صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: بحث و گفتگوی سرور قبل فینال

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان ثابق یا ساق ؟ یا شایدم صابق )
    در هر صورت فرقی نداره )

آنتی اسپم :
    سرور فینال همر های خیلی از ماها لانچ نشد . مثل خود من.
    یعنی به اندازه کل اکانتای se همر توی sw مونده بود. در هر صورت هیچ امیدی نداشت کسی.
    2تاپلن هم زدید دیوار . بعد گفتید پنل مولتی دارین ))
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AviShaN نمایش پست ها
    درود
    منظور سجاد سرور نرمالی هست که بعد از سه ایکس استارت خورد! و من تنها به درخواست دوستان علی رغم میل باطنی و به رغم مخالفت دوستانی مثل نیما و بنیامین حذف کردم! همون سروری که آخر سر نتونستید جمع و جورش کنید! الانم خبراش داره به گوشم می رسه که اونجا هم ظاهرا دارن بد می زننتون)
    درود

منظورتون سرور j1 هست که شما تشریف اوردین توی جلسه انتخابات و نمیدونم چی شد یهو داد و بیداد راه انداختین و رفتین و بعدش هم رفتید توی اتحادی که باعث هرج و مرج توی جنوب شرق شد و تهش معلوم شد که اصل اکانت اون دوستانی که شما باهاشون هم کاسه شده بودید توی جنوب غرب بود و در نهایت هم همشون کاتا شدن و همراه با شما متواری شدن و میبینم که الان هم توی 3ایکس جنوب غرب هستید یه ذره فکر میکنم اون کارتون توی سرورموصوف هم برنامه ریزی شده بود برای بر هم زدن نظم جنوب شرق که موفق نشدید و درنهایت با کمک آقای ص.ص جنوب شرق رو به لجن کشیدید.

در ضمن توی همین سروری که بحثش هست بنده توی جنوب شرق بازی نمیکنم که بخوان بد بزننمون

نقل قول نوشته اصلی توسط AviShaN

اگر شما هم به اندازه من از پذیرشتون در ساید های دیگه مطمئن بودید با اکانت چادر نمی رفتید شمال غرب برای دیده بانی سرور! البته شما بزرگتر از مایید و احترامتون واجب!
    خوشختانه توی بازی هم محترمانه با رقبا رفتار کردم و هم پاک بازی کردم و هیچ کس هرگز نمیتونه بگه شایان فلان سرور خرابکارری کرد که سایدی نتونم برم و اگه الان هم اراده کنم هر سایدی توی همین 3ایکس که شما هستید میتونم بیام بازی کنم کافیه به یه لیدر بگم یه اکانت مولتی رو بده من چون تایم ثبت نام گذشته و بسته شده وگرنه خودم ثبت میکردم.

منتها تفاوت من با خیلی ها در اینه که تعصبات خاص خودم رو دارم و اگه با اسمی غیر از شانگفی توی ساید شمال غرب ثبت کردم 2علت داشت
    1: شرم از اسم شانگفی! که توی سرور اکانتی با ایمیل شانگفی و اسم شانگفی باشه و توی جنوب شرق نباشه اعتبار یه تیم رو زیر سوال میبرد که من عضو کوچیکش بودم و اجازه نداشتم بی اجازه هم تیمی هام از اسم شانگفی استفاده کنم.

2: شرم از جنوب شرق بزرگ، منظورم پلیرهاش نیست، بازیکن میاد و میره ولی جنوب شرق همیشه میمونه، شرم داشتم از این که ساید جنوب شرق اکانت شانگفی رو مقابل خودش ببینه.

در مورد اعتبار هم همین بس که زمانی امیررضا بلوبوی که لیدرمه کتیبه میخواست بهم بده 2شرط گذاشتم براش و بعد از قبول شدن دو شرطم کتیبه گرفتم.
    1: همــر من به هیچ وجه روی واندر جنوب شرق بلند نمیشه
    2: دفاعی که توی اکانت من ساخته شده جلوی هیچ همری از جنوب شرق قرار نمیگیره واسه دفاع مگر این که همر روی واندر شمال غرب لانچ شده باشه

شما میتونی این شرایط رو برای لیدرت بذاری خانم معتبر؟

واما بعد
    شما خیلی باهوش هستید و با فرافکنی و فرا رو به جلو و صحبت از سروری غیر از فینال قصد دارید بحث رو منحرف کنید تا در باره کارهای شما که باعث از هم گسیخته شدن جنوب شرق در سرور فینال شد صحبتی نشه
    اما من حواسم هست
    پس بریم سراغ اصل داستان.

سرور فینال جنوب شرق کاملا یکدست بود یه اتحاد بود به اسم والس که متحد میشد با همه فقط میگفت اسممون رو عوض نمیکنیم

توی جلسه شورا هم بنده کاملا انتخابات رو مهندسی کردم( این مهندسی انتخابات تخصص ما ایرانیاس) به نحوی که از هر اتحاد با هر اسمی یه نفر توی شورا بود که اختلافی پیش نیاد وهمه چی داشت درست پیش میرفت تا....

