صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: بهترین ایمیل دژکوب از نظر شما ؟؟؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بهترین ایمیل که سوال یکم عجیبیه چون در هر سروری بنا به مشخصات اون سرور افتخاراتش دارای ارزش خاضی هستش منتها قبلا اینو گفتم بازم میگم

ممکنه نرمال بازا اسپید بازاری خوبی نباشن ولی اسپید بازا نرمال بازای خوبی هستند

حالا ببینید بهترین ایمیل چی میشه :d
    ما جوانمردی پیشه خود کرده ایم...

@همیشه دنیا اونجوری نیست که تصورشو میکنی@

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نمیخوام به اسپید بازا توهین کنم ولی یه چیزی روشن هست یه نفر ک توان خرید گلد رو برای ی تیم 25 نفری داره قطعا واندرم صد میکنه بهترین دفاع هم میکنه بیگ هم میزنه و کلیه افتخار هارو هم میگیره ولی اسپید بازا زیاد نرمال بازی نکرددند و بویی از متا و جنگ سایدی و کار گروهی نبردن منظورم از کار گروهی بازیکنانی ک نمشناسی ولی توی یه اتحاد هستتند نه 20 نفر ک همه سرورا با هم میرن همرو هم میزنن

3. تشکر sw team, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

یه انتقاد دارم از گرداندگان این سایت

دوستان عزیز تا همینجای کار هم شاهد بودیم که اضافه کردن رنک و افتخارات ایمیل پلیرها فقط و فقط باعث پایین امدن سطح سرورها شده

دیگه پلیرها نه عرقی به سایدشون دارن و نه حتی لطفی به دوستانشون که کمکشون کردن واندر 100 کنن ........

حالا اینکه میبینم تاپیک در نظر گرفته واسه رنک ایمیل خیلی جالبه

با این کارها شاهد ریزش بیشتر پلیرهاتون میشید نه رقابت بیشتر

یادمون باشه دژکوب یه بازی تیمی هست نه فردی و دقیقا اضافه کردن این اپشن شما باعث شده این بازی از اون حالت انسجام تیمی و دوستی و رفاقتهای بین پلیرهای یک ساید کم کنه

یه شعار قدیمی هست که میگه: دژکوب بهانه ایست برای با هم بودن

این اپشن دقیقا تضاد داره با این شعار و دلیلی شده واسه دور شدن از هم
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 09-08-2016 در ساعت 08:35 PM

5. تشکر shoshor, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, mostafa-bi nam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها

دوستان عزیز تا همینجای کار هم شاهد بودیم که اضافه کردن رنک و افتخارات ایمیل پلیرها فقط و فقط باعث پایین امدن سطح سرورها شده

دیگه پلیرها نه عرقی به سایدشون دارن و نه حتی لطفی به دوستانشون که کمکشون کردن واندر 100 کنن ........

یادمون باشه دژکوب یه بازی تیمی هست نه فردی و دقیقا اضافه کردن این اپشن شما باعث شده این بازی از اون حالت انسجام تیمی و دوستی و رفاقتهای بین پلیرهای یک ساید کم کنه

صدردر صد با حرف شما محسن جان موافقم این دژکوب کلا با دژکوب سابق فرق داره و هر کسی بتونه بیشتر خرج کنه بیشتر افتخاراتش بالا میره و واسه این افتخارات دست به هر کاری میزنه از کثیف بازی گرفته تا توافق بین بازیکنان واسه پایان بازی پس بهتره این تایپک کلا حذف بشه تا بیشتر شاهد اینجور کارها نباشیم . ولی این یه امتیاز مثبت فقط واسه گرداندگان بازی داره اونم خرید گلد اعضا و سود بیشتر - (( همین حالا میاد بن میکنن میگن مخالف با قوانین فروم و ... ))
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

7. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, bushehr پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shoshor نمایش پست ها
    صدردر صد با حرف شما محسن جان موافقم این دژکوب کلا با دژکوب سابق فرق داره و هر کسی بتونه بیشتر خرج کنه بیشتر افتخاراتش بالا میره و واسه این افتخارات دست به هر کاری میزنه از کثیف بازی گرفته تا توافق بین بازیکنان واسه پایان بازی پس بهتره این تایپک کلا حذف بشه تا بیشتر شاهد اینجور کارها نباشیم . ولی این یه امتیاز مثبت فقط واسه گرداندگان بازی داره اونم خرید گلد اعضا و سود بیشتر - (( همین حالا میاد بن میکنن میگن مخالف با قوانین فروم و ... ))
    با سلام

دوستان عزیــز این قسمت بخش بحث آزاد و سرگرمی هست و هر کسی میتونه در چهارچوب قوانین انجمن تاپیک ایجاد نموده و موضوع دلخواه خودش رو به بحث و تبادل نظر بذاره و با دقت به پست اول این تاپیک متوجه خواهید شد که این تاپیک رو یک کاربر به خواست خودش ایجاد کرده و ربطی به گردانندگان بازی و انجمن نداره.
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

9. تشکر mostafa-bi nam تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود خوبی آقا محسن؟ از قدیم گفتند یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به دیگران

اگه مدال بده و شما مخالفی پس این چیه؟

اگه دنبال رنک و غیره نبودین چرا بیگ سرور؟ میتونم بپرسم از همرتون

توی سرور استفاده ای کردید؟ غیر از این بود که جنگ آموز

رو مدت طولانی (حدود 50 روز ؛ که میشد توی 5اکانت برد وهمر واندرزن شارژ کرد توشون و به جای یه بیگ همر سرور 5تا همر خوب میداشت سایدت) پیش خودتون نگه داشتید و بعدش هم برای این که دهتون صفر نشه کلی دفاع منطقتون رو دهتون نگه داشتید و به استناد لینک های موجود در انجمن سروری که شما بیگ شدید کپ و نانکپ های هم منطقه ای هاتون لینک سبز صفر شد؟

پس بهتره قبل از زیر سوال بردن دیگران آینه خودمون باشیــم.

سربلــند؛پیــروز ودنبالـه دار باشید.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

11. تشکر mohsen.2pac, mostafa-bi nam, SABER. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود خوبی آقا محسن؟ از قدیم گفتند یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به دیگران

اگه مدال بده و شما مخالفی پس این چیه؟

اگه دنبال رنک و غیره نبودین چرا بیگ سرور؟ میتونم بپرسم از همرتون

توی سرور استفاده ای کردید؟ غیر از این بود که جنگ آموز

رو مدت طولانی (حدود 50 روز ؛ که میشد توی 5اکانت برد وهمر واندرزن شارژ کرد توشون و به جای یه بیگ همر سرور 5تا همر خوب میداشت سایدت) پیش خودتون نگه داشتید و بعدش هم برای این که دهتون صفر نشه کلی دفاع منطقتون رو دهتون نگه داشتید و به استناد لینک های موجود در انجمن سروری که شما بیگ شدید کپ و نانکپ های هم منطقه ای هاتون لینک سبز صفر شد؟

پس بهتره قبل از زیر سوال بردن دیگران آینه خودمون باشیــم.

سربلــند؛پیــروز ودنبالـه دار باشید.

درود اقا شایان

شما هم اون سرور بودی دوست عزیز - در این مورد که همر اکانت تو پاک اون سرور بیگ شد کاملا اتفاقی بود اون قضیه این رو دوستان هم سایدی میدونن

در مورد اینکه گفتین هم منطقه ای های این همر 0 شدن حرفتون کاملا اشتباه هست چون اونجا بجز اکانت مرغ اتش دیگه اکانتی نبود

این همر هم قرار بود راند اول واندر ساید رقیب رو بزنه ولی چون اتک رو همر یکی از دوستان بود خود صاحب اکانت خواست که از همرش استفاده کنیم

در مورد دفاعی که رو اکانت توپاک و مرغ اتش بود کل این دفاع از همون 2اکانت بود که البته 12کتیبه ساید تو اون منطقه رو دفاع همین 2اکانت پوشش داد بدون اینکه حتی یه کتیبه از دست بدن

