صفحه 43 از 43 نخستنخست ... 33414243
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 427 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط morghe.atash نمایش پست ها
    پر ما از این واندرها زیاد صد کردیم خیلی مواقع هم نتونستیم صد کنیم ولی اخرش به رقیبمون نامه میزدیم یا میزدن و تبریک میگفتیم اصل بازی بود ما که هر کار خواستیم کردیم هر چی کتیبه بود زدیم
    دروود دوست عزیز اولا یه سوالی داشتم از زمانی که من اومدم این سرور تا الان هیچ حرکتی از SW ندیدم !! شما شد یه اکو یا یه فیدرو صفر کنید ؟!
    و یه سوال دیگه ؟! شما این واندرایی که میگی 100 کردی همشونو با زدن کتیبه اونم تو انتهای بازی بردی؟!
    بازم یه سوال دیگه که ذهنمو مشغول کرده !!! اگه کتیبه منحصر یکی رو بدزدی یعنی کل دهاش صفر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بگذریم...
    فایل پیوست 2111

تشکر و هم عذر خواهی می کنم از همه دوستانی که این چند وقت منو تحمل کردن
    ...... (شایان {شیر}- مهدیین- امیر رضا{مرد آبی رنگ}- مصطفی (که هم رو حرفم من حرف میزنه)-متینم _سعید چنج ده:d _ناصر بی کله _ محمد THE PRO _ اقا علی KGB (علی جان خیلی اذیتت کردم شرمنده) _ علی 2113(انصافا رو قولش موندا) - محمد قلقلی - زوج میٍٍثم و سامی_ و حاجیمون که ایرانش باشه و بقیه عزیزانی که الان حضور ذهن ندارم(امیدوارم ناراحت نشن)..........

GOOD AFTERNOON
    ساشو
    مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ، همراهانش را نمی شمارد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

منم از همه ی کسانی که این ماه ها صبوری کردن بازی کردن تا بازی قشنگی باشه تشکر میکنم
    ولی باید یه اعتراف بکنم که به اندازه ای که توی این سرور دو رویی و دو رونگی دیدم هرگز در هیچ جایی ندیدم
    و از این نظر برای همه متاسفم
    تبریک میگم به اتحاد برنده خیلی زحمت کشیدید و ازتون یه تقاضایی دارم هرچند که فک نمیکنم پاسخی بشنوم اما لطف کنید این حرکت زیبایی رو که اخر بازی زدید و برنده شدید رو شرح بدین
    واقعا مشتاقم بدونم توی این روز اخر که نبودم چی شد که واندر اتحادش عوض شد
    ماتا اواخر سرور چون از دوستان شنیدیم ممکنه واندر صفر بشه همه ی نیروهامون سالم موند پسورد اکانت رو هم توی پروفایل گذاشتیم که اگه خواستین برین ببینین
    خوشحالم که در ماه های اخر خائن رو شناختم و باهاش قطع رابطه کردم
    درحقیقت من اصلا ادم حسابش نمیکردم و فک نمیکردم از این کارا بکنه و گرنه خودم کلکش رو میکندم
    امیدوارم در سرورهای اینده که باهم هستید بهتون خوش بگذره و مثل اینجا نشه
    و تنها کسی هم که هنوز دوستش دارم و از بودن در کنارش غرق در شادی هستم دوال عزیزم اقا فرزاده که مردونه و با صبر عجیبی ما هر کاری کردیم گفت خوبه حتی بعد از اتمام سرور

به امید موفقیت همه

رضا
    DANGER
    لطفا ثبت نام کنید. The woodpecker thief

3. تشکر Basilous تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز دژکوب یه بازیه
    شما خواستید ما رو بازی بدید غافل از این که خودتون تو بازی ما بودید و این طوری شد که باختید .

بس دژکوب یه بازیه و تو این سرور از این بازی 3 چیز رو میشد اموخت:

1_ احترام به لیدر باعٍٍٍث رستگاریست ( !!در انتخاب لیدر دقت کنید!!)

2_ مردهو حرفش (رجوع کنید به صفحات قبل که مهدی و شایان مکررا تکرار کردن یا ما میبریم یا ناتار و رو حرفشون موندن)

3- هر عملی یه عکس العملی داره( رجوع شود به i3 و j1)

شادزی ولی مهر افزون
    مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ، همراهانش را نمی شمارد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BlueBoy1988 نمایش پست ها

اما همینجا اعلام میکنم تا من توی دژکوب ایران هستم نمیذارم امثال رضا بلک و محسن نوبادی شمال غرب بازی کنن خودشون بهتر میدونن چرا

امیررضا
    بلوبوی
    سلام
    خب سرور J1 با تمام حقارتهایی که بعضی از پلیرهاش در آوردند تموم شد
    و از این به بعد فقط یه خاطره ازش توی ذهن چند نفر باقی میمونه . خوش بحال کسانی که با به یاد آوردن این خاطرات لبخند رو لبشون میاد.
    تعداد پست هایی که در فروم گذاشتم نشون میده که چندان تمایلی به نوشتن در اینجا ندارم و برای این کار دلایل خاص خودمو دارم
    اما چون یک عزیز از دست رفته ای باز از من اسم آوردند لازم دیدم برای کسانی که شاید رضا بلک وایت رو نشناسند موضوع رو باز کنم.
    آقای امیررضای بلوبوی که هر سرور در یه سایدمختلف اکانت رجیستر میکنی، در کمال احترامی که دیگه برات قایل نیستم باید بگم بهتره اون هفتیرت رو غلاف کنی هنوز شهر اونقد بی قانون نشده. نه توی زندگی واقعی و نه توی این بازی مجازی در حد و اندازه ای نیستی که بخوای واسه من شاخ بازی دربیاری.
    اگر تا اینجای سرور هنوز اسمی از اکانتت مونده بخاطر حمایت های من بوده خودت میدونی برای چی.
    و اگه تو و رفقای مزدورت چکمه انداختید و شبونه 2 تا کپ صفر کردید من توی روز روشن و با حضور رفیق نفوذیت آقا محمد از اکانت Mr Kian که بهت میگفت کجا رو ریل داریم میزنیم و کجا فیکه ، هم کتیبه گیج منحصرت رو برداشتم هم نقشه ساختت رو زدم و هم دهکده ای که تا انتهای سرور با جنگ آموز شارژ کرده بودی رو صفر کردم . همه اینا رو با فاصله بیش از 14 ساعت انجام دادم چون میدونستم هیچ کاری ازت بر نمیاد.
    پس هفتیرکشی ممنوع !

در مورد اتفاق اخیر سرور که دقیقه 90 اکانت Nebadin از اتحاد SE سردر آورد من اطمینان داشتم که این اتفاق می افته و یکی دوتا از بچه های SW شک و تردید داشتند که ممکنه این اتفاق بیفته .
    اما چرا جلوشو نگرفتیم ؟ چون نمیشد !
    دو شب قبل از این اتفاق من با آقا محسن از اکانت 2PAC سر همین قضیه صحبت کردیم . که آقا محمد کیان باید ایمیل رو بده به من یا محسن نوبادی در غیر اینصورت برنامه از این قرار بود که همه واندرهای سرور منجمله واندر خودم رو به کل از دور خارج کنیم و همه نقشه ها رو بندازیم روی کتیبه گیج منحصر و بریم پی زندگیمون . این پیشنهاد من بود!
    اما این کار 2 تا بدی داشت یکی اینکه خیانت آقا محمد هیچوقت رو نمیشد . دوم اینکه یه درصدی شک و تردید به وجود میومد رضا بلک بخاطر اینکه واندر خودش دیگه امید100 شدن نداره این حرکت رو زده !
    پس ترجیح دادیم سرور به هر شکلی که میخواد فقط تموم بشه
    وقتی از آقا محمد ایمیل خواستم و نداد واندر خودمو خالی کردم و بهش گفتم بیا چیفش کن و همونجا بازی برام تموم شده بود.
    kian1.jpg
    پس تیم رقیب فکر نکنه که تونسته رضا بلک وایت رو بپیچونه و بهش رکب بزنه .
    باید دید برای این بازی چی از دست میدیم و چی بدست میاریم
    اگر 4 تا رفیقت بر اثر این بازی شد 8 تا برنده شدی ولی اگه 8 تا رفیقت شد 7 تا باختی
    شب قبل از این اتفاق دوروبر ساعت 11:30 من باز تلفنی با آقا محمد صحبت کردم . و این عین جمله منه که خودش اگه خواست میتونه بیاد صحت و سقمش رو معلوم کنه
    گفتم : آقا محمد سوای هر اتفاقی که توی بازی بیفته من دوستت دارم ! و واقعن هم همینطوره
    تا لحظه آخر هم از 100 شدن واندر توی اتحاد خودمون مطمعن نبودم و به همین دلیل همرم رو جایی نکوبیدم
    اگر محمد راضی شد که اینجوری خیانت کنه به رفاقتمون به سایدش و به بچه های ساید SW که واقعن سنگ تموم گذاشتند حتمن کوتاهی از من بوده
    من توی رفاقتم حتمن براش کم گذاشتم و طرف مقابل کفه اش بیشتر سنگینی کرد که محمد وادار به این کار شد.

دیگه بیشتر وقت شما و خودمو نمیگیرم
    پس اگر واندر توی اتحاد شما 100 شد حالشو ببرید اما فکر نکنید طرف مقابلتون ببو بوده . یه وقتایی سکوت میکنی فقط برای اینکه اون شرایط بد فقط تموم شه . این سکوتت معنیش این نیست که حالیت نمیشه دوروبرت چه خبره فقط دیگه نمی خوای ادامه بدی.

سپاس
    رضا
    ﺧﻂﺮﻧﺎﻙﺗﺮﻳﻦ ﻧﻮﻉ ﺑﺸﺮ, اﻧﺴﺎﻧﻲﺳﺖ ﻛﻪ اﻋﺘﻘﺎﺩﺵ ﺯﻳﺎﺩ و ﻓﻬﻤﺶ ﻛﻢ اﺳﺖ!

6. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید
    نپسندیدن BlueBoy1988 نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و درود بیکران
    این اون قولی که دادم . از قضا بر آورده شدو خدا نذاشت شرمندتون بشم دقیقا پیش بینیم درست بود و شد همان چیزی که گفتم . استخونمون تو ت ر ا و ی ن خورد شده شما میخوای یه شبه ره صد ساله بری خب نمیشه برادر من نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    سلام رفقایه گلم .
    . اصلا یه پیشنهاد ،سیم خاردا بکش دور و ورت تا یه وقت ندزدن رمرتو و خط نیفته و با خودت ببری سرور بعد . یه کار دیگه هم میتونی بکنی اصلا نزن . از همین الان اعلام میکنم از اس ای هر کس رو واندر اس دبلیو لانچ کنه با من طرفه و این قول رو بهت میدم همین جا که مونده همر بخوابونم تو واندر اس دبلیو میکنم که تو رمرت رو بذاری در کوزه آبش رو بخوری . با رمرت هم بفرما برو لب رود و گیتار بزن .
    اگرم گفتیم رمر بدی واسه این بوده که یه قدم ما راه میایم یه قدم ساید شما، نیاید بشینید تا واندر اس دبلیو بخوره با رمرت برو واندر صفر کن . منم این قول رو بهت میدم همرایه اس ای لانچ نمیشه رو واندر اس دبلیو بعد اتک هایه شما.(مهدی همر لانچ شه از چشم تو میبینم در جریان باش ) .
    یه بنده خدایی چند روز پیش که ما گفتیم چرا دف از روی اکانت هایه داخله اس ای دف ریخته میشه رو مولتیا که ساپورتر بعضی دهکده ها هستند که جنگ روشونه و کلی از همرایه بچه ها ناقص شد اومد اینجا گفت رمز اکانتاتون مضحکه از 1 تا 8 هست بما چه مالتو سفت بچسب همسایتو دزد نکن . رضا جان اونموقع کجا بودی ؟؟؟ که بیای از این سوالا بپرسی که مثلا چی شد که ما همچین ادعایی میکنیم ؟؟؟ الان هم دقیقا همین اتفاق افتاد پسورد واندرمون تاکید میکنم واندرمون طبق صحبتی که با ص ص شده بود دستتون داده بودیم بهمون ندادید رمزشو حدس زدیم 4 تا 8 بود اون بنده خدا هم گفت مالتو سفت بچسب همسایتو دزد نکن ما هم مالمونو که شل کرده بودیم سفت چسبیدیم و پسش گرفتیم . پسورده توپک هم دستمون بود عکساشم مهدی گذاشت براتون خدا وکیلی از خودش بپرس یه دونه تروپش کم شد؟؟؟ نه نشد چون در مورد اون حرفی با ص ص نزده بودیم .
    این حرکت دقیقا باز پس گیری اکانت خودمون بود نیاز به توضیح نداره که با همه این تفاسیر توضیح دادم که شیر فهم بشی . خائن یه لفظ نسبیه از طرفه هر کس یکیه . فرض کن ما بودیم . یادت نره وقتی به کسی فحش میدی باید منتظر مشت باشی که تازه ما مشتم نزدیم فقط مال غصب شدمون رو پس گرفتیم . مطمئن باش خوش میگذره سرور آینده بهمون دور هم با همینایی که واندر صد کردیم . این که شما کسی رو حساب نمیکردی دقیقا مساوی و مخالف عامل بوجود آورنده عمل کردی پس حتما اونم آدم حسابت نمیکرده .خدا حفظشون کنه آقا فرزاد رو براتون . پیر شی ایشالا فرزاد جان .

