صفحه 142 از 158 نخستنخست ... 4292132140141142143144152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان عزیز

هرچی خواستم چیزی نگم ، نشد . سکوت بنده باعث شده خیلیا خیلی چیزا بگن

خوب در چند بخش باید در مورد وضعیت سرور صحبت کرد
    1. اول از همه بریم سر زدن واندر که مهمترینه . دوستان هیچ نوع متا و یا نپ و یا هر نوع قول و قرار دیگه ایی بین ماها و متای غرب وجود نداشته .
    2. نمیدونم چرا انتظار داشتین که ما نزنیم واندر رو ، اما قبول کنید انتظار بی جایی بوده . تنها دلیل نزدن ما این بود که واندر تا 99 بیاد و اتک سنگین نتار هم بیاد روی واندرتون تا بیشتر تلفات دفاعی بدید
    3. درمورد کتیبه هایی که از اکانت های بن شده ما زدیم . کتیبه مال زدنه ، شماها میتونستین زودتر بزنید ، اما نزدید . ما زدیم با تلفات هم زدیم . اکانت هم بن شده و نمیشه بیخیال کتیبه ها شد ،هنوز یه کتیبه یونیک که واسه هولدر حیاتی هست مونده رو زمین . برین بزنین . شاکی نمیشیم
    4. در مورد چیف واندر هم باس بگم ، پلیر شما در اوج درگیری اومد واندر متای مارو زد و ما پسش گرفتیم .

اینکه یه عده بن شدن ، ربطی به من نداشته . نه لوگین داشتم روی اکانتی جز اکانت های متای شرق ، نه با همری جز متای شرق اتک زدم .
    اما اینکه انتظار دارید من از کل توان متا استفاده نکنم و بزارم 100 کنین بدون اینکه حتی دعوت بدید یا بیاین صحبت کنین یه انتظار زیادی هستش
    اگه اکانت چاوز همچنان سرپاست و کل اکانتش 0 نشده سر رفاقت من با مصطفی عزیز هست . والا همر های شرق خیلی بیشتر هستش و کاری نداره با فدا کردن 3 تاشون کل دف غرب رو 0 کنم . بعدش هم بگم دعوت نمیدم .
    پیشنهاد متا رو دادم قبلا و قبول نکردید . خواهشا اینجا بیخود شلوغش نکنید
    یه پیشنهادی دادم و رد شد . حالا تمام تلاشم رو میکنم که به همین راحتی 100 نکنید و حتی واندرتون تا 50 هم نیاد بالا .
    و در نهایت باید بگم ، جز شخص خودم اگه کسی به شما قول متا داد و یا گفت شما 100 کنین باور نکنید .
    سایدتون لیدر داره ، من در خدمت لیدر گرامی شما هستم . راه های ارتباطی هم زیاد هستش
    2 راه هست درکل ، یا با یه شرایطی همه با هم کنار بیایم و یا اینقدر بزنیم همو تا تایم سرور تموم شه و واندری که بالا تر هست 100 کنه . اگر لیدر دارید و لیدر رو قبول دارید که برنامه هاتون رو اوکی کنید و بیایید برا صحبت . اگر هم نه که خواهشا چیزی در این مورد نگید و همینطور که ما لینک میزاریم . شما هم لینک بزارید و بزارید همه از سرور لذت ببرن

پ ن : سالار دیگه نبینمت تو فروم

شاد باشید و موفق

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود

این یه روزی روزگاری اینطوری بود،
    scout wolf.jpg

بعد اینطوری شد،
    wolf خدا بیامرز.jpg

البته فکر نمیکردم این بازیکن اینقدر همر داشته باشه ولی وقتی به اکانت گیو حمله کرد و کپش رو صفر کرد اونم فکر کنم تو تایم زیر 10 ساعت بعد دیدم اوه چه همری این اکانت داره و ما بی خبریم ! خلاصه اینکه پیگیری شد،
    بچه های لب مرزی آسوده بخوابیدکه امنیت شما دوباره برقرار شد

در مورد کتیبه های زده شده از اکانت های بن شده من نامه زدم به اسمشو نبر، و جواب داد موردی نداره میتونید اتک بزنید ؛

پ.ن؛ قابل توجه بعضی ها، هر موقع اراده کنیم افرادی رو که به توان رسوندیم میبریم زیر رادیکال، پس تا دیر نشده درخواست بخشش کنید
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود
    این عکس رو عرفان از اکانت خودش یعنی hercul داده بود گفته بود بزار فروم
    عکس برای یه ماه پیش هست تقریبا ؛
    یعنی دو سه هفته قبل اینکه مسدود بشه ...

hercull forum.jpg

عکس چون از طریق تلگرام برام ارسال شده بود کیفیتش یکم پایین که ببخشین دیگه ...

بدرود تا بعد عید ...
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

4. تشکر MOJTABA_CRASSUS, Brain, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Brain, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خسته نباشین دلاوران خخخ
    ir1 first round : philip9617
    ts5.ir : baxshomal
    tc8.ir :Black W0rld
    ts9.ir : !seven
    final: Zeus has return
    l1:Game Over Team
    C1 : Sooshiant(Holder Of the wonder)
    BLACK W0RLD (holder of the Wonder)
    bax shomal (Holder Of the Wonder)
    Ernest
    Baxshomall
    Whitebird

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

اگر این ارور نمی اومد
    الان اون قسمت نقشه واحه بود گلم ؛

WTF.jpg

جالبه اکانتی هم باهاش آی پی خورده هولدر واندر MenTaL هست !!!

از هفت تا همر 4 تاش رفت !
    ارور آی پی تو این تایم سرور اونم با هولدر و لیدر اتحاد !!

واقعا نوبر سایته اینجا ! امداد های غیبی هم به کمک ج.غ میروند ؛

خسته نباشید دلاور هم به اون رفیقت بگو که با 30ک تبری اومده بود تو 400ک دف 20ک نیرو هم نکشت، واقعا خسته نباشید داره اون دلاور ،
    تا جایی که من دیدم از 6 تا همر 4 تاش رو زدیم چهارمی هم سبز برگشت

مسئولین عزیز سایت آی پی خوردن تو این تایم سرور اونم با اکانت هولدر واندر مسخره ترین چیز ممکنه، این سیستم رو که جلوگیری از حملات میکنه رو بردارین، همه پلنر ها تو همه سرور ها از این موضوع شاکی هستن ؛
    تو کل عمرم که تراوی ن و دژکوب بازی کردم بدترین اتفاق ممکن همین بود وسط پلن ارور آی پی اونم موقعی که نصف همر ها رفتن !
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

7. تشکر M3nTaL, WolFlanD, AmiR SalaR, Narsis تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, WolFlanD, AmiR SalaR, Narsis پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    اگر این ارور نمی اومد
    الان اون قسمت نقشه واحه بود گلم ؛

WTF.jpg

جالبه اکانتی هم باهاش آی پی خورده هولدر واندر MenTaL هست !!!

از هفت تا همر 4 تاش رفت !
    ارور آی پی تو این تایم سرور اونم با هولدر و لیدر اتحاد !!

واقعا نوبر سایته اینجا ! امداد های غیبی هم به کمک ج.غ میروند ؛

خسته نباشید دلاور هم به اون رفیقت بگو که با 30ک تبری اومده بود تو 400ک دف 20ک نیرو هم نکشت، واقعا خسته نباشید داره اون دلاور ،
    تا جایی که من دیدم از 6 تا همر 4 تاش رو زدیم چهارمی هم سبز برگشت

مسئولین عزیز سایت آی پی خوردن تو این تایم سرور اونم با اکانت هولدر واندر مسخره ترین چیز ممکنه، این سیستم رو که جلوگیری از حملات میکنه رو بردارین، همه پلنر ها تو همه سرور ها از این موضوع شاکی هستن ؛
    تو کل عمرم که تراوی ن و دژکوب بازی کردم بدترین اتفاق ممکن همین بود وسط پلن ارور آی پی اونم موقعی که نصف همر ها رفتن !
    واسه شمایی که با اکانت هلدر اسدبل هم ای پی بودی دیگه باید عادی باشه)
    جنگ زرگریتون خیلی باحاله) اتحاد فشار زدین از هم جدایین:| پلن مشترک میرین:|
    انشاالله به آرمانها و ارزوهاتون برسید...
    پ.ن: به عرفان هم سلام برسون بگو دوستان دعاگو خانواده هستن... گذشت زمان مردونگیت رو نشون داد)
    راستی الان شما هلدری؟؟؟؟ هرچی گشتیم اثری از اکانتتون تو اکانتهای هلدری ندیدیم:| با اونورم که مثلا تو فشارین:|
    ویرایش توسط sw team : 02-12-2017 در ساعت 01:16 AM دلیل: عرفان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    واسه شمایی که با اکانت هلدر اسدبل هم ای پی بودی دیگه باید عادی باشه)
    جنگ زرگریتون خیلی باحاله) اتحاد فشار زدین از هم جدایین:| پلن مشترک میرین:|
    انشاالله به آرمانها و ارزوهاتون برسید...
    پ.ن: به عرفان هم سلام برسون بگو دوستان دعاگو خانواده هستن... گذشت زمان مردونگیت رو نشون داد)
    والا من که یه اتحاد میبینم !
    شما اگر دو تا میبینی حتما دکتر چشم پزشک برو وضعت خیلی خرابه
    البته آب هویج هم بخوری خوبه واسه یه دو تا پسته هم بنداز روش بعد بخور
    مشکل از هولدر قشنگ سایدتون بود گلم،
    ما به آرزو اعتقادی نداریم هر چقدر تلاش باشه همونقدر نتیجه هست، سعید وایت برد حرف خوبی در مورد ج.غ زده بود حالا بماند
    ولی در کل من سعید و مخصوصا عرفان رو خیلی بیشتر از دوستان باقی مونده تو ج.غ قبول دارم !

ممدرضا حرف خوبی زده بود اگر بن نمیشد با همرش کل سایدتون رو میزد :d والا بابا
    رکورد همر نرمال رو داره، ما هنوزم به دهش دف میفرستیم هر روز :d

در ضمن پوش نکنیم پوش خوب نیست ; )
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

10. تشکر M3nTaL, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    والا من که یه اتحاد میبینم !
    شما اگر دو تا میبینی حتما دکتر چشم پزشک برو وضعت خیلی خرابه
    البته آب هویج هم بخوری خوبه واسه یه دو تا پسته هم بنداز روش بعد بخور
    مشکل از هولدر قشنگ سایدتون بود گلم،
    ما به آرزو اعتقادی نداریم هر چقدر تلاش باشه همونقدر نتیجه هست، سعید وایت برد حرف خوبی در مورد ج.غ زده بود حالا بماند
    ولی در کل من سعید و مخصوصا عرفان رو خیلی بیشتر از دوستان باقی مونده تو ج.غ قبول دارم !

ممدرضا حرف خوبی زده بود اگر بن نمیشد با همرش کل سایدتون رو میزد :d والا بابا
    رکورد همر نرمال رو داره، ما هنوزم به دهش دف میفرستیم هر روز :d

در ضمن پوش نکنیم پوش خوب نیست ; )
    هر طرف باد بیاد همونطرف برو....
    پاشو تا اتحادا عوض نکردین ی آب بزن صورتت خوب ببین تا صبح ادغام میشه نمیبینی)
    ویرایش توسط sw team : 02-12-2017 در ساعت 01:32 AM دلیل: شرمنده کثیف کاری کردین بن شد:|

12. تشکر RED LINE تشکر نمود
    پسندیدن RED LINE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام علیکم
    جا داره همینجا کمال تشکر و قدر دانی رو از آقا امید و تیم برنامه نویسی سایت بکنیم .
    اکانت بنده که هم هولدر هست و هم از اول سرور جزو تیم لیدری بوده و هست ، و از طرفی تا بحال مشاهده نشده خلافی انجام بدیم ، شب پلن آی پی میخوره ، اونم تایم که حدود 2 ماه به پایان زمان قانونی سرور مونده . واقعا همچین چیزی تا بحال ندیدم
    دوستان یه پیشنهاد دارم ، خواهشا بیاید و یه خورده به هم احترام بزاریم ، ناموسا چه فازیه که چه بزنیم و چه دیوار کنیم میایم و مسخره میکنیم ؟
    هم توی بازی به بچه های گیم آور تیم خسته نباشید گفتم و هم اونا لطف داشتن و به ما گفتن .
    این وسط میاید و جو فروم رو متشنج میکنید که چی رو ثابت کنید ؟!
    میخوایی بگین شما خوبین ما بد ؟! یا ما خوبیم شما بد ؟!
    بابا حدود یه سال شده کنار هم بازی کردیم . اگه اکانتی فروخته شده یا خریده شده ، مقصر هر 2 طرف هستن . تمامی کسانی هم که مقصر بودن بن شدن . هنوزم ول کنی نیستین !؟
    دوست عزیز sw team ، بخدا اگه میدونستم از چیف شدن همرت اینقدر دلخور میشی هیچ وقت نمیزاشتم میلاد بزنتت . توی 3 تا فروم میایی و مسخره میکنی دنبال چی هستی عزیز . توی بازی ثابت کن چند چندی . بخدا ماها هم بلدیم مسخره کنیم . مثلا اکانت ولف اومد بزنه یه ده همر رو . 5 مین مونده پرید . اومدیم مسخره کنیم . یه بابایی دیشب رفت دیوار مسخره کردیم ؟
    امشب هم پلن موفق بود ، اما اون اکانتی که باید میزد تا کتیبه رو بلند کنه و ده 0 شه مشکل آی پی خورد . عکسش رو هم میلاد گزاشته . حالا شما میخوایی بگی جنگ زر گریه باشه قبول . حرف شما . تموم کنید این رفتار بچه گونه رو
    اگه درست توی سرور بودی و از کف خوابی فروم ها کم میکردی میدیدی که ما یه هفتس همه یه اتحاد شدیم
    فراموش نکنیم که این یه بازیه و در نهایت 2 ماه بیشتر ازش نمونده . شاید یه سرور هم سایدی شدیم . یه خورده احترام هم رو نیگه داریم بد نیست

پ ن : به میلاد بابت بیدار موندنش و وقت گزاشتنش برا پلن خسته نباشید میگم .

شاد باشید و پیروز

- - - Updated - - -

راستی مسائل داخل ساید . به لیدر های ساید مربوط هست . مثلا ما میایم بگیم چرا رو واندر متاتون 100 کی دف هست ؟
    دوست داشتیم برا آروم شدن جو یه خورده بچه ها رو جدا کنیم . جو آروم شد برگردوندیم همه رو یه جا .
    خاهشا سعی کنید به تصمیم های درون سایدی یه ساید دیگه احترام بزاریم

امشب فاز بابابزرگ بودن گرفتم زیاد نصحیت میکنم )
    شبتون خوش و خرم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام افشین جان
    والا اگه پریدن همر میخاست دلخورم کنه همون روز دفمو نمفرستادم رو ده اکانت کلاب میتونی از ارش و سعید وایتبرد هم بپرسی شبی هم که همر خورد مراسم چهلم پسرعموم بود اصلا اتکها رو نگاه هم نکردم... دفی هم که بود از قبل پارک بود رو مرتاض و همر هم ک پرید فرداش موبانه اومدم بهتون تبریک گفتم ... اینارو گفتم که بدونی دور هم بودنش برام مهمتر از بازی هست... اگه دنبال همر گنده کردن بودم قطعا شرایط اکانت فرق میکرد... این سرور هم فقط بخاطر عارف و ارش بعد از 5سال اومدیم که دور هم باشیم به یاد قدیم ک متاسفانه تهش این شد...
    در مورد توی سرور بودن هم تا الان که اکانت سرجاش هست و حضور داریم... اتحاداتون بما ربطی نداشت تا وقتی گند کثیف کاری بعضیها دراومد و پیشنهاد متا رو مصطفی دادین!!! همون موقع هم گفتم این 2دستگی هم مقطعی هست میتونی بپرسی...
    در مورد فروم سرورهای دیگه هم تو ان1 بحث عدم حضور پلیر بود منم نظر شخصیم رو گفتم...
    ام1 هم که داستان فرار لک لکها با داستان فروش تقریبا همزمان شد کف خابی فروم ما بیشتر...
    در کل نگاه کنی اگه کل کلی هم میکنم سعی میکنم به شعور طرف مقابل توهین نکنم... کاری که متاسفانه خیلیها انجام نمیدن...
    بازم بابت پست محتوا دارت ممنون
    پ.ن: سالت واسطه فرستاده بود که من پلیر جنوبغربم نفوذی رفتم اونور... بیاین نامه بدین مولتی ازاد کنه... مگه میشه؟! مگه داریم...
    راست و دروغش خدا داند... ولی در صورتی هم که راست باشه بازم کثیف بازی...
    رانک یک سرور نرمال چ گلی بسر خودش زد که رکورد دار همر نرمال بزنه
    ویرایش توسط sw team : 02-12-2017 در ساعت 11:39 AM دلیل: غلط املایی زیاد شد :(

15. تشکر RED LINE تشکر نمود
صفحه 142 از 158 نخستنخست ... 4292132140141142143144152 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع