صفحه 28 از 43 نخستنخست ... 18262728293038 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جنوب غرب باید میزد ما توقع نداریم واندر شمال غرب با ترحم یا کل کل جنوب ۱۰۰ بشه ترجیح میدیم ببازیم در ضمن راسته میگن سران والس اینجا کمین کردن
    ما ••• هستیم از باخت نمیترسیم
    s1 r1 Zion
    s1 r2 Empire
    tc2 Prestige
    s7 r3 SS panzer
    j1 Mr kian
    NW
    •••

2. تشکر mohsen3x, M3nTaL, animo, BlackSword تشکر نمود
    پسندیدن mohsen3x, M3nTaL, animo پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Prestige نمایش پست ها
    جنوب غرب باید میزد ما توقع نداریم واندر شمال غرب با ترحم یا کل کل جنوب ۱۰۰ بشه ترجیح میدیم ببازیم در ضمن راسته میگن سران والس اینجا کمین کردن

اینکه باید میزد شکی نیست و من هم توجه کنید همینو گفتم . ترحم ؟؟؟ چه ترحمی ؟؟؟ قرار نیست کسی ترحم کنه . اس ای نمیزنه و نمیزد چون ساید متاش یا نپش یا هر چیزی که شما اسمش رو بذارید بوده . اس دبلیو هم قرار نبوده ترحم کنه، بین زدنه واندر شمالغرب و جننوبشرق ، ما تصور کردیم واندر جنوبشرق رو انتخاب خواهند کرد اینجور بنظر میومد یا شایع شده بود که گفتم صحت و سقم این موضوع رو باید پیگیر شیمیا به هر صورت ما اشتباه کردیم . خیلی خوبه که شما هم نظرتون اینه که ترجیح میدید ببازید ولی ولی با ترحم نبرید و بابت این تفکر بهتون تبریک میگم .

موضوع بعد والس یا نمسیس یا تن یا اساطیر یا اس ای برادرز همشون فقط یه نامن هر چی بودن و هستند واسه گذشته اس و بتاریخ پیوسته الان هر کس از این تاریخ بجا مونده تحت لوای سایدشون و تحت عنوان اس ای 1 و اس ای بازی میکنن میخواستن سرانه کل دنیا باشن میخوان سران کل دژکوب باشن میخواد سران والس باشن . الان کسی از سیاست کاملا شفاف اس ای که کاملا واضح بیان شده نه فقط برایه خود بچه هایه اس ای ، بلکه برایه کل سایدها هم روشن شده که آقایان مهدی لوسیفر زضاخان و مهدی بلک مشخص میکنن خارج نخواهد بود . پس اگرم کسی کمین کرده بکنه مهم نیست فقط نظرش یه اپسیلون با نظر و سیاست روشن ساید مخالف باشه در نطفه خفه خواهد شد .
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

4. تشکر l0l:D, animo, lucifer, BlackSword تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D, animo, lucifer, BlackSword پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    سلام و درود

والا با مهدیمون داشتیم میحرفیدیم که گفته شد بازی تمومه. ما گفتیم آخه چرا اس دبلیو نباس بزنه دلیلی نداره همراشو میخواد کجا ببره اگه بزنه امید داره واسه بقا و کورس ، چرا نزنه ؟؟ واندر اندلیو رو میزنه اس ای رو هم میتونه بزنه و بعد خودش میشه واندر پیشتاز و این معقولانه تره تا اینکه یکی از بچه ها گفت میخوان اس ای صد نکنه و میخوان تحقیر کنن اس ای رو میخوان کلین کنن واندر اس ای رو ، با اینکه معقولانه نبود ولی حرکت انتحاری بود و میشد بگی که اگر انقدر از اس ای متنفرن ممکنه . تا اینکه با پل های ارتباطی خبر رسید که صحت داره و نمیزنن اگر اشتباه نکنم از قول آقا محسن حرف زده شده بود که صحتش رو نمیدونم خودشون تایید یا تکذیب میکنن. از دوستان با سابقه و اساتید خودم میخوام یه آنالیز کوچیک از اینکه چرا تو این سرورا انقدر تعویض موضع میشه نسبت به ساید ها ؟؟؟ و یکی دلیله این مسئله رو روشن کنه آیا بنظرتون رنکینگی که سایت به پلیرا میده باعث این ولع نشده که هر جوری هست میخوان برنده بشن ؟؟؟ ولی چرا قبلا اینجور نبود و هر کس حرفی میزد نسبت به ساید متاش حتی اگر میدونست بازنده اس تغییر موضع نمیداد اما الان ....؟؟؟ چرا بچه هایه قدیمی که هنوز بازی میکنن افتخاراتی ندارن تو رنکینگ ، اما ی سری از دوستان که جمع سرور هایی که بازی کردن ار تعداد انگشتان یک دست فراتر نرفته رنکشون از قدرت هایه قدیمی بیشتره ؟؟ و آیا اصلا رنک مهمه ؟؟؟ و یه مورد اینکه چرا مثلا رضا خان تو فلان سرور زده منو منهدم کرده و یا من زدم سرش رو پروندم و حالا تو سرور جدید با هم متاییم بازم باس باهم مشکل داشته باشیم ؟؟؟ آیا غیر از اینه که شرایط بازی ایجاب کرده که تو قلان سرور با هم درگیر باشیم اما الان باس با هم کار کنیم و همکاری کنیم ؟؟؟
    از اساتید محترم مهدی بلک مهدی لوسیفر امیر رضا ، رضا ، علی 21 ، محسن و تمامی دوستان میخوام که واقعا این مطلب رو واسم روشن کنن.

واقعا فکر میکردم بازی تموم شده و داریم راحت میشیم که یهو اینجوری شد.
    مثله اینکه مهدی بلک و امیر و رضا باس دست بکار بشن . شایان تو هم آماده باش که بد جور لازمی. آقا محسن شانگفی تو رو هم دوست داریم .

یا حق
    درود
    اقا ناصر من یبار گفتم الانم میگم در مورد بازی تو بازی من حرف میزنم
    بله صحت داره قرار بود ج.غ حمله نزنه اما هیکس رو تو ساید برنده راه ندیم غیر بچه ها ش.ش که انصافا کل سرور هر بلایی بود سرشون اوردن اما باز 4 5تاشون موندن تا اخر مردونه جنگیدن.(حرکت نمادین بود)
    که همه موافق بودن غیر اقا امیر گفت نه ما هم به بچه ها اسدبلیو گفتیم اقا نمیشه اوناهم بازیشون ادامه دادن
    گویا فیک لیست رفتن رو بچه ها اس ای شماهم همرا زدین درو دیوار صحت داره؟
    استالکر و لوسیفرو کی جی بی کجارو زدن؟ میشه یه لینک بزارید
    راستی برادر شفنگی اقا واندر اسکری خورد الان اس ای پیشتازه نمیخوای اتحاد عوض کنی گفتم حیف نمونی حروم میشی اینجا
    ویرایش توسط mohsen3x : 05-07-2016 در ساعت 02:36 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

این فیک لیست عالی بود!!!!! هههه!!! با یه دونه شمشیری فیک لیست رفتین بابا!! نگین فیک لیست مسخرتون میکنن!!!! ههههه!!!!
    لوسیفر واندر sw رو زد چون میدونست 1 میل دف کلا این ساید داره و دفی توش نیست!!! پس تصمیم گرفتیم بدون حتی کاتا یه اتک به واندر sw بزنیم تا دف موجود تو sw به زیر 500 کی برسه!!! من یه همر بلند کردم فقط برای اینکه گندم دادنش سخت شده بود در ثانی می خواستم نشون بدم وقتی بیگ های se بلند شه کل دف ساید sw کیلین میشه!!! الانم از امشب بازیو دیگه تمام کنیم و هر شب این ساید بدون دفو میزنیم!!! جسارتا" خدمت دوستانم عرض کنم که اگه اراده کنم از اک لوسیفر و همراش کل دف سرورو کیلین میکنم. لینک اتک رو هم میزارم براتون در زیر
    deh 4j1.jpg
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    این فیک لیست عالی بود!!!!! هههه!!! با یه دونه شمشیری فیک لیست رفتین بابا!! نگین فیک لیست مسخرتون میکنن!!!! ههههه!!!!
    لوسیفر واندر sw رو زد چون میدونست 1 میل دف کلا این ساید داره و دفی توش نیست!!! پس تصمیم گرفتیم بدون حتی کاتا یه اتک به واندر sw بزنیم تا دف موجود تو sw به زیر 500 کی برسه!!! من یه همر بلند کردم فقط برای اینکه گندم دادنش سخت شده بود در ثانی می خواستم نشون بدم وقتی بیگ های se بلند شه کل دف ساید sw کیلین میشه!!! الانم از امشب بازیو دیگه تمام کنیم و هر شب این ساید بدون دفو میزنیم!!! جسارتا" خدمت دوستانم عرض کنم که اگه اراده کنم از اک لوسیفر و همراش کل دف سرورو کیلین میکنم. لینک اتک رو هم میزارم براتون در زیر
    deh 4j1.jpg
    اولا اینطوری که منو متهم میکنی انگار من فیک لیست زدم.گفتم که بهم گفتن.و از شواهد مشخص بود که از ترستون زدین درو دیوار.چیزی که تاپ تن نشون میده.
    خوب تبریک میگم با یونیک چنین بیگ همری زدین اصلن وقتی اصابت کرد با دیوار ج.غ لرزشش تا ش.غ اومد
    فکر کنم این بحثتون که میگی کل سرور کلین میکنم یجور تهدید به ش.غ هم هست.الان تو این پست خیلی صریح اعلام کردی ساید مارو میزنید
    اقا بزن بسم الله ما منتظریم.
    اقا امیر دیدی گفتم سر این قبر که گریه میکنی مرده نیست بفرما.واسه کی با بچه ها بحث کردی؟؟ من گفتم اینا چهره واقعیشون به موقع نشون میدن.
    شما نبادین کلین کن بقیه سرور پیش کشت.یا توهم زدین با 400 ک محافظ میخواین دف کلین کنید
    فعلا درب اون نوشابه ها که باز کردین واسه جشن برد ببندینشون گازش نره تا ببینیم چی پیش میاد
    ویرایش توسط mohsen3x : 05-07-2016 در ساعت 08:36 PM

8. تشکر DARKOOB تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اخرین باره جوابه تو رو میدم چون در سطح من نیستی!! برو منچتو بازی کن بابا!!! من موندم امیر چی جوری تو رو تحمل میکرده این سرور!!! تو اصلا معنی متا و این حرفارو نمیفهمی بچه جان!!! راحت بعد تا با ما میری با sw جونت حرف میزنی که واندر 100 کنین ما تو اتحاد نباشیم!!!! میدونی چرا امیر قبول نکرد؟؟؟ چون مرده!! رو حرفش وا میسته!! اما تو هیچی نیستی تو این بازی!! فقط مثل کلاغا قار قار میکنی!!! جا پست دادن برو به کارو زندگیت برس!! هر وقت اراده کردی بکو بیگو برات بزنم فقط لطفا بعدش ببند دیگه حرف نزن! nw ساید متا با منه نمیزنمش. خدارو شکر نیازیم نیست بزنمش انقدر که ایمر رضا گله!! به خاطر یه نخاله که کل سایدو نمیزنن. هر چی میخوای حالا پنگول بنداز ولی وقتی جوابتو میدم که به سطح من برسی. وقتی جواب میدم که مرد شدی نه الان.
    راستی نویدم داره میاد این سرور!! یادته نویدو که؟؟؟؟ فینالووووو التماس دعاااااا و........
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

10. تشکر I M P E R I A L, ArteshBod, l0l:D تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود دوستان
    اول از همه تبریک میگم به بچه های اس دبلیو و ان ای بابت همرهاشون
    واقعا بچه های ان ای برنده این بازی هستند حالا هر جا که 100 کنه
    یه خسته نباشید هم به همه بچه هایی میگم که رو واندرها هستند خداقوت پهلوانان)
    ناصر خان یه معذرت خواهی هم به شما بدهکارم هر مشکلی هم که داشتم نباید اونطور حرف میزدم
    امیدوارم بپذیرید
    آقا لوسیفر رجز نخون تو سروری که ان ای 5 نفرند ان دبلیو 10-15 نفر و اس دبلیو و اس ای همچنین و با جنگ کوچیک و منحصر همر کشیدن واقعا افتخار نداره(چه برای ما چه شما)
    شما مردش بودید اون سرور میموندید باهم میخوردیم ولی میگفتیم با هم خوردیم حالا میخوای واسه ما دف سرور و کلین کنی؟ بکن حداقل این یه کارو بکن
    باور کن در سطح محسن نیستی
    این نویدم که میگی نمیشناسمش ولی یه نویدوو بود یه سرور یه جوری رفتیم با محسن روش اتک ها نرسیده حذف کرد
    حالا نمیدونم اونه یا نه
    بشین سر جات اندازه دهنت لقمه بردار شما فراریید فراریی
    همون پلیرها که شما جلوشون فرار کردی من ای ار افتخار داشتم دو سرور اخر اسپید ای ار تو ان دبلیو و دیگری اس ای کنار بچه ها بازی کنم که تو هر دوتاشون هم میدگیم تقریبا همر نمیموند تو اس دبلیو
    ولی شما فرار کردید فراااااااار
    درضمن وساطت کردم واندرتون و چیف نکن که فراررررر نکنی باز

امیررضا واقعا لذت بردم وقتی دیدم با اینکه چندتا از پلیرهای قدیمی سایدت مخالفتند ولی باز رو حرفت موندی و کوتاه نیومدی و همین قدر میگم که هر سرور دیگه ای با هم تو یه ساید باشیم شمارو لیدرکل سایدم میشناسم(البته اگه افتخار بدی)

12. تشکر mohsen3x تشکر نمود
    پسندیدن mohsen3x پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اخرین باره جوابه تو رو میدم چون در سطح من نیستی!! برو منچتو بازی کن بابا!!!
    ژژژژژژژژژون بابا سطح .وقتی میگی تو 3ماه با جنگ یونیک 400 ک دف زدی.و دوتا همر واندر زن در حد همر کپ ما که 4 روز حنگ روش بوده براری میکنه دیگه حرفی واسه من نمیزاری که در مورد سطح بخوام باهات همکلام بشم.
    چشم عمو منچم بازی میکنم شما فقط خون خودتو به جوش نیار.بابا سکته میکنی سر یه بازی
    من موندم امیر چی جوری تو رو تحمل میکرده این سرور!!!
    همونطوری که من شماها تحمل کردم تو این مدت
    تو اصلا معنی متا و این حرفارو نمیفهمی بچه جان!!!
    نه گلم نمیفهمم همین که بفهمون شما هستی بسمونه.هروقت فرق نپ و متا بفهمی منم معنی متارو میفهمم.
    راحت بعد تا با ما میری با sw جونت حرف میزنی که واندر 100 کنین ما تو اتحاد نباشیم!!!!!
    بنده صحبت نکردم کلش در حده یه پیشنهاد بود که خیلی ها موافق بودن.وفکر نکنم هیچ کس از شماها حق داره تو سیاست سایدمون حرف بزنه
    میدونی چرا امیر قبول نکرد؟؟؟ چون مرده!!رو حرفش وا میسته!!
    میدونم سر همین الان رو حذفه چون میدونه اخرش چی میشد نخواست شرمندتون بشه.
    اما تو هیچی نیستی تو این بازی!!
    خواهیم دید.
    فقط مثل کلاغا قار قار میکنی!!!

جا پست دادن برو به کارو زندگیت برس!! هر وقت اراده کردی بکو بیگو برات بزنم فقط لطفا بعدش ببند دیگه حرف نزن!
    جان تو نمیتونم ببندم.فقط دارم میخندم بزن راحتمون کن میخوای اصن رو من لانچ کن
    nw ساید متا با منه نمیزنمش. خدارو شکر نیازیم نیست بزنمش انقدر که ایمر رضا گله!! به خاطر یه نخاله که کل سایدو نمیزنن. هر چی میخوای حالا پنگول بنداز ولی وقتی جوابتو میدم که به سطح من برسی. وقتی جواب میدم که مرد شدی نه الان.
    راستی نویدم داره میاد این سرور!! یادته نویدو که؟؟؟؟ فینالووووو التماس دعاااااا و........
    اولا در دهنو ببند از اول پست تا اخر پستت توهین کردی هیچی نگفتم(تو مجزای نوشابتو باز کنی خیلی داغ کردی).شما جواب منو ندی خیلی راحت ترم.
    بعدم هی نگو میزنم میزنم عزیز در حدش نیستی بخوای بزنی(توبازی) همراتو نگه واندر بزنی نه مارو
    .نوید؟؟؟؟؟؟؟؟؟همون که حذف کرد از ترسش.اخی دلم واسش تنگ شده بود.
    بگو چرا زودتر نیومدی عجبا.حیف شد به ته دیگ رسید.ایشالله سرور بعد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امیر خان بلو ،بهترین پلیر شمال غرب بودی و هستی تو برای اینکه سر حرفت وایسی چشت رو بستی رو همه چیز اما امیر جان رو حرفت با ما هم بودی ما اول سرور این صحبت رو کردیم بازیه پاک؟؟ مگه الان ناپاکیم من اول سرور هم بهت گفتم موضع من مشخصه میدونی چه اتفاقاتی اول سرور افتاد ما چرا آنجل رو زدیم آنجل و حباب تورو میزدن چون فکر میکردن اکانت من مولتیه جناب عالیه رضا دارکوب تو تلگرام هم همین حرفو به من زد میدونی چرا چون موافق ترین فرد با تو از اول سرور بودم کامل در اختیارت بودم و هستم واندرت رو یادت رفته کی یه تنه -۷ میل رو نگه داشت شب و روز از من خیانت دیدی من همون سرور همرم تو شمال شرق پارک بود یه نیمچه اعتباری اونور داشتیم اما امیر جان خودتم خوب میدونی ما همیشه از یه جا خوردیم باختیم اما سربلند، ما شدیم بد از دیدت اما همونایی که میگفتی به درد ما نمیخورن و دلشون یه جا دیگس شدن اسطوره برات شدی رفیقشون مگه نگفی سره ص ص اشتباه کردی آقای لیدر کی گفته الانم اشتباه نکردی پس دیگه این خبرا نیست ،جنگ شروع شد آقایون بیگ همر رو کنید ببینم چند مرده حلاجید ما هم شمشیر تیز کردیم برای جنگ ،جنگ قدیمیه والس و تری دات
    ما ••• هستیم از باخت نمیترسیم
    s1 r1 Zion
    s1 r2 Empire
    tc2 Prestige
    s7 r3 SS panzer
    j1 Mr kian
    NW
    •••

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود دوستان عزیزم

اینقدر توی این سرورا چیزای عجیب و غریب دیدم که کل کل های بی مورد برام تازگی نداره فقط جای تعجبم اینه که کسایی که لیدر هستنو دم از والس و

تیری دات میزنن اینطوری برخورد میکنن. نه عزیز من تیری دات و والس و بقیه رو فراموش کن هروقت اندازه خودت پلیر بودی و در خور نام سایدت برخورد کردی

اون موقع میتونی حرفی برای گفتن داشته باشی ... مهدی لوسیفر و محسن دوستای خوب من هستن مخصوصا محسن که روش روی رفاقت بیرون از بازی

حساب باز میکردم اما وقتی این پستای این چند وقتتونو خوندم واقعا ازتون دلگیر شدم.

گاهی سکوت شرافتی دارد که گفتن ندارد ....

از همین تریبون به ساید برنده و متاش تبریک میگم پیشاپیش

کاری به سایدای دیگه ندارم هرکسی میتونه در مورد سایدش نظر بده اما جنوب شرق ساید مقدسیه که توی این سرورا اصالتو شخصیتش داره به خطر

میفته... این سرور هم چون تایم زیادی نذاشتم در مورد بحث و آنالیز فنی بازی هم نمیتونم حرفی بزنم

ارادتمند همگی دوستان و دشمنان
    -سروش- storm
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

16. تشکر lucifer تشکر نمود
صفحه 28 از 43 نخستنخست ... 18262728293038 ... آخرینآخرین