صفحه 33 از 43 نخستنخست ... 233132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

دیــــــــوار مـــرا میخوانـــــــــد :دی

بــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــوم

دیشب یه پلن گسترده رفتیم رو اکانت نوبادی که یه دهش بیگ همرش صفر شد البته بچه ها یه سوتی دادن کتیبشو بر نداشتند که به نوبادی بابت خوش شانسیش تبریک میگم

همزمان هم کپش رو زدیم که نافــــرم دیوار شدیم دمشون گرم خوب دفاع ریختن و فکر میکنم این پست من رو هم خوب مطالعه کرده بودند و یه استحکام کوچیک هم انداختند روی اکانت

از مدافع خواهش میکنم لینک ها رو کامل قرار بدن توی فروم ، چون مهاجم با سر رفته توی دیوار و حوصله نداره و هم این که پراکندس روی اکانتهای مختلف ولی روی اکانت مدافع یکجا هست

ممنون میشم بدون سانسور بذارن اتک های کپ رو ، چون خیلی کف دفاعشون هستم ببینم چقدر بوده لامصب

.

خوب بالاخره ما هم دیوار شدیم البته فکر کنم همر ما به اندازه کافی کار انجام داد توی سرور که بخشیش اینجا گفته شد.

بعد از این هم که کپ شکارچی +2تا همـــر نوبادی + کوروش + مسعود ویکی دو تا دیگه که یادم نیست رو صفر کردیم با کمک بچه ها + چیف واندر شمال شرق رنده کردن واندر جنوب غرب زدن چند تا کتیبه از سایدهای مختلف.

سربلنــد،پیــروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت از رضای عزیز تشکر میکنم با اینکه توی سرور حضور نداشت وقت گذاشت به دوستاش کمک کرد.

پی نوشت 2: از امیر رضا بلوبوی تشکر میکنم بابت حمایت هاش

پی نوشت 3: این پست آموزشی رو اکانت ما و دلو و چکمه بزرگ استاکربه معنای واقعی کلمه پیاده کردیم و 2تا چکمه کوچک و یه بزرگ خیلی جاها رو صفر کرد پس لطفا از چکمه به جای غارت کار دیگه انجام بدیم بهتره.

پی نوشت4: این فقط یه بازیه و کسی با کسی خصومت نداره هممون با هم بیرون بازی رفیقیم مثل امیررضا و محسن نوبادی با این همه کل کل بازهم امیر رفت مسافرت خونه محسن نوبادی قشنگیه بازی به همین رفاقتهاش هست.

پینوشت 5: حالا بازم میام بقیشو میگم.

پی نوشت 6 : بازم دم جنوب غرب گرم که دفاع داد به نوبادی توی شمال غرب

پی نوشت 7: بازی هنــوز تموم نشده تازه الان چند تا اکانت دیوار شده و میشه به جاش دفاع ساخت یا 350 کی دفاعی که روی کپ من هست +150 کی دفاعی که زیر 10 ساعت با من راه داشت و محض اطمینان نگه داشته بودیم رو میشه فرستاد روی واندر. هنوز هم همــر های اصلی بچه ها بدون خط و خش باقی مونده.

اولین سروری هست که اینجا میبینم سطحش بالاس و واندر تفاهمی بالا نمیره که فقط تمومش کنیم بره. هر چند که اگر شیطنت آقای ص.ص نبود الان 2ماه بود بازی تموم شده بود

پی نوشت 8 : پی نوشت ها از متن بیشتر شد جل الخالق
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت تمامی دوستان
    شایان داداش به همونی که پلن رفته بگو بیاد شاهکارشو ب نمایش بزاره

در مورد زدن اکانت های ان دبلیو هم ما نمیدونستیم چکمه میگیریو هم سایدی هاتو شبانه میزنی و واسه دفاع هم از دف واندر استفاده میکنی وگرنه 3 ماه پیش نسختو میپیچیدیم

3. تشکر dejkoob.ir, Prestige, DARKOOB تشکر نمود
    پسندیدن dejkoob.ir, Prestige پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahansha نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان
    شایان داداش به همونی که پلن رفته بگو بیاد شاهکارشو ب نمایش بزاره

در مورد زدن اکانت های ان دبلیو هم ما نمیدونستیم چکمه میگیریو هم سایدی هاتو شبانه میزنی و واسه دفاع هم از دف واندر استفاده میکنی وگرنه 3 ماه پیش نسختو میپیچیدیم
    درود

دوست عزیز من زمانی شمال غرب رو زدم که اکانت نوبادی شروع کرده به خفت کردن دوست من اکانت دلو و همینطور جاسوسی های پیاپی از کپ من + پلن های فیک منظمی که هر شب روی من اجرا کردند و چون توی 4 ساعتی من بودن و با کمک جنوب غرب پلن فیک که حتی لای فیک ها هیرو هم میزدند و باعث میشدند من هر شب بیدار بشینم و اینسرت کنم شروع کردم چون من نمیتونستم هر شب تا صبح بشینم اینسرت کنم در نتیجه تا شعاع 8 ساعتی کپم همه رو صفر کردم که شب ها راحت بخوابم.

هر عملی عکس العملی داره دوست عزیز شما توقع نداری که هر شب منو بزنین و من بشینم نگاتون کنم بزرگوار

این اولین جاسوسیه دوستمون از من هست

به تاریخ توجه کنید اگه قبل از این تاریخ یه فیک یا یه جاسوسی از اکانت من روی شمال غرب هست بدید.

بزرگوار من چکمه گرفتم و شروع کردم به زدن جنوب غرب که واندر شمال غرب یعنی واندر سایدی که من و شما توش هستیم رو صفر کرده بودند. شما چه کردید؟ کسی رو که داشت جنوب غرب رو بیابون میکرد و رو تحت فشار گذاشتید نتیجش شد صفر شدن بیش از 6تا همر از شمال غرب + در نهایت دیوار شدن همر من و دلو البته دلو رو خودتون خفت کرده بودید نصفش رو

به هر حال بازی همینه من تا وقتی از ساید خودم روم اتک نیومد کسی رو نزدم حتی فیک هم ندادم ولی وقتی خودی منو میزنه توقع بیکار نشستن نداشته باشید.

سربلنــد،پیـروز ودنباله دار باشید
    ما
    فقط

پوزخند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

یه عکس از واندر ها و وضعیت کتیبه ها بذارید ممنون میشم

6. تشکر dr.divert تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

الحق بازی قشنگی شده
    من یکی هم علی رغم لطفی که جناب ص.ص نسبت به ما و اکانتمون داشتند دارم از بازی لذت میبرم. و فکر میکنم این بهترین سرور دژکوبه از اول تا حالا.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

8. تشکر lucifer, BlackSword, ArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, BlackSword, ArteshBod پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نامه ای از حبس رسیده دستم:

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei26371
    بــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــوم
    چی بود؟

دیشب یه پلن گسترده رفتیم رو اکانت نوبادی که یه دهش بیگ همرش صفر شد البته بچه ها یه سوتی دادن کتیبشو بر نداشتند که به نوبادی بابت خوش شانسیش تبریک میگم
    شما هم تبریک می گی؟ منم تبریک میگم
    همه تبریک دوستا
    بعله این قضیه اش مثل سوتی من روی ده 19 و 1 شد که اینسرت روی هیروی لانچ شده ننشست و ده 19 صفر شد و اینسرتی که از ده 19 هم زدیم برای ده 1 پر پر شد
    اینم خوش شانسی شما

همزمان هم کپش رو زدیم که نافــــرم دیوار شدیم دمشون گرم خوب دفاع ریختن و فکر میکنم این پست من رو هم خوب مطالعه کرده بودند و یه استحکام کوچیک هم انداختند روی اکانت
    عزیز ما منتظریم شما پست بدید کاغذ قلم دست بگیریم

اینو من دیدم اکانت ها اسم ده هاشون به اس ای داره تغییر میکنه احساس کردیم پلن دارید و شانسی انداختیم رو ده 2 و یه 5-6 ساعت بعد شما لانچ کردید
    سوال اینجاس شما که آموزش میدید چرا چک نکردید و اگه چک کردید، آیا نمی دونستید یا باید کتیبه قبل موج های کاتا بلند شه یا حتی اگه دیوار و دف هم کلین میشد خیلی بیشتر واسه صفر شدن ده کاتا لازم بود(زمانی که هنوز کتیبه روی ده هست)

از مدافع خواهش میکنم لینک ها رو کامل قرار بدن توی فروم ، چون مهاجم با سر رفته توی دیوار و حوصله نداره و هم این که پراکندس روی اکانتهای مختلف ولی روی اکانت مدافع یکجا هست
    تا زمانی که یه سند جور نشه من بیام بیرون از لینک خبری نیست

فقط اینو میدم ببینید:

بعد از این هم که کپ شکارچی +2تا همـــر نوبادی + کوروش + مسعود ویکی دو تا دیگه که یادم نیست رو صفر کردیم با کمک بچه ها + چیف واندر شمال شرق رنده کردن واندر جنوب غرب زدن چند تا کتیبه از سایدهای مختلف.
    رنده کردن واندر جتوب غرب
    واندر فیک و میگی که کلا تعطیل بود و انبار بیکار بود بردن اونجا دونه دونه دادن بالا؟
    یه واندر از ناتار می گرفتید اونم رنده می کردید میزاشتید تو افتخاراتتون!
    بعدم من بودم زدن هم سایدیم و جزو افتخاراتم نمی اوردم
    بزار یه چی نقل قول دیگه بیارم با هم جواب بدم:
    دوست عزیز من زمانی شمال غرب رو زدم که اکانت نوبادی شروع کرده به خفت کردن دوست من اکانت دلو و همینطور جاسوسی های پیاپی از کپ من + پلن های فیک منظمی که هر شب روی من اجرا کردند و چون توی 4 ساعتی من بودن و با کمک جنوب غرب پلن فیک که حتی لای فیک ها هیرو هم میزدند و باعث میشدند من هر شب بیدار بشینم و اینسرت کنم شروع کردم چون من نمیتونستم هر شب تا صبح بشینم اینسرت کنم در نتیجه تا شعاع 8 ساعتی کپم همه رو صفر کردم که شب ها راحت بخوابم.
    خوب اکانت دلو!
    یه زمانی بود یه بنده خدا با نام اکانت حباب 40 روز جنگ و نگه داشت و نداد و ما هر هفته نامه نگاری داشتیم و 40روز ساید عقب افتاد
    اکانت دلو هم جنگ داشت و یک هفته نامه نگاری شد که اقا نوبتت تمومه رد کن نفر بعدی اما جوابی دریافت نشد و دستور رسید از لیدر ساید همانند اکانت حباب که بزنیدش ما هم گفتیم چشم!
    زدیم و خواستیم بزنیم جنگ و ده همر و بپرونیم که سر از اتحاد امیر خان در اورد طرف!
    یه مقدار برگردیم عقب!
    زمانی که شما و امیر از اتحاد زدیدن بیرون شدید خائنین/مردان ان دبلیو خوب طبیعی اینه که باید زده میشد اون اکانت ها و دلیل اسکات هم همینه! ولی صحبت هایی انجام شد که شما روی ما همر بلند نمی کنید همچنین ما روی شما که خوب موضوع تموم شد
    (البته منو خیلی های دیگه مخالف این قضیه بودیم ولی کوتاه امدیم)
    حالا اکانت دلو و ما زدیم پرید تو اتحاد شما ما هم به خاطر حرف های زده شده باز نزدیم!
    که فکر میکنم 2شب بعد از اون قضیه شما شبانه زیر این حرف زدید و شروع کردید بچه ها رو زدن
    الانم من و خیلی های دیگه مقصر و اون افرادی میدونیم که نذاشتن قبل این قضایا شما رو بزنیم که فکر میکنم با نصف اون تلفات و خراب کاری ها تموم میشد قضیه
    ولی گذشت و تموم شد درس شد برای دوستان!
    (نت بر دارید این قسمت و واسه سرور های دیگه به مشکل نخورید:دی)

پی نوشت 6 : بازم دم جنوب غرب گرم که دفاع داد به نوبادی توی شمال غرب
    نمیدونم واسه شما متا چه معنایی داره ولی بچه های اس دبلیو دارن متا و معنا می کنن و یاد هممون میدن
    تبریک میگم به چهار ساید برای تبدیل کردن این سرور به یه سرور درست و حسابی

پ.ن:قلم و کاغذا اماده باشه بچه اس دبل یه حرکت خفنناک دارن میزنن خدا به خیر بگزرونه)
    پ.ن:یادمه یه زمانی چندتا همر رفت که چکمه یونیک و بیاره و بعد لینک سبز برش گردوندن رنده شدگان!
    پ.ن:نقشه ها چی میگه تو ساید رنده شدگان!
    پ.ن:کاپ های صفر شده چی میگه!
    پ.ن: تبریک میگم!
    پ.ن: همه تبریک دوستا!

mojtaba

یکی یه سند جور کنه اینو بکشه بیرون بچه خوبیه ولی نباید روبه روش بود)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام علیکم
    میبینم که همه دارن لذت میبرن
    درجواب پست اول اقا شایان بسیار عزیز:
    ما هرچی داریم از اموزه های لیدری شما داریم میخابیم به لطف شماست بیدار میشیم به لطف شماست میخوریم به لطف شماست بود و نبوده ما بسته به پست های گهر بار شماست اصا ما بدون شما هیچی نیستیم هیییییییییییییییییییییییی چچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ
    امیدوارم این پست بخاطر یکی دو جمله بعدم حذف نشه چون چیز بدی نداره یه سری واقعیت های کشوره که انشاالله حل میشه :
    امیدوارم اوضاع اقتصادی کشور که یکم بهم ریخته دوباره خوب بشه تا ما هم وقت و پول(هرچند که کلا 2کی گلد هم نریختیم رو اک)برای سرور های اینده داشته باشیم تا دوباره در سرورهای بعدی زیارتتون کنیم و حسابی از خجالت شما دربیایم

تبریک میگم به سه پلیر نوبادی برای دیواری که چیدن هرچند که هنوز یه لینک از حمله هم ندادن به ما و شرمندشونیم که نتونستیم ما هم دف درست و حسابی بدیم بهشون

راستی اقا شایان دوستان شما(دلو)توی اتحاد j4fچیکار میکنن چرا زیر پر و بالشونو نمیگیرین
    اخه این بنده خدا توی اتحاد ما بود که خفت شد حالا اومده اونور و داره حال میده

نکنه جاسوس بوده
    DANGER
    لطفا ثبت نام کنید. The woodpecker thief

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درودی دگــر بار

یه توضیح کوچولو بودم درباره این که کتیبه استحکام بود تعداد کاتاها کم بود و اون هم این که بچه ها دیدن کتیبه استحکام رو اما ما روی موج اولمون خزانه رو تارگت گذاشتیم تک هدفه و پشت ما هم فلوید میخورد و خزانش آماده بود که برداره و پیش بینی پلنر برای دفاع حدود 200 کی بود که طبق محاسبش 80% لاست میشد دفاع حریف و فلوید کلین میکرد و کتیبه رو بر میداشت که خوب دفاع از تصور پلنر بیشتر شد حالا خودش دوست داشته باشه میاد توضیح میده . اینجور که من توی گزارش دیدم گندمزار تخریب شده پس شما خزانه نداشتید.

در مورد متاتون با جنوب غرب هم برام جالبه از لفظ متا استفاده میکنید بیشتر میشه بهش گفت تبانی شما با جنوب غرب چون جنوب شرق که همرش رو زد به دیوار وقتی ال سید 99 بود ولی شما تبانی کردید با جنوب غرب وتحریک کردید واندر ساید خودمون رو بزنن و شما کمک کنید واندر جنوب غرب 100 شه که من هنوز متوجه نشدم وقتی واندر خودمون داشت 100 میشد چرا جنوب غرب رو که واندر ما رو زده بود حمایت کردید.

به هر حال امیدوارم استدلالتون برا خودتون قابل قبول باشه.

سربلند،پیـروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت از امشب راحت میخوابم دیگه آخیش
    ما
    فقط

پوزخند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    یه عکس از واندر ها و وضعیت کتیبه ها بذارید ممنون میشم

کسی نبود به ما ها که بیرونیم یه عکس بده؟:دی
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند
    هر دست که دادی به همان دست بگیری
    شیخ بهایی

200t
    Guest
    آقا یه عکسی فیلمی گیفی دابسمشی سلفیی چیزی از وضعیت سرور بدین دیگه . موندیم تو کف

واندرتونو نمیخوریم والا

14. پسندیدن Knig}{T پسندید
صفحه 33 از 43 نخستنخست ... 233132333435 ... آخرینآخرین