صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 37

موضوع: منابع ناتار

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا سطح جوایز خیلی کمه الان باز من اسم یه سایتی رو میگم شما فیلترش میکنین ولی سایت ir............. جایزه 800 تومانی برای سرور های 3 ماهش در نظر گرفته. یا سایت com................ برای سرورهای دو روزش 70 تومان میده.در صورتی که سرورهای یه هفته شما 25 تومانه به نظر خودتون کدوم بهتره.من اصلا نمیخوام تبلیغ کنم اینارو میگم چون خودم دددددددووووووووسسسسسسسسست تتتتت دارم تو سایتی بازی کنم که ادمین اکانت میسازه و جایزه رو میگیره لطفا سطح جایزه هارو ببرید بالا

2. تشکر king تشکر نمود
    پسندیدن king پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

وقتی ۱ سایت خود ادمین اکانت میسازه و بازی میکنه اصلا جایزش رو بذاره ۱میلیون
    براش فرقی نداره چقدر جایزه میذاره که ، هی میبره بالا که مردم رو گول بزنه

حالا اینجا یکم جایزه هاش پایینه ولی در عوض خیالت راحته که بازی سالمه
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...
    در مورد نحوه ی بازی ، از من سوال کنید لطفا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

همچین هم بازی سالم نیست بچه های ما رو(رنک 20بود) به خاطر یه جمله فروش اکانت که اونم شوخی بود مولتی هانتر محترم تو سرور a5اومده 300ساعت بازداشت کرده بعد طرف تو ساید های دیگه هرچی دلش میخواد تو پروفایل مینویسه یه موردش اینه طرف نوشته دوست و رفیق مولتی هانتر(در صورتی که مولتی هانتر میگفت ما کلا کاری با پلیر ها نداریم و کسی رو نمیشناسیم) میگه تذکر دادیم طرف پاک کنه.
    اگه تذکر چرا به پلیر های ما تذکر نمیدن بار اول؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آرتیمیس داداش همه میگفتن آقا مسدود کنین مسدود کنین...قوانین ک با رنک یک و دو کاری نداره هر کسی تخلف کرد باید جریمه بشه!!!
    من خودم همون سرور بودم خیلیا مسدود شدن کار ادمین هم درست بود نمیدونم واسه چی همیشه ادمین و مولتی رو مقصر میدونین؟؟؟؟
    همیشه از خوبی های دوستت واسه خودت یه دیوار بساز که اگه روزی بدی دیدی فقط یه آجر کم کنی، بی انصافیه اگه دیوارو خراب کنی!

6. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Undertaker نمایش پست ها
    آقا سطح جوایز خیلی کمه الان باز من اسم یه سایتی رو میگم شما فیلترش میکنین ولی سایت ir............. جایزه 800 تومانی برای سرور های 3 ماهش در نظر گرفته. یا سایت com................ برای سرورهای دو روزش 70 تومان میده.در صورتی که سرورهای یه هفته شما 25 تومانه به نظر خودتون کدوم بهتره.من اصلا نمیخوام تبلیغ کنم اینارو میگم چون خودم دددددددووووووووسسسسسسسسست تتتتت دارم تو سایتی بازی کنم که ادمین اکانت میسازه و جایزه رو میگیره لطفا سطح جایزه هارو ببرید بالا
    سلام
    دوست عزیز شما برو تو اون سرور ها .
    همیشه ادمین وارد بازی میشه و خودش جایزه رو میبره و یا اصلا اسکریپت جالبی نداره یا فروش نامحدود نیرو و منابع داره
    اگه ادمین همه سرور هاشو بزنه فروش نیرو و منابع خب معلومه در امدش10 برابر میشه
    تازه تو کدوم از این دو سایت که شما میگی از کجا معلوم که جایزه رو پرداخت میکنه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط king نمایش پست ها
    آرتیمیس داداش همه میگفتن آقا مسدود کنین مسدود کنین...قوانین ک با رنک یک و دو کاری نداره هر کسی تخلف کرد باید جریمه بشه!!!
    من خودم همون سرور بودم خیلیا مسدود شدن کار ادمین هم درست بود نمیدونم واسه چی همیشه ادمین و مولتی رو مقصر میدونین؟؟؟؟
    کارشون درست سخت گیری میکنن باید برای همه باشه نه فقط برای یه طرف بازی.
    طرف تو پروفایل مینویسه که مولتی هانتر دوست و رفیقشه به نظر شما این جرمش بیشتر از فروش اکانت نیست؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    طرف تو پروفایل مینویسه که مولتی هانتر دوست و رفیقشه به نظر شما این جرمش بیشتر از فروش اکانت نیست؟
    حرف شما قبول شما اگه ت فروم پیام ب ادمین میدادین بهش رسیدگی میکرد...دانیال اکانت رسیدنت اویل با بینظیر بحثش شد بی دلیل چند روز بنش کردن!!!!
    بعد شروع کرد ب جر و بحث با مولتی هانتر ها...ادمین اومد درستش کرد!!!!
    ادمین یکی از وظایفش نظارت بر مولتی هاست!!!
    همیشه از خوبی های دوستت واسه خودت یه دیوار بساز که اگه روزی بدی دیدی فقط یه آجر کم کنی، بی انصافیه اگه دیوارو خراب کنی!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

در کل سرور a5تو کل سایت فکر کنم بیشترین حاشیه رو داشته برا همین سخت گیری که میشه خیلی بیشتر از سرور های دیگست.
    ولی سخت گیری هم میشه باید برای دو طرف باشه اخه به مولتی هانتر نامه داده بودن فقط میگه تذکر دادم بعد هم میبینی طرف هنوز این تو پروفایلش هست.
    راستی همون kingسرور a5هستی؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

همچین هم بازی سالم نیست بچه های ما رو(رنک 20بود) به خاطر یه جمله فروش اکانت که اونم شوخی بود مولتی هانتر محترم تو سرور a5اومده 300ساعت بازداشت کرده بعد طرف تو ساید های دیگه هرچی دلش میخواد تو پروفایل مینویسه یه موردش اینه طرف نوشته دوست و رفیق مولتی هانتر(در صورتی که مولتی هانتر میگفت ما کلا کاری با پلیر ها نداریم و کسی رو نمیشناسیم) میگه تذکر دادیم طرف پاک کنه.
    اگه تذکر چرا به پلیر های ما تذکر نمیدن بار اول؟
    چون سالمه این اتفاق میوفته دیگه
    ۱۰۰۰بار همه جا اعلام کردن خرید و فروش ممنوع ، بازم مینویسن فروشی ؟
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

معلومه که نه ، خب اگه قرار باشه هرکی هرچی مینویسه راست باشه که خب الان کل سرور ها قهرمان سرور قبلی هستند :دی ، دیدی همه نوشتن ما سرور قبل رو فتح کردیم بازم میکنیم ، یعنی کل سرور واندر رو همزمان ۱۰۰ کردن یا ۱۰۰۰ مدل حرف دیگه

حالا این هم که نوشته رفیق مولتی، قرار نمیشه چون نوشته مولتی بهش کمک کنه که
    ولی فروش فرق داره ، طرف مینویسه فروش ، ۱ساعت بعد هم خریدار پیدا میشه و میخره ، بعد هم با همون اکانت هی رغیب های خودش رو میزنه ، سرور میریزه بهم
    حالا بنظر خودت کدوم بدتره ؟
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین