صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 56

موضوع: انتقاد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تا اونجا که منم اطلاع دارم این اکانت مربوط به ایشون بوده.
    نامش رو هم دارم تو اکانتم اگه لازم بود.
    زندگی جنگ است جانا بهر جنگ آماده شو

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

نام اکانت : tOtEn_tEAm
    سرور : 10b

نام اکانت هکر : dadashi
    سرور : aa1000

توضیحات :
    صبح پا شدم مثل هر روز
    بازم مثل همیشه گلد هام نبود !
    بعد دو سه ساعت دوست پیدا کردم به اسم yeketaz
    بهم گفت بهت 50 گلد میدم
    روششو بهم یاد داد
    رفتم و گلدو گرفتم . اما دیدم اون پایین یکی به صورت مداوم گلد میریزه به 1000a !
    رفتم تو 1000a بهش نامه دادن و تحدیدش کردم و رمزو عوض کردم
    بعد رفتم صبحانه برگشتم دیدم دوالم نوشته رمز چیه ؟ فهمیدم هکر رمزه جدیدم رو فهمیده و عوض کرده . با ایمیل دوستم ثبت نام کردم که میشه دید 2 روزه ان نشده !
    افرادی مثل comandor in ch میتونن این موضوع رو ثابت کنند که من صاحب اکانتم
    اسمه من تو پروفایل درج شده و ایدی یاهو بقیه دوستان هم براتون مینویسم
    mohamadgr@yahoo.com
    mani_nikou@yahoo.com ( khodam
    kol_ete@yahoo.com
    فرید ایدی یاهوشو یادم نمیاد

مدارک :
    حرف lol.bax که دوستم تو یاهو هست
    ای پی های موجود در این اکانت از 13 خرداد
    حرف comandor in ch
    حرفSir Patriot
    حرف بچه های اتحاد eagle ne

درخواستم : گفتن رمز اکانت و فرستادن رمز ان به ادرس ایمیل زیر
    mani_nikou@yahoo.com

دوالم 1 ساله باهام بازی میکنه که فقط اون از پسووردم اگاهی داشت
    موفق باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این پیغام رو من از این اکانت امروز نزدیک ظهر گرفتم
    اگه هکر هم داده باشه خودش اعتراف کرده :دی
    زندگی جنگ است جانا بهر جنگ آماده شو

4. تشکر mafia تشکر نمود
    پسندیدن mafia پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چند بار گفته شد سایت های مشکوک رو باز نکنین ؟!
    تو سایتی که نمیشناسین ثبت نام نکنین و ...
    به امید نامه بزن ببینیم چیکار میشه کرد
    اگه ایمیل اکانت رو عوض کرده باشه دیگه کاری نمیشه کرد ولی شاید بشه کاری کرد که دیگه این اتفاقا نیوفته برات
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...
    در مورد نحوه ی بازی ، از من سوال کنید لطفا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خدا شکر
    اون فروم دژکوب و تی فور دی ال 2 ساله عضوم

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

سلام اگه سیستم مشکل داشت میومدن اکانت 20 نفر اول رو هک میکردند نه اکانت نفر 70 ام یعنی شما.
    به خودتون و ما لطف کنید و این صفحه رو کامل بخونید :
    http://blog.dejkoob.ir/?p=47
    وقتی سیستم شما کیلاگر داشته باشه شما سخت ترین پسورد دنیا رو هم بذارید و به کسی نگید کیلاگر اون رو برای هکر ارسال میکنه.
    همچنین در صورتی که سارق پسورد ایمیل رو داشته باشه نیاز نیست پسورد شما رو بدونه هرچقدر هم پسورد شما سخت باشه بدون دونستن اون عوضش میکنه.

1) اما نکته خیلی مهم که شما در پیامتون سعی کردید به آرامی از کنارش بگذرید اینه که چرا با ایمیل دوستتون ثبت نام کردید؟ آیا واقعا اکانت متعلق به خود شماست؟ یا دوالی بودید و با صاحب اکانت دچار مشکل شدید و حالا قصد تصاحب اکانت رو دارید؟

2) نکته ی بسیار جالب دیگر ماجرا اینه که ایمیل اکانت با ایمیل ثبت نام شده اکانت یکیه و هیچ تغییری نداشته و جالب تر اینکه هیچ کدوم از این ایمیل هایی که شما فرمودید نیست.
    یعنی اکانت برای اولین بار با ایمیلی ثبت نام شده که هنوز تغییر نکرده و در لیست ایمیل های ارسالی شما نیست.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    سلام اگه سیستم مشکل داشت میومدن اکانت 20 نفر اول رو هک میکردند نه اکانت نفر 70 ام یعنی شما.
    وقتی سیستم شما کیلاگر داشته باشه شما سخت ترین پسورد دنیا رو هم بذارید و به کسی نگید کیلاگر اون رو برای هکر ارسال میکنه.
    همچنین در صورتی که سارق پسورد ایمیل رو داشته باشه نیاز نیست پسورد شما رو بدونه هرچقدر هم پسورد شما سخت باشه بدون دونستن اون عوضش میکنه.

1) اما نکته خیلی مهم که شما در پیامتون سعی کردید به آرامی از کنارش بگذرید اینه که چرا با ایمیل دوستتون ثبت نام کردید؟ آیا واقعا اکانت متعلق به خود شماست؟ یا دوالی بودید و با صاحب اکانت دچار مشکل شدید و حالا قصد تصاحب اکانت رو دارید؟

2) نکته ی بسیار جالب دیگر ماجرا اینه که ایمیل اکانت با ایمیل ثبت نام شده اکانت یکیه و هیچ تغییری نداشته و جالب تر اینکه هیچ کدوم از این ایمیل هایی که شما فرمودید نیست.
    یعنی اکانت برای اولین بار با ایمیلی ثبت نام شده که هنوز تغییر نکرده و در لیست ایمیل های ارسالی شما نیست.
    قضیه رو چرا پیچیده میکنی عزیز من کی لاگر بود که ایمیلش و شماره و حساب و همه چیزش به فنا می رفت یه خیانت بوده همین.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها

دوسته عزیز ظاهرا نفمیدید من چی گفتم

بذارید یک بار دیگه این موضوع رو روشن کنم :
    ایدی صاحب اکانتم تو یاهو پیدا کردم : info.blueteam@yahoo.com
    1) من دلیل منطقی برای این موضوع اوردم . حالا دسترسی شما کم هست به من ربطی نداره ! ببینید من با ایمیل دوستم ثبت نام کردم
    چند عکس پایین رو ببینید . میبینید که من به این اقا دستور دادم اکانتو بسازه ! چون خودم اون موقع با mafia ثبت نام کردم و بهتون گفتم حذفش کنید اما خب نزدیک بود بازی استارت بخوره که هنوز اکانت من حذف نشده بود
    بازی استارت خورد و داخل اکانت رفتم و بازی رو شروع کردم
    یک روز تو حراجی بودم طبق معمول . اثر هنری 4000 بود . تعجب کردم و خریدم . اما تو اخرین لحظات دیدم یکی رو پیشنهاد من حرف زد و برد حراجیو
    بعد جالب اینجاست که اقا هکر رفته دقیقا به میزان سیلوری که اثر هنری قیمت دادم روش رو به aa1000 برده ! یعنی همون میزان رو به گلد تبدیل کرده و ...
    کم کم گلد هام شروع به غیب شدن کرد یک روز همسایه ام که تو اتحاد bax بود بهم 50 گلد داد ! بهم یاد داد چه جوری طلا انتقال بدم . میدونید اون صحنه چیو دیدم ! یک عالمه برداشت از حسابم به اندازه 100 گلد !!
    به سرور aa1000 رفتم . طرفو تحدید کردم که باره دیگه این کارو کنه به ادمین گزارش میدم . طرف از رو نرفت و رمز اکانتمو عوض کرد

الان عکس هارو لینکش رو میذارم اینجا . با یاهو cut کردم از پپیج صفحه و به دوستم دادم اپلود کنه ( با یاهو کات کنی خودت نمیتونی اپلودش کنی )

2)دوست عزیز ایمیل هایی که من گفتم واسه دوال های اکانت هست نه ایمیل اکانت ! یعنی میتونین از اونا بپرسین که ایا من تو تیم بودم یا نه ؟ یا اینکه چه کسی بازیکن جمع میکرد و اکانتو راه انداخت !

موفق باشید
    ویرایش توسط mafia : 06-06-2014 در ساعت 09:09 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان اصلا من رمزو عوض کردم باید پا شم تاپیک با 20 خط بنویسم که رمزه اکانتم چیه
    الان یکی از دوستام میاد گواهی میده که رو اکانت بوده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    من سینا هستم
    من 2 روزه اومدم رو تیم توسط مانی
    من داخل اکانت بودم و داشتم غارت میزدم که یهو اکانت پرید بیرون. منم گفتم شاید اشکال سروره ولی وقتی خواستم آن بشم می گفت پسورد اشتباست.
    توی یاهو به مانی هرچی پی ام دادم ج نداد. بعدش فهمیدم رفته بود ناهار.
    مانی هیچ دشمنی با فرید نداشته. اینو مطمعن هستم.
    با تشکر

سینا

12. تشکر mafia تشکر نمود
    پسندیدن mafia پسندید
صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین