صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: بحث و گفتگوی سرور قبل فینال

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

بحث و گفتگوی سرور قبل فینال

با سلام

دوستان چون سرور فینال قبلی انجمن وجود نداشت بحثی صورت نگرفته لذا بنا به درخواست این تاپیک ایجاد شد.
    لطفا گفت و گوی خود رو در شعاع قوانین انجمن قرار دهید.
    باتشکر

2. تشکر lucifer, ShayaN_ShangFei تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, ShayaN_ShangFei پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

درود.
    سرور که تمام شده و بحثی توش نیست. از نظر من ولی جنوب شرق بازیو فقط و فقط به داخل خودش باخت!! جایی که پلیرهایی داشته باشه که برای رفاقت ساید خودشونو از داخل تهی کنند محکوم به شکست هست. se به طور واضح به اوا و ارمان باخت بازیو. هر کدوم به نوبعی دخیل بودن.

4. پسندیدن ShayaN_ShangFei پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود سجاد جان

ممنون از احوالپرسی، شکر خدا نفسی میاد

شورامون؟؟؟؟ مگه من جنوب شرق بازی میکنم؟ مگه من اصلا دیگه بازی میکنم؟ یه اکانت دارم واسه سرگرمی و تست کردن یه سری ایده ها که اونم توی شمال غربه! اتفاقا چند بار اوایل به اکانت ما نامه زدن رای گیریه من نرفتم! البته بندگان خدا تا 10 روز پیش هم نمیدونستن این اکانتی که هی میان جانشین میشن بازرسی میکنن برنامه بهش میدن که چه جوری بازی کنه منم! دیگه کتیبه بهم نمیدادن مجبور شدم خودمو معرفی کنم!

درود
    منظور سجاد سرور نرمالی هست که بعد از سه ایکس استارت خورد! و من تنها به درخواست دوستان علی رغم میل باطنی و به رغم مخالفت دوستانی مثل نیما و بنیامین حذف کردم! همون سروری که آخر سر نتونستید جمع و جورش کنید! الانم خبراش داره به گوشم می رسه که اونجا هم ظاهرا دارن بد می زننتون

دستتون درد نکنه ملکه جنوب شرق رو یه جا جا دادین.

ملکه جنوب شرق سابق! شایان جان بی ادبی نباشه! چون خودتون تیکه می ندازید باید بگم که الانم بیشتر از شما هر جا که بخوام برم جا دارم! جز اس ای که به یمن حضور دوستان ترجیح می دم کلا نرم یا اگه برم اونا رو بریزم بیرون که سرور نرمال اگه به خاطر احترام به برخی از دوستان از جمله دوال سابقم مهدی و نیما و بنیامین و بچه های فلفلی و استورم که موندن تو سرور فینال... نبود همین کار رو هم می کردم! اما خوشبختانه والیان اصلی جنوب شرق برگشتن و من روی تیم والس حساب دیگه ای می کنم
    اگر شما هم به اندازه من از پذیرشتون در ساید های دیگه مطمئن بودید با اکانت چادر نمی رفتید شمال غرب برای دیده بانی سرور! البته شما بزرگتر از مایید و احترامتون واجب! اما با توجه به شناختی که ازتون دارم کسی سورپرایز نشد که واندر حذف کردید. همه اطلاع دارن که سومین واندری بود که به دست شما حذف می شد!
    اگرم قبل اینکه حذف کنید چیف نکردم واندر رو آیدین سیکو در جریانش هست! فقط به دلیل احترامی بود که برای شخص شما قائل بودم و انتظاری که داشتم برای اینکه شاید دقایق آخر از حذف بردارید! لطفا حداقل با دوال خودتون هماهنگ کنید وقتی که اینجا صحبتی می کنید! شما روی حذف گذاشتید و کلا غیب شدید! که البته اون سرور درگیری های خاص خودتون رو داشتید و قابل درکه!

اما بعد

سجاد جان متاسفانه دوشیزه آویشن فرافکنی میکنن و در مورد چیزهایی گه اطلاع ندارن صحبت میکنن و بر ندونسته های خودشون پافشاری دارن

مثلا اینجا:

خوب خواهر من، من 5بار به شما نامه دادم بیا چیف کن، بعد گذاشتی حذف بشه بعد که همه فهمیدن واندر خالیه اومدی چیف کردی؟

میتونم هدفت رو بدونم؟ شما میخواستی واندر داشته باشی چرا نیومدی معماری رو ببری؟

هدفی غیر از تخریب و ترور اکانت ما اگه نداشتی میومدی از رو اکانت ما راز و واندر رو میبردی؟

هی من نمیخوام کالبد شکافی کنم هی ادامه میدی خواهر من.

بنده فقط یه بار توی گارنا اومدم و به قدری همه توی گارنا فحاشی کردن به هم الان بیش از 5ماه هست که کلا گارنا رو منهدم کردم هم از لپ تاپ هم سیستم خونـه.

حالا که کار به اینجا رسید بذار قشنگ هم شما هم همه کسانی که توی فینال بودن رو روشن کنم

شما باعث تمام مشکلات و دودستگیها توی جنوب شرق بودی

چطووور؟؟؟ خودتون تکی به نتیجه رسیدید یا بقیه کمک کردن شایان جان؟ با کیا بررسی کردید به نتیجه رسیدید؟!

از ادمین محترم خواهش میکنم یه تاپیک ویژه سرور فینال گذشته ایجاد کنن تا ادامه این مطالب که مربوط به این تاپیک نمیشه رو اونجا ادامه بدم @BariSH_N

تا روسیاه شود هر که در او غش باشد

سربلنـد،پیروز ودنباله دار باشید.
    جواب با فونت آبی در نقل قول ارسال شد
    با تشکر از صبر خواننده ها

6. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سرور فینال قبل اول همه با تمام قوا شروع کردن ولی از اواسط بازی به بعد هر سایدی به بهونه ای بازی رو شل گرفت تا به ج.غ اجازه ی پیروزی بدن !

RoMaN EMPiRe The Great

8. تشکر lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

هرچقدرهم هر ساید قوی بود بازم به پای جنوب غرب نمیرسیدن.
    همون سرور جنوب غرب توانایی متا 3v1 داشت.

بعضیا میگن se به خودش باخت . شما چرا کتیبتو کپتو همرتو وا دادی

رکورد دف واندر فینال 3x
    http://8pic.ir/images/zavz72kx2zeduq3k9hom.jpg
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    هرچقدرهم هر ساید قوی بود بازم به پای جنوب غرب نمیرسیدن.
    همون سرور جنوب غرب توانایی متا 3v1 داشت.

بعضیا میگن se به خودش باخت . شما چرا کتیبتو کپتو همرتو وا دادی

رکورد دف واندر فینال 3x
    http://8pic.ir/images/zavz72kx2zeduq3k9hom.jpg
    بعله در قوی بودنش بحثی نبود و نیست ولی همین ماها بودیم که قوی کردیمش ولی لفتخارشو داره هرکسی و ناکس دگ ای حمل میکنه ! هع

RoMaN EMPiRe The Great

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

جالبه که کپ من دفش خالی شد تا اوا بیاد کتیبه بزنه که اوا نیومد و sw امد زد!!!!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    جالبه که کپ من دفش خالی شد تا اوا بیاد کتیبه بزنه که اوا نیومد و sw امد زد!!!!!!
    خب دوست عزیز فکر کردی برای چی الان میاد پست میزاره که اکانت هلسیکر دست منه ! هیچ چیز رایگان نیست

RoMaN EMPiRe The Great

13. نپسندیدن AviShaN نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

واقعا رایگان نیست!!!! اولین جرقه دو دستگی در اس ای به دست ایشون زده شد!!!!! حتی پلیرای ثابق خودشم ایشونو قبول ندارند!!!! اصلا بحث الکی هست راجع به این پلیرها

15. پسندیدن Glory OF Roman پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    واقعا رایگان نیست!!!! اولین جرقه دو دستگی در اس ای به دست ایشون زده شد!!!!! حتی پلیرای ثابق خودشم ایشونو قبول ندارند!!!! اصلا بحث الکی هست راجع به این پلیرها
    به نظرم اسم پلیر هم سنگینه برای امثال اینا

RoMaN EMPiRe The Great

17. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین