نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3x نمایش پست ها
شما تحلیل گری ناصر خان؟
خوب اقا(قابل توجه ادمین) وقتی دف واندر اونارو با نیمچه همر پروندیم اوناهم دف واندر مارو با نیمچه همر پروندن.پس فرق این دوتا چیز چیه که دیوار بشیم باید خوشحالی کنیم.که دف واندر پروندیم.دیوار کنیم بگیم همر گرفتیم.اقای تحلیل گر کاری به بقیه ندارم.منو روشن کن.
ناصر جان شاید واسه شما 10 دقیقه طول بکشه.واسه من یکی خیلی بیشتر اینازمان میبره.و خیلی خوشحالم که اینقدر این مسله مثل مته رفته تو مختون.عزیز یه لیوان اب خنک بزن اروم شی.
شما با اجازه کی اومدی رو اکانت بزرگترا؟کل دسترسی هم از امیر گرفتم که دیگه هرکس راه نده رواکانت؟الانم به مولتی نامه میزنم پیگیری میکنم.
عزیزم شما هنوز تو دوران طفولیت به سر میبری.که تا حرفی حدیثی میشه مسله میبری بیرون بازی.امیرم شیر کردین که اره زنگ بزنه به من بگه این حرفاتون.
هراتباطی با اویشن دارم ربطی به بازی نداره.تازه اومدم چنتا حرکت موضون رو سایدتون انجام بدم همین خانم نزاشت گفت زشته.وگرنه الان واسه من اینطوری صداتون بلند نمیشد
ناصر جان گفتی واندر صفر کردی بازم میکنید. میدونم میکنید.اما میخوام اینسری با چقدر لاست 0 میکنید.
اکانت من رو حذفه.فقط دعا کنید رو حذف بمونه وگرنه ....
شما اگر ۱۲۰ کی شمشیر زدی اونوقت بگو فرق نداره . یارو داره میزنه مهم نیست ما نداریم مجبوریم اینجوری برنیم . خدا وکیلی توهین به بشریت هست که به شما بگن پلیر بمنم بگن پلیر. از رو حذف برداری بر نداری بازم شیر شئر است و ....
تحت هیچ شرایطی دیگه ادامه نخواهم داد اصلا منطق نداری. من منظورم اون نبود که شما برداشتت این بود. ضمنا اویشن خانوم نسبت به بنده لطف داشتن بعدش لطفشون شامل حاله شما شده که با هم رو ی اکانت بازی میکنید از ۸۸ ایشون رو میشناسم و اشنایی با ایشون باعث خرسندی و مسرت بنده شده.