صفحه 122 از 158 نخستنخست ... 2272112120121122123124132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود
    01 Guns N Roses.jpg

02 kodoEEn.jpg

03 HAFTVAD.jpg

04 MenTaL.jpg

05 SaCKeR.jpg

مدافع همر خوبی ساخته بود ، دست خوش داره کارش ...
    یه لطفی هم بکنه بیاد بگه همرش دقیق چقدر بود ؟!

دم علی گانز هم گرم نیست ولی همرش تو همه پلن ها تاثیر گذار بود ...

بدرود
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

اول تبریک به مهاجم و مدافع .. یه تشکر هم از میلاد عزیز که این همه وقت میزاره...
    دم بچه های se هم گرم که با توجه به تعدد کم پلیر تو ساید و مشکلات پیش امده تو ساید همچنان موندن و نتیجه همرهای که کشیدن رو داریم میبینیم..
    نا گفته نماند متای بین se و ne فراتر از یه متحد بودن روی پلتفرم هست و همه با هم صمیمی و مثل دوست میمونن...

فقط 2 تا نکته :دی

یکی دوست عزیز مدافعمون اگه دوست داشت بگه همرش چقدر بود ..
    دوما این که دوستان عزیزی که دیشب داشتن تشخیص فیک از ریل میرفتن بیان یه انالیز پلن بزارن ما بیشتر یاد بگیریم:دی

لول:دی
    ویرایش توسط l0l:D : 12-02-2016 در ساعت 09:00 AM
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    درود
    01 Guns N Roses.jpg

02 kodoEEn.jpg

03 HAFTVAD.jpg

04 MenTaL.jpg

05 SaCKeR.jpg

مدافع همر خوبی ساخته بود ، دست خوش داره کارش ...
    یه لطفی هم بکنه بیاد بگه همرش دقیق چقدر بود ؟!

دم علی گانز هم گرم نیست ولی همرش تو همه پلن ها تاثیر گذار بود ...

بدرود
    سلام و عرض ادب
    تبریک بخاطر پلن زیباتون
    دستتونم درد نکنه وقت میذارین و نتیجه وقت گذاشتنتونم دیدید تا الان
    در مورد میزان همر هم خودمم آمار دقیق ندارم وجدانن ولی یه اکانت بدون مولتی و رید ناتار وبا پلی با گوشی خودتون حساب کنین حدودش دستتون میاد...
    جوونین استفاده کنین از جوونیتون

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دوستان عزیز

داشتم صفحات فروم رو از اول 5تا 10 تا چک میکردم...

خیلی از دوستان ابراز داشتن ما باهاشون هم تراز نیستیم..یه سری از دوستان میگفتن تا کتیبه ها هم نمیزاریم بمونید و . . . .

فکر کنم واسه هرکس یه تجدید خاطره باشه از این چند ماهی که گذشته...

بقیه هم دوست داشتن برگردن به صفحات ابتدایی و یه نگاهی بندازن...

نمیدونم حالا ترازمون امده بالا یا نه ؟ البته دوستانی که بودن و تو فروم نسبت به ما لطف داشتن نیستن دیگه و یه سری هاشونم دیده نشدن چند وقتی هست...

خاطرات جالبی تو این سرور رقم خورد هم خوب هم بد ولی واقعا دوست داشتنی بودن...

دیگه داره سرور کم کم تموم میشه(هنوز برنده بازنده هم مشخص نیست..تیز نکنید رو این موضوع) گفتم فقط یاد خاطراتی کنیم از گذشته و دوستان...

فقط خواستم بگم با وجود تعداد کمتر از انگشتان یک دست از کتیبه ها به اینور و مشکلاتی و کارهای که سخت بود انجام دادنشون 2 3 نفره ..موندیم پای سایدمون هستیم هنوز..

لول:دی
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود به همه دوستان
    میلاد عزیز خسته نباشید
    دوستان عزیز sw شمام خسته نباشید
    فقط نوید یه دوستی داشتی که خیلی رفیق 6 بودید چند روز پیش می گفت که ما مگه چند بار قراره واندر بکوبیم همین 5 تا همر واندرکوب بسمونه .... اگه دیدیش هیچی کاریش ندارم بهش بگو خسته نباشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با تشکر از میلاد

حساب کردم اگه 47 نفر دیگه رو همراشون رو بپرونی من هفته بعدش میام تو تاپ غارت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود به همه همبازیان گرامی

تبریک میگم به همه دوستان عزیز فکر میکنم علاوه بر چیف یه همر ؛ یه همر دیگه هم خفت شده باشه ؛ چون بعید میدونم 18 کی رم و 15 کی کاتا برای یه ده و یه همر باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب

در مورد میزان همر هم خودمم آمار دقیق ندارم وجدانن ولی یه اکانت بدون مولتی و رید ناتار وبا پلی با گوشی خودتون حساب کنین حدودش دستتون میاد...
    یه تشکر ویژه دارم از ناتار و واحه های جنوب غرب که مثل مرد دارن خرج گندم این همه ریدر توی جنوب غرب رو میدن تازه انقدر منابع اضافه میاد که 3 جا هم هر اکانت همر استارت میزنه.

این ناتار های نامرد جنوب شرق فقط من و نوید موندیم 2نفر تک و تنها اصلا منابع بهمون نمیدن نامردا.

من از مسئولین تقاضای رسیدگی دارم ! چه معنی کرده ناتار اونا این همه اکانت رو میاره تاپ 10 اونوقت من یه نصفه روز مولتی رید ندم کلا میرم رو لاست!

سربلنـد؛پیـروز ودنبالـه دار باشید

پی نوشت: آقا میلاد من از شما ناراحتم؛ مگه قرار نبود هر وقت پلن داری به من یه ندا بدی منم اون وسطا یه شیطنتی بکنم؟
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود به همه همبازیان گرامی

تبریک میگم به همه دوستان عزیز فکر میکنم علاوه بر چیف یه همر ؛ یه همر دیگه هم خفت شده باشه ؛ چون بعید میدونم 18 کی رم و 15 کی کاتا برای یه ده و یه همر باشه.

یه تشکر ویژه دارم از ناتار و واحه های جنوب غرب که مثل مرد دارن خرج گندم این همه ریدر توی جنوب غرب رو میدن تازه انقدر منابع اضافه میاد که 3 جا هم هر اکانت همر استارت میزنه.

این ناتار های نامرد جنوب شرق فقط من و نوید موندیم 2نفر تک و تنها اصلا منابع بهمون نمیدن نامردا.

من از مسئولین تقاضای رسیدگی دارم ! چه معنی کرده ناتار اونا این همه اکانت رو میاره تاپ 10 اونوقت من یه نصفه روز مولتی رید ندم کلا میرم رو لاست!

سربلنـد؛پیـروز ودنبالـه دار باشید

پی نوشت: آقا میلاد من از شما ناراحتم؛ مگه قرار نبود هر وقت پلن داری به من یه ندا بدی منم اون وسطا یه شیطنتی بکنم؟
    سلام
    در مورد رید ناتار!! من ناتار پاپ بالای ساید اس ای و ان ای رو رید میکردم!!! عکس تاپ هم ک گذاشتی خودمم تعجب کردم الان ک دیدم:| نامردا میذاشتین حالا ک تو تاپ بودم مدالشو میگرفتم
    در مورد تعداد همر هم که از ده زدن اکانت معلوم و مشخصه!! ده اول بازی تو تقریبا تو مرکز هست و فیدرهاش اطرافش هست... که ماه پیش بخاطر نتونستم گندم تامین کنم بچه باهاش پلن زدن در و دیواری شد...
    دهکده ای که دیشب چیف شد کتیبه مرتاض روش بود.... کپ لول 20 با فیدر اطرافش.... ی حساب سر انگشتی که بلدی استاد ببین نیازه بگو بررسی کنن ناتارهارو تولید گندمشونو چک کنن...
    2روز بشین ناتار پاپ بالا ادد کن تو لیستت بعد ی سوزن به خودت بزن یک جوال دوز به مردم...
    کلا به مولتی بازی هم اعتقادی نداشتم... ندارم... و نخاهم داشت...

9. تشکر mhpooya تشکر نمود
    پسندیدن mhpooya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام
    در مورد رید ناتار!! من ناتار پاپ بالای ساید اس ای و ان ای رو رید میکردم!!! عکس تاپ هم ک گذاشتی خودمم تعجب کردم الان ک دیدم:| نامردا میذاشتین حالا ک تو تاپ بودم مدالشو میگرفتم
    در مورد تعداد همر هم که از ده زدن اکانت معلوم و مشخصه!! ده اول بازی تو تقریبا تو مرکز هست و فیدرهاش اطرافش هست... که ماه پیش بخاطر نتونستم گندم تامین کنم بچه باهاش پلن زدن در و دیواری شد...
    دهکده ای که دیشب چیف شد کتیبه مرتاض روش بود.... کپ لول 20 با فیدر اطرافش.... ی حساب سر انگشتی که بلدی استاد ببین نیازه بگو بررسی کنن ناتارهارو تولید گندمشونو چک کنن...
    2روز بشین ناتار پاپ بالا ادد کن تو لیستت بعد ی سوزن به خودت بزن یک جوال دوز به مردم...
    کلا به مولتی بازی هم اعتقادی نداشتم... ندارم... و نخاهم داشت...
    حالا یه آمار حدودی از همرتون می دادین.
    یه روز خوب میاد که نگیم یه روز خوب میاد
    که بگیم یه روز خوب اومد
    یه روز خوب داریم

M1: stupid
    L1: KodoEEn

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

خسته نباشید میگم اول از همه به میلاد بعدش هم به مدافع با اون همر
    یه سوال هم داشتم ، کل کاتا و رم هایی که توی دهکده بود ، مال همون همر بود یا نه ؟

پ ن : چرا در هر وضعیتی که همر ما زده میشه دیوار نمیشه ؟! یکی بیاد و اینو دیوار کنه لطفا

صفحه 122 از 158 نخستنخست ... 2272112120121122123124132 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع