صفحه 83 از 158 نخستنخست ... 3373818283848593133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Insomnia نمایش پست ها
    خب خب میبینم که ساید NE هم کم کم ضعف پیدا کردن و از اکانت MenTaL نامه اومده به یکی از اکانت های SW که رمز اکانت بدید تا دعوتتون کنم به اتحاد ))))

یادتون رفت پلیس فتا حواسش به همه چی هست ؟ ))))

خودتون کثیف کاری شروع کردید دیگه گله نکنید
    نامه زده بود میتونم بیام اتحادتون ما هم شرط ورود به اتحاد رو گفتیم که رمز دادن هست!همینطور که رمز همرو داریم!!!
    یادتون باشه با این کارا به هیچ جا نمیرسید!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    فایل پیوست 2221

از مدیران انجمن درخواست داریم پاک نکن این پست رو . چون برای اثبات یه سری داستان هستش
    عزیزم پلیرت درخواست دعوت داره و همه هم میدونن بعد کتیبه ها تمامی پسورد ها رو لیدر اتحاد داره !
    میخوایی بگی شما پسورد پلیر هاتون رو ندارین ؟

- - - Updated - - -

اینم جواب ما
    به ساعت نامه ها لطفا دقت کنین
    فایل پیوست 2222

انشاالله یه روزی همه ما ها یاد میگیریم یه طرفه قضاوت نکنیم .
    حواسمون به پلیرمون باشه که اینجوری نشه !

راستی دنبال بهونه واسه کثیف کاری چرا میگردین ؟
    نکنه شروع کردین و عمدا اینجوری نامه دادین که بهونش جور باشه واستون ؟
    پلیس فتا ؟
    حواس ؟

شاعر میگه :
    مشکوکم مشکوکم به تو نمی تونم بمونم با تو

مشکوکم مشکوکم با تو نمیدونم با کی هستی تو.....
    شاد باشید و موفق
    یعنی اگه پلیر نامه بزنه و بگه میخوام بیام تو اتحادتون شما میگین پسورد بده و بعد گرفتن پسورد از تو همون ساید همر بلند کنی بازی کثیف حساب نمیشه ؟ ))))
    خیلی خوبید شماها ))

در رابطه به اکانت Zeus Has Return بگم که همر ایشون تو خاکستری بود ازش استفاده شد والا اگر وسط ساید NE بود بنده اجازه استفاده از اون همر رو به سعید نمیدادم که شما جانشینش بودین و اومدین تی کی کردین تو دیوار ناتار و گفتین اون تی کی هارم ما زدیم در صورتی که این جوری نبود خواستین چشمان رو با زرنگی بزنین و ...

جریان مخوف هم نگم دیگه بهتره )) اون وقت ما بازی کثیف میکنیم دنبال بهونه میگردیم ؟ ))
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

3. تشکر WhiteBird تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

:|
    خداییش فهمیدی خودت چی گفتی ؟
    ببین ، وقتی نمیخواد تو سایدتون بمونه و مارو دوست داره تقصیر ما نیست .
    وقتی شما روی اون اکانت لوگین داری . از کجا معلوم که خودت نامه رو نزدی ؟!
    هرم زئوس رو ما کردیم دیوار ؟! عجبا !
    تا حالا دیدین که ما همر رو دیوار کنیم . بجاش استفاده میکنیم . حداقل یه جا رو میزنیم که به درد بخوره
    اکانت ما هم توی خاکستریه . پسورد گیر آوردی تعارف نکن و بیا بزن
    مدل جدیده ، هر اکانتی که توی خاکستری باشه میشه از همرش استفاده کرد و بازی کثیف حساب نمیشه

5. تشکر AnTizioNisT, Saeid.Italiano تشکر نمود
    پسندیدن Saeid.Italiano پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا من شاکیم ویلچر من پنچر شده شما دارین سر بازی کثیف بحث میکنین؟ خجالت نمیکشین؟؟؟ نکنین این کارارو آخر عاقبت نداره یک وقتی کثیف کاری بالا میگیره سرور را بوی بد برمیداره جای این حرفا ویلچر بیارین برامون

ولی خدایش نکنین این کارارو پسورد نگیرین از جنوب غرب یعنی اینقدر ترس وجودتونو گرفته؟ حالا گیریم پسوردم گرفتین فکر کردین میتونین کاری کنین؟ امدین با زرنگ بازی کتیبه چشمانو بلند کنین ولی نتونستین من که فکر کنم سوپر همر هم بدن بهتون تو جنوب نتونین کاری از پیش ببرین

بیخبال ویلچرمو درست کنین من موندم تو se منو تنها نزار رو قلبم پا نزار منو برگردونین sw

7. تشکر l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

:|
    خداییش فهمیدی خودت چی گفتی ؟
    ببین ، وقتی نمیخواد تو سایدتون بمونه و مارو دوست داره تقصیر ما نیست .
    وقتی شما روی اون اکانت لوگین داری . از کجا معلوم که خودت نامه رو نزدی ؟!
    هرم زئوس رو ما کردیم دیوار ؟! عجبا !
    تا حالا دیدین که ما همر رو دیوار کنیم . بجاش استفاده میکنیم . حداقل یه جا رو میزنیم که به درد بخوره
    اکانت ما هم توی خاکستریه . پسورد گیر آوردی تعارف نکن و بیا بزن
    مدل جدیده ، هر اکانتی که توی خاکستری باشه میشه از همرش استفاده کرد و بازی کثیف حساب نمیشه
    والا بنده کاملا واضح گفتم صحبتمو حالا این که شما متوجه نشدید یا نمیخواید بشید بحثش جداست

همر اکانت Zeus Has Return رو بنده نگفتم زدیم تو دیوار و انکار نمیکنم رو چشمان از همر این اکانت استفاده شد و سعید قبل اینکه همر لانچ بشه رو چشمان هم از من اجازه گرفت و لانچ کرد و شما یکی از اکانت هاتون جانشینه اکانته Zeus Has Return بود و شما خودتون تی کی های اکانت mehdi74 رو زدید تو دیوار بعد گذاشتید گردن ما که ما زدیم اون اکانت رو در صورتی که اینچنین نبوده و کاتا هایه اون چشمان از جایه دیگه لانچ شده بوده و کاتا و هیروش 15 مین بعد تر از خالی شدن کتیبه لند میشدن )

بعد شمایی که میگی بنده نامه رو زدم میتونید نامه بزنید به مولتی هانتر و بگید آی پی های کسی که نامه رو زدن با آی پی های اکانت ما رو چک کنه و بهتون اعلام کنه که آیا نامه از ما بوده یا از کسه دیگه
    شما اگه میدونستی پس اکانت رو بنده دارم 1% هم همچین حرفی نمیزدی تو نامه )

درضمن خطاب به اون قسمتی که گفتین اکانت شما هم خاکستریه و تعارف نکنیم و ... در اسرع وقت با ویلچر یه سر بهتون میزنیم ))
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام

آقا بحث چی میکنید ؟ zeus has return مال مانی بود مانی هم در اختیار من گذاشت منم سر حرفا و تهمتای خودوتون زدمش به ناتار نه به اکانت از اونورم اومدید یکی از اکانتامون رو با گلد تخریب کردید به جاش 200 تا گلد خریده بودید و کامل تخریب کردید ک مولتی هانتر گلد رو برگردوند و اکانت دوروزه برگشت به روز اول حدود 20 ک سرباز پیاده هم دیوار کردید که چیزی نگفتیم الان باز برید سراغ اکانت خریدن و گرفتن تو ساید sw مطمئن باشید من دوست و رفیق زیاد دارم توی ساید های se و ne که با یه تماس اکانتشوت در اختیارمه پس نکنید برادرا و با هم دوست باشید :دی

سعید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Insomnia نمایش پست ها
    والا بنده کاملا واضح گفتم صحبتمو حالا این که شما متوجه نشدید یا نمیخواید بشید بحثش جداست

همر اکانت Zeus Has Return رو بنده نگفتم زدیم تو دیوار و انکار نمیکنم رو چشمان از همر این اکانت استفاده شد و سعید قبل اینکه همر لانچ بشه رو چشمان هم از من اجازه گرفت و لانچ کرد و شما یکی از اکانت هاتون جانشینه اکانته Zeus Has Return بود و شما خودتون تی کی های اکانت mehdi74 رو زدید تو دیوار بعد گذاشتید گردن ما که ما زدیم اون اکانت رو در صورتی که اینچنین نبوده و کاتا هایه اون چشمان از جایه دیگه لانچ شده بوده و کاتا و هیروش 15 مین بعد تر از خالی شدن کتیبه لند میشدن )

بعد شمایی که میگی بنده نامه رو زدم میتونید نامه بزنید به مولتی هانتر و بگید آی پی های کسی که نامه رو زدن با آی پی های اکانت ما رو چک کنه و بهتون اعلام کنه که آیا نامه از ما بوده یا از کسه دیگه
    شما اگه میدونستی پس اکانت رو بنده دارم 1% هم همچین حرفی نمیزدی تو نامه )

درضمن خطاب به اون قسمتی که گفتین اکانت شما هم خاکستریه و تعارف نکنیم و ... در اسرع وقت با ویلچر یه سر بهتون میزنیم ))
    والا کل این چیزایی که در مورد اکانت ها و کتیبه ها گفتی من یکی در جریان نیستم و اکانت منم 100% جانشین کسی نبوده !
    بحث در مورد رمز خواستن ما از پلیر جنوب غرب بود که جوابتون رو دادم . حالا میگین کثیف بازیه اوکی . بزنین اکانت رو 0 کنین اگه احتمال میدین به ما پسورد میدن .
    من همینجا میگ . از هر سایدی هر اکانتی بخواد با ما باشه ما با آغوش باز قبولش میکنیم :دی شما بگو کثیف بازیه . ما پول نمیدیم که بخریمش که بشه کثیف بازی . دوست دارن مارو . میخوان بیان
    در مورد اکانت هم با ویلچر با ماشین با قایق با جت با ..... با هرچی میاین فقط با سرعت مطمعن حرکت کنین که اگه خوردین دیوار ضربه مغزی نشین
    میخوام بدونم کی مورالش اندازه ماست که با لاست کم مارو بزنه !
    تک ده رو میخواین چیف کنین ؟ کاتا کنین ؟ کراپ لاک کنین ؟ چیکار میخواین بکنین ))
    برین بشینین مورال حساب کنین ببینین اگه میصرفه بزنین مارو .
    ما کلا آغوشمون بازه چه برا دشمن و چه برا دوست . یه همچین آدمای مهمون نوازی هستیم

- - - Updated - - -

راستی سعید جان . تو از خودمونم اکانت بخوایی میدیم بهت
    اینقدر همه با هم بازی کردیم که دیگه به هرکی زنگ بزنیم و یا هرکی به ما زنگ بزنه نه نمیگیم و نمیشنویم
    اون اکانت نامه زده ما هم شرایط گفتیم :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteBird نمایش پست ها
    سلام

آقا بحث چی میکنید ؟ zeus has return مال مانی بود مانی هم در اختیار من گذاشت منم سر حرفا و تهمتای خودوتون زدمش به ناتار نه به اکانت از اونورم اومدید یکی از اکانتامون رو با گلد تخریب کردید به جاش 200 تا گلد خریده بودید و کامل تخریب کردید ک مولتی هانتر گلد رو برگردوند و اکانت دوروزه برگشت به روز اول حدود 20 ک سرباز پیاده هم دیوار کردید که چیزی نگفتیم الان باز برید سراغ اکانت خریدن و گرفتن تو ساید sw مطمئن باشید من دوست و رفیق زیاد دارم توی ساید های se و ne که با یه تماس اکانتشوت در اختیارمه پس نکنید برادرا و با هم دوست باشید :دی

