صفحه 11 از 158 نخستنخست ... 9101112132161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ادمین بیا همه رو دست بسته ببر . هنو سرور شروع نشده دوستان آروم باشین )
    این انرژی رو هم نیگه دارین برا سرور . یه سری از دوستان هم میام میفرماییند ما نمیایم :دی
    مگه نظر سنجیه که میاین اعلام میکنین ؟! :دی
    هر کی میاد پا امضاش بزنه اسم اکانت رو . ورورد به سرور با چادر ممنوع میباشد )
    ویرایش توسط M3nTaL : 04-04-2016 در ساعت 02:06 PM

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    یادم باشه به آرمان تموچین بگم بهت بگه با هرکسی کل کل نکنی
    بگو بهش ولی مرد باش جوابشو همینجا بزار
    عزیزم فینال 3x زیر پرچم خوده ما بودی والا با اکانت بنده 30 تا پلن رفتین و همشم لینک سبز بود و آخر سرور هم اکانتم بین 6تا اکانت برتر متا بود(نمیدونم تعریفت از پرچم چیه) .حالا اومدی اینجا 3معادله 3مجهول راه میندازی ؟!؟!
    یادت باشه این تیمی که یک سرور اومدی باهاشون پلی دادی همیشه نیستن مهم نیست . قرار نیست همیشه دژکوب بازی کنم و دنبال شخصیت و رنک مجازی باشم و آخر سرور با هزاران تقلب مدالا رو تقسیم کنم .
    پس حداقل یک جایی برای خودت بزار پیش ما . آدم سالمی باشی و واسه سایدت بازی کنی همیشه جا هست برات . مثلا همین 3ایکس ماهان گفت 5تا میلاد باشه چیزی کم نمیاری . من فک کردم میخواسته یکم اغراق کنه ولی حساب کردم دیدم تا کتیبه ها 5تا میلاد یعنی 6میل دف با 10تا همر . آقا ماهان رو هم من شخصا دوست دارم و قبول دارم ولی خب بازی و کل کلاش قشنگه .

با تشکر
    خلاقیتت تو حلقم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN MAN نمایش پست ها
    میلاد رو رفاقتی که داشتیم هیچ وقت جوابتو ندادم
    ممنون ولی راست بگو . یا اینکه نمیدونی نگو
    اما تو که خودت یه زمانی همه کاری میکردی ریدتو بذاریم برات از مانی گلد می گرفتی
    یه شب زنگ زدم آقا مانی گفتم نیستم . گفت اوکی میکنم برات . من اصلا نمیدونستم بات چیه چون چند سالی بود دژکوب بازی نمیکردم و اونجا هم اومدم 2 روز بازی کنم که آقا مانی دمشم گرم منو نگه داشت و بازی کردم
    دنبال بات بودی حالا امدی گنده شدی بخدا من نگفتم گنده شدم. و ادعایی هم ندارم . فقط شماها ادعا بزرگی کردین بعدشم فرار کردین آقا مانی کلا 200تا گلد فک کنم به من داد ولی این 30تا پلنی که با اکانت بنده زدین فک کنم خرج گلدش خیلی بیتشر از این حرفا میشه . من فینال 12ک گلد زدم سپهر جان . به 3تا اکانت دفساز هم از خودم گلد میدادم . اینم نمیخواستم بگم ولی حق میدم بهت ، گلدتو یکی دیگه میده خب باید واسش بازی کنی دیگه .

بابا رو یه چیزی کل کل کن که توش یه چیزی شده باشی
    والا چیزی شدن رو بستگی داره چی تعریف کنی . اگه تعریف از چیزی شدن یعنی اینکه ادعا کنی سرور رو قبل کتیبه ها جم میکنی میری فینال ولی فرار میکنی . نه من فرار بلد نیستم و در نتیجه چیزی هم نیستم و شما چیزی هستین
    گفتین بیایم 1x بفرما امدیم شما جا زدین مثل اینکه
    وایسا 3ایکس تموم شه چشم . صبح استارت سرور اومدی میگی ما میایم ؟ بعد ما ام گوشامون درازه که تو اصلا خبر نداشتی و تیمت رو از قبل جم نکردی و به صورت خیلی اتفاقی اومدی فروم دیدی پرچم پست گذاشته و سریع رفتی زیرش
    میگین بیاین فینال چشم اونجام میایم اما قول بدین دیگه اونجارو دبه نکنید
    دبه ؟ هه . نمیدونم چرا پست میزاری همش یاد اون حرفت میفتم میگفتی قبل کتیبه ها میزنیمتون . بعد باز اومدی گفتی ببین من کسی ام که 3بار واندرم کیلین شده ولی 100 کردم . بعد من گفتم جنوب شرق میبره بازی رو . گفتی آخر سرور همین حرفت رو میزارم کف فروم. میدونم سرور خراب بود وگرنه جنوب شرق قبل کتیبه ها جم شده بود
    آدمو هرچی بگیره جز جو

در ضمن اگه پرچمتون بالاست برا اینه که تو افسایدین عزیزم
    به خدا من نگفتم پرچممون بالاست . فقط دارم ادعا های بی مورد رو جواب میدم
    SEPEHR
    GREEN MAN
    سپهر جان داداش نگا کن من تا الان از حرف هایی که 2تایی زدیم چیزی تو فروم نزاشته بودم( خیلی دارم) . الانم نمیخواستم بزرم ولی دیدم تو گذاشتی (دمت گرم) ولی مشتی راستشو میزاشتی
    ویرایش توسط 200t : 04-04-2016 در ساعت 02:41 PM

3. تشکر M3nTaL, lucifer, All Stars, Brain, l0l:D, ali 2113 تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان بزارید بازی شروع بشه
    تو بازی همدیگرو تیکه پاره کتید
    ولی اینجوری همدیگرو زیر سوال نبرید
    رقابت تو بازی یه چیزه
    اینجوری به جون هم افتادن یه چیز دیگه

5. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Talking الووو الووووووووو

آقای رضا خان عزیز ، سرور 14 کی زد ما رو !؟ من و فرشید خدا بیامرز و مملی وگنوس رفتیم ش.غ ، تا اونجام که یادمه سرور دیگه انقدر فان بود زد و خوردی نشد ، آخر سرم که نصصفه نیمه و معلوم نشد چی شد اصن دقیقا کجاش کی شخم زد ما رو )) منطق نمیخوام داشته باشین ، گفتم یه سرور که بودین و ما 100 نکردیم لطفا یه سرور که بودین و زدین اصن لطفا یه سرور که بودیم و یه نان کپ که چیف کردن یا کپ کراپ لاک یا اصن فیدر ))) لطفا !!!
    دوست عزیز لوسیفرمون ، مگه نمیگی نمیخوای این سرور بازی کنی ، واسه چی میای لایک میکنی )) الان نیای باز بگی e1 صلوات =))))

پ.ن 1 : از مدیریت تقاضا دارم کسانی که نمیخوان این سرور بازی کنن و فقط میان اینجا شلوغ بازی رو باهاشون برخورد کنه )) البته اگه ... بیخیال به روت نمیارم عزیزم

پ.ن 2 :پرچم کجا بود بابا ، ما لنگ هم نداریم که کسی بیاد زیرش ، داش میلاد خاطرت خیلی عزیزه واسم ، مابقی این پست رو با شما نیستم ، سو برداشت نشه ! تیم فشار اومدن یا نیومدنش که مربوط میشه به پلیرای این سرور ، تو که نمیخوای بازی کنی چرا بهت فشار اومده )) بزرگترای سایدت خودشون دست نداشتن اینجا بیان جلو فشارا که شما اومدی :دی !؟ یا الان که داستانا آی آر دیگه واسه همه رو میشه صداشون در نمیاد )) یادم نمیره یه ربع تو پروفایلش جواب پروفایل سهیل رو داد سریع برداشت )) خب میذاشتی باشه دیگه ، ما که تازه بعد سرور 2 خودمون رو چسبوندیم بهش الان که خودم هستم کجایی عزیزم ))

پ.ن 3 : فروم نویسی یه سری قوانینی داره ، که شما فقط یه سری تقلید ها رو یاد گرفتین از اون مسئول آموزش کبیرتون )) خودت باش عمو جون ، خوب بد زیاد کم ، خودت باش ، نخواه یکی دیگه تقلبی باشی .

پ.ن 4 : عمو مهدی لوسیفر جدیدا درو دیواری میکنی خودتو که دف حرف رو بپرونی ))) خوب ده دفسازو 0 میکردی =))))

پ.ن اصلی : آقایون جیغ و داد کوشین پس ) !؟ قرار بود رفیق ما دیگه سروری اینجا بازی نکنه ، قرار بود نذارین که =)))

با تشکر
    ویرایش توسط Arash :D : 04-04-2016 در ساعت 03:29 PM دلیل: :دی تقدیم میکند =))))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Insomnia نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان

خواستم بگم ما هم این سرور هستیم به درخواست دوستان

به امید خدا سرور خوبی میشه

عمو آرش ؟

اینا همونایین که جلو سایدی که 2تا اکانت داشت متا 3 به 1 بستن

همونایین که تو پروفایلشون میزنن تنها 3 بازی کنی که تو آی آر 3 بار واندر 100 کردن

همونایین که پلنر و لانچرشون 50 تا موج اتک زد نتونست یه کپ 0 کنه

همونایین که بعد 1 ماه دیوار شدن همر ما نصف همر ما هم نداشتن

همونایین که از اول سرور یه فیک نزدن

بازم بگم ؟

آخه کل کل با یکی که یه فیک بلد باشه بزنه نه با ...

درکل خواستم بگم این سرور هستیم در خدمت اسطوره های آی آر که قبلا نرمال باز بودن الان شدن ایکس باز

بهونه رو بذارید کنار ...

به به سلام محمد insominia

محمد این چه اسمیه اخه هیچ وقت نتونستم تلفظش کنم :|

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    آقای رضا خان عزیز ، سرور 14 کی زد ما رو !؟ من و فرشید خدا بیامرز و مملی وگنوس رفتیم ش.غ ، تا اونجام که یادمه سرور دیگه انقدر فان بود زد و خوردی نشد ، آخر سرم که نصصفه نیمه و معلوم نشد چی شد اصن دقیقا کجاش کی شخم زد ما رو )) منطق نمیخوام داشته باشین ، گفتم یه سرور که بودین و ما 100 نکردیم لطفا یه سرور که بودین و زدین اصن لطفا یه سرور که بودیم و یه نان کپ که چیف کردن یا کپ کراپ لاک یا اصن فیدر ))) لطفا !!!
    دوست عزیز لوسیفرمون ، مگه نمیگی نمیخوای این سرور بازی کنی ، واسه چی میای لایک میکنی )) الان نیای باز بگی e1 صلوات =))))

پ.ن 1 : از مدیریت تقاضا دارم کسانی که نمیخوان این سرور بازی کنن و فقط میان اینجا شلوغ بازی رو باهاشون برخورد کنه )) البته اگه ... بیخیال به روت نمیارم عزیزم

پ.ن 2 :پرچم کجا بود بابا ، ما لنگ هم نداریم که کسی بیاد زیرش ، داش میلاد خاطرت خیلی عزیزه واسم ، مابقی این پست رو با شما نیستم ، سو برداشت نشه ! تیم فشار اومدن یا نیومدنش که مربوط میشه به پلیرای این سرور ، تو که نمیخوای بازی کنی چرا بهت فشار اومده )) بزرگترای سایدت خودشون دست نداشتن اینجا بیان جلو فشارا که شما اومدی :دی !؟ یا الان که داستانا آی آر دیگه واسه همه رو میشه صداشون در نمیاد )) یادم نمیره یه ربع تو پروفایلش جواب پروفایل سهیل رو داد سریع برداشت )) خب میذاشتی باشه دیگه ، ما که تازه بعد سرور 2 خودمون رو چسبوندیم بهش الان که خودم هستم کجایی عزیزم ))

پ.ن 3 : فروم نویسی یه سری قوانینی داره ، که شما فقط یه سری تقلید ها رو یاد گرفتین از اون مسئول آموزش کبیرتون )) خودت باش عمو جون ، خوب بد زیاد کم ، خودت باش ، نخواه یکی دیگه تقلبی باشی .

پ.ن 4 : عمو مهدی لوسیفر جدیدا درو دیواری میکنی خودتو که دف حرف رو بپرونی ))) خوب ده دفسازو 0 میکردی =))))

پ.ن اصلی : آقایون جیغ و داد کوشین پس ) !؟ قرار بود رفیق ما دیگه سروری اینجا بازی نکنه ، قرار بود نذارین که =)))

با تشکر
    الووو الوووو

آقا قدیما یادمه طرف لینکو میزاشت کف فروم میگفت این مدرک منه که زدم لت و پارت کردم ! اینجا چرا فقط میان میگن فلان کردیم و فلان شدیم و فلان و فلانه !!! منم همه شما آرش شایان آیدین نمیدونم اون god بود بچه تبریز راند اول سرور 1 همشون رو فارم کردم انقدر اسرار میکردن ترو خدا نزن هادی )))))

آرش این تیم فشار کیه؟ میان جنوب غرب؟
    میخواین نامه بنویسیم همگی پارافش کنیم بدیم دست مدیریت ساید جنوب غرب رو 4 قسمت کنن؟؟؟ خخخ

پ.ن: منم هستما
    پ.ن: تارگتم تو جنوب شرق معلومه

باقی: به شکلک گیر داد ! برا من گیر نمیداد ها :دی
    ویرایش توسط Hadi : 04-04-2016 در ساعت 04:36 PM دلیل: ترو سننه
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

8. تشکر SajjaD MaRiLyN, Insomnia, sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

هلو هلو

احواله فراریا ؟؟ احواله همه اونایی که نیومدنو بازم میان اظهار نظر ؟؟!!
    احوال اونایی که میان پستای بر علیه مارو لایک میکنن ؟!))
    خوب بگذریم از احوال پرسی ..

من سوال برام پیش اومده :
    این تیم فـــــــشـــــــار چیکارتون کرده که اینقد کینه ای شدین ؟؟
    آیا فشارتون داده ؟
    آیا نذاشته واندر 100 کنید ؟
    یا نذاشته رنک 1 هجوم بشین ؟؟؟
    دوستان دلیل نفرت خودشونو از تیم فشار با ذکر مثال تا قبل شروع شدن سرور توضیح بدن .
    HOld.jpg
    پ.ن : ترسو ها دیر ثبت نام نکنید بعد بگین 1روز دیر اومدیما ))
    پ.ن : فکر کنم به خودی هم پنالتی زدم )عارف بیا منو جمع کن :دی
    با تشکر
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

10. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

میترسم اینجا هم بیایم یکسری به بهونه های مختلف فرار کنن
    خخخ نترس نمیایم اگه بیایم فقط واسه یه چیزی رجیستر میکنیم که بعضیا صداشون رو ببرن
    بعدش حذف میکنیم

- - - Updated - - -

راستی مواظب پرچمها باش که میری زیرش قایم میشی
    تا کی باید زیر پرچم اینو اون باشی اخه پسر

12. نپسندیدن sw team نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    به به سلام محمد insominia

محمد این چه اسمیه اخه هیچ وقت نتونستم تلفظش کنم :|

الووو الوووو

آقا قدیما یادمه طرف لینکو میزاشت کف فروم میگفت این مدرک منه که زدم لت و پارت کردم ! اینجا چرا فقط میان میگن فلان کردیم و فلان شدیم و فلان و فلانه !!! منم همه شما آرش شایان آیدین نمیدونم اون god بود بچه تبریز راند اول سرور 1 همشون رو فارم کردم انقدر اسرار میکردن ترو خدا نزن هادی )))))

آرش این تیم فشار کیه؟ میان جنوب غرب؟
    میخواین نامه بنویسیم همگی پارافش کنیم بدیم دست مدیریت ساید جنوب غرب رو 4 قسمت کنن؟؟؟ خخخ

پ.ن: منم هستما
    پ.ن: تارگتم تو جنوب شرق معلومه

باقی: به شکلک گیر داد ! برا من گیر نمیداد ها :دی
    هادی جون تو هر جور تلفظ کنی قبولت دارم :X

اسطوره های آی آری فینال فینال میکنن

خوب عزیزم شما ها خودتون انقدر پرچم پرچم میکنید رفنتید زیر پرچم یه تیم دیگه

مهم اینه اون تیم هم که رفتین زیره پرچمشون خاطره خوشی از بنده ندارن

اکانت RaideR سرور B3 مال من بوده ...

