صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 91011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 107 , از مجموع 107

موضوع: آغاز بحث و گفتگوی سرور فینال 94

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط *LORD* نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیزمون در سرور فینال 25

شرمنده دوتا اکانتی که تو فروم دارم به لطف مدیریت حذف شده و با اکانت محمود لرد پیام میدم

و اما اصل مطلب در پاسخ به جواب دوست عزیزمون که فرمودند دوستان sw روشون نمیشه لینک بیارن بالا چون همر از nw بلند شده رو واندر nw و دارن تهمت گند بازی کردن رو به ما میزنن

اکانت Get me feed چی بود دوستان با شرف nw
    اکانت Hamid رو خریدین که اگه شرف یکی از پلیراش نبود همون اکانتو رو خودمون لانچ میکردین
    و اکانتای زیادی که باید بشینم لیستشون کنم

خاهشا منطقی دوستان حرف بزنن و جنبه باخت داشته باشن سرور تموم شده هست سرور از آن ساید قدرتمند Sw هست و تموم شد واندر 100 تقدیم به کل پلیرایی که با شرف جنگیدن نه با نامردی پلیرایی که سر حرفشون موندن تا روز آخر

تشکر فراوان از پلیرایی که شب تا صبح زحمت کشیدن برای ساید قدرتمند sw

دانیال،معین،بهداد،مهران استاد ، نویدوو، مصطفی دلبر ، علی مولتی ، ارمین سایلنت ، آرمان ، پویان و .......

با تشکر از کل دوستان
    یا حق تا رو دیداری دیگر در سروری دیگر

Mohamad Voice Kabir
    محمدجان می بخشیدا می دونی کبک چیه؟اره حاجی ....
    کی شروع کرد اکانت زئوس اکانت پلیز و.... حاجی نگو ملت که عین بچه های شمانیستند اره حاجی واندر swصدشد حرفیم توش نیست خسته نباشید ولی لاقل بگید چه قدرواستون ارزش داشت :-)
    روز عاشقی اخرین روز بودلطفا ثبت نام کنید.
    کاش باز صبح بشه کاش باز افتاب بتابه
    هی وای که افتاب من غروب کردهلطفا ثبت نام کنید.
    بدرود

2. تشکر Knig}{T, به توچه, ._.Alone._. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام و خسته نباشید به همه ی پلیرهای هر 2ساید هم جنوب غرب و هم شمال غرب و هم تعدادی از پلیرهای جنوب شرق

این سرور هم با تمام کمی و کاستیهاش و با تمام کل کل کردناشو شوخیو خندهاش به اتمام رسید و فقط خوبیهاش و بدیاش موند ولی خوبه یه چندتا چیز رو از آدمای بزرگی مثل بهداد و آرمان یاد بگیریم و از همینجا من اول از بهداد عزیز که میتونست همه چیز رو واقعا درو کنه تشکر کنم که گذاشت بیگ همر سرور رو بگیرم و واقعا ازش متشکرم کسی که حداقل بیگش 10ساعت از من جلوتر بود و بعد بخاطر معرفتی که انجام داد و گذاشت مهاجمین سرور رو هم ماهان بگیره با اینکه 6میلیون فقط گرزی داشت اگه کسی حرفی داره من با سندو مدرک بهش نشون میدم و بعد باید یه تشکر خالصانه از آرمان عزیز بکنم بخاطر خیلی چیزاش که اصلا نیازی نیست بگم چون آدمای بزرگ همیشه بزرگن و در آخر از دانیال عزیز و مصطفی دلبر دوستای دوست داشتینم تشکر کنم بابت فول دف کردن و اینسرت کردناشون در تمام ساعات شبو روز واقعا تشکر داره و از همینجا میگم دست مریزاد ...
    و در آخر اینو میگم که شاید تیم جنوب غرب در آخرهای بازی متزلزل شد ولی هرگز پاشیده نمیشه و همیشه با همین روند پیش میره اگه خصومتی یا هر چیزی بین بچها باشه به زودی از بین میره و دوباره روال عادیشو طی میکنه ...

شاد باشیدو کامیاب
    Moein BBoy

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تبریک به بر و بچه های گل جنوب غرب به خصوص معین و مهران استاد
    پرچمتون بالاس به کوری چش دشمنا :دی
    یا رب مپسند که لوطیان خوار شوند!!!

5. تشکر Big Boy تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

برد Sw به همشون تبریک میگیم , مشکل از خود بچه های Nw بود که بازیو شل گرفتن وگرنه میتونستن برنده ی بازی باشن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Chiefer نمایش پست ها
    محمدجان می بخشیدا می دونی کبک چیه؟اره حاجی ....
    کی شروع کرد اکانت زئوس اکانت پلیز و.... حاجی نگو ملت که عین بچه های شمانیستند اره حاجی واندر swصدشد حرفیم توش نیست خسته نباشید ولی لاقل بگید چه قدرواستون ارزش داشت :-)
    علی چیفر باز باختی و داستان شدی اره؟

تو نمیدونی امیر اولن بوی و فرقه مربوطه ددائم سرشون تو دوتاس و هرزگاهی سری به اکانت دژکوب هم میزنن؟
    عادت چده چند وقته این حکایت فینال. دییی
    تو یبار دیگه فینال استارت بزن بهت میگم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

برنده سرور اتحاد SW. شد که توانست عمارت دانش را در دهکده wwwwww با کمک و همیاری تمام اعضای اتحاد و توسط بازیکن jeep زودتر از سایر اتحادها در زمان 1395/01/18 02:33:45 به سطح نهایی خود یعنی سطح 100 برساند.

بزرگترین امپراطوری سرور تحت فرماندهی بازیکن l0l از اتحاد SW. تشکیل شد.

برترین مهاجم، امپراطوری که بالاترین تلفات را از دشمنان خود در حملات گرفت بازیکن 4eVeR 2GeTheR از اتحاد SW. بود.

برترین مدافع، فرمانده ای که بالاترین تلفات را در دفاع از سرزمین خود از دشمنانش گرفت بازیکن jeep از اتحاد SW. بود.

اسطوره قهرمانان سرور و با تجربه ترین آنها، قهرمان بازیکن jeep از اتحاد SW. بود.

برترین و قوی ترین حمله نیز توسط بازیکن S.O.B از اتحاد SW. رقم خورد.

اکنون سرور به پایان رسیده است.
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

9. تشکر MOD S^À^W, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن MOD S^À^W, l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

برنده بازی ماهان هلسیکررررر

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 91011