سعید

(((((((((((((((((((((((((((((((

- - - Updated - - -

والا کل این چیزایی که در مورد اکانت ها و کتیبه ها گفتی من یکی در جریان نیستم و اکانت منم 100% جانشین کسی نبوده !
    بحث در مورد رمز خواستن ما از پلیر جنوب غرب بود که جوابتون رو دادم . حالا میگین کثیف بازیه اوکی . بزنین اکانت رو 0 کنین اگه احتمال میدین به ما پسورد میدن .
    من همینجا میگ . از هر سایدی هر اکانتی بخواد با ما باشه ما با آغوش باز قبولش میکنیم :دی شما بگو کثیف بازیه . ما پول نمیدیم که بخریمش که بشه کثیف بازی . دوست دارن مارو . میخوان بیان
    در مورد اکانت هم با ویلچر با ماشین با قایق با جت با ..... با هرچی میاین فقط با سرعت مطمعن حرکت کنین که اگه خوردین دیوار ضربه مغزی نشین
    ما کلا آغوشمون بازه چه برا دشمن و چه برا دوست . یه همچین آدمای مهمون نوازی هستیم

- - - Updated - - -

اینقدر همه با هم بازی کردیم که دیگه به هرکی زنگ بزنیم و یا هرکی به ما زنگ بزنه نه نمیگیم و نمیشنویم

الان من ترسیدم منو دعوت کن بیام یا نه اصلا یک اکانت بده بهم بیام اونطرف بازی کنم خدایش به داد من نمیرسن ویلچرم پنچر شده میفههههههههمین؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

- - - Updated - - -

سلام افشین ، خودتم میدونی چقدر عزیزی ، ولی دیدم بحث داره به حاشیه میره ! 2 تا مطلب :

1. از اونجایی که هم تو و هم علیرضا از عزیزانی هستین که هم تو بازی و هم بیرونش دوسشون دارم و دوس ندارم دلخوری ایجاد بشه ، یه کم رو راست باشیم با هم ! اول اینکه سر رفاقتی که داشتیم بدم نمیومد متا باشیم ، و 100% هر 3تامون میدونیم که چرا شدنی نبود ! بچه های ش.غ هم بالاخره هم دوستامون بودن ، هم شاید خیلی نزدیک ، واسه همین احساس کردم ، هر اتفاقی هم که بیفته همر از ش.غ سمت ج. بلند نمیشه ! پس این بود که نرفتم دنبال داستان و کلک مثه یه دوستیمون که با همه میخواست نپ ببنده همه رو بندازه به جون هم ( نمیخوام اسم ببرم ، این روزا انکار زیاد شده ، ولی منظورم شما و ساید شما نیس ) حالا این که میگیم دوست دارن بیان تو اتحاد ! فک کنم علیرضا به وضوح سرور 10 رو یادش هس ! قویترین ساید بازی nw بود ما تو ج.غ بودیم ! دقیقا اولین سرور زندگیمون که تو ج.غ رجیستر کردیم ! متا تقریبا 3 به تک شد ضدمون ! و ما هم ساید برنده نبودیم ، اکانتی بود با نام BeSt WarRioR هادی متال و علی بتن عزیز ( که هادی عزیزم افتخار داد کنارمون باشه این سرور ) !!! رو مرز ج.غ و ش.غ و 20 خونه تو خاک NW بود ! همین یه اکانت به خاطر رفاقت و همین علاقه قلبی ( که واقعا قلبی بود و نه از سر گند کاری ) اومد تو اتحادا ! ش.غ کلا دیوار شد و حذف کرد ، دید که میزدم چندتا از بچه های اون سرور اینجا هستن ، سوال کنی کامل در جریان قرار میگیری ، از علیرضای دوست داشتنی من بپرسی میگه
    حالا مسئله اینجاس ! واقعا حس نمیکنی کسایی هستن که نسبت به من علاقه قلبی دارن و خیلی اکانت های خوبی دارن و خیلی خوش قولی نشده در رابطه باهاشون و خیلی راحت میتونم این کاری که شما دوست داری انجام بدی رو من انجام بدم !؟

2. اما در مورد تک ده بازی کردن ! اون دوستیمون که مد کرد این چیزا رو تو ایران و الان خودش رو تا حدودی به خاطر استاد استاد گفتن عزیزان گم کرده ، الان دیگه خودشم به این نتیجه رسید که تک ده جواب نمیده ، اما در مورد مورال ، 7گانه و 3 گانه دفاعی ، به راستی راه حلش چیه !؟ یعنی اگه راه نداشت ، الان همه ما رو با یه ده زده بودن ))) در هر صورت ، هر کسی یه سبک بازی دوست داره و به نوعی محترم هم هست ! بستگی داره بخوای حال کنی یا برنده باشی ولی یه سوال ، اگه محاسباتمون اشتباه دربیاد 1% و باختیم ، لااقل یه لذتی برده باشیم ، حالا کاری به این ندارم که تک همر اگه بخوای نون بدی به خاطر محدودیت 5کی اتک از یه ده مجبوری ترویپ ریدر باشه ! یعنی مثلا رومن همرش سزاری نمیشه و گول هم کلا باید بره رو رعد ، مگر به مولتی بازی خوب بگذریم بحثش اینجا نیس ، تمرکز رو بذار رو مطلب اول

پ.ن : اساطیر عزیز که از سبک پلن و بازی ایراد میگیرن ، رو چند روز تا حذف شرط ببندیم جیگرم )) !؟

پ.ن اصلی : خیلی زودتر از اونی که فکرش رو کنیم دیر میشه ، کار به بازی ندارم در مورد کل زندگی میگم ، کاری نکنیم که فرداش بگیم کاش دیروز بود ! ( این جمله معمولا تو بازی پیامد خوبی نداره ولی اخلاقیه ))) )

پ.ن مرکزی ) : همکاران لطفا لیست علاقه مندان رو یادداشت کنن !!! ( افشین نمیشناسیم زیاد همو ، ولی به خاطر لحن یادداشتات و شوخیات و جنبه بالات دوست دارم ، علیرضام خودش میدونه ، دیگه گفتنی نیس )

با تشکر

13. تشکر M3nTaL, sw team, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, sw team, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    سلام افشین ، خودتم میدونی چقدر عزیزی ، ولی دیدم بحث داره به حاشیه میره ! 2 تا مطلب :

1. از اونجایی که هم تو و هم علیرضا از عزیزانی هستین که هم تو بازی و هم بیرونش دوسشون دارم و دوس ندارم دلخوری ایجاد بشه ، یه کم رو راست باشیم با هم ! اول اینکه سر رفاقتی که داشتیم بدم نمیومد متا باشیم ، و 100% هر 3تامون میدونیم که چرا شدنی نبود ! بچه های ش.غ هم بالاخره هم دوستامون بودن ، هم شاید خیلی نزدیک ، واسه همین احساس کردم ، هر اتفاقی هم که بیفته همر از ش.غ سمت ج. بلند نمیشه ! پس این بود که نرفتم دنبال داستان و کلک مثه یه دوستیمون که با همه میخواست نپ ببنده همه رو بندازه به جون هم ( نمیخوام اسم ببرم ، این روزا انکار زیاد شده ، ولی منظورم شما و ساید شما نیس ) حالا این که میگیم دوست دارن بیان تو اتحاد ! فک کنم علیرضا به وضوح سرور 10 رو یادش هس ! قویترین ساید بازی nw بود ما تو ج.غ بودیم ! دقیقا اولین سرور زندگیمون که تو ج.غ رجیستر کردیم ! متا تقریبا 3 به تک شد ضدمون ! و ما هم ساید برنده نبودیم ، اکانتی بود با نام BeSt WarRioR هادی متال و علی بتن عزیز ( که هادی عزیزم افتخار داد کنارمون باشه این سرور ) !!! رو مرز ج.غ و ش.غ و 20 خونه تو خاک NW بود ! همین یه اکانت به خاطر رفاقت و همین علاقه قلبی ( که واقعا قلبی بود و نه از سر گند کاری ) اومد تو اتحادا ! ش.غ کلا دیوار شد و حذف کرد ، دید که میزدم چندتا از بچه های اون سرور اینجا هستن ، سوال کنی کامل در جریان قرار میگیری ، از علیرضای دوست داشتنی من بپرسی میگه
    حالا مسئله اینجاس ! واقعا حس نمیکنی کسایی هستن که نسبت به من علاقه قلبی دارن و خیلی اکانت های خوبی دارن و خیلی خوش قولی نشده در رابطه باهاشون و خیلی راحت میتونم این کاری که شما دوست داری انجام بدی رو من انجام بدم !؟

2. اما در مورد تک ده بازی کردن ! اون دوستیمون که مد کرد این چیزا رو تو ایران و الان خودش رو تا حدودی به خاطر استاد استاد گفتن عزیزان گم کرده ، الان دیگه خودشم به این نتیجه رسید که تک ده جواب نمیده ، اما در مورد مورال ، 7گانه و 3 گانه دفاعی ، به راستی راه حلش چیه !؟ یعنی اگه راه نداشت ، الان همه ما رو با یه ده زده بودن ))) در هر صورت ، هر کسی یه سبک بازی دوست داره و به نوعی محترم هم هست ! بستگی داره بخوای حال کنی یا برنده باشی ولی یه سوال ، اگه محاسباتمون اشتباه دربیاد 1% و باختیم ، لااقل یه لذتی برده باشیم ، حالا کاری به این ندارم که تک همر اگه بخوای نون بدی به خاطر محدودیت 5کی اتک از یه ده مجبوری ترویپ ریدر باشه ! یعنی مثلا رومن همرش سزاری نمیشه و گول هم کلا باید بره رو رعد ، مگر به مولتی بازی خوب بگذریم بحثش اینجا نیس ، تمرکز رو بذار رو مطلب اول

پ.ن : اساطیر عزیز که از سبک پلن و بازی ایراد میگیرن ، رو چند روز تا حذف شرط ببندیم جیگرم )) !؟

پ.ن اصلی : خیلی زودتر از اونی که فکرش رو کنیم دیر میشه ، کار به بازی ندارم در مورد کل زندگی میگم ، کاری نکنیم که فرداش بگیم کاش دیروز بود ! ( این جمله معمولا تو بازی پیامد خوبی نداره ولی اخلاقیه ))) )

پ.ن مرکزی ) : همکاران لطفا لیست علاقه مندان رو یادداشت کنن !!! ( افشین نمیشناسیم زیاد همو ، ولی به خاطر لحن یادداشتات و شوخیات و جنبه بالات دوست دارم ، علیرضام خودش میدونه ، دیگه گفتنی نیس )

با تشکر
    آرش جان از وقتی اومدم سرور K1 آشنا شدم با شما و خیلی از دوستان و کلی هم حال کردم خودتون هم خوب میدونین من یکی اهل نامردی و کثیف بازی کردن نیستم
    خو طرف نامه زده میگه بیایم باید چی بگیم بهش ؟
    در مورد متا هم من یکی کلا فکر میکردم با جنوب غرب متا میشیم چون خیلی خیلی خیلی اونجا دوست و آشنا هست . زمان کتیبه ها و قبل ازز اعلام متا من یه سری درگیری ها داشتم و نبودم اصلا والا هیچ وقت نمیزاشتم متا با جنوب شرق بشه و جنوب غرب رو دوست داشتم البته خو الان که متا شده و دیگه باید بهش پایبند بمونیم تا ببینیم خدا چی میخواد
    اصلا یه جوریه که اند گیم فکر نکنم حداقل ما بتونیم کسی از اون ساید رو بزنیم
    در مورد مورال و این چیزا رو هم باس بگم ما یه سرور پاپ بالا و دف زیاد رو تست کردیم . نسبت به هزینه بالایی که داشت کارایی نداشت . حالا هم داریم تک ده رو تست میکنیم ببینیم چی میشه . و در نهایت هم اگه بشه و ما موندنی شیم یکی از هولدر های شمال شرق خواهیم بود و تا جایی که دیدم توتن با پاپ پایین بهترین گزینه واسه هولدریه
    پ ن : تو k1 اون واندر رو بدین بالا . تموم شه دیگه . تارگت بده همر رو بزنم بهش والا میزنم به واندر و 0 میکنما ))

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MR Raptor SoheiL Samouray نمایش پست ها
    (((((((((((((((((((((((((((((((

- - - Updated - - -

الان من ترسیدم منو دعوت کن بیام یا نه اصلا یک اکانت بده بهم بیام اونطرف بازی کنم خدایش به داد من نمیرسن ویلچرم پنچر شده میفههههههههمین؟
    شما ؟
    کدوم اکانت هستی ؟ بگو واست منجنیق میفرستم . سوار شی و بیایی

صفحه 83 از 158 نخستنخست ... 3373818283848593133 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع