صفحه 34 از 43 نخستنخست ... 243233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    آقا یه عکسی فیلمی گیفی دابسمشی سلفیی چیزی از وضعیت سرور بدین دیگه . موندیم تو کف

واندرتونو نمیخوریم والا

اینم وضغیت سرور خدمت دوست عزیز

ن.jpg

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اول از همه یه تشکر ویژه کنم از تمامی دوستان سامان.موجی.محمد(سالارم) . دوتا رضاها. بچه ها اکانت دارکوب.محسن توپک.علیرضا سیکو و... ماشالله اینقدر زیادن اسم تک تکشون بیارم صفحه پر میشه. قشنگ معنای واقعی اتحاد و متا نشون دادن بهمون
    حرف زیاد هست از گفته و نا گفته ها که در مورد ساید اندبلیو باید زده بشه که اینجا جاش نیست
    فقط بگم شایان خان هنر کردی همسایه زدی دلو زدیم چون تو اتحاد بود. نزدم اکاننتو چون با امیر حرف زدم برخلاف کل نفرات ساید که همو نزنیم ساید تخریب نشه اما به قولش عمل نکرد و چیزی جز شرمندگی واسم نذاشت جلو بقیه
    در موردحمله گسترده تونم منو یاد پلن کفش های سیندرلا انداخت :دی
    انالیز من نصبت به پلن این بود که اصلا فکر نمیکردم ده ناین کپم ریل باشه چون همحملات نا منظم بود و اینکه تو حملات تنها بیگ واندر زنتون دیدم اصلا فکر نمیکردم اینقدر کمبود همر داشته باشین که بیگ همرتون به خطر بندازین.وگرنه اونم بر نمیگشت بهتون قول میدادم.(سامان گفت غارتش کم شده ها توجه نکردم)
    الان به معنای واقعی بازنده هستین چون غیر دوتا همر واندر زن و یه همر بی دندون چیزی ندارین.همون دفسازی کنید فقط بریزید تو واندر بعد بکشن بالا البته اگه تونستین.
    شاید بازی واسه شما قشنگ شده واسه من تموم شده.با حریفی که چیزی نداره نمیشه خوش گزوند.البته میتونم کل اس ای و اتحاد مردان اندبلیو دو هفته ببرم زیر پرچمم که ترحم کنن نزننتون.واسه ریکاوری.هنوز اعتبار داریم بین بچه ها
    .اون نوشابه ها که باز کرده بودین واسه جشن پیروزی بندازین دور گازش رفته دیگه.میگم سامان بستنی بیاره یکم خنک شین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    خسته نباشید به پلیرهای سرور
    فکر میکنم قشنگترین و پرماجراترین سرور 1x که برگذار شد توی این سایت همین سرور بود..
    هم طولانی بود هم هر واندر حداقل 1 بار اومد پایین )
    یه تبریک میگم به هر 4 تا ساید که تا اینجا کار بهترین بازیشونو ارائه دادن و این همه مدت دلسرد نشدن ..
    و یه خسته نباشید دیگر به لیدرها که تونستن پلیرهای سایدشونو تا اینجا نگه دارن (SE,SW,NW,NE)
    امیدوارم از این به بعد هم شاهد همچین سرورهایی باشیم

با تشکر
    ســجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

4. تشکر Shahansha, M3nTaL, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن Basilous, Shahansha, M3nTaL, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    من رضا هستم اکانت دلو
    من اولین باره تو سرورهای ایرانی بازی می کنم و با این احوال هم فکر کنم اخرین بار باشه سن و سالم هم از همه شما بیشتره......
    اشکال کار از اونجایی شروع شد که به یک همشهری اعتماد کردم و برای ۱۰ رقیقه جانشینش کردم و اون هم از تمام آمار نیروها و پارکینگهای من نت برداری فتوکپی و زیراکس عکس اچ دی فیلم اچ دی خلاصه از هر تکنولوژی که تونست استفاده کرد تا بتونه انار منو به دوستانش بده دوستانش (رضا بلک وایت) با اینکه می دونست من چقدر تلاش کردم که مشکل او و امیر حل بشه چقدر زنگ زدم و چقدر تو تلگرام حرفیدیم هم با رضا و هم با امیر. خودش از حسن نیت من خبر داشت
    اشکال دوم کار من این بود که زیر رو رو نکشیدم همون اول کار گفتم سیاست امیر رو بهتر می بینم(فکر کردم اینجا دات کامه و همه صادق و و حرفه ای هستن)باید مثل خودشون حرفه ای ایرانی بازی کنم وبا همری که داشتم بهترین همرشون رو صفر می کردم

