صفحه 15 از 158 نخستنخست ... 513141516172565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آیا تاپ غارت دلیل بر پیشرو بودنه !؟ وحشی بازی دربیارم آیا )) جدا از شوخی و اون یکی سرور ، افشین اگه دیر نشده حذف کنم بیام ne ثبت نام کنم ))مسعود چجوریاس میلش هست ، خودش نیس !؟ عجیبا قریبا !!!
    آقایونی که هستن اعلام حضور کنن ، فردا اگه من مردم نریزن اینجا بگن زدیم و کشتیم و داستان های دنباله دارش !!!
    عمو شایان شانگفی کماکان منتظرم داداش ، همه میدونن فقط واسه دور همیش بازی میکنیم، چیزی نداره بازی که بخوایم از این به بعد بهش برسیم !
    این طورم که بوش میاد جیغ و داد های عزیز که دوران حبس ما همه کار کرده بودن تو آی آر هم نیومدن ، دیگه از مدرسه گذشته سنا ، فک کنم نهضت سواد آموزی میرن عزیزان !!!

پ.ن 1 : هنوز دیر نشده :دی پلنر ها ، لیدر ها ، دف کورد های بزرگ حالا ج.ش هم نیومدین ، ش.ش هم بد نیس این سرور )) کلا بیاین ، به خدا با یه دست بازی میکنم :|

پ.ن 2 : عمو عارف 2 شبه ، از کافه نیومدی هنوز :|

پ.ن 3 : علی خونی یه لاگین کن گناه نمیشه :|

پ.ن : ببخشید اینجا دنبال بچه هام ، جای دیگه گیرشون نمیارم :|

با تشکر

2. تشکر sw team, Aref, Insomnia, M3nTaL, WhiteBird تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا تهمت نیست همش حقیقته

Grand Darius سیاوش بود اسمش اگه اشتباه نکنم

اگه هم تیمیته Ts 8 جلو من بازی کرده بپرس ازش من کیم بعد بیا اینجا دم از بازی سالم بزن

و اما در باره این سرور و تاپ10 !

والا خیلی زوده بخوایم چیزی بگیم درباره ساید ها ولی چیزی که معلومه اینه که ساید ش.ش ساید خوبی به نظر میاد

ساید ش.غ پلیر هاش خیلی کم هست و اینطور که معلومه تعداد کمی تو ش.غ ثبت نام کردن

ج.ش که به نظر میاد پلیر داشته باشه ولی فعلا چیزی اعلام نکردن

و اما ج.غ هم مثل ش.ش تعداد پلیر هاش زیاده و یک سری از دوستان هم هنوز ریجستر نکردن

در کل زوده برای برسی وضع ساید ها جک
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 04-06-2016 در ساعت 02:40 AM دلیل: حذف داستان مدیریت!
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

4. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Talking الوووووووووووو

سوال روز : آیا نداشتن خودکار باعث ثبت نام نکردن بعضی از دوستان شد !؟ به نظر جواب من جواب منفی است ، دوستان قرار بود یه سری نام سرور بدن که نا پیدا شدن و خوب کاری هم کردن ، دیگه هم لایک نمیکنن ، مثه اینکه باید برم سرورا دیگه هم نذارم تو فروم چیزی بگن ، اما دسته دوم ، جیغ و دادیان ، ما نفهمیدیم آخر اینا نرمال بودن یا اسپید هر چی بودن ، سر صدا بودن فقط گویا ، من از ماهان خواستم بیاد ، ولی طبق قولی که داده بودن عمل نکردن دیگه همه عالم و آدم فهمیدن جریان چیه =)))) باشه شما رکورد کام رو بزن ، البته اینکه کدوم کام ایهام داره ! یعنی ترا بوده ، اصن دنیای مجازی بوده !؟ ) !؟ ببخشید حواسم نبود دست خودته رکوردش ، توسعه ببخش

پ.ن 1 : این بار دومت شد یا رجیستر کن درست دوست عزیز ، یا دنبال حاشیه بیرون بازی نباش ، بار دیگه من برخورد میکنم

پ.ن 2 : سر صداها قبل 4شنبه سوری خوابید یا بعدش =)))))

با تشکر
    ویرایش توسط Arash :D : 04-06-2016 در ساعت 02:37 AM دلیل: دفعه بعد عمل میشه جا تهدید آقای ...

6. تشکر sw team, Insomnia, M3nTaL, HIPPO تشکر نمود
    پسندیدن sw team, Insomnia, M3nTaL, HIPPO پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    سوال روز : آیا نداشتن خودکار باعث ثبت نام نکردن بعضی از دوستان شد !؟ به نظر جواب من جواب منفی است ، دوستان قرار بود یه سری نام سرور بدن که نا پیدا شدن و خوب کاری هم کردن ، دیگه هم لایک نمیکنن ، مثه اینکه باید برم سرورا دیگه هم نذارم تو فروم چیزی بگن ، اما دسته دوم ، جیغ و دادیان ، ما نفهمیدیم آخر اینا نرمال بودن یا اسپید هر چی بودن ، سر صدا بودن فقط گویا ، من از ماهان خواستم بیاد ، ولی طبق قولی که داده بودن عمل نکردن دیگه همه عالم و آدم فهمیدن جریان چیه =)))) باشه شما رکورد کام رو بزن ، البته اینکه کدوم کام ایهام داره ! یعنی ترا بوده ، اصن دنیای مجازی بوده !؟ ) !؟ ببخشید حواسم نبود دست خودته رکوردش ، توسعه ببخش

پ.ن 1 : این بار دومت شد یا رجیستر کن درست دوست عزیز ، یا دنبال حاشیه بیرون بازی نباش ، بار دیگه من برخورد میکنم

پ.ن 2 : سر صداها قبل 4شنبه سوری خوابید یا بعدش =)))))

با تشکر
    آرش داش روان نویسم بدی باز ثبت نام نمیکنن

اون یکی تیم رفته زیر پرچم اینا بعد اینا بیان ثبت نان کنن بعدش برن زیر پرچم کی ؟ ))) ایهام داره =)))
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

8. تشکر sw team, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن sw team, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام آقا آرش
    من با عارف بازی کردم و انو قبول دارم ولی گاه تصمیمات اشتباه میگیره و متاسفانه تکرو هم هستش
    هر دو تون رو میشناسم و ارادت داریم و استاد هستین ولی متاسفانه سرور ای وان هیچوقت یادم نمیره که یک عده و یک ساید فدای یک تصمیم اشتباه اون شد ما هم پای حرفمون موندیم و بازی رو هم باختیم چون لیدر بود
    اون بازیکن و پلنر بسیار عالی هستش ولی امثال اون و ماها بهتر عهده دار لیدری نشیم چون اگر هم ببریم حاصل زحمت ما نیست و قطعا بازیکنان دیگه باید با درایتشون ساید رو برونن و ما حق نداریم منت سرشون بزاریم و ما هم یک بازیکن هستیم و بس
    آرش جان نکنه خدائی نکرده تو و عارف دلگیر بشید نه قبول کنید که ما در درجه اول به عنوان یک بازیکن نقش خیلی مهمتری رو میتونیم برای سایدمون بازی کنیم
    من بعد از سرور ای وان دیگه پا تو جنوب غرب نزاشتم و کاش میتونستم بیام پیش شما ها که اقلا لذت بیشتری از بازی ببرم
    پاینده، پیروز و سربلند باشید
    عطا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود دوستان و عزیزان خسته نباشی

اقا از همین تریبون ورودمون رو به سرور برای همه دوستان تبریک میگم

اکانت شما با موفقیت فعال شد

شمال غرب به عنوان دف ساز و بازیکن اکانت بیده وحشی در خدمت اقا عطا و همه برو بکسnw خواهیم بود

با تشکر
    محمدرضا
    SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

11. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوش اومدین محمد رضا جان

بچه ها لطفا بی خیال سرور های قبل بشین
    اینجا l1 هست و داستان خودشو خواهد داشت

تکرار میکنم : همه بمونن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان منم از ساید se آرزوی موفقیت دارم برا همتون ،
    انشا... سرور خوبی را در کنار هم داشته باشبم و همه لذت ببرن

14. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ, l0l:D تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bide vahshi نمایش پست ها
    سلام آقا آرش
    من با عارف بازی کردم و انو قبول دارم ولی گاه تصمیمات اشتباه میگیره و متاسفانه تکرو هم هستش
    هر دو تون رو میشناسم و ارادت داریم و استاد هستین ولی متاسفانه سرور ای وان هیچوقت یادم نمیره که یک عده و یک ساید فدای یک تصمیم اشتباه اون شد ما هم پای حرفمون موندیم و بازی رو هم باختیم چون لیدر بود
    اون بازیکن و پلنر بسیار عالی هستش ولی امثال اون و ماها بهتر عهده دار لیدری نشیم چون اگر هم ببریم حاصل زحمت ما نیست و قطعا بازیکنان دیگه باید با درایتشون ساید رو برونن و ما حق نداریم منت سرشون بزاریم و ما هم یک بازیکن هستیم و بس
    آرش جان نکنه خدائی نکرده تو و عارف دلگیر بشید نه قبول کنید که ما در درجه اول به عنوان یک بازیکن نقش خیلی مهمتری رو میتونیم برای سایدمون بازی کنیم
    من بعد از سرور ای وان دیگه پا تو جنوب غرب نزاشتم و کاش میتونستم بیام پیش شما ها که اقلا لذت بیشتری از بازی ببرم
    عطا
    با سلام خدمت عمو عطا
    ما که نبودیم اون سرور در خدمتتون ولی میشه بحث سرورهای دیگه رو اینجا مطرح نکنیم و بچسبیم به همین سرور هر کسی با هر اشتباهی با یه کوله بار تجربه و خروارها نام و نشان اومده واسه بازی ،شما شمال غرب رو بچسب ما هم هستیم در خدمتتون .

MoStafa

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

عطا
    سلام آقا عطا.
    توصیحات شما راجع به من کاملا صحیح و درست هست. اشتباه کردم اون سرور، حق با شماست. ولی هیچ وقت تک رو نبودم ها، اینجاشو بی انصافی کردی ساید فدای اون اشتباه نشد، ساید به خاطر کم کاری خود شما عزیزان به اون وضع در اومد.

نکنه خدائی نکرده تو و عارف دلگیر بشید، نه ،قبول کنید که ما در درجه اول به عنوان یک بازیکن نقش خیلی مهمتری رو میتونیم برای سایدمون بازی کنیم
    عطا
    من که دلگیر نشدم و نمیشم عطا، امیدوارم این سرور که ساید دیگه ای هستی، بتونی این حرفت رو ثابت کنی که شما که بازیکن هستی نقشی به مراتب مهمتر از لیدرها ایفا خواهی کرد.

لازم نیست توضیح بدم اون سرور مشکلات چیا بودن دقیقا چون ماهایی که بودیم میدونیم چی بود ماجرا. لازم نیست بقیه هم بدونن.
    در کل سعی کن بهترین بازیتو ارائه بدی عطا جان.

به امید سروری مهیج

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط .SpaRtaN. نمایش پست ها
    درود دوستان و عزیزان خسته نباشی

اقا از همین تریبون ورودمون رو به سرور برای همه دوستان تبریک میگم

اکانت شما با موفقیت فعال شد

شمال غرب به عنوان دف ساز و بازیکن اکانت بیده وحشی در خدمت اقا عطا و همه برو بکسnw خواهیم بود

با تشکر
    محمدرضا
    SpaRtaN

محمدرضای عزیز برات آرزوی موفقیت میکنم. بازیکن بسیار خوبی هستی برای من، همین که هستی افتخاریه.

صفحه 15 از 158 نخستنخست ... 513141516172565115 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع