صفحه 155 از 158 نخستنخست ... 55105145153154155156157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    درود
    شما برادر عزیز ما باشی بازی بلاخره رقابته و به قول خودت بازیه دیگه برد و باخت داره حالا اسم یکی میره بالا، منم از اینکه کنار دوستان بودم تا به این لحظه لذت بردم و همه تلاش ها و زحمت ها بخاطر همین دوستان و رفاقمون بود رفاقتی که خیلی ها سعی کردن خرابش کنن ولی فقط خودشون خراب شدن، بگذزیم؛

چند مورد دیدم در پستت خواستم جوابگو باشم ؛ مورد ها رو هم شماره بندی کردم

مورد اول؛ به اکانت بنده نامه داده شد و من برای اسمشو نبر توضیح دادم و ایشون هم چک کرد و دید نه ما واقعا اینکاره نبودیم ای پی اصلی لانچ از جای دیگه زده شده بود و در نتیجه ما عفو شدیم ! شما خودتونم هم دیدین که همون دقیقه اول کسی بن نشد اول نامه توضیح اومد روی اکانت ها که چرا شما ها آی پی قابل توجه دوستانی که نمیدونن بدونن ؛
    هیچ وقت سر بار اول کسی بن نمیشه اول نامه میاد اخطار و دلیل میخاد ازت بعد بن میشی ؛
    روال کار همیشه همین بوده حتی در کام ؛ متاسفانه شما تجربه کافی ندارین براتون سوال مونده بود که خاستم رفع ابهام کنم ؛

در مورد خریدار و فروشنده بی طرف بخوام بگم کار خرید اونم تو یه ساید دیگه رو اصلا نمیپسندم! حالا شخصی تو ساید خودت نیاز مالی یا چیزی داشت خواست بفروشه شما به عنوان لیدر یا هولدر واندر یا هر چی اصلا بگیر دف ساز کن یا هر چی بلاخره مهره های ساید باید حفظ بشن، اینو همه ما قبول داریم، ولی خب دیگه حالا تصمیم و قرار ها بین خودشون بود و به من ربطی نداره ولی نظرم رو تو دو خط بالایی گفتم ؛ خودم هم یادم میاد تو آی آر تو ساید خودمون اک خریده بودن بعد منو زده بودن :| البته دیوار شده بود ولی دف ما هم تقریبا پریده بود :|

مورد دوم
    شما همون لحظه نامه دادی و من جواب بهت دادم، حالا میخای تو فروم دوباره مطرح کنی منم دوباره جواب میدم ؛
    همر ها زیادن بلاخره باید یه جا مصرف بشن، اصلا پریدن یا نپریدن ده مهم نیست شاید چند ساعت دیگه با رم و بدون کاتا کوبیدیم به یکی، بلاخره استفاده بشه بهتره تا ترشی بشه موافق هستی که ؟

کل نتیجه شما هم دیوار کردن یه همر 80ک گرزی بود ته ساید بود که اونم تو سه دور پلن استفاده کردیم، خلاصه سر بار سوم دیوار شد اگر دیوار نمیشد اعصابم خورد میشد چون به بار چهارم نمیرسید یقینا و ترشی بود !!

ولی آب وصله دادا با فشار قوی ! هدف صاف کردن بود که آسفالت شدی

فایل پیوست 2847

فایل پیوست 2848

فایل پیوست 2849

فایل پیوست 2850

فقط یه همر 0ک گرزی دیوار کردی دادا ! ما 1 میل و 100 همر اونم رومن واندر کوب از شما دیوار کرده بودیم با این اعتماد به سقف تو فروم نیومدیم بگیم آب قطعه! در حالی که اون روز از شدت فشار برق و گاز هم قطع بودن طرف داشت گریه میکرد تو اتاقک 1متر در 1متری :d

باشه فهمیدم چنح کپ کردی کپ 6کراپیت مبارک، خوبه ؟ خوشحال شدی تبریک گفتم ؟ میخای کارت پستال هم بفرستیم ؟!

در جواب مورد سومت؛
    اکانت محسن غم تو این دوره اصلا تو پلن نبوده :| لینک یه سال پیشه عایا ؟! یا میخای بگی مثلا دفاع ثابت داری! به دف ثابت باشه من 600ک دارم از یه ماه پیش اینقدر داشتم ! یعنی الان منم عکس بگیرم بزارم فروم ؟ مود شده ؟ مود 96 هست عایا ؟

مورد چهارم
    دوستان شمال غرب شما خوب همت کردن، شما حمایت نکردینشون ؛ الان برات توضیح میدم ؛
    من خودم بار ها گفتم ما از جنوب شرق فقط از دو سه تا اک خیر به ما رسید ولی بچه های شمال غرب خیلی همر داشتن، خاطر نوید و علی گانز برام خیلی عزیزه ولی به صراحتا میگم ای کاش با ش.غ متا میشد ! چون از نظر همر بهتر کار کرده بودن واقعا بهتر !
    با سایدی متا کردیم که اک شماره یکش 4 تا همر زد رو دفاع ما !!! همش هم واسه اینکه چون توی گروه با یه نفر بحثش شده بود زد به اون !!! بعد یعنی متای ما خوب بود و متای شما با شمال غرب بد ؟! جوک سال 96 هست عایا ؟
    یه چیزی رو بزار بهت بگم بین خودمون باشه، شما اگر میرفتین بالا سر ش.غ ، اونطوری نمیشد، شما بجا حمایت شمال غرب فقط منفعت خودتون رو چسبیدین و کتیبه هاشون رو گرفتین مثلا همین مرتاض منحصر که دست عارش بود اون دوران ؛
    ولی ما در حد توان به ج.ش کمک کردیم، کلا دو تا اک ج.ش با ما همکاری داشتن یکی نوید و یکی guns n roses که به نوید دفاع داده بودیم، روی اک علی گانز هم که خودم میزاشتم غارت و جنگ آموز میبردم شارژ میکردم بعد چکمه میبردم لانچ میکردم ولی در هر صورت دم علی هم گرم اکانت درست حسابی رو در اختیار ما گذاشت،
    ولی در کل بخای جمع ببندی شمال غرب پتانسیل بهتری و کتیبه های بهتری برای متا داشت؛ حتی تا این آخر هم نگاه کنی شمال غرب یه واندر داشت ولی توی جنوب شرق کسی همین هم نداشت ! پس ما بودیم و دو ساید روبرومون

جواب مورد پنجم
    این یکی رو به عنوان دروغ 13 در نظر میگیرم چون برای شخصیتت احترام میزارم وگرنه میگفتم جوکه !

در اخر هم بگم؛
    من یقینا مطمئنم شما بعد اینکه فهمیدی این دوستان فروختن بهشون پیام ندادی و سوال نپرسیدی؛ ای کاش یکیتون میپرسید چرا فروختی !
    واسه من افتخاری هست اگر سروری کنار این سه نفر بازی کنم ؛ بجاش سعی میکنم بهشون حال بدم نه اینکه ضد حال بزنم طرف سرد بشه و به بهانه ای بره؛

اون مورد اولی گه گفتی ؛ گفتم آخر میگم ؛
    لیست بهانه هاتون ردیفه دیگه ایشالا ؟ از الان دارین شروع میکنید یکم زود نیست؟ سرور 20 ساعت دیگه تمومه ! شاید بردین(علکی مثلا)

تا جایی که به ساید ما ربط داده میشد پاسخگو بودم؛ دیگه بقیه مسائل به ما ربط نداشت رو از نقل قول حذف کردم !
    امیدوارم همیشه خوش و سر حال باشی؛

پ.ن؛ روز آخر سرور حداقل مثل رامین باشیم و دلقک بازی در نیاریم، منظورم با خاله حمیده نیستا !
    پ.ن؛ اشخاصی که فاقد شخصیتین و هرگز در سرور حضور نداشتن کلا دایورت؛ ارزش نداره یه ثانیه برای پاسخگویی بهدلقک بازی اینا وقت بزارم؛ والا بابا ...
    مورد یک :
    بله قطعا بنده هیچ تجربه ای در زمینه خرید فروش ندارم باشه شما که پر تجربه بودی جواب دادی دیگه!

مورد دوم : خیلی رو میخاد یه بار بزنی دیوار شی بری کاریم نتونی بکنی
    بار دوم نزدیک یه میلیون گرزی و 300 کی شوالیه بزنیبا 10 15 کی کاتا باز نتونی کاری کنی بعد ادعا هم بکنی ؟!
    خوب پسرخوب اگه اکانت بی دفاعم میکردم باز ده صفر نمی شد اخه !!! این ابی که وصله به کجا وصل هس حالا ؟!

مورد سوم : اتک قبلی مال چهل روز پیشه و بله در این مورد نبود ولی یه نکته داشت برام ... حالا اخر سرور می گم چی
    و بله دف ثابت همیشه داشتم خودم میساختم با هزینه خودم اکانتم نخریدم از جایی از سایدی و رقیبی !

مورد چهارم : شمال غرب اصلا بازی نمی کرد تا جایی که یادمه!
    ویلا شخص من حداقل سه بار خواهش کردم با هزینه شخصی خودم اکانتارو بدن ما دف بکشیم حداقل ولی کسی نبود!!!
    نشون به اون نشون که واندرشون رو دفشو سری قبل 70% خودم از دفاع هایی که خودم ساختم دادم
    نشون به اون نشون که چراغشون هفته قبل قرمزبود
    نشون به اون نشون که خودشون نتونستن کتیبه و اکانتاشونو نگه دارن زرت زرت خفت دادن
    کلا بخواهیم روراست باشیم شمال غرب بعد کتیبه ها ول کرد رفت

مورد پنجم :
    دروغ سیزده ؟! د خوب مرد مومن دف واندرشونو ما دادیم بازیشم که ما میکردیم شما میشه بگی کمک شمال غرب بما چی بود ؟!

مورد ششم :
    من هیچوقت با این ادما رودرو نمیشم چون از نظر من حقیر تر از این حرفان
    روزی بود پول کرایه هم نداشتم شاید ولی حتی اون روزم عزت نفسم رو حفظ کردم پشت پا نزدم به اعتماد افراد
    خیلی ها هم گفتن فلانی هم فروخته
    حتی خبر رسید شایان خان فرمودن گیم اور تیم هم فروخته ولی من نفروختم و نمی فروشم
    به خاطر چی فروخت ؟! مثلا کمک نکردن دلسرد شد ؟ حاجی هیچی نمی دونی سعید نصف سایدو کرده بود تو همرای خودش و کل سایدو رید می زد و پوش می زد تا خرج همرش بده دیگه چی میخاست یا برای ساید چیکار کرد ؟!
    ارش پلیذ اند گیم نیس . نبوده و نیست هیچوقتم نمی شه هر سروری من دیدم اومده پلن چکمه یونیک بره گرزی بکشه بگه من شاخم تهشم حذف کرده نشون به نشون سرور ال وان !!!
    عارفم نموند کاری ندارم چرا ولی وقتی یه شخصی یه عده ای می کشه دنبال خودش به اعتبارش میان اونجا باید بدونه در قبالشون مسئوله
    سرور l1 من 84 تا اکانتو می چرخوندم نه حذف کردن نه هیچی دوتا سایدو دف کردم اینسرت زدم اتک زدمتکی موندم ولی نرفتموقتی یه عده به خاطر منومندن

نکته : تو این مورد بحث نکنیم من قانع نمی شم !!!
    مورد اخر
    نه داداش چه بهونه ای ؟ بالاخره سرور برنده داره بازنده داره اگرم باختیم میگیم سعی کردیم نشد ...
    من یکی مقصد برام مهم نیست هدفم وسیلمو توجیه نمیکنه ولی سعی میکنم از راهی که میرم لذت ببرم ولو اینکه تهش باخت باشه ...

حالا بردیم افتخاری توش نیست باختیمم ذلتی توش نیس وقتی اکانت هولدر واندر با دوتا همر ، اکانت لب مرز با دوتا همر ، اکانت تاپ رومن با سه تا همر ، اکانت تاپ غارت با سه تا همر به خاطر حقارت یکی برای پول و ذلت یکی برای مدال فروخته می شه ...

در نهایت همه اندازه عقل شعور خودشون قضاوت می کنن
    قضاوت برنده بازنده با شعور هر شخص

موفق موید باشید

رامین نجفی
    ir1 first round : philip9617
    ts5.ir : baxshomal
    tc8.ir :Black W0rld
    ts9.ir : !seven
    final: Zeus has return
    l1:Game Over Team
    C1 : Sooshiant(Holder Of the wonder)
    BLACK W0RLD (holder of the Wonder)
    bax shomal (Holder Of the Wonder)
    Ernest
    Baxshomall
    Whitebird

2. تشکر MOJTABA_CRASSUS, sw team تشکر نمود
    پسندیدن MOJTABA_CRASSUS, sw team پسندید
    نپسندیدن AmiR SalaR نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آخرین خبر :)

سلام مجدد .
    صبح اومدم و اینو دیدم

همین الان هم این نامه عمومی داده شده .

با سلام خدمت تمامی کاربران گرامی
    به اطلاع تمامی کاربران میرساند که از لانچ کردن حملات در لحظات و دقایق پایانی سرور خودداری فرمایید چون احتمال پردازش نشدن پروسس حملات در لحظات پایانی سرور وجود دارد.
    بهتر است برنامه ریزی پلن های خود را برای دقایق آخر سرور انجام ندهید. در صورت پردازش نشدن حملات ممکن است پلن شما با شکست مواجه شود. البته احتمال پردازش نشدن حملات در دقایق اخر سرور یک احتمال است و ممکن است این اتفاق رخ ندهد و حملات در تایم مورد نظر پردازش گردد. اما ریسک این مسئله بسیار بالاست.

/پیام عمومی/

اگه این اتفاقی که گفته شده بیافته ، فکر کنم کلی ریزش پلیر اتفاق بیافته
    البته اگه این اتفاق بیافته ، بنده شخصا قول میدم از این سایت نرم )
    فشار و استرس روی تیم لیدری هر 2 ساید کم بود که با این نامه بیشتر هم شد

4. تشکر sw team, AmiR SalaR, Narsis, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن AmiR SalaR, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مدیریت محترم لطفا پاسخگو باش:| الان وقت ارسال این پیام عمومی هست؟؟؟ خدایی واقعا الان موقع همچین پیامیه:|
    حداقل 48 ساعت پیش باید این پیام ارسال میشد:| الان باز یه بند قانون میارین میذارید کف فروم... خدایی مارو گرفتین:|

6. تشکر M3nTaL, MOJTABA_CRASSUS تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    مدیریت محترم لطفا پاسخگو باش:| الان وقت ارسال این پیام عمومی هست؟؟؟ خدایی واقعا الان موقع همچین پیامیه:|
    حداقل 48 ساعت پیش باید این پیام ارسال میشد:| الان باز یه بند قانون میارین میذارید کف فروم... خدایی مارو گرفتین:|
    حمید جان زندگی بدون استرس که حال نمیده . عوض تشکر کردنته ؟
    ناشکر نباش
    الان شاکی میشی میان کلا درشو تخته میکنن ، ناتار رو برنده اعلام میکنن و میرن

8. تشکر sw team, MOJTABA_CRASSUS تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

دیگه خیلی مسخره شد اخه این چه وضع اطلاع رسانیه 6 ساعت دیگه سرور تموم میشه

حالا این نامه دادن یعنی چی شاید بشه شاید نشه فیلمی داریم هااا

افشین جان واندر جدیدت مبارک :دی
    TIRED TEAM

10. تشکر M3nTaL, sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    حمید جان زندگی بدون استرس که حال نمیده . عوض تشکر کردنته ؟
    ناشکر نباش
    الان شاکی میشی میان کلا درشو تخته میکنن ، ناتار رو برنده اعلام میکنن و میرن

چشم زیر ساخت واندرت خوبه؟ ببخش گفته بودی کاتاش نمیکردم:-*

12. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چشم زیر ساخت واندرت خوبه؟ ببخش گفته بودی کاتاش نمیکردم:-*
    از همتون متنفرم ))
    آقا چه خبره تو این سرور ، 366 مین روز سروره و هنوز 2 طرف دارن لانچ میکنن ، بابا بسه دیگه ))

- - - Updated - - -

راستی اگه اتک هاتون نخوره . واندر من برنده میشه اما رنک 1 دف نمیشم . اگه بخوره ، رنک 1 دف میشم اما برنده سرور نمیشم
    چه وعضشه آخه

14. تشکر MOJTABA_CRASSUS تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    از همتون متنفرم ))
    آقا چه خبره تو این سرور ، 366 مین روز سروره و هنوز 2 طرف دارن لانچ میکنن ، بابا بسه دیگه ))

- - - Updated - - -

راستی اگه اتک هاتون نخوره . واندر من برنده میشه اما رنک 1 دف نمیشم . اگه بخوره ، رنک 1 دف میشم اما برنده سرور نمیشم
    چه وعضشه آخه
    منم حس متقابل دارم بهت)
    شلوغ نکن بذار مسعولین بیان توضیح بدن در مورد نامه
    منم ببر تو اتحاد

16. تشکر M3nTaL تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

منم حس متقابل دارم بهت)
    شلوغ نکن بذار مسعولین بیان توضیح بدن در مورد نامه
    منم ببر تو اتحاد
    یه تست بزنیم اگه میشه الانن دیگه اتحاد ها رو یکی کنیم . من مشکلی ندارم سر این داستان

- - - Updated - - -

راستی چرا اتحاد ها رو یکی کنیم ؟
    سرور برنده نداره که )

پ ن : از اتاق فرمان اشاره میکنن که دف رو میگیریم . واندر رو نه

18. تشکر sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اگه ی روزی افتاب خورد تو سرم و باز اومدم بازی و تو هم تو اسدبل اکانت زدی شاید هم اتحادی بشم...

20. تشکر M3nTaL تشکر نمود
صفحه 155 از 158 نخستنخست ... 55105145153154155156157 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع