صفحه 35 از 43 نخستنخست ... 253334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DARKOOB نمایش پست ها
    جناب دلو خان میشه بگی جنگ اموز از کی بهت ارث رسیده که درموردش تصمیم میگیری که به ما ندی

اگه از اتحاد j4fبودی که چرا کتیبه رو نمیدادی اگه نبودی پس لابد جاسوس بودی و از این بدتر باید باهات رفتار میشده

هرچندبرای کسی که خودش به این قضیه واقفه توضیح دادن بی فایدس چون خودش خواسته که چنین کاری انجام بده
    من اگه مونده بودم تا روز اخر با رضا بلک وایت در رابطه بادرست شدن رتبطه صحبت می گردم می تونی از خودش بپرسی
    در رابطه با جاسوسی هم از روز اولی که امیر رفت رضا بلک وایت در جریان بود من سیاست امیر رو قبول داشتم و و از روز اول اظهار کردم و زیر رو رو نکشیدم باز هم رجوع شود به رضا
    در رابطه با گتیبه من با اصرار امیر که لیدر بود کتیبه گرفتم و موظف بودم به هر کسی که لیدر گفت بدم این به نظر من حرفه ایه نه اینکه به کسی بدم که ۷۰ کی تبری از من خفت کرده

- - - Updated - - -

ظاهرا دوستان(محسن و دارکوب)اصلا مطالب رو نمی خونن وفقط چشمها رو می بنبندن و قضاوت می کنن
    من قبلا دو بار گفتم با رضا در تماس تلفنی بودم و از روز اول تا اخر در تلاش برای یکپارچه کردن شمال غرب بودم و از موصع من اطلاع داشت ولی دوستان میگن شما موندی که جاسوسی کنی!!!!!!

2. تشکر lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DARKOOB نمایش پست ها

همه اشتباه کردن
    من که خودم نوب بودم یه اشتباه بزرگی کردم که به لیدر اعتماد کردم و همه چیز رو سپردم به لیدر از اکانت من روی هر سه ساید لانچ شد بدون اینکه دلیلشو بدونم چون طرف میگف چند ساله که دارم توی این ساید بازی میکنم گفتم لابد به صلاحمه

هنوز من رو کسی لانچ نکردم هنوز پلنی نرفتم

هر حرکتی شد از فیک تا ریل همشو سپردم به کسی که بهشون اعتماد داشتم

که الان میگم چه اشتباهی کردم

وای بحال ساد و پلیری که حرف لیدرشو گوش نمیکنه و حرف لدرشونو دوتا میکنه
    اون ساید و سرور دیگه ارزش بازی کردن نداره چون کوچکترین ارزشی برای کسی که چندین ماه براشون زحمت کشیده قائل نیستند
    ویرایش توسط The UnderTaker : 05-28-2016 در ساعت 10:51 PM دلیل: درخواست کاربر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط deloo نمایش پست ها
    شما اگه قصد کمک داشتی بجای اینکه دنبال مغازه بگردی تو همکن تلگرام جریان پلن رو می گفتی نه اینکه بگی کارت دارم!!!!!!!!
    در ضمن همون موقع بهت گفتم از ۲۵ ماه گذشته تا دوم این ماه تهران غرفه دار نمایشگاه دندانپزشکی بودم و به موبایل و اینترنت دسترسی نداشتم
    بجای این همه دردسر به خودت دادن می تونستی تو همون تلگرام پیام بدی شما یه پیام دادی کارت دارم فقط به اندازه ای که الان مظلوم نمایی کنی بگی می خواستم کمکت کنم در ضمن شما بودی زمانی که من تو اتحادتون بودم و خبر از انلاین بودن و نبودن من من اشتی نصف شبی خفت کردی
    ومورد آخر اینکه من تا صد سال دیگه هم نمیام کتیبه به سایدی بدم که نصف شب ۷۰ کی نیرو منو خفت کرده
    در ضمن تابع نظر لیدر سایدم بودم اگر کنیبه گرفتم و ندادم.....
    تو اتحاد رضا بلک وایت بودی نه امیر بلو ک بخوای از اون خط بگیری
    نکنه جاسوس اینور مونده بودی ک بخوای امار چراغ در بیاری همینطوری اون اکانتا رو صفر کردین؟؟؟؟
    بعدشم شما .com جنگ میگرفتی میرفتی دودور ددر؟؟؟؟
    یا اصلا اونجا بهت جنگ میدادن؟؟؟؟
    البته میدونیم که نمیدادن)))))
    البته من هیچ دلیلی نداشت ک بخوام بهت خبر بدم که میخوان خفتت کنن
    اون زنگ زدن ها
    ای دادن ها
    پی ام ها ک لطف کردی دایورت کردی ب..... و جواب ندادی همه رو حساب رفاقت بود وگرنه اصلا به من ربط نداشت اک تویی که ب قول خودت 10دقیقه بیشتر بهم اعتماد نداشتی بیام رو اکانتت
    من لیدر اتحاد نبودم نه من ب تو پاسخگو هستم نه تو ب من
    فقط خاستم تو عالم رفاقت بهت خبر بدم
    اصلا فرض کنیم من امار ندادم
    تو تو اتحاد رضا بلک وایت بودی
    بهت گفت کتیبه بده ندادی خوردی
    راستی اونی ک ما خفت کردیم 40 درصد هامرتم نبود رو چ حساب شد هفتاد درصد خخخخخخخ

