نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
آرش جان
باور کن 1% ناراحت نیستم ازت.اگر فکر میکنی ناراحتم پس باید بهت بگم هنوز ناراحتیمو ندیدی
همه صحبتات درست فقط یه چیزی راجع به اکانت Whitebird بگم.

اصلا قصد هیچ کاریو با اون اکانت نداشتم .
یکی از دوستان ازم پرسید به سعید اطمینان داری ؟ گفتم آره چطور مگه ؟
گفت اگر فردا وسط پلن پسوورد عوض کرد دف بک داد یا تارگت لو داد یا هر چیزی میخوای چی کار کنی ؟
دیدم حرف درست میگه .پسووردو عوض کردم 4تا فیک گذاشتم 2ساعت بعد پسوورد عوض شد !!!
فقط میخواستم ببینم این کارو میکنه یا نه

سعید به من گفت اکانت در اختیارت هر کار میخوای بکن . خواستم ببینم سر حرفش میمونه !!!
من چه کاری میتونستم بکنم باهاش ؟جز دف سازی خود سعید هم اینو میخونه
امیدوارم از دستم دلخور نشه اما باید امتحانش میکردم

پ.ن 1 : با نوب جماعت توی یک ساید بازی نمیکنم پس منو به اون رفیقات نچسبون. گقتم 75% دوستامون مشترکن .نه دیگه همشون
موفق باشی
ســـجاد

سجاد چطوری ؟ :دی

اول داستان این سرور ما به این صورت بود که من کلا بازی نمیکردم محمد Khargosh رفت رو مخم گفت بیا بازی فک کنم 4 هفته از سرور گذشته بود اول قرار شد برم رو اکانت khargosh ولی اصولا چون رو اکانت کسی بازی نمیکنم این اکانت هفته 4 بازی ساخته شد و خودم تنها شروع کردم به بازی در کنار کار و هزارتا مشغله از همون اول که اکانت رو ساختیم من رو حساب اینکه آرش و ... هم sw هستند اکانت رو sw زدم وقتی دیدم Nw هستن بچه ها اکانت بردم تو اتحاد nw از همون اول هم هیچ توافقی با sw نکردم واسه نزدن و ... به همین خاطر همیشه احتمال اینکه از sw بزنن اکانت رو میدادم و دیدی که اکانت چقدر دف داشت :دی تا قبل کتیبه ها من 2 بار همر ده 1 رو چون وقت نمیکردم گندم بدم زدم تو درو دیوار که رسید به هفته قبل کتیبه ها علی head shot نامه داد که اکانتت تو اس دبلیو هست وبازی خراب میشه و این صحبتا که آره کتیبه از اس دبلیو نزن . منم با با آرش صحبت کردم و گفتم نمیزنم اوکیه اگه هم بزنم میزنم واسه اکانت وایت برد موقع کتیبه ها کتیبه مرتاض کوچیک افتاد 1 خونه ای ده یک من یه لنگه دمپایی توش بود با چنتا از بچه ها که صحبت کردیم قرار شد فقط کلینش کنیم همر ده یک بزنیم بهش ولی ورش نداریم که بره واسه اس دبلیو همینطورم شد من پاک سازی کردم و شما فک کنم توی اتحاد ما یه جاسوس کوچولو هم داشتید :دی چون یه ساعت بعد پاکسازی ورش داشتید :دی اینم به کنار گفتیم بزار ببرن. همین الانشم با توجه به اینکه 2 تا خزانه 20 داره اکانت البته از یه هفته قبل کتیبه ها هنوز یه کتیبه هم از sw ور نداشتیم اینا همش آوانسه ها :دی
واسه اکانت هم من اکانت رو در اختیارت قرار دادم و یه قول و قراری داشتیم که شما بهش عمل نکردی و فیک لیست گذاشته بودی رو بچه ها البته همونطور که من بهت گفتم من پسورد رو پنج نداده بودم چون تا شب سرکار بودم یکی از دوستان که به ایمیل اکانت دسترسی داشت اینکارو کرده بود

به هر حال مهم نیس کاکو :دی از بازی لذت ببر

سعید