نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

Hybrid View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا سجاد من دو صفحه برای شما فحش نوشتم؟؟؟
    من تا حالا نه به شما و نه به هیچکس دیگه بی احترامی نکردم و نمیکنم
    شما یک نفرو پیدا کن بیاد اینجا بگه مریم بهش حرف زشت زده
    خواهشا چیزیو گردن من نندازید
    اگر مدرکی دارید که من حرف زشت زدم پس بیارید تا ثابت کنید
    در غیر این صورت دیگه این بحث مسخره رو تموم کنید
    درضمن اگر از بچه های الستار به شما فحش دادن من مسئولش نیستم میتونید ازشون علت رو بپرسید شاید دلیل محکمی برای کارشون داشتن
    درضمن دلیلی هم نداره بابت کاری که انجام ندادم عذر بخوام

2. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Mr.majid, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Head_shout نمایش پست ها
    مريم خانوم من نامه هايي كه سجاد ميكه رو ديدم ، بيخيال بحث نكنيد لطفا ، اينجا هم ميبيني من جواب اين دوستان رو ميدم ،جون زور داره ميزنن زيرش بعد ميكن مدرك داري ، حالا ديدين مدرك دارم ، خجالت بكشين ، هنوز هم دارم مدرك ولي نميخاستم بزارم ،مجبوريم كردين ،

این عکس که گذاشتی و ادمین پاک کرد هم هیچ قول و قراری توش دیده نمیشه. این عکس مال اول سروره هنوز همه بودن و کسی حذف نکرده بود. نه متایی بود نه حرفی بود نه هیچی. همون موقع هم قول و قراری نکردم. گفتی فلان و بلان، گفتم بازیتو بکن و منم اگه بخوام جایی رو بزنم حتما میزنم.

اینم از مدرکت، دیدی هیچیی نداری؟ خیلی مونده تو بخوای واسه من ادای بزرگا رو در بیاری گل پسر

در مورد سواد و این چیزایی که گفتی، همینقدر بست باشه که هدشات رو چجوری مینوشتی و فارسی چجوری مینویسی و هنوز به قول خودت البته بعد این همه سال بازی تو کام و آی آر و کتکی که خوردی تو بازی کردنات، یاد نگرفتی چجوری پست فروم ریپلایی کنی
    اگه زبان بلدی، یه پست انگلیسی بزار استفاده کنیم، کار سختی نیست برای کسی که بلده!! بنویس دیگه د بنویس : ) آها کیه که حرف مفت زده؟؟

بیش از حد بهت محل گذاشتم جو گیر شدی باز؟؟
    راست میگی من هیچی نیستم. فعلا که از ترس همه جات تو همه دهکده هات و مولتی هات دفاع کشیدی، خو من که هیچی نیستم، چرا اینقدر دفاع ساختی پس؟ از چی میترسی؟ ترست چیه؟ دردت چیه؟ چرا اینقدر روت فشاره علی جون؟ به کجات فشار اومده؟

میخوای چیزی که تو بازی بدست نیاوردی و نمیتونی بدست بیاری، اینجا بدست بیاری؟ نمیتونی بیخود تلاش نکن. جا اینکارا یکم تو حرف زدنت تجدید نظر کن.

هنوز که نزدمت! بزار بزنم بعد فحش بده والا خوبه بخوام بزنم بهت میگم دارم میام که خوب زورتو جمع کنی! همونطور که همیشه بهت گفتم دارم میام بزنمت 2 بار خودم زدم 0 کردمت، اینم میشه سومیش، میدونی چرا؟ فکر کن ببین چرا این همه تلاش میکنی هیچ وقتم موفق نمیشی، راه داره داداش، یکم دقت میخواد و تفکر بدون خود بزرگ بینی که کلا از این موهبت محروم هستی

من 2 سال ازت بزرگترم و برای همین باید به من احترام بزاری؟؟ من تا حالا 1 بار بهت بی احترامی نکردم، ولی تو کلا در حال توهین و بی ادبی هستی با حرف زدنت، من بخوام روی کسی مثل تو رو کم کنم خوب بلدم باید چیکار کنم. منتهاش هرچیزی به وقتش

بازی من یادت دادم، حالا واسه من شاخ شدی؟ (اینم من گفتم، کنتور نمیندازه دیگه، منم بگم شاید یکم خندیدیم)

حالا بزار بهت بگم پس:
    تو علی هدشات نیستی داداش گلم. اسم کسی رو بزاری رو خودت تبدیل به اون نمیشی! میشی؟
    اون کسی که اسمش رو گذاشتی رو خودت، خودش اندازه تو اینقدر ادعاهای خرکی نمیکرد حداقل یه جوری اداش رو در بیار که روح بنده خدا تو گور نلرزه

والا من موندم تو کار شما ملت! آخه دقیقا رو چه حسابی داری حرفای گنده میزنی؟ که چی بشه؟!!

والا تو به عشق مدال تو این سرور داری جاسوس رومن میزنی تو دیوار خودت!!! جاسوس رومن میکشی!!! واسه اینکه مدال بگیری اونوقت تو شدی بزرگ؟!! کتیبه ها رو بیخودی نگهداشتین دست خودتون، جوری که 3 تا از اکانت هایی که به شدت روشون حساب میکنید، نامه زدن به من که آقا بیا با اکانت ما اینا رو بزن! وقتی سرور تموم شد میگم کدوم اکانت ها بودن. و جواب خودم رو هم عکس میگیرم میزارم همینجا تا بخونی و شرمنده حرف زدنت بشی.

خلاصه بگم، وقتی میخوای حرف بزنی راجع به من حرف نزن کلا، از هیچ نظری هم سطح من نیستی، نه بازی، نه سواد، نه ادب، نه سطح خانوداگی، نه ثروت و نه هیچی! پس با هم سطح خودت حرف بزن تا مجبور نشم هی بیام جمعت کنم از کف فروم. آروم بگیر. یه ذره دفی که داری با 1 همر تموم میشه همش. اینقدر بال بال نزن. فهمیدیم دف داری، باریکلا آفرین. حالا صبر کن تا وقتی که اومدم روت دفاعتو استفاده کنی ببینی چقدر موفق میشی با دفاعت

دیگه هم راجع به من پست نزار. با هرکی میخوای حرف بزنی بزن، ولی اسم منو نیار. از پست بعدی لحنم عوض میشه کلا یه وقت ممکنه همین یه ذره آبروت هم بره پیش بچه ها بی آبرو بشی.
    AreF

4. تشکر shoshor, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ارزش خوندن نداره بست هات ،همين كه تو و امسال تو رو شناختم برام ارزشش از بازي بيشتره ،
    هه تو شخصيت خونوادكيت از من بهتره ؟ تو مكه ميدوني جي هست ؟ همه اين جيزايي كه كفتي خودتو با جي مقايسه كردي ،؟؟ برو كمتر حرف بزن به كسي هم توهين نكن ،امسال بدر من بودن ٨ سال جونشونو دادن تا تو بتوني الان راحت زندكي كني ،هيجوقت خودتو با من مقايسه نكن ،كلا در حد اندازه نيستي ،
    دوستان كسي از من دلخوره يا توهيني جيزي از طرف من شده ،عضر ميخام ، من هر جي باشم دروغ كو دزد ،٢ رو نيستم ،
    اين اخرين بست من تو اين فروم هست ،شرمنده يك سر اين مشكلات بودم ،
    ویرایش توسط Head_shout : 05-18-2016 در ساعت 12:15 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    شما نامه هارو دیدید اما از متن نامه ها متوجه شدید من اونارو نوشتم؟؟؟؟
    شما بارها با من صحبت کردبد
    حتی گاهی ناخواسته با لحن تند اما دیدید من بی ادبانه جواب شمارو بدم؟؟؟
    اصلا پرسیدید از سجاد چرا نامه ها اینجوری نوشته شده؟؟؟
    ببینید اگر شما مرتکب جرمی بشید این شمایید که مجازات میشید نه خواهر و برادر شما
    منم الان همین شرایطو دارم قرار نیست به خاطر نامه ای که من ننوشتم به من توهین بشه
    خواهش میکنم یکم فکر کنید به حرفام
    بعد جواب بدید

7. تشکر shoshor, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, M3nTaL پسندید