- - - Updated - - -

خیلی از حرفهای دیگ در نیومده نمی دونم چرا

- - - Updated - - -

در آخر یه مغذرت خواهی بزرگ از تمام کسایی که به خاطر پلنهای اتحاد ما اکانتشون اسیب دید
    موفق و موید و پیروز باشید
    رضا

6. تشکر BlackSword, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن BlackSword, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط deloo نمایش پست ها
    سلام
    من رضا هستم اکانت دلو
    من اولین باره تو سرورهای ایرانی بازی می کنم و با این احوال هم فکر کنم اخرین بار باشه سن و سالم هم از همه شما بیشتره......
    اشکال کار از اونجایی شروع شد که به یک همشهری اعتماد کردم و برای ۱۰ رقیقه جانشینش کردم و اون هم از تمام آمار نیروها و پارکینگهای من نت برداری فتوکپی و زیراکس عکس اچ دی فیلم اچ دی خلاصه از هر تکنولوژی که تونست استفاده کرد تا بتونه انار منو به دوستانش بده دوستانش (رضا بلک وایت) با اینکه می دونست من چقدر تلاش کردم که مشکل او و امیر حل بشه چقدر زنگ زدم و چقدر تو تلگرام حرفیدیم هم با رضا و هم با امیر. خودش از حسن نیت من خبر داشت
    اشکال دوم کار من این بود که زیر رو رو نکشیدم همون اول کار گفتم سیاست امیر رو بهتر می بینم(فکر کردم اینجا دات کامه و همه صادق و و حرفه ای هستن)باید مثل خودشون حرفه ای ایرانی بازی کنم وبا همری که داشتم بهترین همرشون رو صفر می کردم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

در آخر یه مغذرت خواهی بزرگ از تمام کسایی که به خاطر پلنهای اتحاد ما اکانتشون اسیب دید
    رضا

اصلا شما از همه نظر عالی هستی مخصوصا اینکه جتگ اموز ساید رو میدی یه جای دیگه
    شما جنگ اموزی که از ما تحویل گرفتی میدادی بعد میرفتی به سلامت

همه اشتباه کردن
    من که خودم نوب بودم یه اشتباه بزرگی کردم که به لیدر اعتماد کردم و همه چیز رو سپردم به لیدر از اکانت من روی هر سه ساید لانچ شد بدون اینکه دلیلشو بدونم چون طرف میگف چند ساله که دارم توی این ساید بازی میکنم گفتم لابد به صلاحمه

هنوز من رو کسی لانچ نکردم هنوز پلنی نرفتم

هر حرکتی شد از فیک تا ریل همشو سپردم به کسی که بهشون اعتماد داشتم

که الان میگم چه اشتباهی کردم
    DANGER
    لطفا ثبت نام کنید. The woodpecker thief

8. تشکر Shahansha, mohsen3x, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن Shahansha, mohsen3x, dr.divert پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    من رضا هستم اکانت دلو

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

رضا
    بله بله شما هم کاملا درست میگی
    چرا نمیگی چندین بار زنگ زد ولی من جوابش ندادم
    چرا نمیگی چندین بار اس داد جوابش ندادم
    چرا نمیگی رو اکانت نامه داد جوابش ندادم
    چرا نمیگی تلگرام حتی قبل اتک پی ام داد جوابش ندادم
    چرا نمیگی جنگو میخواستن بهشون ندادم چون از کسه دیگه ایی خط میگرفتم.
    اینا رو هم بگو اقا رضا
    چرا نمیگی چند بار اومد دنبال مغازم گشت ولی پیداش نکرد ها؟؟؟؟
    همین مونده که شما با سیاه نمایی دم ار اخلاق حرفه ایی بزنید
    گند زدید به ساید
    شما پلیر حرفه ایی بودید اکانت رو در اختیار ساید میزاشتی میرفتی نه اینکه شبونه وقتی هم سایدیت خوابه بریزید سرش و خودی بزنی بعد بیای اینجا دم از اخلاق بزنی برامون
    شما هم بهتره بری همون .com پلی بدی اینجا ما نوبیم
    به ما نمیخوری داداش
    همیجوری برا خودت میبری و میدوزی؟
    اولا ده دقیقه من جانشینت نبودم و 2 روز بود

اره اصلا میدونی چیه من امار دادم خودمم حمله ها رو لانچ کردم و نصف هامر رو خفت کردم چون نمیخواستیم مثل حباب 2 ماه ساید رو عقب بندازی بعدشم برامون شاخ و شونه بکشی
    در ضمن خفت شدی!!!! بخاطر امار نبود
    حباب هم خفت کردیم در صورتی که ی نفر رو هم رو اکانتش راه نداد
    همون برو .com پلی بده اینا رو یادت میدن

شرمنده دیگه طولانی شد

جا داره اینجا از تمام دوستان اس دبلیو, ان ای , و ان دبلیو که توی پلن دیوار کردن نیرو های اس ای و به قول دوستان مردان nw تشکر ویژه کنم

سامی

10. تشکر dr.divert, dejkoob.ir تشکر نمود
    نپسندیدن ArteshBod نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahansha نمایش پست ها
    بله بله شما هم کاملا درست میگی
    چرا نمیگی چندین بار زنگ زد ولی من جوابش ندادم
    چرا نمیگی چندین بار اس داد جوابش ندادم
    چرا نمیگی رو اکانت نامه داد جوابش ندادم
    چرا نمیگی تلگرام حتی قبل اتک پی ام داد جوابش ندادم
    چرا نمیگی جنگو میخواستن بهشون ندادم چون از کسه دیگه ایی خط میگرفتم.
    اینا رو هم بگو اقا رضا
    چرا نمیگی چند بار اومد دنبال مغازم گشت ولی پیداش نکرد ها؟؟؟؟
    همین مونده که شما با سیاه نمایی دم ار اخلاق حرفه ایی بزنید
    گند زدید به ساید
    شما پلیر حرفه ایی بودید اکانت رو در اختیار ساید میزاشتی میرفتی نه اینکه شبونه وقتی هم سایدیت خوابه بریزید سرش و خودی بزنی بعد بیای اینجا دم از اخلاق بزنی برامون
    شما هم بهتره بری همون .com پلی بدی اینجا ما نوبیم
    به ما نمیخوری داداش
    همیجوری برا خودت میبری و میدوزی؟
    اولا ده دقیقه من جانشینت نبودم و 2 روز بود

اره اصلا میدونی چیه من امار دادم خودمم حمله ها رو لانچ کردم و نصف هامر رو خفت کردم چون نمیخواستیم مثل حباب 2 ماه ساید رو عقب بندازی بعدشم برامون شاخ و شونه بکشی
    در ضمن خفت شدی!!!! بخاطر امار نبود
    حباب هم خفت کردیم در صورتی که ی نفر رو هم رو اکانتش راه نداد
    همون برو .com پلی بده اینا رو یادت میدن

شرمنده دیگه طولانی شد

جا داره اینجا از تمام دوستان اس دبلیو, ان ای , و ان دبلیو که توی پلن دیوار کردن نیرو های اس ای و به قول دوستان مردان nw تشکر ویژه کنم

سامی
    شما اگه قصد کمک داشتی بجای اینکه دنبال مغازه بگردی تو همکن تلگرام جریان پلن رو می گفتی نه اینکه بگی کارت دارم!!!!!!!!
    در ضمن همون موقع بهت گفتم از ۲۵ ماه گذشته تا دوم این ماه تهران غرفه دار نمایشگاه دندانپزشکی بودم و به موبایل و اینترنت دسترسی نداشتم
    بجای این همه دردسر به خودت دادن می تونستی تو همون تلگرام پیام بدی شما یه پیام دادی کارت دارم فقط به اندازه ای که الان مظلوم نمایی کنی بگی می خواستم کمکت کنم در ضمن شما بودی زمانی که من تو اتحادتون بودم و خبر از انلاین بودن و نبودن من من اشتی نصف شبی خفت کردی
    ومورد آخر اینکه من تا صد سال دیگه هم نمیام کتیبه به سایدی بدم که نصف شب ۷۰ کی نیرو منو خفت کرده
    در ضمن تابع نظر لیدر سایدم بودم اگر کنیبه گرفتم و ندادم.....

12. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن ArteshBod پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستانی که اصرار دارن بگن ما آداب متا رو بلد نیستیم رو درک نمی کنم.
    این sw که داره بهتون آداب متا رو یاد میده همون سایدیه که یه بار متا با شما رو بهم زد و اومد زیر پرچم ما. که البته ما همون موقع هم با این حرکت مخالف بودیم و چوب این اشتباه لیدرامونو هم خوردیم. حتماً یادتون نرفته که se بخاطر 3ب1 نشدن علیه nw چه هزینه ای داد. یادتون نرفته که چند تا همر و چقدر دف و چند تا کتیبه بخاطر اعتماد به آقای ص.ص دادیم.البته اونموقع با شما متا نبودیم و منتی هم سر شما نیست.ولی وقتی با هم متا بودیم هم ما فقط با sw درگیر بودیم و شما داشتی به اعتبار ما ریکاوری می کردی (البته به مدت 2 ماه ،نه بیست روز).حتی موقعی که واندر ما صفر شد و sw اومد بالا با اینکه شما بودین که باید میزدین ولی ما واندرشونو زدیم.
    آره این ما بودیم که بخاطر متامون همر خرج کردیم و حالا شما نشستی پز همراتو میدی. البته اگه ما همر دادیم برا متا به اعتبار امیر بلوبوی بوده و هست.البته ناراحت نیستیم که همر از دست دادیم بخاطر nw چون مطمئنم که امیر حرفش 2 تا نمیشد و نوبت همر دادن nw برای متا هم میرسید.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

14. تشکر lucifer, ArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, ArteshBod پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما اگه قصد کمک داشتی بجای اینکه دنبال مغازه بگردی تو همکن تلگرام جریان پلن رو می گفتی نه اینکه بگی کارت دارم!!!!!!!!
    در ضمن همون موقع بهت گفتم از ۲۵ ماه گذشته تا دوم این ماه تهران غرفه دار نمایشگاه دندانپزشکی بودم و به موبایل و اینترنت دسترسی نداشتم
    بجای این همه دردسر به خودت دادن می تونستی تو همون تلگرام پیام بدی شما یه پیام دادی کارت دارم فقط به اندازه ای که الان مظلوم نمایی کنی بگی می خواستم کمکت کنم در ضمن شما بودی زمانی که من تو اتحادتون بودم و خبر از انلاین بودن و نبودن من من اشتی نصف شبی خفت کردی
    ومورد آخر اینکه من تا صد سال دیگه هم نمیام کتیبه به سایدی بدم که نصف شب ۷۰ کی نیرو منو خفت کرده
    در ضمن تابع نظر لیدر سایدم بودم اگر کنیبه گرفتم و ندادم.....
    اقای دلو اگه تابع لیدر سایدت بودی میرفتی پیش لیدرت نه بمونی جاسوسی مارو بکنی.خودت قبول داری مونده بودی واسه جاسوسی خفت کردنت با دلیل بود.
    شایان خان داداش من زیر پرچم شمادرست میگی.اما پرچمش اینقدر بزرگ هست که دست شما هم بگیرم بیارم زیرش.بازم میگم برید جلسه بزارید دو هفته محض ترحم بهتون کاری نداریم تا ریکاوری کنید.خبرشو بهمون بدین.شانس یبار در خونه ادمو میزنه.

16. تشکر dr.divert, dejkoob.ir تشکر نمود
    پسندیدن dr.divert, dejkoob.ir پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جناب دلو خان میشه بگی جنگ اموز از کی بهت ارث رسیده که درموردش تصمیم میگیری که به ما ندی

اگه از اتحاد j4fبودی که چرا کتیبه رو نمیدادی اگه نبودی پس لابد جاسوس بودی و از این بدتر باید باهات رفتار میشده

هرچندبرای کسی که خودش به این قضیه واقفه توضیح دادن بی فایدس چون خودش خواسته که چنین کاری انجام بده
    DANGER
    لطفا ثبت نام کنید. The woodpecker thief

18. تشکر Shahansha, dr.divert, dejkoob.ir تشکر نمود
    پسندیدن Shahansha, dr.divert, dejkoob.ir پسندید
صفحه 34 از 43 نخستنخست ... 243233343536 ... آخرینآخرین