صفحه 16 از 158 نخستنخست ... 614151617182666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    با گزارش سومین روز سرور در خدمتیم :دی

تاپ 10 :
    AAA.jpg

میبینیم که همچنان شمال شرق فعال تره . البته بازم میگم رید ملاک نیست ولی خو نشون میده کدوم ساید بیشتر بیداری کشیده

تاپ اتحاد :
    BBB.jpg

یه توضیح بدم که شمال شرق هنوز کل پلیرهاش رو جمع نکرده و کلا کسی سفارت نمیده بالا . همه دارن نیرو میسازن

و در آخر 20 نفر اول سرور . پاپ باز های کثیف

CCC.jpg

در آخر هم باید عرض کنم اگه که کسی فکر میکنه میتونه جلوی شمال شرق بازی کنه الان وقتشه بیاد .
    چون مطمعنا با این اوضاع شمال شرق برندست و پس فردا میاین میگین تو سرور متروکه شمال شرق 100 کرد !

پ ن : سگ سیبیل من دوست دارم خیلی
    پ ن : دوستانی که هستین توی سرور لطفا جادرا رو بکنین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m3ntal نمایش پست ها
    سلام به همه
    با گزارش سومین روز سرور در خدمتیم :دی

تاپ 10 :
    AAA.jpg

میبینیم که همچنان شمال شرق فعال تره . البته بازم میگم رید ملاک نیست ولی خو نشون میده کدوم ساید بیشتر بیداری کشیده

تاپ اتحاد :
    BBB.jpg

یه توضیح بدم که شمال شرق هنوز کل پلیرهاش رو جمع نکرده و کلا کسی سفارت نمیده بالا . همه دارن نیرو میسازن

و در آخر 20 نفر اول سرور . پاپ باز های کثیف

CCC.jpg

در آخر هم باید عرض کنم اگه که کسی فکر میکنه میتونه جلوی شمال شرق بازی کنه الان وقتشه بیاد .
    چون مطمعنا با این اوضاع شمال شرق برندست و پس فردا میاین میگین تو سرور متروکه شمال شرق 100 کرد !

پ ن : سگ سیبیل من دوست دارم خیلی
    پ ن : دوستانی که هستین توی سرور لطفا جادرا رو بکنین
    والا من هنوز اکانت نزدم افشین، در حال حاضر دارم کمکی کار میکنم. انشالله جمعه یا شنبه اکانت میزنم.

در مورد وضعیت ها، شمال شرق خوب داره نشون میده، امیدوارم به همین شدت پیش بره، چون برای متوقف کردن ماشین جنگ جنوب غرب به بیشتر از اینا نیاز داره

از طرفی هم امروز مطلع شدیم گروهی به سرکردگی عمو عطا - بید وحشی- تو منطقه شمال غرب سرور دیده شدن. حتی اولین پست رو هم گذاشتن چند ساعت پیش. به نظر میاد تازه اومدن هنوز خیلی آپ نشده اکانت هاشون فکر کنم امروز اومدن. در حال حاضر شمال غرب داره استارت اولیه میزنه و باید دید چطور پیش میان.

در گوشه دیگه زمین :d، ساید صنف بی خودکاران سابق، جنوب شرقه که در حال حاضر اکانت خاصی توشون دیده نمیشه. ولی کاملا مشخصه عده ای اکانت ساختن و چادر به سر دارن بازی میکنن تا اگه دیدن میتونن رقابت کنن، یهو مثل غنچه گل باز بشن ولی در حال حاضر که به نظر آروم و بیابونی به نظر میاد جنوب شرق.

در کل این صحبت ها در روز دوم سرور داره صورت میگیره و هنوز هیچی معلوم نیست. در حال گمانه زنی هستیم تا وضعیت رو ارزیابی کنیم
    البته اون قسمت ماشین جنگ جنوب غرب جدی بود. اینقدر بازیکن اومده فکر کنم با کمبود 15 کراپ مواجه بشیم، باز مجبور شم بیام ساید های دیگه کپ بزنم

پ.ن: دل به دل راه داره، خراب این شکلک زیر امضاتم با 4 تا سیگار تو دهنش، لامصب داغون میکنه آدمو

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط whitebird نمایش پست ها
    عارف نظرت چیه نصف بچه ها کپ ببرن جنوب شرق :دی خالی نباشه حداقل :ددی

اسپم نیستا :دی بحث راجع سروره :/
    والا اینجوری که پیش میره مجبور میشیم بریم :| 15 کراپی نیست به تعدادمون، من میرم تو شمال شرق کپ میزنم این دفعه

4. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref نمایش پست ها
    والا اینجوری که پیش میره مجبور میشیم بریم :| 15 کراپی نیست به تعدادمون، من میرم تو شمال شرق کپ میزنم این دفعه
    شمال شرق رو یه استخر پر از کوسه تصور کنین . من در تلاشم که همو نخورن . نیان وسطش واسه شنا )
    البته عارف تنها میتونه بیاد .

6. تشکر GREEN MAN تشکر نمود
    پسندیدن GREEN MAN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

الووووووووووووووووو الووووووووووووووووووووو

گفتم یه سنت شکنی کنیم ، اول بگیم )))
    عمو عطا چی شد :| !؟ عارف !؟ شیب !؟ بام !؟ اتفاقا به نظرم عارف به جای بازیکن خیلی خوب ، پلنر خیلی خوبی هست ، و بر خلاف من با انعطاف اخلاقی که داره ، کمک میکنه ساید خیلی زود جمع شه ، شما اگه یه تیم خوب خودت داشته باشی ، تا یه شورا ، خیلی بهتره مطمئن باش ، کسی عارف رو بیشتر از من دوس نداشته باشه ، کمتر دوس نداره ، در واقع امثال عارف ها ، خودشون یه وزنه روحی واسه یه سایدن

داش افشین چه خبره !؟ جدی حذف کنیم بیایم ne !؟ داداش دیگه این چه حرفیه ، خودت میدونی منم میدونم تاپ رید هفته اول چه خبره ، دوست گلتم که هم بازیش تو سایدم بود ، دیگه میدونیم چند چندیم همگی ، 20 تا اکانت زدن و با 20 تا قفسش و هیروش واحه خالی کردن که کاری نداره الان میای میگی پوینت اتک داداش به نسبت پوشی که از اکانتا دیگه میشه چیزی نمیشه اون ، سرباز خونه عین قارچ میره بالا ، داداش واسه ما که دیگه کف ترا رو دراوردیم که نباید اینا رو بگی پلیرام واسه این سرور بسه ، دیگه کسی رو نمیارم چون ضایع بازیه بیاریم و بقیه از در و دیوار بریزن بیرون ، تصمیم بر این شده 40 هفته اول رو دیگه جدی بازی نکنیم نرن سرور دیگه )))) حالا یه سوال ، کاری به خودت ندارم ، از این تاپ تنی که میگیری ، میشه یه آمار هم اینجا بذاری چند نفرشون تا حالا واندر 100 کردن که انقدر قاطع میگی 100 با شماس !؟
    * نکته : من خودم پلیر میدگمم ، ولی تنقدر چاله چوله راه میندازم تو مپ که دیگه چیزی نمیمونه که بمونیم

پ.ن 1 : آقا بچسبین به ساید خودتون ، تونستین این متواریون هم بیارین ج.ش ، گناه دارن ، اگه میخوان من بازی نکنم شما بیاین ))

پ.ن 2 : عمو عارف بیا آی عموووو عارف )))

پ.ن 3 : باز 4تا اکانت تو یه ساید درومد ، 2 روز دیگه هم حذف میکنن ببین باز چه جوی درست کردن :|

با تشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان، ببینید تو حراجی چه خبره!! برای 64 عدد قفس 30001 سکه نقره (300 سکه طلا)

حراجی.jpg

9. تشکر SABER. تشکر نمود
    پسندیدن SABER. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    الووووووووووووووووو الووووووووووووووووووووو

گفتم یه سنت شکنی کنیم ، اول بگیم )))
    عمو عطا چی شد :| !؟ عارف !؟ شیب !؟ بام !؟ اتفاقا به نظرم عارف به جای بازیکن خیلی خوب ، پلنر خیلی خوبی هست ، و بر خلاف من با انعطاف اخلاقی که داره ، کمک میکنه ساید خیلی زود جمع شه ، شما اگه یه تیم خوب خودت داشته باشی ، تا یه شورا ، خیلی بهتره مطمئن باش ، کسی عارف رو بیشتر از من دوس نداشته باشه ، کمتر دوس نداره ، در واقع امثال عارف ها ، خودشون یه وزنه روحی واسه یه سایدن

داش افشین چه خبره !؟ جدی حذف کنیم بیایم ne !؟ داداش دیگه این چه حرفیه ، خودت میدونی منم میدونم تاپ رید هفته اول چه خبره ، دوست گلتم که هم بازیش تو سایدم بود ، دیگه میدونیم چند چندیم همگی ، 20 تا اکانت زدن و با 20 تا قفسش و هیروش واحه خالی کردن که کاری نداره الان میای میگی پوینت اتک داداش به نسبت پوشی که از اکانتا دیگه میشه چیزی نمیشه اون ، سرباز خونه عین قارچ میره بالا ، داداش واسه ما که دیگه کف ترا رو دراوردیم که نباید اینا رو بگی پلیرام واسه این سرور بسه ، دیگه کسی رو نمیارم چون ضایع بازیه بیاریم و بقیه از در و دیوار بریزن بیرون ، تصمیم بر این شده 40 هفته اول رو دیگه جدی بازی نکنیم نرن سرور دیگه )))) حالا یه سوال ، کاری به خودت ندارم ، از این تاپ تنی که میگیری ، میشه یه آمار هم اینجا بذاری چند نفرشون تا حالا واندر 100 کردن که انقدر قاطع میگی 100 با شماس !؟
    * نکته : من خودم پلیر میدگمم ، ولی تنقدر چاله چوله راه میندازم تو مپ که دیگه چیزی نمیمونه که بمونیم

پ.ن 1 : آقا بچسبین به ساید خودتون ، تونستین این متواریون هم بیارین ج.ش ، گناه دارن ، اگه میخوان من بازی نکنم شما بیاین ))

پ.ن 2 : عمو عارف بیا آی عموووو عارف )))

پ.ن 3 : باز 4تا اکانت تو یه ساید درومد ، 2 روز دیگه هم حذف میکنن ببین باز چه جوی درست کردن :|

با تشکر
    میشه حالا آبرو ریزی نکنی ؟
    ببین همه میدونن این روش رو . حالا یکی نمیکنه .. یکی کم استفاده میکنه و یکی زیاد
    همه میدونن پیشرفت اول بازی خوبه . مخصوصا واسه توتن . مثلا شما خیلی زود به 2 کی گرزی برسی . بعدش تا ته سرور مشکل خواهی داشت ؟
    خوب الان دارن تلاش میکنن . امیدوارم 360 روز دیگه هم در همین حالت و انرژی بمونن :دی
    چرا نیمی از جنوب غرب آشناست ؟!
    پس فردا باز باید متا کرد . ملت میان داستان میگن . نمیشه برین جنوب شرق ده2 بزنین . واسه یه بارم شده با جنوب شرق متا کنیم :دی

اون تا هفته 40 جدی بازی نکردن رو موافقم .
    مثل من بشینین منابع آپ کنین . پس فردا عکس منابع 10 میزارم به همتون فخر میفروشم !

آنتی : http://l1.x.dejkoob.ir/statistiken.php?tid=7

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ESTEKBAR نمایش پست ها
    سلام دوستان، ببینید تو حراجی چه خبره!! برای 64 عدد قفس 30001 سکه نقره (300 سکه طلا)

حراجی.jpg
    دوست عزیز سرور I1 من واسه 1 دونه اثر تا 180کی زدم و طرف 181000 تا داد و گرفت
    ویرایش توسط M3nTaL : 04-07-2016 در ساعت 01:59 AM دلیل: یه چی جاموند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام و صبح همگی بخیر طبق اخرین اخبار اکانت بید وحشی ماجراجویی 10 رو تکمیل کرده میدونین یعنی چی یعنی دیشب برا تعطیلات رفته بازار خرید فک کنم باز خوب متوجه نشدین. یعنی خودتون رو تو بازار علاف نکنین برین به نیرو سازی مشغول بشین. کلا مرخصیای قهرمان رو هم لغو کنین من دیشب تا صب بیدار بودم چن تا کتیبه بخرم ولی در لحظات اخر دماغ سوخته شدم اقا زورم نرسید یه جوری 10K 10k قیمت رفت بالا که من نفسم بالا نمیومد از لجم قهرمان رو یه جوری زدم تو واحه پر از حیوون که دیگه تو اردوگاه هم نشونش نده
    عطا جان خوش اومدی
    البته شما شبا یه کم استراحت کنی برای سلامتیتون مفیده ها بزار ما هم یکم بیایم تو بازار ژست پولدارا رو بگیریم یکم اشغال برا این قهرمان بدبخت بخریم فکر نکنه یتیمه
    دکتر جان یک خواهش کوچیک شما که شکر خدا توانایی مالی دارین میشه یه کمک مالی بدین چن تا از دوستامون هستن خودکار ندارن برا خودشون خودکار بخرن ثواب داره به خدا
    از همین جا ورود محمدرضای عزیز رو هم خوش امد میگم خوبه NW یکم جون گرفت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Untitled.jpg

های به همه

اینطوری که میبینم , همر سازی خیلی راحت شده هر چی پشت سر هم غارت میزنم بازم پر میان لامصب ها :دی

اهای تاپ تنی ها بیاین اعتراف کنید ببینم چقدر نیرو دارید ؟

عارف جان فکر کنم تو ورژن 4.2 هست نیدونم 4.4 هست خلاصه تو .کام هم اینطوریه 15 کراپ کمه ! البته دقیق نیدونم ! دقیقا شده بیابون

یه 15 کراپ بغلم هست 150% دوستان جنوب غربی بگیرید کاتا میشید چه دوست چه فارم :دی آری سندش به اسممه

آرش خیلی نامردی زنگ زدم با عارف بودی اره؟ دارم برات :|

پ.ن: تارگتم تو جنوب شرق انگاری نیومده بیا اعتراف کن اومدی یا نه ! از پشت خنجر بزنی نمی بخشمت

آنتی اسپم :
    عکس اول پست و حرفای اول پستم هستن :|
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه عزیزان

مثل اینکه بعضی دوستان میخوان بیان ج.ش کپ بگیرن :d
    از همینجا حمایتم رو ازشون اعلام میکنم
    پوشتون میکنیم کپتون رو بکشید بالا ولی قول نمیدم بعدش ریدش ندیم :d

پ.ن: علی از پروفایل من تقلید نکن
    پ.ن: هادی دیشب وار نزدی نذاشتمت :d
    آنتی اسپم:etehad.jpg