البته این دفاع کلا 700کی بود و جدا از 3میل دف روی واندر و بسته به زمان بازی بین 1تا 2میل دف شناور ساید بود
    اگر یادتون باشه اون سرور ساید ما بالای 12میل پوینت دف گرفت عزیز

جتی به دوستانمون در ساید شما هم دف رسید و همر شما اونجا دیوار شد

خیلی خوبه که واقعیت هارو تحریف نکنیم دوست عزیز

موفق باشید

- - - Updated - - -

راستی اقا شایان ممنون که عکس همر رو گذاشتی فروم

خودمون هم از این زاویه ندیده بودیمش

باز هم میگم افتخارات و رنک ایمیل چیز خوبی نیست حتی برای شما دوست عزیز

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود اقا شایان

شما هم اون سرور بودی دوست عزیز - در این مورد که همر اکانت تو پاک اون سرور بیگ شد کاملا اتفاقی بود اون قضیه این رو دوستان هم سایدی میدونن

در مورد اینکه گفتین هم منطقه ای های این همر 0 شدن حرفتون کاملا اشتباه هست چون اونجا بجز اکانت مرغ اتش دیگه اکانتی نبود

این همر هم قرار بود راند اول واندر ساید رقیب رو بزنه ولی چون اتک رو همر یکی از دوستان بود خود صاحب اکانت خواست که از همرش استفاده کنیم

در مورد دفاعی که رو اکانت توپاک و مرغ اتش بود کل این دفاع از همون 2اکانت بود که البته 12کتیبه ساید تو اون منطقه رو دفاع همین 2اکانت پوشش داد بدون اینکه حتی یه کتیبه از دست بدن

البته این دفاع کلا 700کی بود و جدا از 3میل دف روی واندر و بسته به زمان بازی بین 1تا 2میل دف شناور ساید بود

جتی به دوستانمون در ساید شما هم دف رسید و همر شما اونجا دیوار شد

موفق باشید
    دوست عزیز تا اونجا که من یادم میاد و لینکاش موجوده فقط یه اکانت من کلی کپ از شما زد حتی واندرتون رو دوبار با لنگه دمپایی رنده کردم اون هم لینک سبز و دفاع آخری که روی واندرتون بود تا اونجا که بعد پایان بازی رمز داده شد حدود 3میلیون بود . به هر حال این بحث جاش اینجا نیست و ممکنه مدیران انجمن جریمه کنند . دوست داشتید یه تاپیک ایجاد کنید من هر چی لینک سبز از صفر شدن جنوب غرب دارم میذارم شما هم لینک های 12 میلیون دفاعتون رو بذارید ممنون

و اما در مورد این قسمت از پستتون

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac;
    اگر یادتون باشه اون سرور ساید ما بالای 12میل پوینت دف گرفت عزیز
    شما جنوب غرب بودید دیگه

اینجا اتحاد اول تلفیق جنوب غرب و شمال شرق و شمال غرب هست که شما هم توش هستید 7.6میلیون امتیاز دفاعی گرفته دقت کن مجموع شمال شرق و جنوب غرب و شمال غرب که شامل 3اکانت هولدری هم میشه که در عکس زیر مشخصه ؛

همونطور که درجریانید اکانت شیر مازندران که یه واندر در عکس داره من هستم که واندر شمال شرق رو چیف کردم که اکانتی که من ازش چیف کردم توی اتحاد شماس پس با این که توی عکس 2تا واندر در اتحاد شماس عملا 3تا هولدر بودین تازه من امتیاز دفاعی که اکانت نبادین به اتحاد شما داده رو محاسبه نمیکنم چون بخش عمده امتیاز برای اون اکانت بوده که در انتها از اتحاد خارج شد و همونطور که شما بهتر از من میدونید امتیازی که در زمان حضور در اتحاد شما گرفته برای اتحادتون میمونه ولی من ندید میگیرم و کم نمیکنم.
    اتحاد چهارم هم از جنوب غرب هست 3.4 م دفاع اتحاد دهم و دوازدهم سرور هم هست که مجموعا میشه 600کی حدودا.
    حالا مجموع این 4اتحاد که 3تاش جنوب غرب هست یکیش هم حدود 75% اکانت های کل سرور شده چیزی حدود 11.6 میلیون. چطور شما سایدت 12میلیون امتیاز دفاعی گرفته به تنهایی؟

اصلا بیا یه کار دیگه کنیم اتحاد ها نه . ممکنه یه زمانی اتک خورده به پلیر شما و اون اکانت بیرون اتحاد بوده و امتیازش برا اتحاد محاسبه نشده

اکانت به اکانت چک کنیم با هم

در 20 اکانت اول اکانت های Nebadinو pejiii و R e z a و 2PaC و Vojtekو SCoOR از ساید شما بودن که مجموعش باز میشه 10.1 میلیون امتیاز دفاعی؛ که باز هم شما بهتر از من میدونی همیشه 30 %امتیاز دفاعی هولدرها از خرده تروپی هست که طرف میخواد بزنه دیوار کنه خلاص شه از دستش میزنی به بالاترین واندر رقیب مثلا طرف یه جا دیوار شده 10 کی گرزیش مونده با 2کی ؛ تی کی 500تا دونه کاتا میزنه توی واندرکه اصطلاحا گندمخورش آزاد شه. که منطقی در نظر بگیریم حدود1.5 میلیون (20%در نظر گرفتم مشتری شی) از امتیاز نبادین هم برا خرده تروپی هست که بهش خورده مثل 5کی جاسوس رومن خورده بهش بدون هیچ تلفاتی 10کی امتیاز دفاع گرفته که این رو هم کم کنیم حدود 8.6 میلیون امتیاز واقعی اکانت های مهم شماس و باز صفحه دوم رو هم که چک کردم اکانتی از جنوب غرب نبود بگیم 500 کی هم دو تا اکانت بودن که مثلا حذف کردن توی آمار نیومده باز میشه 9.1 میلیون

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac;
    خیلی خوبه که واقعیت هارو تحریف نکنیم دوست عزیز
    کاملا موافقم

سربلنـد؛پیـروز ودنبالـه دار باشید.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

14. تشکر mostafa-bi nam, SABER. تشکر نمود
    پسندیدن SABER. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_shangfei نمایش پست ها
    دوست عزیز تا اونجا که من یادم میاد و لینکاش موجوده فقط یه اکانت من کلی کپ از شما زد حتی واندرتون رو دوبار با لنگه دمپایی رنده کردم اون هم لینک سبز و دفاع آخری که روی واندرتون بود تا اونجا که بعد پایان بازی رمز داده شد حدود 3میلیون بود . به هر حال این بحث جاش اینجا نیست و ممکنه مدیران انجمن جریمه کنند . دوست داشتید یه تاپیک ایجاد کنید من هر چی لینک سبز از صفر شدن جنوب غرب دارم میذارم شما هم لینک های 12 میلیون دفاعتون رو بذارید ممنون

و اما در مورد این قسمت از پستتون

شما جنوب غرب بودید دیگه

اینجا اتحاد اول تلفیق جنوب غرب و شمال شرق و شمال غرب هست که شما هم توش هستید 7.6میلیون امتیاز دفاعی گرفته دقت کن مجموع شمال شرق و جنوب غرب و شمال غرب که شامل 3اکانت هولدری هم میشه که در عکس زیر مشخصه ؛

همونطور که درجریانید اکانت شیر مازندران که یه واندر در عکس داره من هستم که واندر شمال شرق رو چیف کردم که اکانتی که من ازش چیف کردم توی اتحاد شماس پس با این که توی عکس 2تا واندر در اتحاد شماس عملا 3تا هولدر بودین تازه من امتیاز دفاعی که اکانت نبادین به اتحاد شما داده رو محاسبه نمیکنم چون بخش عمده امتیاز برای اون اکانت بوده که در انتها از اتحاد خارج شد و همونطور که شما بهتر از من میدونید امتیازی که در زمان حضور در اتحاد شما گرفته برای اتحادتون میمونه ولی من ندید میگیرم و کم نمیکنم.
    اتحاد چهارم هم از جنوب غرب هست 3.4 م دفاع اتحاد دهم و دوازدهم سرور هم هست که مجموعا میشه 600کی حدودا.
    حالا مجموع این 4اتحاد که 3تاش جنوب غرب هست یکیش هم حدود 75% اکانت های کل سرور شده چیزی حدود 11.6 میلیون. چطور شما سایدت 12میلیون امتیاز دفاعی گرفته به تنهایی؟

اصلا بیا یه کار دیگه کنیم اتحاد ها نه . ممکنه یه زمانی اتک خورده به پلیر شما و اون اکانت بیرون اتحاد بوده و امتیازش برا اتحاد محاسبه نشده

اکانت به اکانت چک کنیم با هم

در 20 اکانت اول اکانت های nebadinو pejiii و r e z a و 2pac و vojtekو scoor از ساید شما بودن که مجموعش باز میشه 10.1 میلیون امتیاز دفاعی؛ که باز هم شما بهتر از من میدونی همیشه 30 %امتیاز دفاعی هولدرها از خرده تروپی هست که طرف میخواد بزنه دیوار کنه خلاص شه از دستش میزنی به بالاترین واندر رقیب مثلا طرف یه جا دیوار شده 10 کی گرزیش مونده با 2کی ؛ تی کی 500تا دونه کاتا میزنه توی واندرکه اصطلاحا گندمخورش آزاد شه. که منطقی در نظر بگیریم حدود1.5 میلیون (20%در نظر گرفتم مشتری شی) از امتیاز نبادین هم برا خرده تروپی هست که بهش خورده مثل 5کی جاسوس رومن خورده بهش بدون هیچ تلفاتی 10کی امتیاز دفاع گرفته که این رو هم کم کنیم حدود 8.6 میلیون امتیاز واقعی اکانت های مهم شماس و باز صفحه دوم رو هم که چک کردم اکانتی از جنوب غرب نبود بگیم 500 کی هم دو تا اکانت بودن که مثلا حذف کردن توی آمار نیومده باز میشه 9.1 میلیون

کاملا موافقم

سربلنـد؛پیـروز ودنبالـه دار باشید.
    دقیقا منم موافقم که جای این بحث اینجا نیست

اما
    واندر فیک پزمان رو منظورتونه رنده کردین !!! افرین بر شما

اهان واندر شمال شرق که اصلا بیخیال شده بود پلیرش که دف هم نداشت!!!! افرین بر تو

در مورد فیدرهای کنار واندر هم که زدین که مرحبا دوست عزیز. رو همون فیدرا هم 20% همرتون دیوار شد:d

و اخرین نکته که جمع و تقریق جالبتون بود

با اینکه من ذهنی اینو گفتم ولی میبینیم که خیلی نزدیک بود عددی که دادم و البته اون خورده تروپا که میگید رو ما اینکاره نیستیم اگر شما انجام میدین ایولا

ضمن اینکه از پوینت دف دوستانمون در ساید شما مقدار قابل توجهیش واسه دفی بود که از ساید ما رفت اونور و خیلی هم خوب جواب داد اینکار

از صحبتاتون متوجه این شدم که دنبال چیزی هستید که در بازی نصیبتون نشد ولی میخوایید تو فروم اون رو بدست بیارید

دوست من البته اگر واقعا نظر دوستانه دارید پرهیز کنید از تحریف واقعیات چون با شلوغ کاری ذره ای به اعتبارتون اضاف نمیشه

پ.ن: در زمانی که سرور در حال انجام بود من اینجا اکانتی نداشتم پس الان وضیفه خودم میدونم برد تیم شما رو توی سرور جی وان تبریک بگم

16. پسندیدن bushehr پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به نظر من بهترین ایمیل سرور مربوط میشه به دوست خوبم صادق صمدی .
    فقط نمیدونم چرا ایمیلش بن شده.لوووووووووووووووووووو ل
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

18. تشکر lucifer تشکر نمود
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12