با سلام و خسته نباشید به همه ی پلیرهای هر 2ساید هم جنوب غرب و هم شمال غرب و هم تعدادی از پلیرهای جنوب شرق

این سرور هم با تمام کمی و کاستیهاش و با تمام کل کل کردناشو شوخیو خندهاش به اتمام رسید و فقط خوبیهاش و بدیاش موند ولی خوبه یه چندتا چیز رو از آدمای بزرگی مثل بهداد و آرمان یاد بگیریم و از همینجا من اول از بهداد عزیز که میتونست همه چیز رو واقعا درو کنه تشکر کنم که گذاشت بیگ همر سرور رو بگیرم و واقعا ازش متشکرم کسی که حداقل بیگش 10ساعت از من جلوتر بود و بعد بخاطر معرفتی که انجام داد و گذاشت مهاجمین سرور رو هم ماهان بگیره با اینکه 6میلیون فقط گرزی داشت اگه کسی حرفی داره من با سندو مدرک بهش نشون میدم و بعد باید یه تشکر خالصانه از آرمان عزیز بکنم بخاطر خیلی چیزاش که اصلا نیازی نیست بگم چون آدمای بزرگ همیشه بزرگن و در آخر از دانیال عزیز و مصطفی دلبر دوستای دوست داشتینم تشکر کنم بابت فول دف کردن و اینسرت کردناشون در تمام ساعات شبو روز واقعا تشکر داره و از همینجا میگم دست مریزاد ...
و در آخر اینو میگم که شاید تیم جنوب غرب در آخرهای بازی متزلزل شد ولی هرگز پاشیده نمیشه و همیشه با همین روند پیش میره اگه خصومتی یا هر چیزی بین بچها باشه به زودی از بین میره و دوباره روال عادیشو طی میکنه ...

شاد باشیدو کامیاب
Moein BBoy