صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 37

موضوع: منابع ناتار

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    در کل سرور a5تو کل سایت فکر کنم بیشترین حاشیه رو داشته برا همین سخت گیری که میشه خیلی بیشتر از سرور های دیگست.
    ولی سخت گیری هم میشه باید برای دو طرف باشه اخه به مولتی هانتر نامه داده بودن فقط میگه تذکر دادم بعد هم میبینی طرف هنوز این تو پروفایلش هست.
    راستی همون kingسرور a5هستی؟

آره سرور نوبی بود ولش کردم...خدایی روزی ک مهران استورم و دانیال رفتن ولش کردم فقط اکانت رو گذاشتم بمونه واسه اینکه هر از گاهی بهش سر بزنم...خدایی بازیکن مثل دانیال ندیدم واسه همین با هم رفتیم سرور 20 ولی ب علت درس من و کار دوستان اکانت تو اوج خراب شد
    همیشه از خوبی های دوستت واسه خودت یه دیوار بساز که اگه روزی بدی دیدی فقط یه آجر کم کنی، بی انصافیه اگه دیوارو خراب کنی!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mafia نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز شما برو تو اون سرور ها .
    همیشه ادمین وارد بازی میشه و خودش جایزه رو میبره و یا اصلا اسکریپت جالبی نداره یا فروش نامحدود نیرو و منابع داره
    اگه ادمین همه سرور هاشو بزنه فروش نیرو و منابع خب معلومه در امدش10 برابر میشه
    تازه تو کدوم از این دو سایت که شما میگی از کجا معلوم که جایزه رو پرداخت میکنه
    دوست عزیز من اگه سایت رو بگم دوستان به جاش نقطه میزارن ولی عکس واریزی ها توش هست بر خلاف اینجا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حرفم من اصلا این نیست که کدوم درست و غلط خب نوشته فروش کاملا شوخی بوده.طرف مینویسه اکانت رنگ البالویی مال یه خانوم دکتر بوده بدون خط خوش به فروش می رسد خب به دلیل حساسیت سرور اومدن بازداشت کردن کاملا درست.
    ولی یکی میاد ادعای دوستی با مولتی هانتر میکنه حالا یه شوخی یا چیز دیگه اکانتی که لیدر یه ساید دیگست بیاد از این ادعاها کنه مولتی هانتر نباید برخورد کنه؟وقتی کسی میاد این ادعا رو میکنه مولتی هانتر هم کاری نداره خب طبیعی یه شک به وجود بیاد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

وتی هاسرو تیم ک پلیر اصلیش نوبه میشه همه کاره جنوب غرب خدا ب داد بقیه برسه!!!
    همیشه از خوبی های دوستت واسه خودت یه دیوار بساز که اگه روزی بدی دیدی فقط یه آجر کم کنی، بی انصافیه اگه دیوارو خراب کنی!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط king نمایش پست ها
    وتی هاسرو تیم ک پلیر اصلیش نوبه میشه همه کاره جنوب غرب خدا ب داد بقیه برسه!!!
    حالا هرچی بوده خوب ولی کسی که نیست درست نیست پشت سرش حرف بزنی
    فدات

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فدات از خیلی چیزا بیخبری

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

همچینم بی خبر نیستم ولی خلاصه اینجا جای یه سری حرفا نیست :دی

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    کارشون درست سخت گیری میکنن باید برای همه باشه نه فقط برای یه طرف بازی.
    طرف تو پروفایل مینویسه که مولتی هانتر دوست و رفیقشه به نظر شما این جرمش بیشتر از فروش اکانت نیست؟
    حق باشماست جریمه این هم سنگینه. و جو سازی منفی تو سرور ایجاد میکنه.
    اما اینکه اینو نوشته تهمت زده به ما. این حق ماست که مسدودش کنیم می تونیم مسدودش نکنیم و از حق خودمون بگذریم. اما خرید و فروش اکانت حق پلیرهاست و ما نمی تونیم از حق پلیرها بگذریم.
    بهرحال اینجور مسائل رو شما علاوه برگزارش به مولتی هانتر در صورتی که اقدام انجام نشد تو انجمن به من یا اکانت همکارام تو اینجا پیام خصوصی کن تا بیشتر بررسی بشه.

9. تشکر SohraBR تشکر نمود
    پسندیدن king پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _artemis_ نمایش پست ها
    همچینم بی خبر نیستم ولی خلاصه اینجا جای یه سری حرفا نیست :دی
    شمال رو ک نمیدونم ولی جنوب غرب ب آشوب کشیده شد:d

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Undertaker نمایش پست ها
    دوست عزیز من اگه سایت رو بگم دوستان به جاش نقطه میزارن ولی عکس واریزی ها توش هست بر خلاف اینجا
    ما هر هفته حداقل دو تا واریزی داریم تمامی فیش ها هم موجوده در هر کدوم شک دارید بفرمائید تا اینجا قرار بگیره.
    الان من نمی فهمم فاز شما چیه؟ الان میگی ما جوایز رو واریز نمی کنیم؟ خوبه واسه خود شما سه تا فیش واریزی تو انجمن قرار گرفت. تو هر سرور هم شبه ای دارید بفرمائید فیش یا کد طلایی که ارسال (و مصرف) شده رو خدمتتون ارسال کنیم تا از شبهه در بیاید.
    اگه فاز شما اینکه پلیرها برن در سرور های دیگه غیر از سایت ما بازی کنند لطف کنید برید تو انجمن همون سایت ها فعالیت کنید.
    کلا من الان موندم فاز شما چیه؟

12. تشکر king, moderator, hiva تشکر نمود
    پسندیدن king پسندید
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین