صفحه 7 از 11 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 107

موضوع: آغاز بحث و گفتگوی سرور فینال 94

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام نوید جان
    عادت بد خود بزرگ بینی هنوز تو خونت هست
    اینهمه ادعا برای کی؟ کسانی که میشناسنت، پاک و کثیف که خودمون نباید تعریف کنیم دوست عزیزم این مطلب باید قضاوت بشه
    هر سروری بالاخره هم برنده داره هم بازنده ولی جو خیلی ها روتو فروم میگیره چه اوطی رو چه نا لوطی رو
    کجا هستن بازیکن هائی که بحث فنی میکردن جای کری خوندن و خود بزرگ کردن
    عزیزم هیچکس با کوچیک کردن دیگران بزرگ نشده و نمیشه حتی اگر یکی دیگه بگه نمایند ساید هستش
    بحث فنی بکنید بزارید یک عده تو فروم بازی یاد بگیرن منجمله من
    جای بازیکن های بی ادعای قدیم خالی که حداقل از لوطی گری احترام گذاشتن به کوچیک و بزرگ رو بلد بودن و فرافکنی نمیکردن
    خوشبختانه با اینکه اسم اکانتم رو دوستان استفاده میکنن من تو هیچ کدوم بازی نمیکنم
    آقا شایان گل شما چطوری دیگه حالی از ما نمیپرسی
    در نهایت سال نورو به همه شما و بقول خودتون دوست و دشمن تبریک میگم و برای همه از خالق زیبائیها آرزوی بهترین ها رو دارم
    پاینده و سربلند باشید
    عطا
    لطفا جوابیه ندید چون جوابی از من نخواهد آمد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    درود بر دوستان

بامداد امروز شاهد پلنی از ساید nw شاهد بودیم که طی این پلن برای پروندن ده های فیدر sw امدن
    اما هر چه بچه های انالیزور sw تحلیل کردن نتونستن هدفی از این پلن دریابن
    بنده اتک هارو میزارم لطفا دوستان بیان و تحلیل کنن/شاید ما چیزی فهمیدیم
    فایل پیوست 1684فایل پیوست 1685فایل پیوست 1686فایل پیوست 1687فایل پیوست 1688

باشد که رستگار شوید

لول:دی

- - - Updated - - -

فایل پیوست 1689

فایل پیوست 1690

فایل پیوست 1691

فایل پیوست 1692

فایل پیوست 1693

- - - Updated - - -

درود بر دوستان

خبر رسیده بعد از جمع شدن کتیبه ها و عملکرد عالی تیم SW
    ساید های دیگه علت عدم موفقیت خود را در جمع کردن کتیبه ها و فشار وارده را سعی کردن به گونه ای سرپوش بزارن و با جو سازی و اتهام های به تیم موفق sw بزنن از جمله:
    اکانت خریدید_وعده دادید_کثیف بازی و . . .

در اینجا اعلام میکنم تیم sw از ابتدای تیم با اقتدار و مدیریت صحیح و هماهنگی کامل وارد سرور شدن و بازیکنای و اکانت های خودشون رو مستقرکردن

حال ساید های دیگه به این برنامه ی هماهنگ میگم کثیف کاری :P

ولی بر عکس این موضوع مثلا اکانت get me feed که مولتی ساید nw بود از اول سرور کشیدید بالا و شروع به خرابکاری کردید رو نمیبینید
    اینکه پسورد اکانت HIV رو زدید و خواستید همر های خودمون رو به دف مون بزنید ولی سریعا بازیکن اکانت فهمید و چنج پس داد
    اینکه بازیکن وارد اتحادامون کردید و شبانه چراغ خاموشا رو میزدید

شما هنوز تفاوت کثیف کاری که شما انجام میدید با مدیریت صحیح و با بنامه ریزی وارد سرور شدن رو درک نمیکنید

فقط زمانی که کم میارید و همراتون میره تو دیوار و همراتونو میپرونیم و . . . بجای پذیرفتن واقعیت / انکار میکنید دلیلش هم همینه که هیچوقت پیشرفت نمیکنید

سعی کنید بپذیرید و یاد بگیرید تا پیشرفت کنید . . .

در ضمن همینجا از مولتی هانتر خواهشمندیم که تمام اکانت های ساید SW رو چک کنه و ای پی مشترک و . . . داشت اعلام کنه
    ما همینجا سرور رو تقدیم شما میکنیم

زشته به خدا زشته برای امثال شما که ادعاتون سر به اسمون میکشه
    الان چندتا سرور میخورید بهونه میارید/دوستان همونطور که گفتم اولین مرحله پذیرفتن هست بپذیرید )

پ ن 1 : دوستان NW ایا با توجه به این همرهای دف شده از اول سرور تا حالا و ته مونده ی همراتون که به زور 4 تا کتیبه برداشتید ایا همری براتون مونده برای ادامه بازی ؟
    پ ن 2 : یه جمله ای هم هست که میگه هر چه ادعای بیشتری میکنی یعنی توانایی کمتری داره
    پ ن 3:راستی ادما تو محدودیت ها ستاره میشن :دی _لطفا به بازی ادامه بدید ))))))))

لــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــول :دی

حتما اون اکانتی که تو ج.ش بود 4 تا کتیبه زد داد ج.غ که هنوز تو اتحاد اصلی مونده تو ج.ش حاصل این بازی تیمی بوده
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند
    هر دست که دادی به همان دست بگیری
    شیخ بهایی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام نوید جاندرود بر شما عمو عطا
    عادت بد خود بزرگ بینی هنوز تو خونت هست ]چنین چیزی فکر نمیکنم چون بر عکس بقیه که فقط بی بازی بودنشون رو با گلد جبران کردن بنده بازیمو هر روز بهتر وبهتر کردم و اینکه خیلی ها بهم اعتماد میکنن از اکانت و پلن و لانچ و . . . ولی بعضی ها تنها هنرشون اینه که تو بازار حود نمایی کنن
    اینهمه ادعا برای کی؟ کسانی که میشناسنت، پاک و کثیف که خودمون نباید تعریف کنیم دوست عزیزم این مطلب باید قضاوت بشه
    عطا جان صحیح میفرمایید همین چندتا سروری که بازی کردیم دیگه همه میدونن کی درست بتزی میکنه کی نه
    مثلا کی کتیبه میخره کی اکانت میخره کی چیکارست و چه جور بازی میکنه پس قضاوت با دیگران

هر سروری بالاخره هم برنده داره هم بازنده ولی جو خیلی ها روتو فروم میگیره چه اوطی رو چه نا لوطی رو
    کجا هستن بازیکن هائی که بحث فنی میکردن جای کری خوندن و خود بزرگ کردن
    عزیزم هیچکس با کوچیک کردن دیگران بزرگ نشده و نمیشه حتی اگر یکی دیگه بگه نمایند ساید هستش
    بحث فنی بکنید بزارید یک عده تو فروم بازی یاد بگیرن منجمله من
    بحث فنی چی بشه/ زمانی که اوج پلن ساید nw فیک با 1 گرزی برای پر کردن اردوگاه هست
    ما که هیچی یعنی به معنای واقعی پلنی ندیدیم ازتون چون نهایتش این بوده تارگت رو گذاشتید تو لیست فارم فیک غارت دادید

جای بازیکن های بی ادعای قدیم خالی که حداقل از لوطی گری احترام گذاشتن به کوچیک و بزرگ رو بلد بودن و فرافکنی نمیکردن
    خوشبختانه با اینکه اسم اکانتم رو دوستان استفاده میکنن من تو هیچ کدوم بازی نمیکنم
    آقا شایان گل شما چطوری دیگه حالی از ما نمیپرسی
    در نهایت سال نورو به همه شما و بقول خودتون دوست و دشمن تبریک میگم و برای همه از خالق زیبائیها آرزوی بهترین ها رو دارم
    پاینده و سربلند باشید
    عطا

در نهایت با احترامی که قائل هستم برای عمو عطا شاید میونمون زیاد خوب نباشه

عمو عطا خوبه همه واقعیت های که پیش میاد رو بپذیرن /تنها با گلد زدن و پول خرج کردن نمیشه راهی به پیش برد وگرنه از e1/h1/final و .. . حتما چیزی برای نمایش داشتید

