بــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــوم

دیشب یه پلن گسترده رفتیم رو اکانت نوبادی که یه دهش بیگ همرش صفر شد البته بچه ها یه سوتی دادن کتیبشو بر نداشتند که به نوبادی بابت خوش شانسیش تبریک میگم

همزمان هم کپش رو زدیم که نافــــرم دیوار شدیم دمشون گرم خوب دفاع ریختن و فکر میکنم این پست من رو هم خوب مطالعه کرده بودند و یه استحکام کوچیک هم انداختند روی اکانت

از مدافع خواهش میکنم لینک ها رو کامل قرار بدن توی فروم ، چون مهاجم با سر رفته توی دیوار و حوصله نداره و هم این که پراکندس روی اکانتهای مختلف ولی روی اکانت مدافع یکجا هست

ممنون میشم بدون سانسور بذارن اتک های کپ رو ، چون خیلی کف دفاعشون هستم ببینم چقدر بوده لامصب

.

خوب بالاخره ما هم دیوار شدیم البته فکر کنم همر ما به اندازه کافی کار انجام داد توی سرور که بخشیش اینجا گفته شد.

بعد از این هم که کپ شکارچی +2تا همـــر نوبادی + کوروش + مسعود ویکی دو تا دیگه که یادم نیست رو صفر کردیم با کمک بچه ها + چیف واندر شمال شرق رنده کردن واندر جنوب غرب زدن چند تا کتیبه از سایدهای مختلف.

سربلنــد،پیــروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت از رضای عزیز تشکر میکنم با اینکه توی سرور حضور نداشت وقت گذاشت به دوستاش کمک کرد.

پی نوشت 2: از امیر رضا بلوبوی تشکر میکنم بابت حمایت هاش

پی نوشت 3: این پست آموزشی رو اکانت ما و دلو و چکمه بزرگ استاکربه معنای واقعی کلمه پیاده کردیم و 2تا چکمه کوچک و یه بزرگ خیلی جاها رو صفر کرد پس لطفا از چکمه به جای غارت کار دیگه انجام بدیم بهتره.

پی نوشت4: این فقط یه بازیه و کسی با کسی خصومت نداره هممون با هم بیرون بازی رفیقیم مثل امیررضا و محسن نوبادی با این همه کل کل بازهم امیر رفت مسافرت خونه محسن نوبادی قشنگیه بازی به همین رفاقتهاش هست.

پینوشت 5: حالا بازم میام بقیشو میگم.

پی نوشت 6 : بازم دم جنوب غرب گرم که دفاع داد به نوبادی توی شمال غرب

پی نوشت 7: بازی هنــوز تموم نشده تازه الان چند تا اکانت دیوار شده و میشه به جاش دفاع ساخت یا 350 کی دفاعی که روی کپ من هست +150 کی دفاعی که زیر 10 ساعت با من راه داشت و محض اطمینان نگه داشته بودیم رو میشه فرستاد روی واندر. هنوز هم همــر های اصلی بچه ها بدون خط و خش باقی مونده.

اولین سروری هست که اینجا میبینم سطحش بالاس و واندر تفاهمی بالا نمیره که فقط تمومش کنیم بره. هر چند که اگر شیطنت آقای ص.ص نبود الان 2ماه بود بازی تموم شده بود

پی نوشت 8 : پی نوشت ها از متن بیشتر شد جل الخالق