شخص شما با دوستانتون در والس به ویژه مریم به مشکل خوردید

بدبختیای جنوب شرق از همون لحظه آغاز شد

شما با سیمای یه لیدر نگران ساید اومدید توی جمع بچه ها و شروع کردید تخریب بازیکن هایی که دست کم 6سال همبازی بودید باهاشون

خوب از اونطرف آرمان و علی رضا هم یه سری اخلاق خاص خودشون رو داشتن که بچه های جدید با اون اخلاق کنار نیومدن اصولا شما با دونستن این که ظرفیت بچه ها پایینه و رفتارهای آرمان و.... بر نمیتابن هی هیزم به آتیش بچه ها ریختید تا انتقام شخصی خودتون رو از والسی های که بها بهتون نداده بودن بگیرید عملا جنوب شرق به شخص شما و لج بازیتون با دوستان قدیمتون باخت وگرنه یه سری از دوستان که شما نمیشناختینشون با یه تلفن من اومدن جنوب شرق ثبت کردن از لفظ این که من با یه تیم اومدم بدم میاد ولی نزدیک 10تا اکانت فقط با تلفن مستقیم من اومدن که زحمت اونها رو هم شما خراب کردی

من اگه استرسی که بعد از شنیدن جواب آزمایشام داشتم رو نداشتم شک نکن با همون 10 تا اکانت که از دوستانم بودن بازی رو میبردم

در فدا کاری اکانت شما همین بس که گفتم توی خاکستری همر داری بیا چکمه ببر چند تا پلن بریم شما و دوالت فرزاد(فکر کنم اسمش این بود شاید) گفتین ما چکمه لازم نداریم!! آیا چکمه یه وسیله شخصی بود که لازم نداشتین؟ یا یه کتیبه استراتژیک که لیدرتون گفته بود بگیرید بابت موقعیت مکانی خاصی که دارید با هاتون پلن بریم

حال ندارم دیگه تایپ کنم

حسش بود شب یا فردا ادامه میدم

سربلنـد،پیـروز ودنباله دار باشید
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

3. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    جالبه که کپ من دفش خالی شد تا اوا بیاد کتیبه بزنه که اوا نیومد و sw امد زد!!!!!!

اون تایمی که به من اطلاع دادن من لانچ کردم هیرو رو!
    شما نوب بودی که اتک از جنوب غرب روت بود! قبل اینکه اتک ما برسه هم دف رو بک داده بودی و هم خزانه رو تخریب کرده بودی
    بازی بد خودتون و گردن کس دیگه نندازید!!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Glory OF Roman نمایش پست ها
    خب دوست عزیز فکر کردی برای چی الان میاد پست میزاره که اکانت هلسیکر دست منه ! هیچ چیز رایگان نیست
    من کی پست گذاشتم که اکانت هلسیکر دست منه؟؟؟
    خدا رو شکر همیشه اکانت مجزا برای پلی دادن داشتم و دارم و اگه بازی کنم خواهم داشت!
    سرور I3 هم اکانت DarShaNa برای منه!
    و البته بله رو اکانت هلسیکر هم دسترسی کامل دارم تا کور شود هر آنکه نتوان دیدن!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    واقعا رایگان نیست!!!! اولین جرقه دو دستگی در اس ای به دست ایشون زده شد!!!!! حتی پلیرای ثابق خودشم ایشونو قبول ندارند!!!! اصلا بحث الکی هست راجع به این پلیرها
    دقیقا کدوم پلیرها؟! من صحبتی ندیدم ازشون! در ثانی اختلاف من با پلیر سابقم به خودم مربوطه و یک مسئله شخصیه! چیزی نیست که شما بخواید ازش ماهیگیری کنید!

5. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فینال قبل نامبر وان ترکوند بابا این بحث ها چیه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AviShaN نمایش پست ها
    من کی پست گذاشتم که اکانت هلسیکر دست منه؟؟؟
    خدا رو شکر همیشه اکانت مجزا برای پلی دادن داشتم و دارم و اگه بازی کنم خواهم داشت!
    سرور I3 هم اکانت DarShaNa برای منه!
    و البته بله رو اکانت هلسیکر هم دسترسی کامل دارم تا کور شود هر آنکه نتوان دیدن!
    همون موقع که ماهان میخواس ی هفته بره برای عمل پاش !

خواهرم شما به گنج قارون دسترسی پیدا نکردی که حسودی کنیم

ولی حرکتی که زدینو درک میکنم چون من خودمم الان با سایدم همین مشکلات رو دارم و سایدمو عوض کردم به همین راحتی بازم لایک

RoMaN EMPiRe The Great

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12