صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 57

موضوع: سرور 200

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    جواب سادست شما اگه رفتی تو ساختمون آپ زدی منابع کم نکرد ما نمیایم شما رو مسدود کنیم چون این یه نقصه تو هر بازی چه دات کام چه بازی آنلاین دیگه. اما اگه شما با یه روش خاص و استفاده از کد خاص اومدی اینکارو کردی شما باگ زدی و با شما برخورد میشه اتفاقا بازهم در هر بازی آنلاینی.
    این مسئله خیلی سادست.
    رقیب ایشون نیومده کد بزنه یا روش خاصی اتخاذ کنه تا حمله بزنه. اومده حمله زده مثل وقتی که اردوگاه داره کار خاصی انجام نداده. شما کافیه در پنجره پلاس روی دکمه لشکرکشی کلیک کنید و مختصات بدید. این یه روال عادی در بازی پس ایشون متهم به سو استفاده از باگ نیست که بخواد مسدود بشه.
    امیدوارم روشن شده باشید.

ما هم این مشکلات رو می فهمیم و سعی میکنیم به سمت دات کام بریم اما وقتی سیستم مشکلی داشته باشه مثل همین مثال شما کاربری که بدون استفاده از کد یا روش های خاص روال عادی بازی رو انجام بده مسدود نمی کنیم.
    امیدوارم واضح و ساده توضیح داده باشم.
    قبول
    طرف نباید بن شه ولی وقتی باگ باعث خسارت به فرد دیگه بشه که خسارت باید جبران بشه.
    مطمئنا خسارت ها هم همه با گلد جبران نمیشه
    حالا بجای اون مثالی که زدم طرف بتونه بدون منابع سرباز بسازه و بزنه یکی رو 0 کنه شما به طرف گلد میدید میگید راضی باش که ما جبران خسارت کردیم؟
    زندگی جنگ است جانا بهر جنگ آماده شو

2. تشکر _ARTEMIS_ تشکر نمود
    پسندیدن _ARTEMIS_ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

البته تا اونجا که میدونم تو اکثر سایت ها استفاده از مشکلات سایت هم مثل استفاده از کد و باگ جریمه های سنگینی داره و اگر شما ببینی همچین چیزی باید گزارش بدی و استفاده نکنی.
    ظاهرا اینجا همچین قانونی نداره و مشکل دیدی نباید صداش رو در بیاری و استفاده کنی چون بعدا هم کسی نمیتونه چیزی بهت بگه.

4. تشکر _ARTEMIS_ تشکر نمود
    پسندیدن _ARTEMIS_ پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

ما هم قصد برگردوندن خسارت رو داشتیم اما ایشون درخواست های نجومی داشتند.
    مثل سرباز به میزان شارژ یه روز سربازخونه!
    یا منابع بیشتر از تاپ غارت!
    ببینید ایشون اومدن حملات این اکانت رو خیلی بزرگ جلوه دادند. می گن نیروهای ما تو گریز بوده نمی تونستیم غارت بزنیم! خوب غارت میزدید تا نره تو گریز.
    یا مثلا میگه 100k منابع از ما زده گزارش رو دیدیم 38k بوده که 8k اون دقیقا در حمله بعد شما برگشت خورده.
    بعد هم ایشون فکر میکردند گندم اکانت مهاجم منفیه و به خاطر این خیلی شلوغش کرده بودند.
    خلاصه کلام اینکه ایشون هم تو این وسط قصد اخاذی بابت باگی که به ضررشون بوده داشتند.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir Patriot نمایش پست ها
    البته تا اونجا که میدونم تو اکثر سایت ها استفاده از مشکلات سایت هم مثل استفاده از کد و باگ جریمه های سنگینی داره و اگر شما ببینی همچین چیزی باید گزارش بدی و استفاده نکنی.
    ظاهرا اینجا همچین قانونی نداره و مشکل دیدی نباید صداش رو در بیاری و استفاده کنی چون بعدا هم کسی نمیتونه چیزی بهت بگه.
    یعنی ما باید ایشون رو متهم کنیم که باید میدونستی بدون اردوگاه نمیشه حمله زد چون هر نوبی که توی دات کام بازی میکرده باید میدونسته؟ و حالا حتما میدونستی و گزارش نکردی؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ببینید ایشون اومدن حملات این اکانت رو خیلی بزرگ جلوه دادند. می گن نیروهای ما تو گریز بوده نمی تونستیم غارت بزنیم! خوب غارت میزدید تا نره تو گریز.
    یا مثلا میگه 100k منابع از ما زده گزارش رو دیدیم 38k بوده که 8k اون دقیقا در حمله بعد شما برگشت خورده.
    بعد هم ایشون فکر میکردند گندم اکانت مهاجم منفیه و به خاطر این خیلی شلوغش کرده بودند.
    خلاصه کلام اینکه ایشون هم تو این وسط قصد اخاذی بابت باگی که به ضررشون بوده داشتند.
    اون بحث گندم رو که من گفتم و شلوغش م نکردم آقا امید. گفتم شما هم تست کردید منم گفتم حرف شما سند. غیر اینه؟
    اون غارت هم که میفرمایید فقط یک حملش بوده.
    خسارت فقط مردن نیروها و یا غارت نیست. عقب موندن از غارت یا نگرفتن مدال یا هی خالی کردن انبار و نتونستن ساختمون آپ کردن هم خسارته که باعپش کرم ریختن یک نفره.
    اینجور خسارت ها رو چجوری میشه جبران کرد؟
    اصلا شما خودتون رو مسئول جبرانش میدونید؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینجا قوانین خودشو داره. مشکل شما اینجاست که جار میزنید آقا توی دات کام بدون اردوگاه نمیشه حمله زد؟ خوب به ما چه که نمیشه زد مگه ما گفتیم اینجا دات کامه؟؟؟
    شما توی دات کام 30 تا گلد می خری 3 دلار یعنی حدود 10 هزارتومان اینجا رو هم بیا جار بزن خوب؟ شما که میگی می خوای اینجا مثل دات کام باشه اینشم بگو.

کجا نوشتیم هرجا مثل دات کام نبود بیاید فحاشی کنید ؟
    شما یه بار دیگه قوانین ثبت نام رو بخون تا روشن شید.
    در ضمن رعایت ادب رو بفرمائید. ادب شما ویترین تربیت خانوادگی شماست.
    البته بحث با شما بی فایدست به اذعان خودتون شما حوصله خوندم جواب رو ندارید!
    اخه کجا نوشته که بدون اردوگاه میشه حمله کرد.
    فکر کنم تازه به کسی که باگ پیدا میکنه باید جایزه هم بدینا تا جایی که اطلاع دارم.
    این حرف شما یه جورایی اینه:همینی که هستیم میخوای بخوا نمیخوای هم نخوا :دی
    خب عزیز من اشتباه رو باید قبول کرد مواظب بود دیگه تکرار نشه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یعنی ما باید ایشون رو متهم کنیم که باید میدونستی بدون اردوگاه نمیشه حمله زد چون هر نوبی که توی دات کام بازی میکرده باید میدونسته؟ و حالا حتما میدونستی و گزارش نکردی؟
    در این مورد خاص حداقل کار میتونست بستن حملات باشه تا باگ فیکس شه که مولتی هانتر نکرد. اما بحث من کلیه.
    باید با استفاده از مشکلات سایت هم مثل استفاده از کد و باگ به قول شما برخورد بشه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خسارت نیرو ها+منابع رو میدادین خودشم راضی میشد .
    استفاده از بگ خودش جرم پس چرا فکر میکنین کسی که این کارو کرده بی گناه؟
    حالا میخواست ما از یه باگ استفاده کنیم ببین چه بلایی سرمون می اومد :دی

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

اون بحث گندم رو که من گفتم و شلوغش م نکردم آقا امید. گفتم شما هم تست کردید منم گفتم حرف شما سند. غیر اینه؟
    اون غارت هم که میفرمایید فقط یک حملش بوده.
    خسارت فقط مردن نیروها و یا غارت نیست. عقب موندن از غارت یا نگرفتن مدال یا هی خالی کردن انبار و نتونستن ساختمون آپ کردن هم خسارته که باعپش کرم ریختن یک نفره.
    اینجور خسارت ها رو چجوری میشه جبران کرد؟
    اصلا شما خودتون رو مسئول جبرانش میدونید؟
    ما مسئول جبرانش هستیم اما مسئله اینجاست که واقعا چقدر خسارت خورده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    فکر کنم تازه به کسی که باگ پیدا میکنه باید جایزه هم بدینا تا جایی که اطلاع دارم.
    جایزه سکه است نه منابع و نیرو!
    ایشون وقتی زیاده خواهی میکنند بله ما هم در جواب میگیم همینی که هست.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    کجا نوشته میشه زد؟
    ایشون میگن تا فیکس شدن موضوع باید اکانت ایشون مسدود میشد ما میگیم چرا باید مسدود میشد؟ کجا نوشتیم که فقط با اردوگاه میشه حمله زد که بعد ایشون رو به خاطر اینکه حمله نزنه مسدود کنیم؟

در این مورد خاص حداقل کار میتونست بستن حملات باشه تا باگ فیکس شه که مولتی هانتر نکرد. اما بحث من کلیه.
    باید با استفاده از مشکلات سایت هم مثل استفاده از کد و باگ به قول شما برخورد بشه.
    و باز هم کجا نوشتیم که فقط با اردوگاه میشه حمله زد که بعد ایشون رو به خاطر اینکه گزارش نکرده مسدود کنیم؟

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع