صفحه 23 از 137 نخستنخست ... 1321222324253373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

Hybrid View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

آقا با اجازه ما هم یه اکانت زدیم ولی بدلیل مشکلات (سربازی) فعلا پاپ بازی میکنیم

تا 2 ماه دیگه که در خدمت سرور باز بشینیم کنج خونه یه دلی از عضا (اذا -عذا -چه جور مینویسن :دی) در بیاریم

اکانت tired team
    ویرایش توسط MOJTABA_CRASSUS : 04-12-2016 در ساعت 03:50 AM
    TIRED TEAM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آخه چرا ؟
    چرا من باید بن بشم ؟ مگه من چی گفتم ؟ ))
    باز هم برگشتیم البته یکم با ادب تر .
    یه لحظه خودمونو گم کردیم عین بعضیا که توی نامه فحش میدن ))
    یا بهتره بگم توی نامه فشار خالی میکنن )

پ.ن 1 : هادی(سرآشپز) ؟ بگو اون عزیزالله بیاد دیگه .. یکم بخندیم آخه این چه وضعشه .. .تا وقتی عزیز نیاد بهت گیر میدم :دی

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_crassus نمایش پست ها
    سلام

آقا با اجازه ما هم یه اکانت زدیم ولی بدلیل مشکلات (سربازی) فعلا پاپ بازی میکنیم

تا 2 ماه دیگه که در خدمت سرور باز بشینیم کنج خونه یه دلی از عضا (اذا -عذا -چه جور مینویسن :دی) در بیاریم

اکانت tired team
    سلام عزیزم
    شما نمیخواد دلی از عزا در بیاری )
    پاشو بیا برو روی اکانتت که داری لاست میدی .)
    دقیقا همین الان که پست گذاشتی :d
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

3. تشکر Aref, MOJTABA_CRASSUS تشکر نمود
    پسندیدن Aref, MOJTABA_CRASSUS پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اتحاد d.k کدوم ساید هست؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 4567 نمایش پست ها
    اتحاد d.k کدوم ساید هست؟
    جمعی از دوستان قدیمی جنوب غرب. یه جورایی همبازی های قدیمی که در یک باز دیگه هم در یک سرور بودن کنار هم و برنده بازی شدن با اقتدار
    AreF

6. تشکر I M P E R I A L 2, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود بر اساتید بزرگ

اقا اول سرور دادو بیداد راه انداخته بودید شمال غرب پلیر نداره مام دلمون میخواست حذف کنیم بریم شمال غرب ولی دیر شده بود خخ

http://uupload.ir/files/j46l_untitled11.jpg

این عکس یه چیز دیگه نشون میده البته یه سریا هنوز بیرونن و غارت بالایی هم دارن

الان یکی بیاد یه تحلیلی بزاره ببینیم چند چندیم

دوال شدیدا نیازمندیم تکی نمیرسم کسی بود خبر بده

مخلص همگی محمدرضا SPARTAN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

8. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ, cyrous, Hawk تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط .SpaRtaN. نمایش پست ها
    درود بر اساتید بزرگ

اقا اول سرور دادو بیداد راه انداخته بودید شمال غرب پلیر نداره مام دلمون میخواست حذف کنیم بریم شمال غرب ولی دیر شده بود خخ

http://uupload.ir/files/j46l_untitled11.jpg

این عکس یه چیز دیگه نشون میده البته یه سریا هنوز بیرونن و غارت بالایی هم دارن

الان یکی بیاد یه تحلیلی بزاره ببینیم چند چندیم

دوال شدیدا نیازمندیم تکی نمیرسم کسی بود خبر بده

مخلص همگی محمدرضا SPARTAN
    کار خوبی کردین اینجوری شمال غرب هم وارد گردونه بازی شد به صورت قدرتمند.

حالا بریم سروقت عکس و اطلاعات توش و بررسی کردنش

عرض شود که تقریبا همه اتحادها و اکانت ها رو بررسی کردم. در حال حاضر اونجوری که نشون میده شمال شرق از همه جلوتره. ولی اینجوری نشون میده و دراصل خیلی شکننده خواهد بود در ادامه چرا که تعداد بازیکنای داخل شمال شرق زیاد هست درست، ولی بازیکنای با تجربه اش نسبت به تازه کارا خیلی کم هستند. کار خیلی سختی خواهند داشت لیدرای شمال شرق در هدایت این ملتشون

شمال غرب هم در حال حاضر داره خوب نشون میده، تاپ غارت و رنک پاپ برای اون تعداد بازیکن خیلی خوبه منتهاش به شرطی که تداوم داشته باشه و موقتی نباشه. چون بررسی کردم دیدم 15 کراپی های نسبتا خوبی بین مرزهای شمال شرق و شمال غرب هست اگه دنبال دردسر باشن دو طرف، مرز نا امنی خواهند داشت و بازی به شدت مهیج میشه.

جنوب شرق از نظر بازیکنای با تجربه به نظر خلوت میاد. لذا فعلا میزاریمشون کنار تا ببینیم کسی میاد یا نه. البته دوست غارتگرمون به شدت جلب توجه کرد در تاپ غارت و احتمالا براش مشکل ساز خواهد شد این جلب توجه

بریم سر وقت ساید برنده ، ببخشید بریم سروقت جنوب غرب
    جنوب غرب دارای تراکم اکانت کمتری نسبت به شمال شرق و شمال غربه، ولی عوضش چن دتا امتیاز بزرگ داره که میتونه کمبود اکانت ها رو جبران کنه
    اول اینکه تیم فعلی که ساکن هستن در جنوب غرب، چندین بار همبازی بودن و هماهنگی نسبتا بیشتری دارن و بچه ها اخلاق هم رو میدونن
    اکثر اکانت ها حداقل دارای 2 بازیکن با تجربه هستن و نظم خاصی در پیشبرد اهداقشون دارن که در ادامه بازی مشخص میشه.
    و اینکه احتمالا بهترین کار تیمی رو در جنوب غرب خواهیم داشت چرا که بچه ها قبلا نشون دادن با هم باشن، 3 تا ساید رو هم حریفن، اونم نه اینجا بلکه در سرور های آی آر و حتی یه کوچولو کام.

پ.ن: از اتاق فرمان اشاره میکنن هنوز دیر نشده، حذف کنیم بریم NE ثبت نام کنیم
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref نمایش پست ها
    کار خوبی کردین اینجوری شمال غرب هم وارد گردونه بازی شد به صورت قدرتمند.

حالا بریم سروقت عکس و اطلاعات توش و بررسی کردنش

عرض شود که تقریبا همه اتحادها و اکانت ها رو بررسی کردم. در حال حاضر اونجوری که نشون میده شمال شرق از همه جلوتره. ولی اینجوری نشون میده و دراصل خیلی شکننده خواهد بود در ادامه چرا که تعداد بازیکنای داخل شمال شرق زیاد هست درست، ولی بازیکنای با تجربه اش نسبت به تازه کارا خیلی کم هستند. کار خیلی سختی خواهند داشت لیدرای شمال شرق در هدایت این ملتشون

شمال غرب هم در حال حاضر داره خوب نشون میده، تاپ غارت و رنک پاپ برای اون تعداد بازیکن خیلی خوبه منتهاش به شرطی که تداوم داشته باشه و موقتی نباشه. چون بررسی کردم دیدم 15 کراپی های نسبتا خوبی بین مرزهای شمال شرق و شمال غرب هست اگه دنبال دردسر باشن دو طرف، مرز نا امنی خواهند داشت و بازی به شدت مهیج میشه.

جنوب شرق از نظر بازیکنای با تجربه به نظر خلوت میاد. لذا فعلا میزاریمشون کنار تا ببینیم کسی میاد یا نه. البته دوست غارتگرمون به شدت جلب توجه کرد در تاپ غارت و احتمالا براش مشکل ساز خواهد شد این جلب توجه

بریم سر وقت ساید برنده ، ببخشید بریم سروقت جنوب غرب
    جنوب غرب دارای تراکم اکانت کمتری نسبت به شمال شرق و شمال غربه، ولی عوضش چن دتا امتیاز بزرگ داره که میتونه کمبود اکانت ها رو جبران کنه
    اول اینکه تیم فعلی که ساکن هستن در جنوب غرب، چندین بار همبازی بودن و هماهنگی نسبتا بیشتری دارن و بچه ها اخلاق هم رو میدونن
    اکثر اکانت ها حداقل دارای 2 بازیکن با تجربه هستن و نظم خاصی در پیشبرد اهداقشون دارن که در ادامه بازی مشخص میشه.
    و اینکه احتمالا بهترین کار تیمی رو در جنوب غرب خواهیم داشت چرا که بچه ها قبلا نشون دادن با هم باشن، 3 تا ساید رو هم حریفن، اونم نه اینجا بلکه در سرور های آی آر و حتی یه کوچولو کام.

پ.ن: از اتاق فرمان اشاره میکنن هنوز دیر نشده، حذف کنیم بریم NE ثبت نام کنیم
    سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان بخصوص اغا عارف گل. دستتون درد نکنه در مورد تحلیل زیباتون ولی فک میکنم دارین کم لطفی میکنین در مورد جنوب شرق. انشالله اینده بهتر خواهد شد چون فعلا حداقل گرفتاری پلیرای ما زیاده. امیر هستم از اکانت MaSter

با تشکر

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 4567 نمایش پست ها
    جنوب شرق باتجربه نداره تا اینجایی که هستم بییشتر تازه کار هستن برا یادگیری اومدن ولی با گلد تونستن بکشن بالا

- - - Updated - - -

نه بابا مث اینکه ی حرفه ای پیدا شد mamut
    شما چرا خیال میکنی تا یکی میاد بالا یعنی با گلد اومده بالا؟ باز من شما رو دعوت میکنم به اینده بازی و سرور. مرسی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اره با گلد کشیدن مگه چقد انلاینن که اینقد سریع میشکن بالا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BUGATTI نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان بخصوص اغا عارف گل. دستتون درد نکنه در مورد تحلیل زیباتون ولی فک میکنم دارین کم لطفی میکنین در مورد جنوب شرق. انشالله اینده بهتر خواهد شد چون فعلا حداقل گرفتاری پلیرای ما زیاده. امیر هستم از اکانت MaSter

با تشکر

درود بر شما امیر جان!
    بنده جسارت نکردم خدمت عزیزان جنوب شرق. گفتم که الان در حال حاضر چیزی نشون نمیده جنوب شرق پس بزاریم کنار از صحبت ها مون تا یه مقدار شفاف تر بشین. اگر بد متوجه شدین منظور منو، عذر خواهم، حتما بد گفتم که اینجوری برداشت شده

در کل هیچ وقت هیچ رقیبی رو دست کم نگرفتم و نمیگیرم، اتفاقا همیشه رقبایی که در سایه کار میکنن بیشتر پیشرفت دارن و نقش مهمتری دارن تا اونایی که پر سرصدا هستن. امیدوارم که جنوب شرق هم خیلی خوب و آماده وارد گردونه رقابت شده باشه تا یک بازی کاملا مهیج و داغ رو تجربه کنیم
    AreF

13. تشکر sw team, BUGATTI, I M P E R I A L 2, shoshor, 4567 تشکر نمود
    پسندیدن sw team, BUGATTI, shoshor, 4567 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref نمایش پست ها
    درود بر شما امیر جان!
    بنده جسارت نکردم خدمت عزیزان جنوب شرق. گفتم که الان در حال حاضر چیزی نشون نمیده جنوب شرق پس بزاریم کنار از صحبت ها مون تا یه مقدار شفاف تر بشین. اگر بد متوجه شدین منظور منو، عذر خواهم، حتما بد گفتم که اینجوری برداشت شده

در کل هیچ وقت هیچ رقیبی رو دست کم نگرفتم و نمیگیرم، اتفاقا همیشه رقبایی که در سایه کار میکنن بیشتر پیشرفت دارن و نقش مهمتری دارن تا اونایی که پر سرصدا هستن. امیدوارم که جنوب شرق هم خیلی خوب و آماده وارد گردونه رقابت شده باشه تا یک بازی کاملا مهیج و داغ رو تجربه کنیم
    قربونت برم اقا عارف شما قطعا شما نیتت خیر بوده و انشالله در اینده رقابت گرمی رو خواهیم داشت. مرسی

15. تشکر I M P E R I A L 2 تشکر نمود
صفحه 23 از 137 نخستنخست ... 1321222324253373123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع