

پ ن : داداچ داری اشتباه میزنی :دی حیف اون گرزیای بی نوا نبود ؟ یعنی یه مدال مهاجمین اینقد ارزش داره؟ :دی نکنه گرزی هم جز حیوونا حساب کردی رفتی شکار :دی

پ ن 2 : آقا روز صلح خیلی خوبه بگیرین بخوابین :دی
    پ ن 3 : انشالله ک امروز تیم ملی گل نزنه
    photo_2016-10-11_08-56-25.jpg

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود به همه دوستان
    چه خبره باز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چرا اینقدربی خودی کل کل می کنین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هر کی داره پوش می کنه دمش گرم هر کی هم پوش نمی کنه دمش گرم اصلا یه ضرب المثل هست که میگه دزد نگرفته پادشاهست هر کی یه جوری حال می کنه دیگه
    یاد یه موضوعی افتادم تو فیفا کلا همیشه میام تیم میسازم بعد می گم هر چی شد شد برد باخت مساوی امکان نداره خارج کنم ولی ............
    بابا ول کنید بازیتون کنید هر کسی خودش می دونه چجوری داره پلی میده تمیز یا کثیف وجدان خودشو که دیگه نمی تونه گول بزنه البته اگه وجدان داشته باشه من خودم تا حالا حتی یه دونه گندم هم پوش نکردم و حتی یه دونه موش هم با پوش نزدم خودم وجدانم راحنه اصلا هم برا مهم نیس بقیه چه فکری می کنن البته دوستانی که منو میشناسن می دونن راست می گم یا نه
    چقدر حرف زدم افشین خودکارم تموم شده مداد می خوام

7. تشکر WolFlanD, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

میدونی تک موندی به قول خودت تو سرور هی هفتیرکشی میکنی که همون یه مقدار دفیم که داری دو تا لنگه دمپایی بگیره ازمون چیزی که برا از دست دادن نداری بخوری که میگی تیمم و تیمم 2 تا لنگه دمپاییم دیوار کنی که دیگه خدارو بنده نیستی سایدی که واندرش زیر رید یه ساید دیگه میره که دیگه این حرفارو نداره... انگیزه های بازی مشخصه
    دقیقا" لیدرای جنوب غرب تصمیم میگیرن شما تا کی بمونی تو سرور(خبر خوب اینه که الان الانا هستی بشین دف بکش همر بکش اینجا هم همه خوابن)
    فقط دم از بازی پاک نزن که خیلی خنده داره این حرفارو شنیدن از شماها

9. پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

عاغا 5 تا گلد کد میکنم میدم هر کسی بزنه رو دسته سعید

نه نه 10 تا میدم چکار کنیم وسعمون نمیرسه 50 کی گلد بدیم

اصن 50 تا گلد میدم هر کی بزنه کد طلا که کانال دجکوب میزاره رو میدم هر کی بزنه رو دستش جهمنو ضرر
    TIRED TEAM

11. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نبــرد دارا و ندار!!

درود

تبریک میگم به دوستانم در جنوب غرب بابت بیگ همر از ابتدای سـرور تا به امـروز

یه نگاهی بندازیم به دو تا بیگ همر جنوب غرب

آقا سعید گل یک ماه کامل اینجا جنگ کوچیک دستشونه و در عکس پایین هم یه 10 روز و. یه 14 روز در مجموع 55 روز با جنگ کوچیک شارژ کردن

با توجه به این قضیه اگه سزار ساخته باشن توقع 13/80/140 و اگه شوالیه ساخته باشه 13/120/140 تا اینجا باید رو کرده باشن و با توجه به غارتشون احتمالا تا آخر سرور شارژ دارن که میشه حدود 85 روز دیگه یعنی اگه واندری نخوره و یه سره بره بالا اینقدر طول میکشه حالا 5روزبالا یاپایین (ملا غلط گیرا نیان غلط بگیرن). حدود همین قدر که دارن بهشون اضافه میشه من واقعا منتظرم 26/160/280 ببینم ته سرور

همر رومن اونم سزار روانی میکنه منو. سعید جون دمت گرم یعنی روحمو شکوفا کن با 160کی سزار. فقط نگی شوالیه معمولی ساختی که کلامون میره تو هم.

و اما tired team حدود 22 روز جنگ کوچیک فعال بوده براشون، با توجه به تایم سرور ایشون هم باید حدود

12/60/150 اگه تبری و 12/60/250 اگه گرزی کشیده باشن باید داشته باشن و با توجه به غارتشون ایشون هم تا انتهای سرور که باز هم 85 روز در نظر میگیرم شارژ دارن اون هم با کتیبه که اگه تبری باشن یه افسانه به جا میذازن حدود 400 کی تبر باید رو کنن 140 کی شوالیه و اگه گرزی باشن که رویایی تر میشه حدود 600کی گرزی

بی صبرانه منتظر پایان سرور هستم.

همر خوب میبینم روحم تازه میشه به شرط این که باهاش منو نزنن!

سربلنـد؛پیـروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: بازم تبریک میگم به دوستانم ولی نامردین تا من یه خودی نشون دادم حالمو گرفتین یکی طلب جفتتون

پی نوشت2: من نمیدونم برا چی دارم این سرور بازی میکنم با کلی پیشنهاد من و محسن رو اوردن این سرور بعد همه رفتن الان دقیقا نمیدونم من با کیم یا کی با منه!!!!

نه پلیر داره سایدمون نه واندر نه دفاع ساز نه هیچی یکی منو روشن کنه چرا موندم؟؟؟؟

اگه تا واندرا صفر نشم! من باید واندر کدوم ساید رو بزنم؟
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 10-13-2016 در ساعت 03:18 PM
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Wink

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

تبریک میگم به دوستانم در جنوب غرب بابت بیگ همر از ابتدای سـرور تا به امـروز

یه نگاهی بندازیم به دو تا بیگ همر جنوب غرب

آقا سعید گل یک ماه کامل اینجا جنگ کوچیک دستشونه و در عکس پایین هم یه 10 روز و. یه 14 روز در مجموع 55 روز با جنگ کوچیک شارژ کردن

با توجه به این قضیه اگه سزار ساخته باشن توقع 13/80/140 و اگه شوالیه ساخته باشه 13/120/140 تا اینجا باید رو کرده باشن و با توجه به غارتشون احتمالا تا آخر سرور شارژ دارن که میشه حدود 85 روز دیگه یعنی اگه واندری نخوره و یه سره بره بالا اینقدر طول میکشه حالا 5روزبالا یاپایین (ملا غلط گیرا نیان غلط بگیرن). حدود همین قدر که دارن بهشون اضافه میشه من واقعا منتظرم 26/160/280 ببینم ته سرور

همر رومن اونم سزار روانی میکنه منو. سعید جون دمت گرم یعنی روحمو شکوفا کن با 160کی سزار. فقط نگی شوالیه معمولی ساختی که کلامون میره تو هم.

و اما tired team حدود 22 روز جنگ کوچیک فعال بوده براشون، با توجه به تایم سرور ایشون هم باید حدود

12/60/150 اگه تبری و 12/60/250 اگه گرزی کشیده باشن باید داشته باشن و با توجه به غارتشون ایشون هم تا انتهای سرور که باز هم 85 روز در نظر میگیرم شارژ دارن اون هم با کتیبه که اگه تبری باشن یه افسانه به جا میذازن حدود 400 کی تبر باید رو کنن 140 کی شوالیه و اگه گرزی باشن که رویایی تر میشه حدود 600کی گرزی

بی صبرانه منتظر پایان سرور هستم.

همر خوب میبینم روحم تازه میشه به شرط این که باهاش منو نزنن!

سربلنـد؛پیـروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: بازم تبریک میگم به دوستانم ولی نامردین تا من یه خودی نشون دادم حالمو گرفتین یکی طلب جفتتون

پی نوشت2: من نمیدونم برا چی دارم این سرور بازی میکنم با کلی پیشنهاد من و محسن رو اوردن این سرور بعد همه رفتن الان دقیقا نمیدونم من با کیم یا کی با منه!!!!

نه پلیر داره سایدمون نه واندر نه دفاع ساز نه هیچی یکی منو روشن کنه چرا موندم؟؟؟؟

اگه تا واندرا صفر نشم! من باید واندر کدوم ساید رو بزنم؟
    سلام آقاشایان گل
    مرسی از تحلیل عالیت مگه اینکه این جوری توجه سرور جلب شه قول میدم همر سعید نا امیدت نکنه :دی
    والا منم موندم چرا سرور این قدر خلوته بعد ای وان دوباره اومدم یه سر پیش بچه ها نامردا اولش گفتن سرور خوبه بیا واندرو راه بندازیم اومدیم دیدیم بازم کسی نیست. بماند که با دفسازی قند تو دلم آب شد(چه حالی میده دفسازی خداییش )
    حوصله ات سر رفته پاشو بیا پیش ما ما که دستمون نمیره لانچ کنیم رو شما کلا" خود اس دبلیو هم نیمچه بیابونه وضعیت اس ای هم که مشخصه ...
    پ.ن1:دلم لک زده برا یه سرور درست حسابی احیانا" (ویرایش توسط مدیریت) :دی یا M1 ؟m1 شاید بازی کنم اونم SE ساید دو تا سرور اولم :دی
    پ.ن2:همون تاریخچه کتیبه ها نشون میده چه قدر اس دبلیو خلوته ...
    پ.ن3:کسی عکس از سنگین ترین دف واندر توسرورهای دژکوب داره؟ سرورهای نرمال البته ببینیم زورمون میرسه سنگین تر به سبک blueboy دف بریزیم یا نه :دی
    ویرایش توسط MOD CorLeone : 10-13-2016 در ساعت 04:10 PM دلیل: استفاده از نام بازی های دیگر

14. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    بازم تبریک میگم به دوستانم ولی نامردین تا من یه خودی نشون دادم حالمو گرفتین یکی طلب جفتتون
    سلام و درود بر شایان خان عزیز
    اول عذر میخوام بابت ویرایش پست قشنگتون ( آخه خیلی طولانی بود)
    دوم اینکه ما فقط و فقط واسه اینکه به دوستان ثابت بشه که همر رو خوابوندیم و رید نمیدیم, وارد لیست بیگ همر شدیم.

خداوند همگیمون رو نجات بده
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

16. تشکر WhiteBird تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird پسندید
صفحه 89 از 137 نخستنخست ... 3979878889909199 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع