صفحه 87 از 91 نخستنخست ... 37778586878889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب خدا روشکر این سرور به خوبی و خوشی تمام شد خوشم اومد اینجا همه ثابت کردن دوستی و مرام و معرفت خیلی با ارزشتر از یه بازیه
    همه بچه های سرور برنده شدن.برنده واقعی این سرور رفاقت بود.

از همتون تشکر میکنم که همکاری کردید.اسم نمیارم چون عملا هممممه بچه های سرور همکاری کردن.همه

دوستتون دارم
    کوچیک همتون صادق

- - - Updated - - -

داشتم فروم j3 رومیخوندم متوجه شدم باز اون بچه چه گندی زده
    فاینال پارسال اولین سروری بود که با این بابا بازی میکردم و نمیشناختمش و فقط بواسطه سجاد قبول کردم که باهم باشیم وگرنه تیم خودمون کامل بود.(سجاد اگه دفه دیگه هم طرف اونم بگیری ...) بعد که شخصیت جالبشو شناختم و سرور 3یکس بعدی( i3) شروع شد متوجه شدم نه فقط من بلکه همه همین نظرو در مورد شخصیتش دارن تصمیم گرفته شد یه درس حسابی بدیم که متوجه بشه بخاطر یه بازی نباید این اخلاق کثیف رو پیش بگیره.ولی مثل اینکه نمیشه.

حالا اینجا ربطی به j3 نداشت.فقط خواستم ما این همه زور میزنیم که به همه بگیم بابا این فقط یه بازیه و بخاطر بازی ارزش نداره .....ولی جای دیگه یه بابایی میاد بخاطر 4تا مدال و افتخار و اتحاد برنده چه کارا ک نمیکنه.بهرحال به خودتون افتخار کنید که پرچم مرام و معرفتو بالا بردین

جناب مولتی خدا خیرت بده اخه این اتحاد برنده و افتخارات و مدال و... چه صیغه ای بود؟

2. تشکر SajjaD MaRiLyN, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN, Basilous پسندید
    نپسندیدن Black Rose نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadegh Game OveR نمایش پست ها
    خب خدا روشکر این سرور به خوبی و خوشی تمام شد خوشم اومد اینجا همه ثابت کردن دوستی و مرام و معرفت خیلی با ارزشتر از یه بازیه
    همه بچه های سرور برنده شدن.برنده واقعی این سرور رفاقت بود.

از همتون تشکر میکنم که همکاری کردید.اسم نمیارم چون عملا هممممه بچه های سرور همکاری کردن.همه

دوستتون دارم
    کوچیک همتون صادق

- - - Updated - - -

داشتم فروم j3 رومیخوندم متوجه شدم باز اون بچه چه گندی زده
    فاینال پارسال اولین سروری بود که با این بابا بازی میکردم و نمیشناختمش و فقط بواسطه سجاد قبول کردم که باهم باشیم وگرنه تیم خودمون کامل بود.(سجاد اگه دفه دیگه هم طرف اونم بگیری ...) بعد که شخصیت جالبشو شناختم و سرور 3یکس بعدی( i3) شروع شد متوجه شدم نه فقط من بلکه همه همین نظرو در مورد شخصیتش دارن تصمیم گرفته شد یه درس حسابی بدیم که متوجه بشه بخاطر یه بازی نباید این اخلاق کثیف رو پیش بگیره.ولی مثل اینکه نمیشه.

حالا اینجا ربطی به j3 نداشت.فقط خواستم ما این همه زور میزنیم که به همه بگیم بابا این فقط یه بازیه و بخاطر بازی ارزش نداره .....ولی جای دیگه یه بابایی میاد بخاطر 4تا مدال و افتخار و اتحاد برنده چه کارا ک نمیکنه.بهرحال به خودتون افتخار کنید که پرچم مرام و معرفتو بالا بردین

جناب مولتی خدا خیرت بده اخه این اتحاد برنده و افتخارات و مدال و... چه صیغه ای بود؟
    صادق جان شما دیگه چرا این مدلی حرف میزنی؟؟ از تو بعید بود
    یعنی میگی الان دوستات واسه گرفتن مدالا تقلب نمیکنن؟؟ برای گرفتن رنک یک مدافعینو مهاجمین و....؟؟؟
    نگو توروخدا این حرفارو بعدا میرن یه سرور دیگه میگن سرور k1اونقدر قدر بودیم که این افتخاراتو کسب کردیم
    برات یه سری عکس از همین تقلبها فرستادم. به نظرم تا وقتی دوستان خودت این شکلی هستن چیزی در مورد دیگران نگی بهتره

یه دعای خوبم برات بکنم : الستارزی بشی انشالله ☺
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

4. تشکر shoshor تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

همونطور که همه میدونن این سرور توافقی تموم شده پس بحثش فرق میکنه باسرورای دیگه.توافق هم از اسمش مشخصه دیگه .یعنی یه چیزی میدی یه چیزی میگیری

خواهشا اینا رو به من نگو چون من اینجا نه اکانت دارم نه مدال واسم مهمه نه اتحاد برنده.خداروشکر اینم همه میدونن

بابت دعات هم ممنونم.همون یکی دو هفته ای که افتخار دادین رواکانتتون بودم ازتون تشکر میکنم.کلی چیز ازتون یاد گرفتم.تو و عباس و حسین بازیتون عالیه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

همونطور که همه میدونن این سرور توافقی تموم شده پس بحثش فرق میکنه باسرورای دیگه.توافق هم از اسمش مشخصه دیگه .یعنی یه چیزی میدی یه چیزی میگیری

خواهشا اینا رو به من نگو چون من اینجا نه اکانت دارم نه مدال واسم مهمه نه اتحاد برنده.خداروشکر اینم همه میدونن

بابت دعات هم ممنونم.همون یکی دو هفته ای که افتخار دادین رواکانتتون بودم ازتون تشکر میکنم.کلی چیز ازتون یاد گرفتم.تو و عباس و حسین بازیتون عالیه
    خوشبختانه منم دیگه اکانت ندارم که بگی نگران مدال خودم هستم،فقط خواستم کسیو متهم نکنی
    مام هم نوبی بیش نیستیم.

7. تشکر shoshor تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    سلام خدمت یکایک عزیزانی که تو این یه سال چه تو شمال چه تو جنوب ما رو تحمل کردن

طبق صحبتای انجام شده و تعداد پلیرهای آنلاین و همین طور رفاقتایی که از سالیان پیش و از آی آر بین بچه های شمالی و جنوبی بود ، تصمیم بر این گرفته شد که دشمن شاد کن نباشیم و سرور رو به انتها برسونیم در کنار هم دیگه ! به این ترتیب این سرور که از قضا بدترین سرور عمرم بود ( تنها خوبیش این بود که کنار شما عزیزان بودم ) از نظر من پرونده ش مشخصه و انشاالله در ادامه با تشکیل یک اتحاد برنده خاتمه ای خوش بر تمام خاطرات تلخ و شیرین این سرور میدیم ! طی این یه سال خیلیا از آب گل آلود ماهی گرفتن و خیلی ها هم بودن که به جرگه دوستان خیلی خوب ولی محدود من اضافه شدن ! همین طور بودن عزیزانی که بعد از چندین و چند سال مجدد پیداشون کردیم !

عزیزانی مثل مریم و عباس All Stars و رضا آروشای عزیز و رضا TNT عزیز و مجید و بهزاد و صمد Ghost Warrior و رضازوج عزیز و مابقی عزیزانی که یادم رفت !
    عزیزانی مثه حسین All Stars یه حسین کاتای خودمون ، عزیز دلی مثه ممد Owldark که خیلی اتیکتا بهش بستن ولی مثه مرد پشتم بود و دمش گرم که دیدم املای بازی رو خوب بلده ! پلیری که تو سرورای سطح خیلی بالا دیده بودم بازی خودشو تیمش رو ! مصطفی عزیزم که بعد از کتیبه ها تو 2تا سرور 6 و 2 افتخار هم بازی شدن با خودش و خانومشو داشتم و خیلیای دیگه !

از عارف عزیزم تشکر میکنم که 90% علت بازی کردنم اینه که باهاش تلفنی در ارتباط باشم و سوژه واسه صحبت داشته باشیم ، عارفی که با علی خونی تنها کسایی بودن که در نبود فرشید تونستن تا حدودی خلائش تو زندگی رو واسم پر کنن ! از حسین Xman و دوست جدید گلمون آقا برهان گل که روی اکانت espartakoos بود و این سرور با اینکه اولین سرورش بود واقعا از خیلی از اساتید بهتر بازی کرد ! حسین Xman هم که رو Hellboy ترکوند ، با 2ماه تاخیر اومد ولی دست پر اومد ، دمت گرم بدون گلد یه همچین پاپ و دفاعی واقعا هنر میخواد !
    تشکر از همه عزیزانی که بین راه ول کردن ما رو رفتن بنا به هر دلیلی عزیزانی مثه ، ممد insomnia و میلاد 200t و حافظ بدزات و جابر و دونا و مانی و نوید و سهیل پرزیدنت و سهیل رپتور و سعید خسروی و حمید Swteam عزیزم و علی و آرش کلن و مسعود Brain که بین راه ولمون کرد و دلمم براش تنگ شده و خیلیای دیگه که ذهنم یاری نمیده !
    یه تشکر هم کنم از اکانتیی که در حد توانشون کمکمون کردن مثه old wolf , awsal , levin , xyster و مابقی عزیزان که تا جایی که تونستن کمکمون دادن !
    یه خسته نباشید به بچه های جنوب بگم ! به سجاد و صادق که میدونی خیلی جاها تنها و دست خالی موندن و ادامه دادن ، من خودم به شخصه اگه پلیرای سایدم کم باشه ول میکنم و خیلی طاقت ندارم تنهایی همه کارارو ردیف کنم ! دمشون گرم وقت گذاشتن ! تشکر از اکانت hanzale که با اینکه کپ و نان کپش خورد مردونه وایساد و ادامه داد ، تشکر از عمو پژی گل که هنوزم ناراحتم از نبود نانکپش که مطمئنا اگه لینک میگرفت حالا حالاها اینجا کسی نمیتونست اندازه ش همر بکشه ، تشکر از mori khabis که هر کاری میخواستیم بکنیم اولین نفر این دوست گلمون میومد توذهنم ، علی ستاره ها که واقعا سنگ تموم گذاشت ، بچه های mr.myth و مجتبی و سیاوش و همه عزیزانی که این یه سال کنار ما بودن ، اکانت umaster که حذف نکرد و مردونه بازیشو کرد همین طور Rain wolf و خیلی عزیزانی که به خاطر سعادت کم من از زیر دستم در رفت اسماشون !

ایشالا که همگی تو زندگی واقعی موفق باشین ! ازتون خواهش میکنم هر سرور که تموم میشه تمام کینه هاشو خاک کنین و فقط رفاقتا و خاطرات خوبشو جابجا کنین ببرین سرور بعدی ! یادمون باشه یه بازی هست تو گروه Entertaiment که به معنای سرگرمی است و در شاخه Games که بازی هستش بخش میشه ! سرگرمی برای شادی هست نه برای حرص و جوش خوردن ! لذت ببرین و نذارین به زندگی واقعیتون لطمه بزنه !

تو سرور کی 1 هیچ کدوم از 2 طرف از نظر من برتری نداشتن و بازی به نوعی برابر جلو رفت ! فکر کنم دلیلشم واضح باشه ، کمبود پلیر ها بعد از میدگیم ! در هر صورت لذت بردم از کنار شما بودن ها ! و این گونه نیس که بخوام بگم ما قویتر بودیم یا عزیزان در جنوب ! خوشحالم همه چیز به این ختم شد که دوستی های گذشته ریشه ش محکم تر شد و خیلی از کسایی که خارج از این سرور موش میدووندن به اهدافشون نرسیدن !

ببخشید باز طومار نوشتم ! خیلی خاطرتون عزیز واسم !!!

با تشکر
    ClubswingeR
    آرش :دی
    سلام .
    آقا ما در نرفتیم والا . واندری که 100 شد من کلین کردم با اکانت Arlad200chin

جدا از شوخی خسته نباشید به کل بچه هایی که موندن , والا ما دیگه نمیتونیم نرمال بازی کنیم , هرکی نرمال رو تا تهش میشینه و تموم میکنه واقعا دمش گرم , البته خب خیلی بیکاره

عمو آرش دمت گرم ، خیلی تعریفتو شنیده بودیم ، ایشاله یه سرور خوب بیاد و همه جمع شن یه عشق و حال اساسی کنیم

کوچیک همگی

میلاد

9. پسندیدن SABER. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام صادق جان توافق شده درست ولی نه به هر قیمتی بگیرن از کسی یه عکس میزارم از مهاجمین تا کسانی که نیستن بفهمن توافقی یعنی چی !!!
    photo_2016-08-24_21-25-44.jpg

با تشکر

- - - Updated - - -

سلام صادق جان توافق شده درست ولی نه به هر قیمتی بگیرن از کسی یه عکس میزارم از مهاجمین تا کسانی که نیستن بفهمن توافقی یعنی چی !!!

تاپ دفاعی هم عکس داشتم ولی یکی دیگه گرفتش نمی دونم چی زدن بهش حمله ناتار که نبوده .

با تشکر
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

11. تشکر Black Rose تشکر نمود
    پسندیدن SABER., Black Rose پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shoshor نمایش پست ها

با تشکر

- - - Updated - - -

تاپ دفاعی هم عکس داشتم ولی یکی دیگه گرفتش نمی دونم چی زدن بهش حمله ناتار که نبوده .

با تشکر

الان بحث دقیقا چیه ؟
    مشکلتون چیه ؟؟
    میشه دقیقا به من بگین ؟؟
    الان شما گراز کشتی منم گرزیایی که خودم ساختم .مشکلش چیه ؟!!!
    من بیشتر وقت گذاشتم یا شما ؟
    شما هم وقت میزاشتی 17تا همر استارت میزدی توی سایدت که این موقع سرور بزاری خفت کنی رنک یک هجومو بگیری ..
    پلنی هم هنوز نزدم در ضمن هنوز مهاجمین نزدم!!همش اسکاتو گرزیه !! اونم خودم ساختم.

خواهشن بحثای اضافه رو کات کنید .که کسی از کسی ناراحت نشه ..
    به احترام آرش هم پست نذاشتم از ظهر عزیزم..
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    الان بحث دقیقا چیه ؟
    مشکلتون چیه ؟؟
    میشه دقیقا به من بگین ؟؟
    الان شما گراز کشتی منم گرزیایی که خودم ساختم .مشکلش چیه ؟!!!
    من بیشتر وقت گذاشتم یا شما ؟
    شما هم وقت میزاشتی 17تا همر استارت میزدی توی سایدت که این موقع سرور بزاری خفت کنی رنک یک هجومو بگیری ..
    پلنی هم هنوز نزدم در ضمن هنوز مهاجمین نزدم!!همش اسکاتو گرزیه !! اونم خودم ساختم.

خواهشن بحثای اضافه رو کات کنید .که کسی از کسی ناراحت نشه ..
    به احترام آرش هم پست نذاشتم از ظهر عزیزم..
    بحثی ندارم سجاد جان بجث میخوای کنی مشتاقم گرزی ساختی ما هم داریم گرزی داداش اندازه ای که خیلی بیایم بالا ولی توافق داریم تا توافق گرزی خفت کردی نوش جونت دادا احترام نگه داشتی خوب مگه من بی احترامی کردم بهت که میگی به خاطر ارش چیزی نگفتم من عکس گذاشتم که ببینن مدافع و مهاجم کی هستن داداش بقیه با خودتون بزنید ببرید ولی زیاد جو نگریدتت داداش من این بازیه هر چند صد تا مدالم داشته باشی اتفاق خاصی نمیوفته میتونی از صادق بپرسی همه این افتخارات رو داره از همه بیشتر ولی میتونه باهاش یه دونه نون بگیره از نانوایی نه داداش یه ایمیله رمزش یادت بره دیگه همینم نیست .
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

14. تشکر Black Rose تشکر نمود
    پسندیدن Black Rose پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مصطفی جان همه میدونیم تو سالم بازی کردیو این رنک هجومی رو چجور بدست آوردی. خوبه که دو روز مونده به صد شدن واندر عکس گذاشتی
    تا اختلافت با بقیه ی دوستان کاملا مشخص باشه
    میگما کاش یه مدال تقلبم سرور میذاشت، اگه بود که عالی میشد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shoshor نمایش پست ها
    بحثی ندارم سجاد جان بجث میخوای کنی مشتاقم گرزی ساختی ما هم داریم گرزی داداش اندازه ای که خیلی بیایم بالا ولی توافق داریم تا توافق گرزی خفت کردی نوش جونت دادا احترام نگه داشتی خوب مگه من بی احترامی کردم بهت که میگی به خاطر ارش چیزی نگفتم من عکس گذاشتم که ببینن مدافع و مهاجم کی هستن داداش بقیه با خودتون بزنید ببرید ولی زیاد جو نگریدتت داداش من این بازیه هر چند صد تا مدالم داشته باشی اتفاق خاصی نمیوفته میتونی از صادق بپرسی همه این افتخارات رو داره از همه بیشتر ولی میتونه باهاش یه دونه نون بگیره از نانوایی نه داداش یه ایمیله رمزش یادت بره دیگه همینم نیست .
    آخه داری بحث الکی میکنی عزیز من ..
    من اگر دنبال مدال بودم توافق نمیکردم که شاید واندر خودم 100 بشه ..
    بحث الکی اینه که من و آرش یه حرفی زدیم دیگه کسی نباید روی حرف آرش حرفی بزنه !!
    شما هم که داری .
    بگیر
    چی کارت داریم !!!

به قول مانی 2نوع پلیر داریم !!!
    یکی میره ته مپ تا آخر سرور گرازو این چیزا میکشه با مولتی اکانت آخرشم هیچی نمیشه .
    یه سریم داریم که وقت میزارن بازی میکنن .. الانم دارم جواب وقتی که گذاشتمو میگیرم .

در ضمن اگر همری بگیرم بزنم واسه اینه که خود بچه ها خواستن من رنک هجوم بگیرم . نه به زور کاری کردم نه چیزی !!!

رنک دفاع هم دفی هست که بازم خودم ساختم . دفاع توی سایدو بچه ها کوبیدن توی واندر
    Yolo.jpg
    SWpapa.jpg
    1 میل پوینت دفاع گرفتم . همش از دفاعو همرایی که بچه ها نخواستن ترشی بشه !!
    اندازه همین دفی هم که خورده دفاع توی واندر هستو همینقد بازم دفاع دارم!!

خوب وقت گذاشتم. تو هم مینشستی دفاع میساختی کمک سایدت میکردی . الان هم میکوبیدی توی کپت رنک 1 دفاع بشی !!
    جای اینکه کپ bide vahshi غارت کنی یا اینکه طرف بیاد فیدرای mr-president یا old wolf یا xystero غارت کنه دفاع میساخت الان حالشو میبردی !!
    الان من غارت نکردم کپ اکانتارو ازشون دفاع کشیدم شد تقلب ؟؟
    بعدشم همرمو که قرار نیست ترشی بندازم !! میخوام باش ناتار کلین کنم ) کجاش عیب داره .

یعنی الان اگر آرش 3تا همرشو بزنه باهاش واندر منو کلین کنه رنک 1 هجوم بشه باید بگم تقلب کرده ؟؟!!
    خوب زحمت کشیده ساخته .خودش نمیخواد بزنه چون اصلا به این چیزا فکر نمیکنه !!
    ویرایش توسط SajjaD MaRiLyN : 08-24-2016 در ساعت 10:35 PM
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

17. تشکر Vikings تشکر نمود
صفحه 87 از 91 نخستنخست ... 37778586878889 ... آخرینآخرین