به امید موفقیت همه .: آمین یا رب العالمین

نقل قول نوشته اصلی توسط DARKOOB نمایش پست ها
    سلام

منم از همه ی کسانی که این ماه ها صبوری کردن بازی کردن تا بازی قشنگی باشه تشکر میکنم
    ولی باید یه اعتراف بکنم که به اندازه ای که توی این سرور دو رویی و دو رونگی دیدم هرگز در هیچ جایی ندیدم
    و از این نظر برای همه متاسفم
    تبریک میگم به اتحاد برنده خیلی زحمت کشیدید و ازتون یه تقاضایی دارم هرچند که فک نمیکنم پاسخی بشنوم اما لطف کنید این حرکت زیبایی رو که اخر بازی زدید و برنده شدید رو شرح بدین
    واقعا مشتاقم بدونم توی این روز اخر که نبودم چی شد که واندر اتحادش عوض شد
    ماتا اواخر سرور چون از دوستان شنیدیم ممکنه واندر صفر بشه همه ی نیروهامون سالم موند پسورد اکانت رو هم توی پروفایل گذاشتیم که اگه خواستین برین ببینین
    خوشحالم که در ماه های اخر خائن رو شناختم و باهاش قطع رابطه کردم
    درحقیقت من اصلا ادم حسابش نمیکردم و فک نمیکردم از این کارا بکنه و گرنه خودم کلکش رو میکندم
    امیدوارم در سرورهای اینده که باهم هستید بهتون خوش بگذره و مثل اینجا نشه
    و تنها کسی هم که هنوز دوستش دارم و از بودن در کنارش غرق در شادی هستم دوال عزیزم اقا فرزاده که مردونه و با صبر عجیبی ما هر کاری کردیم گفت خوبه حتی بعد از اتمام سرور

به امید موفقیت همه

رضا
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پست اصلاح شده (قسمتی که مولتی هانتر سرور خطاب قرار گرفته بود حذف شد)

آقا رضای دارکوب و بلک وایت
    اینکه هر برداشتی از اتفاقات سرور می کنین به خودتون مربوطه و نه به هیچ کس دیگه
    اینکه شما چشمتون رو روی کثیف بازی های خودتون و دوستانتون از nw و sw رو روی se بستین به خودتون مربوطه و نه به هیچ کس دیگه
    اینکه مارو (زمانی که متا بودیم با هم) بازی دادین و همرهامونو کردین دیوار تا همراتون سالم بمونه به خودتون مربوطه و نه به هیچ کس دیگه

ولی مارو گاگول در نظر نگیرین و بدونید که ما هم مفهمیم و همچنین باید فکرش رو می کردین که این حرکاتی که انجام دادین رو باید یه جایی تقاصش رو پس می دادین.

آقا سجاد
    لطفا تو سروری که نبودین و ازش خبر ندارین این جوری اظهار نظر نکنین.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

9. تشکر BlackSword, lucifer, l0l:D, ali 2113 تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

به علت پایان یافتن سرور تاپیک بسته میشه

تشکر از شما بابت مشارکت در این سرور

صفحه 43 از 43 نخستنخست ... 33414243