دیگه بیشتر نمیگم که سوزش های قبلا یادشون نیاد

1 ساعت و نیم دیگه هنوز مونده به شروع سرور و اگه فکر میکنید حرفی واسه گفتن جلو تیم SW دارید اعلام حضور کنید

به قول برو بکس Ts8 R2

Nabinam Ye Acc Balatar Az SW
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

14. تشکر sw team, Aref تشکر نمود
    پسندیدن sw team, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت زیر چادری ها... زیر پرچمی های... اونایی که تو نظرسنجی ( عایا تو سرور بازی میکنید یا نه شرکت کردن) )
    بعد از چند سال دوری از ترا این سرور دژکوب رو گفتیم بیایم جلو بیرون پرچمی ها بازی کنیم شاید یکم ازشون بازی یاد بگیریم...
    متاسفانه انگار باید وایسیم مدرسشون تعطیل بشه:| ایشالا اول تابستون میگم بچم ی اکانت بسازه)

پ.ن: تازه واردم)
    ویرایش توسط sw team : 04-04-2016 در ساعت 05:52 PM دلیل: ترررررررررررررررا:|

16. تشکر Aref, Insomnia, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Aref, Insomnia, M3nTaL, All Stars پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

امیدوارم دوستان مدعی در سایر سایدها و سرور ها هم هرچه زودتر رجیستر کنن و بیان حرفایی که میزنن از Ir , Com رو ثابت کنند.
    اینجور که به نظر میاد ما تا حالا نه کام بازی کردیم نه Ir. این در حالیه که دوستان در این سرورهایی که ما نبودیم، کارهای خیلی بزرگی انجام دادن که ما بی خبریم ظاهرا!
    با توجه به وضعیتی که داره پیش میاد و حضور تعداد نسبتا بیشتری بازیکن خوب نسبت به سایر سرور ها، قطعا کسایی که دنبال فرصت هستن تا خودشون رو نشون بدن یا خودشون رو ثابت کنن حتما در این سرور حاضر خواهند شد.

بنده دنبال کسب شهرت نیستم مثل برخی از دوستان عزیز، کسانی که میشناسن من رو، میدونن اگه تو بازی درست منو 0 کنن، دیوار کنن، چیف کنن یا هر جوری شکست بدن برام بی تفاوته، چیزی ازم کم نمیشه. برعکسش اگر هم کسی رو بزنم، چیف کنم، 0 کنم یا هرکار دیگه ای، بازم چیزی بهم اضافه نمیشه.

لذا اون دوستانی که سعی میکنن با حرفای بی اساس و بی پایه ادعاهای واهی خودشون رو تکرار کنن، اینجا فرصتی هست تا بتونن بلکه 1 دونه لینک از یک سرور نرمال نسبتا خوب در مجموعه دژکوب برای خودشون یادگاری نگهدارن تا بلکه در آینده وقتی صحبت میکنن بتونن 1 دونه لینک هم بزارن کف فروم تا صحبت هاشون از هارت و پورت و ادعا، تبدیل بشه به مستندات و سوابق.

آنتی کباب:
    لینک ثبت نام : http://l1.x.dejkoob.ir/anmelden.php

مشخصا اگر کسی نیاد اینجا و در آینده باز هم بر ادعاهای خودش تاکید کنه، دیگه احترامی پیش ما نخواهد داشت در بازی.
    AreF

18. تشکر sw team, Insomnia, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن sw team, Insomnia, M3nTaL پسندید
صفحه 11 از 158 نخستنخست ... 9101112132161111 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع