نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3x نمایش پست ها
به اقا امیر بلو بوی تو اسمونا دنبالت میگشتم تو جمع دوستان دیدمت
اینجا جاش نبود این حرافارو بزنیم اما خودت شروع کردی پس ادامه میدم
تو لیدرتو از کجا اوردی ؟؟
وقتی خواستی بری سمت لیدری که گفت برو جلو ما پشتتیم میشه توضیح بدی؟؟
تو ساید جمع کردی؟؟؟بنده خدا تو انجل جرات نکردی بزنی ممد زد
حباب جرات نکردی بزنی من صافش کردم تمام رقیباتو خودت جرات فیک دادن نداشتی
ما حذف کردیم الان واسه من لیدر لیدر نکن لطفا خودت خوب میدونی اگه الان وایمسی میگی لیدرم لیدرم چون رقیباتو رفیقات حذف کردن.
در مورد همر چیزی نگو باز که گفتی برو بیابون من که دست تتنها بودم اول بازی دوماه عقب انداختی ببخشید مثل شما با 4تا مولتی استارت نزدم فقط اونارو غارت بزنم بشم بیگ همر تو بیابون فقط ابادی باید زد با تولیدی ساعت 70 تا دونه منبع اینم باز انجام دادم که روتو زمین نندازم.وگرنه خوب میدونی از تک ده چطور همر میدم بیرون.
مقصر منم عید که شما رفتی پی دد دودو رو اکانتت بودم 24 ساعته که همرتون لاست نده.
الانم اگه میبینی دوتا .گوش کن دوتا واندر زن دارم مال اون کتیبه که شما جرات نداشتین به حباب بگین گرفتم
ماشالله هم کم همرا کوچیکمو نترکوندی وگرنه الان 4تا واندر زن داشتم توجه کن 4تا.
وقتی میگی 1میل دف شخصیم بخاطر من ترکید اول یه تخقیق کن ببین پوینت دفایی من چقدره اصن روم اتکی اومده که یک میل دفتو من ترکوندم؟؟؟؟
اره 200م دفم ناقص شدن یه همرم سر اینکه فقط بیگ شما نپره از بین رفت یعنی80%دفی که شد و 0 شدن همر اولی شمال شرق کار من بود منتی هم نذاشتم روزی واست که الان داری بیگ بیگ میکنی واسم
تو میخوای واندر شمال غرب 100 شه منم همینو میخوام روشتم به درد خودت میخوره.چون من با عقل دارم تصمیم میگیرم .شما داری احساسی برخورد میکنی.اون رضا بدبخت 24 ساعته رو واندره دست تنها فط هنر میکنی میایییه نگاه میکنی.من زودتر تو میخوام بازی تمومشه.
اره داداش من نبودم یه مدت خودت میدونی کجا بودم زیر چه سختی پس کف فروم دادو بیداد نکن نبودی نبودی
.این همه محبت هم فراموش کن به چسب به همونا که تو مید گیم رفتن واسه متا سه به یک
الان که اوضاشون داغون شده چسبیدن بهت ماشالله تو هم ساده مخت شستشو کامل شده
در کل میگم امیر جان فدات شم معرفت خوب چیزیه.بهتره ادم یکم مرام داشته باشه.
من کارمو میکنم.توهم کارتو بکن سر لجبازی بازی چند ماه عقب بنداز خوب نیمچه همرا شمال غرب دیوار کن که اس ایاز همون فرصت استفاده کنه همون نیمچه همرا بکن همر خوب خرشونم که از پل گذشت مثل خیلی ها که پس زدن توهم پس میزنن
حذفم نمیکنم کارای که میخوام انجام میدم از اس لانچ بشه دفاع شخصی خودتو میرزم رو اکانتم.ببینم کی حرف میزنه

- - - Updated - - -

شما لطف کن به نصیحت دوال که نه داداشم گوش بده تو کاری که بهتون مربوط نیست دخالت نکن حرف نزنی نمیگن مصطفی فلفلی وجود خارجی نداره.
بزار بزرگترا مشکلشون خودشون حل کنن

- - - Updated - - -

دات کام ول کن منم میتونم برم یه سرچ تو گوگول بکنم 4تا اسم رد کنم بیاد
تو سرورا ایرانی بگو کی بودی تا شجره نامه واست رو کنم

- - - Updated - - -

این همه حرف زدی ناصر جان اما هنوز چرخیدن من تموم نشده بچرخ داداش که خوب داری میچرخی
جواب من به شما نبود...نیازی به رو کردن شجره نامه نیست
من واسه خودم بازی میکنم و اهل توهین و کل کل هم نیستم
این سرور هم دوستان لطف داشتن لیدر شدیم
جواب من به یوزر god بود که الان چک کردم دیدم بصورت پاسخ ارسال نشده...
این هم جواب دادم تا صحبتتون بی جواب نمونه وگرنه قصد بحث کردن ندارم
با منطقی که از شما تو صحبت با بقیه دیدم بهتره سکوت کنم چون چندان تفاوتی نداره
چون گویا شما هر سروری که بودید برنده شدید و هنوز مزه ی باخت رو نچشیدید
البته شایدم دلیلش همین باشه که همدیگه رو نمیشناسیم