5. تشکر dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن dr.divert پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahansha نمایش پست ها
    تو اتحاد رضا بلک وایت بودی نه امیر بلو ک بخوای از اون خط بگیری
    نکنه جاسوس اینور مونده بودی ک بخوای امار چراغ در بیاری همینطوری اون اکانتا رو صفر کردین؟؟؟؟
    بعدشم شما .com جنگ میگرفتی میرفتی دودور ددر؟؟؟؟
    یا اصلا اونجا بهت جنگ میدادن؟؟؟؟
    البته میدونیم که نمیدادن)))))
    البته من هیچ دلیلی نداشت ک بخوام بهت خبر بدم که میخوان خفتت کنن
    اون زنگ زدن ها
    ای دادن ها
    پی ام ها ک لطف کردی دایورت کردی ب..... و جواب ندادی همه رو حساب رفاقت بود وگرنه اصلا به من ربط نداشت اک تویی که ب قول خودت 10دقیقه بیشتر بهم اعتماد نداشتی بیام رو اکانتت
    من لیدر اتحاد نبودم نه من ب تو پاسخگو هستم نه تو ب من
    فقط خاستم تو عالم رفاقت بهت خبر بدم
    اصلا فرض کنیم من امار ندادم
    تو تو اتحاد رضا بلک وایت بودی
    بهت گفت کتیبه بده ندادی خوردی
    راستی اونی ک ما خفت کردیم 40 درصد هامرتم نبود رو چ حساب شد هفتاد درصد خخخخخخخ
    آقا شما درست می گی
    شما در گذشته درست گفتی
    شما در حال درست می گی
    وهم در اینده درست خواهی گفت
    من دیگه حرفی ندارم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

قشنگ صحبت میکنه اینن ممد اشخور دلم نمیاد جواب ندم!! والا!!! اخه ممد اشخور عزیزم من همرمو نصفه بلند کردم برات!!! میخوام 4 تیکش بکنم 4 بار واندرتوانو بزنم باهاش راستش!!! حالا نصفش یه دوبارم لانچ شه مهم نیست واسم چون نه دف دارید نه هیچی!! دف واندر nw خیلی دوس دارم راستش!! 100 کی میشه؟؟؟؟ ریکاوریو خوب امدی ولی احتیاج نسیت یه نان کپی ازت میزنم همین هفته حالشو ببری مثل اون دوتا همرت که زدیم. واستا نگاه کن اشخور. هههههه میگه ریکاوری!!!! تمام شده بازی که درسته چون یا ما بریم یا ناتار!!! همین الان حاظرم 10 بار کل واندرتاونو از تو se بزنم !!! دف واندرتونم خودم میدم!!! ریکاوری!!ههههههههه!!! زیر پرچم sw شدیی هی پرچم پرچم میکنی!!! لول!!! نزار فایل صوتی پخش کنم ابرو برها!!! ریکاوری!!!! ههههههه!!!!! دوباره میخوام بلند کنم همرمو حالشو ببری!!! تونستی دفش کن!!! شنیدم انقدر دف نداشتی همر جلو تروپا گزاشتی!!!! ههههه!!! ریکاوری کنم برات دفتو!!!! انقدر گنده میای نشکنی؟؟؟ نگرانم براتا!!!! منتظر سوپر پلن sw هم هستما!!!! ریکاوریییی!!هههههههههه!!!! نشکنی!!!!!!! ههههههه!!! ریکاوری!!!! دف واندر بک میدی !! انقدر بی دفی!!!!ههههههه!! ریکاوریییی
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

8. تشکر ali 2113, ArteshBod, mostafa-bi nam, l0l:D تشکر نمود
    نپسندیدن Prestige نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقایون عزیز ج ش شما هم حوصله کل کل دارید. باشه بابا شما خیلییی قوی ما که یه عمر باختیم اینم روش محسن جان داداش بس کنید سامی و مجی بیخیال اما قشنگی این سرور که همه میگن سر همین چیزاس وگرنه شنیدم کل سرورای دژکوب همه زود میچسبن به هم که ببرن دقیقا عین کار ص ص جون و دوستانی که کلا تا یه واندر میره بالا فاز نزدن و سلفی گرفتن با واندر رقیب دارن بابا بزنید واندر بکوبید حالشو ببرید یا نکنه کسایی که زیاد صداشون در میاد تو خالی هستن کار ج غ رو دوس دارم بی صدا کار میکنن شاید اگه فروم نبود این جنگ هم نبود
    قسمت آموزش هم نبود که ما از اساتییییییید به نام یاد بگیرم
    دست استاکر هم درد نکنه که استحکام کوچیک و کلین کرد تا ما هم یاد بگیریم چه خوووبه استحکام کوچولو
    امیر بلوووووووووو دوووووست دارم بلاخره موشتو یادت اومد کی کشت
    ما ••• هستیم از باخت نمیترسیم
    s1 r1 Zion
    s1 r2 Empire
    tc2 Prestige
    s7 r3 SS panzer
    j1 Mr kian
    NW
    •••

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    قشنگ صحبت میکنه اینن ممد اشخور دلم نمیاد جواب ندم!! والا!!! اخه ممد اشخور عزیزم من همرمو نصفه بلند کردم برات!!! میخوام 4 تیکش بکنم 4 بار واندرتوانو بزنم باهاش راستش!!! حالا نصفش یه دوبارم لانچ شه مهم نیست واسم چون نه دف دارید نه هیچی!! دف واندر nw خیلی دوس دارم راستش!! 100 کی میشه؟؟؟؟ ریکاوریو خوب امدی ولی احتیاج نسیت یه نان کپی ازت میزنم همین هفته حالشو ببری مثل اون دوتا همرت که زدیم. واستا نگاه کن اشخور. هههههه میگه ریکاوری!!!! تمام شده بازی که درسته چون یا ما بریم یا ناتار!!! همین الان حاظرم 10 بار کل واندرتاونو از تو se بزنم !!! دف واندرتونم خودم میدم!!! ریکاوری!!ههههههههه!!! زیر پرچم sw شدیی هی پرچم پرچم میکنی!!! لول!!! نزار فایل صوتی پخش کنم ابرو برها!!! ریکاوری!!!! ههههههه!!!!! دوباره میخوام بلند کنم همرمو حالشو ببری!!! تونستی دفش کن!!! شنیدم انقدر دف نداشتی همر جلو تروپا گزاشتی!!!! ههههه!!! ریکاوری کنم برات دفتو!!!! انقدر گنده میای نشکنی؟؟؟ نگرانم براتا!!!! منتظر سوپر پلن sw هم هستما!!!! ریکاوریییی!!هههههههههه!!!! نشکنی!!!!!!! ههههههه!!! ریکاوری!!!! دف واندر بک میدی !! انقدر بی دفی!!!!ههههههه!! ریکاوریییی
    آقای لوسیفر یبار گفتم بازم میگم شما پست منو ریپلای نکنی خیلی راحت ترم میدونی چرا؟؟؟ چون در حدم نیستی
    اس ای زیر پرچم هر سایدی رفت الان میخواد بره زیر پرچم ناتار ))
    میتونی بزن نمتونی حرف نزن منم منم نکن واسه من یکی اینقدر نوب تشریف داری که 3 ماه یونیک دستته کل غارتت توافقیه واسه من بیگ بیگ میکنی؟؟
    ما دف نداریم میشه یه لطف کنی امار دف ده 2 منو بدی :دی
    میگی فایل صوتی رو میکنی آبروم بره هرکی نکنه اصن میدونی چیه مرد باش تو عمرت فقط یبار سر حرفت بمون فایل صوتی تصویری هرچی دوست داری رو کن ببینم چه میکنی اما رونکردی دیگه اینورا پیدات نشه
    میگی دوتا دمپایی ازم پروندی اونو قافل گیر شدم کل همراتون دمپایاتون واندر زناتون اومد روم چه کردین بابا بیخیال اینکاره نیستین شماها
    دف اندبلیو دوست داری بیا گلم اینسری با چی میزنی؟؟؟یه توضیح مختصر بده واسه کسایی که تو سرور نیستن.همر از ناتار میگیری؟؟؟
    اینقدرم اعصاب خودتو خورد نکن عمو سکته میزنی سر بازی.این ههههه ههههه هههه مال بغض کردنه فکر کنم بد منهدم شدی اشکت در اومده.
    هرچی باشه فارم اسدبلیو ... شرف به تو یکی. من تو یکی خوب میشناسم دیگه
    مرد نیستی این هفته ناین کپمو نپرونی.جلو همه میگم حرف زدی عمل نکنی مرد نیستی.
    دیگه خودانی بین مرد بودن و دیوار شدن یکی انتخاب کن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود تا دوباره نرسیده نوبت حبسمون پست بدیم:دی
    اول سرور می گفتن این سرور اس ای با تموم سواره نظامش امده
    ببینیم این سوار نظام تو آمار چی کارست:
    aaaaa.jpg

یک واندر از اس ای رو لول 95 گیر کرده
    نقشه ها:

bbb.jpg
    نقشه ندارن بدن بالا
    محسن جان شما که میخوای به این مناطق محروم 2هفته فرجه بدی یه نقشه هم واسه شون بجور لطفا!

پ.ن:تبریک میگم به عزیزان بابت حرکت زیباشون
    پ.ن: تبریک میگم به سامی بابت شعرهای ...
    پ:ن: تبریک میگم به اون مدیر که بالاخره ویرایش یاد گرفت و کلا ای دی مارو به خاطر امضا حذف نکرد ))
    پ.ن:تبریک میگم بازی دیشبو
    پ.ن: تبریک بگید شما هم!

خوب با اجازه شیرخان ما بریم ادامه حبس
    (ویرایش توسط مدیریت)

12. تشکر Shahansha, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن Shahansha, Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    یه مدت درگیریام زیاد بوده و زحمت اکانت پای دوستان بود وخودم فقط با موبایل میومدم رو اکانت البته هنوزم وضعیت همینه ولی مثل کوه ایستادیم
    بنا به دلایلی گرنا ندارم و فقط از فروم جریان بازی رو دنبال میکنم
    حرکت سایدای مقابل واسه زدن نقشه های ما حقیقتا حرکت خوبی بود و تبریک میگم بهشون
    اما بی انصافیه بگید ج.ش واسه بازی کم گذاشت!!!!
    مصطفی بینام توضیحات خوبی داد و جریان کارایی که ما تو دوران متا کردیم رو خوب توضیح داد
    که البته بازی درست همونی بود که ما انجام دادیم اما خب هر همر دادنی برای ساید دیگه یه ریسک و ما ریسک کردیم و اون روز کنار ش.غ بازی کردیم که امروز ش.غ شده چند قسمت و یه قسمتش کنار ماست و یه قسمتیش هم کنار ج.غ در مقابل ما
    در واقع ریسک اون روز ما شکست خورد که البته دلیل نمیشه بگیم ما هم شکست خوردیم ما ایستادیم و بازی میکنیم بچه ها یه خورده دلسرد شدن ولی خودشون رو نباختن کنار همیم و هنوز ادامه یدیم حتی اگه ببازیم
    تو بدترین شرایط هم اگه باخت رو در نظر بگبربم حداقلش اینه که تیم مقابلمون باید واسه پیروزیش زحمت بکشه تا پیروز شه
    ما هم زحمتمون رو میکشیم یه خورده شرایط سخته ولی ما کنار هم میجنگیم و امیدواریم

- - - Updated - - -

یه عذرخواهی هم به تمام بچه های سایدمون بدهکارم بابت این تعلل ها و یه خورده کم کاری که داشتم ولی واقعا شرایطم بهم اجازه نمیداد که بیشتر در خدمت باشم
    اسم نمیبرم تا کسی از قلم نیفته
    از همهگی عذرمیخوام و شرمندتونم
    رد: امید چیز خطرناکیه، می تونه آدمو دیوونه کنه. اینجا امید داشتن هیچ فایده ای نداره. بهتره به همین اوضاع عادت کنی.
    سالها بعد اندی در نامه ای پس از آزادی برای رد:
    رد یادت باشه که امید چیز خوبیه، اصلا بهترین چیزه. به خاطر همین چیزهای خوب هیچوقت از بین نمی رن. دوست تو، اندی
    .
    دیالوگ رستاگاری در شائوشنگ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان دقت کنین
    شاید شیر پیر ما افتاده باشه وسط کفتارا ولی این خاک هنوز شیر جوون زیاد داره که از یه مشت کفتار هیچ ترسی ندارن.
    آقا تمام استرس ما تو این سرور اینه که اگه بیگ همرامونو بلند کنیم تو مسیر برگشت چی جوری گندمشونو بدیم. من از بچه های se خواهش می کنم که یه فرجه ای بدن به ساید های رقیب دفشونو ریکاوری کنن. اینجوری ما دیگه شبا خواب بد هم نمی بینیم. با خیال راحت همر لانچ می کنیم. در کل حساب کنین به نفع خودمونه.
    روش فکر کنین لطفاً
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

15. تشکر lucifer, ArteshBod, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, ArteshBod, l0l:D, ali 2113 پسندید
صفحه 35 از 43 نخستنخست ... 253334353637 ... آخرینآخرین