نقل قول نوشته اصلی توسط .SpaRtaN. نمایش پست ها
سجاد جان عزیز دلم همه رو به چالش کشیدم و پستی از شما ریپلای نشد و نگفتم شما همر نکشیدی یا کشیدی یا هرچی دیدتون رو نسبت به پست من عوض کنید به هیچ وجه کسی رو مد نظر نداشتم که بگم بازیکن خوبی بوده و یا نه
کلا پست منو به خودت نگیر منظوری از پست نسبت به شما ندارم و نخواهم داشت

هر اکانتی یه کارهایی کرده بحث من اینه بیاید بگید چیکارا کردید تو سرور نه فقط ادعا بحثم فقط باشما و هم تیم هاتون نبوده

جالب اینه که من بدترین عملکرد رو داشتم بزار برات باز کنم چالش رو

ارش رو اکانتش3تاهمر داشت که میتونستن همپای تک همر من بیان بغلش 10برابر منم دف کشیده بودن پس حرفی برای گفتن داره و بهترین عملکرد رو داشته ولی
طرف حساب من دوستانی هستن که همر داشتن دف داشتن تایم داشتن ولی تنهاکاری که کردن گرفتن مدال بوده

یه هیچ وجه طرف حساب من تو این پست شما نبودی من کلی عرض کردم هرچی در کل سرور انجام دادید روکنید تا شاید ماهم یه چیزایی یاد بگیریم

یااینکار میتونه یه نقطه مثبتی داشته باشه
برای مثال

شما هولدر بودی و همینطور اکانت ارش و عارف و ممد اولدارک
خوب وقتی عملکردتون رو توضیح بدین نقطه اشتراک بین 3هولدر چیزی هست که یه بازیکن تازه وارد میتونه اونرو نوشته و در هرسروری بخواد هولدر باشه از اون نقاط استفاده بکنه و در پایان سرور یه چند نقطه دیگه بهش اضافی بکنه

یا به عنوان دف سازی
اکانت hellboy نهایت تلاشش رو کرد بهترین پاپ رو بالا آورد و بهترین حالت ممکن دفاعی کشید خوب وقتی ایشون نحوه بازی و عملکردش رو بنویسه مطمعنن برای خیلی از دوستان روشن میشه که وقتی حرف از دفسازی هست معنیش این نیست که بازیکن خوبی نیست و بهتره دف بسازه برعکس دفسازی بسیار کار سختیه و میتونه این چالش بهش کمکی بکنه شاید بتونه استراتژی بازی طرف رو بدونه و برای خودش الگویی داشته باشه

و در مورد همرسازهامون
وقتی برای مثال من نوعی میام میگم با کمترین زمان و کمترین هزینه این همر رو کشیدم بازیکن وارد سرور میشه از نحوه چیدمان دهکده ها تا نحوه استفاده از همرهای جنگی در تایمهای مختلف همه رو ارزیابی میکنه
اینچالش به نظر من میتونه بسیار مفید باشه برای هر بازیکن تازه واردی که میخواد سبک خودش رو داشته باشه برای بازی

خوب تو پستتون اینکه یک جنگ اموز66روز میتونه چه کاری بکنه و من نتونستم بکنم رو نوشتید که فوقالعاده بود به این میگن تجزیه تحلیل یعنی در واقع عملکرد من زیاد خوب نبوده البته اینم بگمدقیقا20روز قبل از لانچ کردن همرم استاپ خورده بود و نیازی به جابجایی کتیبه نبود به عارف گفته بودم در توانم این هست و خواهشا از همرم استفاده بکن بره چون توان نگه داریش رو ندارم

از اینکه تو بحث شرکت کردی و نظرت رو صادقانه گفتی متشکرم و چون چالش رو کلا اشتباه میدونی میتونی شرکت نکنی

با تشکر محمدرض اسپارتان
محمد رضا دقیقا منظور منم این هست تو بد زمانی میای اینو عنوان میکنی !
وگرنه من که عبایی ندارم از همرم یا چیز دیگه ای .. اگر میترسیدم کسی ببینه من این همرو کشیدم که اصلا پسوورد به آرش نمیدادم!!
بقیه سو استفاده نادرست میکنن از این حرفا و این بحثا جلو چندتا آدم کم ظرفیت درست نیست !!

نمیدونم منظورمو متوجه شدی یا نه ..

الان نزدیک به 2 ماه من هیچ پستی توی فروم کی 1 نذاشتم هی میگفتن جادوگر کجاست و کسی جواب نمیده !
من به این نتیجه رسیدم حرف زدن کیلومتر نمیندازه همه میزنن . پس تو بازی نشستم که خودمو ثابت کنم ..
افرادی مثل صادق دیدن که من چجوری بازی میکنم اومدن کمک کردن !!
و خدارو شکر ما تیم داریم و هر جا احساس کنیم کسی احتیاج به کمک داره میریم !!
من رفتم J1 کمک کردم اونا اومدن k1 کمک کردن .
خوشبختانه همه جا هم واسه ساید بازی کردیم ..

ولی پیشنهاد برادرانه ای که برای تو دارم اینه هیچ سروری دیگه تنها بازی نکن . حتما یه دوال پیدا کن که بتونی قابلیتاتو نشون بدی

پ.ن 1 : خیلی خوشحالم که آرش داره 100 میکنه . حتی واندر خودمم 100 میشد اینقدر خوشحال نمیشدم .
مچکر