لطفا جوابیه ندید چون جوابی از من نخواهد آمد[/QUOTE]

واقعیت رو بپذیرید/یاد بگیرید/پیشرفت کنید
    ویرایش توسط l0l:D : 03-25-2016 در ساعت 03:35 PM
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

24 ساعت فروم نیومدم ببین چه اتیشی میسوزونن خخخخ
    آقا یه سوال داشتم ؟؟؟؟ این گلدهایی که میدید به پلیرهاتون چی توش میریزید انقدر توهم میاره ؟؟؟؟ همش فکر میکنن تو فضا دارن سیر میکنن!!!!
    اقای لیدر محترم ساید sw چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان است
    دیگه این سرور خبری از متای پشت پرده نبود کلا سرور رو کنترات برداشتید برا خودتون نوش جونتون
    حالا میزاشتید دوتا کتیبه هم سایدهای دیگه داشته باشن حداقل کیفیت سرور بالا میرفت الان شما جز nw تارگتی دارید ؟؟؟
    پس چی شد اون حرفهایی که میگفتید سرور 3 به 1 شده همه میخوان sw روبزنن
    حالا جالب شده sw داره میزنه ولی بالینک سبز میاد خخخخ
    من که فکر نکنم اسم این بازی رو بشه گذاشت دژکوب باید گذاشت بنگاه معاملات sw و دوستان
    خیلی خوبید به خدا ادم دلش نمیاد تنهاتون بزاره امیدوارم سالهای سال تو ایام نوروز بساط شادی ما رو فراهم کنید دوستان
    با این میزان پلیر کم و ضعف ساید ها هی میان فروم عکس میزارن باو همه خبر دارن چی به چیه واس کی زیر و رو میکشید

یارو هیچی نداره یه چکمه و یه جنگ بهش دادن بگن این مثلا بزرگ شده دیگه اون پسر بچه سابق نیست نه عمویی هنوز مث بچه گربه باد کرده میمونی بیخودی دارن هوات میکنن دف بریز رو فیدرات کاتا خالی 0 نشن :d
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

5. تشکر Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T پسندید

هنوزم مافیایی راه میریم تو طول و عرض دژکوب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با تشکر از تمام بچه های sw

لازم دونستم اینو بگم داش گلم پتانسیل sw این سرور بالاست تحمل دیدن قدرت رو ندارید!!

در آخر هم بزار یه کم بازی رو جذاب بکنیم نظرتون چیه

هر کتیبه ای که لازم دارید بگید ما بهتون تحویل بدیم یک کم خوشحال بشید

7. تشکر l0l:D, behdad تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D, behdad پسندید

هنوزم مافیایی راه میریم تو طول و عرض دژکوب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کاتا خشک

111.jpg222.jpg

بدون شرح جهت یاد آوری دوستان لیدرمون در شمال

:d:d

9. تشکر l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لقب بهترین بازیکن دژکوب میرسه به جناب King Of Se که جرات نداره خودمو بزنه میره اکانت*هایی* که پلیر ندران و اکتیو نیستن می*زنه داداش تو دیوار SWخوش گذشت؟؟ حالا با دیوار من آشنا شو

11. تشکر l0l:D, behdad تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D, behdad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه سلام ویژه به کل پلیرهای فینال

یه خسته نباشید هم خدمت دوستای گلم که خیلی زحمت کشیدن این سرور و نتیجه زحماتشون رو خوب گرفتن

داداشای گلم همیشه همینه هر کی موفق می شه پشت سرش حرف در میارن

موفق باشید

13. تشکر l0l:D, KING_MVK, Big Boy تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D, Big Boy, KING_MVK پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

tra.jpg کجایی دقیقا کجایی؟

15. تشکر l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    دوستان یک تحلیلی از سرور داشته باشن بدک نیست. اما تا اونجا که یادم میاد ان دبلیو همیشه اقتدار لازم تا ته سرور داشته و جزو بهترین ساید های سرور بوده همیشه الی این چند ساله دلیلش ممنون میشم تحلیل بشه؟

17. تشکر l0l:D تشکر نمود
صفحه 7 از 11 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین