صفحه 5 از 158 نخستنخست ... 345671555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

والا یه وقتی بود یه سروری بازیی میکردم چند وقت پیشا، سایدهای دیگه کم کم پاشیدن از هم. ما جنوب غرب موندیم و اونا جنوب شرق.
    دیدیم یکم ضعیف ترن. یکم موقتا صلح کردیم گفتیم رو کتیبه ها هم اتک نیاد تا بچه ها با خیال راحت شارژ کنن همرها رو، یکم جون بگیرن، بعد متا رو برداریم و بزنیم تو سرو کله هم. منتهای مراتب مثل اینکه زیادی به سرکرده شون بها دادم. در کمال ناباوری یهو بدون خبر قبلی در حالی که هنوز متا برقرار بود اکانت یکی از دوستان لب مرز رو زدن که این بنده خدا هم مثل من اینقدر سرش شلوغ بود اصلا خبر نداشت چه خبره. اط طرفی هم بچه های ما تنبل شده بودن، دفاع و همرها از بی گندمی کلی لاست خورده بودن. بازیکن روش اتک میومد، زورش میومد نامه بده خبر دار کنه، خوب صبر میکرد 3-4 ساعت مونده خبر میداد، بعدشم میرفت خودش! اصن نبود!
    منم که مثل این دوستان مولتی ندارم هیچ وقت هیچ وقتم نمیسازم. ولی خوب یهو جوگیر شدن فکر شدن شاخ غول شکستن، شروع کردن به نوشتن حرفای عجیب غریب جوری که انگار در المپیک مدال گرقتن من که خیلی وقت بود معلوم بود میخوام برم ولی کسی نیومد جای منو بگیره. نتیجه اش هم شد اونجوری، بعدش همین تیم جنوب شرق طاهرا واندر هم 100 کردن همونجا خیلی هم خوشحال بودن ظاهرا
    اون موقع لیدرشون همین لوسیفر بود. یه اکانت هم داشتن فکر کنم 1.5 میلیون دف داشت خیلی خوشحال بودن این همه دف دارن، رفتیم ولی زدیم وسط دفش که فکر نکنه از دیوار شدن ترسیدیم. زدیم که بفهمه وقتی رمر و همر میاد پشت هم با اون ترکیب نیرو یعنی خیلی وقته بازی نمیکنیم و رو لاست هستیم.
    منتهاش باز هم نفهمید چون تجربه اش کم بود حتی از اونی که فکر میکردم هم کمتر :|
    حالا خوبی های هم داره این کارشون که احتمالا الان تو فاز بازی بلبد بودن هستن انشالله که الان دیگه خوب یاد گرفتن
    هیچ وقت یادم نمیره میخواستن ده بدون دفاع رو 0 کنن، چقدر خنده بهم هدیه دادن اون سرور
    حالا این سرور تشریف بیارن انشالله دژکوب بهشون یاد بدم چجوریه.

در نهایت اون وضعیتی که پیش اومد اون سرور همش تقصیر خودم بود و همه مسولیت رو هم همون موقع قبول کردم و معذرت خواهی کردم از بچه ها و دوستام و اعتراف میکنم واقعا وقت نداشتم. اما الان شرایط جور دیگه است
    عمو بچه های ما هم بی ریا میان خیلی هاشون. منتهاش اگه شمال غرب کسی نیست، خودم تنها میرم شمال غرب رو دست میگیرم هیچ ایرادی نداره.
    این سرور اینجوری که بوش میاد خوب وقت دارم. ممکنه حتی در حد کلاسیک وقت بزارم. خیلی حال میکنم همه مدعیان بیان اینجا ببینیم واقعا کی چی چیکاره است

همینجا اعلام میکنم هر کس مولتی بازی کنه و شاخ و شونه بکشه، همه فیدر هاش و مولتی هاش رو میزنم.
    هرکس بازی بلده بیاد جلو. خودش با 1 اکانت، نه مولتی نه فارم نه دف ساز.
    همه اکانت های غیر خوب رو میزنم بی تعارف. صبرم نمیکنم تا 10 کیلو کاتا، 500 تا بشه کاتام میزنم، مولتی بکشین همه رو میزنم. 1 ماه دیگه همینجا نیاین بگین این چه جور بازیه و نامردیه و چرا دف ساز رو میزنی، میزنم آقا! مولتی بازی نکنین همین الان دارم میگم. اگر تیم فنی توان نداره درست کنه وضعیت رو، خودم براتون درستش میکنم.

هر کس نیومد بازی بلد نیست. بلدی بیا. بلد نیستی پست نزار. فکر نمیکنیم لالی که حرف نمیزنی. اجباری نیست بیای. همون جا خوش باش.

پ.ن 1 : بازم تاکید، بازی بلدا بیان جلو، نوب ها و واریان بازا و اینا نیان.
    پ.ن 2 : برادران محترم شانگفی، در جنوب شرق تا طلاع ثانوی فقط شما رو در حد لیدری و صحبت میبینیم. مسولیت با شماست
    خواهشی که هست اینه که بیاین یه بار دیگه دور همی. ترجیح میدم به دست بازیکنای خوب و اصیل قدیمی 100 بار 0 بشم، ولی متقلب های مولتی باز رو تحمل نکنم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    والا یه وقتی بود یه سروری بازیی میکردم
    تقصیر من شد اون سرور نمیدونم چی شد یهو پیچیدمو نیومدم ، ولی واقعا نشد :|
    شوخی نکن عمو عارف ، جریان این طوری بوده !؟ یعنی طرف اومده کل کل !؟ اون اسطوره دف ایران با اینا بود !؟ آره دیگه همون که اکانتش رو میفروشه رو میگم ))) یادم میاد 52 موج کاتا کوبیدن رو اکانتی که یه ماه ول کرده بودیم ، باز نتونستن یه ده رو بزنن ، ولی بچه ها خوبین اذیتشون نکن ، موضوع دقیقا همینه که بچه ها خوبین ، عیبی نداره حالا ، نمیان ، اگه خواستی 3 ماه تابستون کل کل کن باهاشون )) آقا ولی جدا از شوخی یه سوال واسم پیش اومد اونم اینه که اگه کسی نمیخواد بازی کنه ، چرا میاد بحث میکنه در مورد ران شدن و سرعت سرور ، یعنی من نمیخوام بازی کنم و وقت ندارم مثلا بگم این سروری که ران میکنین رو 2 ایکس کنین ، خب به من چه هر چی بشه ، وقتی من نیستم اصن بشه 1000 یا 1 ، فک نکنم اصن منطقی باشه

پ.ن 1 : ادمین عزیز لطفا یه سرور 5000 ران کنین چون من نمیخوام توش بازی کنم ))

پ.ن 2 : عو عارف بیا آی عمو عارف بیا ))

پ.ن 3 : یعنی این سرور باز قرار باشه بازار و حراجی رو قبضه کنیم ، مدیریت جایزه نمیخواهد بدهد به ما )) !؟

پ.ن نتیجه گیری : این همه شوخی و کل کل میکنیم جلومون تیم جور شه ، الان همه میریزن جلومون ، آبرو و شرفمون یکی میشه و به باد میره )))

با تشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

قشنگی دژکوب به اینه که دوستان از رو نمیرن هیچ وقت!!! حالا هی بگو شما اول شروع کردید شکستنه متا رو نه ما!! یک و نیم میل دف تو یه اکانتمون بود درست!!!! جالبه که کل دف ساید اقای لیدر به 500 کی نمیرسید!!! منه بی تجربه سایدم تا اخر پلیرام پام موندن!!1 خدای تجربه هر روز پلیراش بیشتر میرفتن! متا کردی باهام تا بیام بالا!!! لول!!! راست میگه از اول تا اخر سرور سایدش تو سایه بود !!! ما بودیم با ne و nw درگیر بودیم!!! جالبه اونارو زدیم بعدمم رفتیم اقای لیدر و سایدشو زدیم. شما که وقت داری واستا تابستون بیا تا ما هم از سرور هایی که هستیم در بیایم ببینیم با هم چند چندیم!!

در جواب ارش عزیز باید بگم همه حق دارن برای پیشرفت این سایت نظر بدن!!! سرعت 2 هم پیشنهاد ما برای فینال بود که بچه ها تو این فروم هم درخواست دادن!!! شما هم نپیچ تابستون بیا کمی با هم بیشتر اشنا بشیم!! والا!! فقط اسم اکانتتو بگو و تو سایه نیا مثل سرور e1 !!! به قولی چادر سر اکانتت نکن!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    .....

همینجا اعلام میکنم هر کس مولتی بازی کنه و شاخ و شونه بکشه، همه فیدر هاش و مولتی هاش رو میزنم.
    هرکس بازی بلده بیاد جلو. خودش با 1 اکانت، نه مولتی نه فارم نه دف ساز.
    همه اکانت های غیر خوب رو میزنم بی تعارف. صبرم نمیکنم تا 10 کیلو کاتا، 500 تا بشه کاتام میزنم، مولتی بکشین همه رو میزنم. 1 ماه دیگه همینجا نیاین بگین این چه جور بازیه و نامردیه و چرا دف ساز رو میزنی، میزنم آقا! مولتی بازی نکنین همین الان دارم میگم. اگر تیم فنی توان نداره درست کنه وضعیت رو، خودم براتون درستش میکنم.

هر کس نیومد بازی بلد نیست. بلدی بیا. بلد نیستی پست نزار. فکر نمیکنیم لالی که حرف نمیزنی. اجباری نیست بیای. همون جا خوش باش.

پ.ن 1 : بازم تاکید، بازی بلدا بیان جلو، نوب ها و واریان بازا و اینا نیان.
    پ.ن 2 : برادران محترم شانگفی، در جنوب شرق تا طلاع ثانوی فقط شما رو در حد لیدری و صحبت میبینیم. مسولیت با شماست
    خواهشی که هست اینه که بیاین یه بار دیگه دور همی. ترجیح میدم به دست بازیکنای خوب و اصیل قدیمی 100 بار 0 بشم، ولی متقلب های مولتی باز رو تحمل نکنم
    شرمنده کوتاهش کردم همشهری

واقعا باید با مسئله پوش و مولتی برخورد کنن و داستان لانچر قبل کتیبه ها رو هم همینطور
    بجای تعیین جایزه !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا کی گفته e1 اکانت لیدر 500کی دف نداشت ؟ ) اینارو از کجاتون در میارین شیطون ؟؟
    اولا که جرات میخواست عارفو زدن ) حتی یدونه فیک محض رضای خدا نرفتین روش )
    دوما روی 2تا نان کپ من فقط 2 میل دف بود .عارف نصفشو زحمت کشید . اکانت بیدوحشی 800کی دف بود .
    600 کی دف شخصی خودم که آیپی خورده بودم از اکانتای nw .شما 2تا تارگت بیشتر نداشتین . کل دفتون هم روی این دوتا بود )
    تازه شما 2تا ساید بودین .کل دف ne با همراش دست شما بود
    خدا خیرت بده بیده وحشی 5تا همرو دمپایی داشت . البته پسووردش دست شما بود )
    از اون سرور صحبت نکنید خواهشا .
    این سرور زمان ندارم . اما در حدی که اعلام حضور کنم توی تیم جنوبغرب هستم

پ.ن : عارف با حرکت مولتی پروندن موافقم. من میرم خاکستری یکم نزدیک باشم )البته اگر توتن بودم :دی

با تشکــــر
    ویرایش توسط SajjaD MaRiLyN : 03-31-2016 در ساعت 12:13 PM
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

شما این همه دف داشتید چرا دیوا نکردید؟؟؟؟ عرف مختصات اکانتش یه جایی بود احتیاج به زدن نداشت!!! شمام با دومیل دف اون همرات چرا اینسرت میشد!!!!یه دفی داشتید دسته بید وحشی که اونم ما زدیم!!! خوبه عکسای بازی هنوز هست!!! شایانم هستا میشه بهش رجوع کنیم و دف 3 میلیونیتونو ازش بپرسیم!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فقط 500 کی دف توی واندر داشتیم .قبل اینکه نقشه بیاد .همون موقع که واندر شمارو کاتا کردیم
    دقیقا کجارو اینسرت کردم ؟اتک آخر سیم ساعتیو میگین ؟
    کل دف بک شده بود از نان کپ اولم. که دیگه کسی نمونده بود بفرسته روی نان کپ دومی . منم حال نداشتم برم روی مولتیا )
    چراغ همه اکانتا زرد بود من تنهایی چی کارش کنم ؟ گفتم که 20تا اکانت nw دست خودم تنها بود کلی هم دف داشت. اما فرستادیم روی بیدوحشی
    سر جابهجا کردن چکمه دفاع بک دادن نصفش لاست خورد نازنین دفاعم

در هر صورت 1/7 پلن ها و برنامه هایی که عارف داشت واسه ساید . شما نداشتین وی سایدتون . از اکانت سوپر مرتاض بگیر تـــــــا بقیه ..
    پ.ن : درگیری بین شما و nw هم ندیدیم شایعه نکنید. ne هم دفساز شما بود .1% فکر کن اگر اکانت huwk یا بقیشون میموندن .همون 2تا پلن هم میتونستین برین جنگ آموز se هم بردن ne .اگر حذف نمیکردن اونم نمیتونستین پس بگیرین
    پ.ن : گفتم 1/7 آخه عدد 7 دوست دارم )

ســـــــجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

شما هر چی بگم حرف خودتو میزنی. سرور ما بردیم و تمام شدس دیگه. شما 10 میل دف اصلا!! شما خدای همر!! ولی کی از داشته هاش استفاده کرد؟؟؟ ما!!!
    ما بودیم که همه همراتونو رو یه همرمون دیوار کردیم!!! شما حتی توان یک بار زدن واندر ما هم نداشتین. دیگه راجع به گذشته پست نمیدم. همه دیدن چی شده!

9. تشکر ali 2113, Vikings, mamad.nervermore تشکر نمود
    پسندیدن ali 2113, mamad.nervermore پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    قشنگی دژکوب به اینه که دوستان از رو نمیرن هیچ وقت!!! حالا هی بگو شما اول شروع کردید شکستنه متا رو نه ما!! یک و نیم میل دف تو یه اکانتمون بود درست!!!! جالبه که کل دف ساید اقای لیدر به 500 کی نمیرسید!!! منه بی تجربه سایدم تا اخر پلیرام پام موندن!!1 خدای تجربه هر روز پلیراش بیشتر میرفتن! متا کردی باهام تا بیام بالا!!! لول!!! راست میگه از اول تا اخر سرور سایدش تو سایه بود !!! ما بودیم با ne و nw درگیر بودیم!!! جالبه اونارو زدیم بعدمم رفتیم اقای لیدر و سایدشو زدیم. شما که وقت داری واستا تابستون بیا تا ما هم از سرور هایی که هستیم در بیایم ببینیم با هم چند چندیم!!

در جواب ارش عزیز باید بگم همه حق دارن برای پیشرفت این سایت نظر بدن!!! سرعت 2 هم پیشنهاد ما برای فینال بود که بچه ها تو این فروم هم درخواست دادن!!! شما هم نپیچ تابستون بیا کمی با هم بیشتر اشنا بشیم!! والا!! فقط اسم اکانتتو بگو و تو سایه نیا مثل سرور e1 !!! به قولی چادر سر اکانتت نکن!
    پلیرات پات موندن راست میگی، 50 تا اکانت مولتی داشتین، البته اگه پلیر حساب بشن.

صحبتی نیست، برای دوستان نوشتم نه شما، شما برو تابستون با بچه مدرسه ای ها یه سرور بازی کن خیالی نیست. در واقع اصلا مهم نیست بیای یا نه. سطحت همون سرور مشخص شد. وقتی میای حضوری فیس تو فیس حرف میزنی بعد میزنی زیر حرف خودت دیگه جایی برای صحبت نیست. موفق باشی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    شرمنده کوتاهش کردم همشهری

واقعا باید با مسئله پوش و مولتی برخورد کنن و داستان لانچر قبل کتیبه ها رو هم همینطور
    بجای تعیین جایزه !
    کار خوبی کردی اوستا
    والا برخورد نمیشه که. صحبت هایی که شد به این ختم شد که نمیشه یا نمیخوان درستش کنن. لذا به شیوه فیزیکی درستش میکنیم. منتهاش دیگه الان حرفشو زدم که بعدا کسی شاکی نشه.

لزومی نداره بزاریم کسی با مولتی دف جمع کنه، مولتی رید کنه همر بکشه، بعد بیاد حرفای کنده تر از لول خودش بزنه.
    طرف کراپش منفیه 1 میلیونه، لینک دارم میبینم کجا رو میزنه. ولی تقصیر خودمونه که فاتحه دکئن دستگاهشون رو نمیخونیم که اینجوری دور بر ندارن. حالا این سرور میزنم همه مولتیا رو.

11. تشکر SajjaD MaRiLyN, Vikings تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

با سلام

دوستان عزیز صحبت درباره سرورهای دیگر و موضوع های بی ارتباط به این سرور خلاف قوانین انجمن می باشد

از این به بعد پستت های غیرمرتبط حذف می شه

لطفا رعایت کنید

با تشکر
    لطفا ثبت نام کنید. را بايد دانست تا حق خود را طلب كرد، جز دانايي راهي نيست

13. تشکر SABER., MOD S^À^W تشکر نمود
صفحه 5 از 158 نخستنخست ... 345671555105 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع