صفحه 77 از 91 نخستنخست ... 2767757677787987 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوشبختانه حتی کثیف بازی هم نتیجه ای نداشت
    به نظرم این بازی تا وقتی ارزش داشت که همه مردونه بازی میکردن
    از الان به بعد هیچ ارزشی نداره

2. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید
    نپسندیدن Head_shout نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط .SpaRtaN. نمایش پست ها
    درود دوستان
    سرور تموم شده یا واقعا حرفی برا گفتن ندارید؟

امروز یه خبرایی تو تاپ10هست خواهشا لینک بزارید بقیه دوستان هم استفاده بکنن

به نظرتون مثل سرورe1 این سرورهم نتیجه وارونه رو مشاهده میکنیم؟ یا اینکه به موقع زدو خورد هایی میشه که بازی عادلانه تموم بشه؟

ظاهرا ورق بازی داره برمیگرده مگر اینکه مسئولین یه کاری بکنن

دوستان 10روز موند به نقشه ساخت یه تجزیه تحلیل بزارید شنیدم بوی بازی کثیف هم به مشام دوستان رسیده ولی خبری نیست

لطفا بیاین شفاف سازی بکنید چی شده چرا بعضی دفا بک شده

اصلا فروم چرا این شکلی شده

محمدرضا اسپارتان
    سلام عزیز
    قضیه چیه ؟ این حرفارو از کجاتون درمیارید ؟ به من چه ربطی داره دفاع اکانت نوب استار بک میخوره ؟
    امروز علی هد شات به من گفت تو فروم میبینم یه حرفایی .
    خواهشا فرضیه صدور نکنید . با مدرک حرف بزنید.
    اگر از جنوب غرب روی اکانتای شمال لاگین شده و اینجا نشون دادین من کل اکانتای جنوب غربو میدم بهتون .
    اگرم نیست لطفا حرف در نیارین ..

قبلشم گفتم من بازیه کثیف نمیکنم . محمد رضا از تو که دیگه پسوردتو داشتم لاگین میکردم روی اکانتت بعیده بخوای همچین حرفی بزنی.
    یادمه یه روز کامل روی اکانتت نبودی. همون موقع میتونستم بذارم به امان خدا لاست بخوری !!!

به هر حال نـــوب بازیه بعضیارو به حساب بازیه کثیف نذارین ..
    به قولی مالتو بپا همسایتو دزد نکن عشقی ..

سجاد
    ویرایش توسط SajjaD MaRiLyN : 06-20-2016 در ساعت 04:40 PM
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    سلام عزیز
    قضیه چیه ؟ این حرفارو از کجاتون درمیارید ؟ به من چه ربطی داره دفاع اکانت نوب استار بک میخوره ؟
    امروز علی هد شات به من گفت تو فروم میبینم یه حرفایی .
    خواهشا فرضیه صدور نکنید . با مدرک حرف بزنید.
    اگر از جنوب غرب روی اکانتای شمال لاگین شده و اینجا نشون دادین من کل اکانتای جنوب غربو میدم بهتون .
    اگرم نیست لطفا حرف در نیارین ..

قبلشم گفتم من بازیه کثیف نمیکنم . محمد رضا از تو که دیگه پسوردتو داشتم لاگین میکردم روی اکانتت بعیده بخوای همچین حرفی بزنی.
    یادمه یه روز کامل روی اکانتت نبودی. همون موقع میتونستم بذارم به امان خدا لاست بخوری !!!

به هر حال نـــوب بازیه بعضیارو به حساب بازیه کثیف نذارین ..
    به قولی مالتو بپا همسایتو دزد نکن عشقی ..

سجاد
    سلام سجاد جان خسته نباشی داداش

حاجی من نه کسی رو متهم میکنم نه هیچ چی فقط چون حرف و حدیث زیاده گفتم یه جو بدم بقیه یکم فروم فعال بشن

هیچ اطلاعی از بک خوردن و غیره ندارم ولی چون صحبتش هست تو پست گفتم بیاید شفاف سازی بکنید

هم شما و هم بقیه دوستان نسبت به ما همیشه لطف دارن و ازتون تشکر میکنم

فقط یکم از بازی کسل کننده خسته شدیم خداییش 1ماهه کسی پست نمیزاره یجوری شده بازی

بازم تاکید میکنم من به کسی برچسب بازی کثیف نمیزنم ولی چون تو گروهای تلگرامی یه صحبت هایی هست خودم پست گذاشتم که حداقل بیان دوتا لینک بزارن والسلام

قربونتون محمدرضا
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

5. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط .SpaRtaN. نمایش پست ها
    سلام سجاد جان خسته نباشی داداش

حاجی من نه کسی رو متهم میکنم نه هیچ چی فقط چون حرف و حدیث زیاده گفتم یه جو بدم بقیه یکم فروم فعال بشن

هیچ اطلاعی از بک خوردن و غیره ندارم ولی چون صحبتش هست تو پست گفتم بیاید شفاف سازی بکنید

هم شما و هم بقیه دوستان نسبت به ما همیشه لطف دارن و ازتون تشکر میکنم

فقط یکم از بازی کسل کننده خسته شدیم خداییش 1ماهه کسی پست نمیزاره یجوری شده بازی

بازم تاکید میکنم من به کسی برچسب بازی کثیف نمیزنم ولی چون تو گروهای تلگرامی یه صحبت هایی هست خودم پست گذاشتم که حداقل بیان دوتا لینک بزارن والسلام

قربونتون محمدرضا
    شما آقایی عزیز

به هر حال هرکس حرفی داره بیاد به خودم بزنه .پیغام و پسغام نفرستن ..
    منم کسی هستم که همه چیو گردن میگیرم.
    اگر انجام بدم میام میگم .

چون با افراد کثیف/ کسیف / کصیف باید مثل خودشون رفتار کرد..

منم وقت و حوصله این کارا ندارم .
    کل کارایی که جنوب غرب انجام میده من گردن میگیرم و پاسخگو هستم.
    به شرطی که ثابت کنید .

ســـجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اتفاقا اونایی که ادعا میکنن کثیف بازی نمیکنن من دیدم کثیف بازی رو ازشون
    دو سرور این بچه رو میبینم کاملا کثیف بازی میکنه
    سرور فیتال و این سرور
    باید دوباره همون کار رو باهاش بکنم که دوباره دمشو بزاره رو کولشو بره پی تیله بازیش

8. تشکر Black Rose تشکر نمود
    پسندیدن MaHaN SaMuRaI, Black Rose پسندید
    نپسندیدن Head_shout نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    در وحله اول یه تشکر میکنم از تمام عزیزانی که تو شبکه های اجتماعی و اس ام اس ما رو شرمنده خودشون کردن ، خدا همه رفتگانتون رو بیامرزه ، ایشالا تو شادیاتون جبران کنم ، دوستانی هم که روزه میگیرن ما رو سر سفره افطارشون یادشون نره ، یه فاتحه ایم بخونن که ما رو دیگه واقعا رو سفیدمون کردن !

اما اصل مطلب : بازی واسم سالای ساله که مرده ، سال 91 !!! زندگیم کلا دگرگون شد ، همه چیش ، 14ام هم سالگرد فرشید خدا بیامرز بود ، یه روحش شادم بگیم به فرشید عزیزم ! معادله بازی واسم خیلی ساده س ، بازی میکنم که با امثال عارف و علی و مریم و ممد و سهیل و حمید و سعید و عباس و حسین و ... و همه عزیزانی که روحیه م خوب نیست و از قلم افتادن در ارتباط باشم ، وگرنه ، نه سنم به این دوستمون که هر بار پست میذارن میبینم به دلیل توهین پاک شده میخوره و نه انگیزه دارم تو بازی دنبال چیز خاصی باشم !
    نمیدونم کیا منو قبول دارن یا ندارن ، ولی اونایی که منو میشناسن میدونن که دروغ نمیگم ، حتی بدترین و زشت ترین کار دنیا رو هم کنم پاش وایمیسم و میگم اگه کاری بده نباید انجام داد ، وقتی انجام دادم یعنی از دید من درست بوده یا منفعتش به ضررش میچربه ، اتک که دیشب رو آل استارز لانچ شد ، حسین در جا نامه زد رو اکانت من ، خواب و بیدار بودم ، گفت زنگ بزن ، زنگ زدم گفت اتک رومونه ، پی ام بده ، خلاصه ما رفتیم تایم و دیدیمو گفتیم بلا استثنا رعده و البته شوالیه علی ستاره های عزیزم ! کاری به تعداد دف ندارم که مثلا 200کی نبود ، ولی 4کی پالادین و 10 کی پیاده گول و تنی چند کی نیزه دار هم تو ده 2 آل استارز بود ، من تا 15مین قبل لند اتک old man رو اکانت بودم ، بعد به حسین گفتم بپا شاید اتک علی بوده از قبل و شاید کاتا داشته ، چون بین 2تا اتک 2دقیقه فاصله بود گفتم ریسورس بفرسته و خزانه لول1 کنه که اتک بعدی نیاد کتیبه ببره ! حسینم رو اکانت بود ، ولی نکته و قسمت جالب قضیه فقط و فقط حضور 3کی و اندی محافظ تو ده شد و اینکه ده 2 از گریز برداشته شده بود ! حالا این وسط 100 % بچه های خود آل استارز مقصرن که پسوورد رو لو دادن حالا به هر نحوی ، میتونه پس جانشینی باشه ، میتونه پسوورد تو یه نامه رو یه اکانت باشه و ... هر چی ، مقصر خودشون بودن ! ولی سوال اینجاس ، آیا واقعا این سرور ارزش داره !؟ و سوال بعدیم ، آیا من نمیتونستم پسوورد اکانتای اصلی رو داشته باشم تو سایدای دیگه یا نه !؟ یا مثلا پسوورد داشتم و شرافتا حتی نمیتونستم یه لاگین کنم یا خیر !؟

بگذریم ، در کل من که یه نفر رو یادم نیس کجا بوده و کی بوده ! ولی قاعدتا خود بچه های اکانت گریز برنمیدارن تو نان کپ یا دف بک نمیدن قبل لند اتک دوست من ، بازم میگم 100% خود پلیرا مقصر بودن که پس لو رفته ، ولی لااقل به شعور بقیه توهین نکنیم ، اصلا کار زیبایی نیس ، دمت گرم نوش جونت ، ولی بدترین کار تو دنیا توهین به شعور مخاطبته ، قاعدتا یه نفر که اون 2تا اکانت رو لانچ کرده این کار رو میتونسته انجام بده ، پس بیایم به شعور هم توهین نکنیم ! و اتفاقا قسمت جالب و قشنگ داستان اونجاییه که باز هم رو آل استارزی لانچ میشه که از اول بازی کلا یه نفر که یه ساید دستش بوده همه پلن دیواریا رو زده روش ! ما که از اولم دورت نبودیم ، حتی دیدی خودت سرور جدید که رفتیم تو همین سایت به خاطر کوچک پنداری هایی که انجام میدادی چی شد برخوردم ، ولی این طوری خیلی راحت همه از دورت میرن ، لزوما فقط برد تو بازی نیس که آدما رو دورت نگه میداره ! مگه من تا حالا نباختم !؟ مگه من به قول خودت بد دهن نیستم !؟ مگه من به قول خودت آدم بده داستان نیستم !؟ تا حالا این سوال رو از خودت کردی پس چرا همیشه دوستام باهامن !؟ یا هر سرور که میرم 4تا دوس پیدا میکنم که همه جوره واسشون مایه میذارم و اونام مایه میذارن !؟ نه عزیزم ، فقط به برد به هر قیمتی نیس !!!

پ.ن : یه بار دیگه تشکر میکنم از همه عزیزان ، تاج سرمین همتون ! واقعا دوس دارم از خجالتتون دربیام !

پ.ن بی ربط یا شایدم مرتبط : همه مشکلا از جایی شروع شد که ، دوزاری فکر کرد تراوله !!!

با تشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    كلا متن به اين طولاني ميبينم نياز نيست نكاه كنم كي بست كزاشته دييي،
    بنده بشخصه اكر بسورد ال ستار رو داشته باشم ،صبر ميكنم ببينم همر بلند ميشه رو جه تاركتي ،يا خيلي داستانهاي ديكه ، با اين بسورد خيلي كارها ميشه كرد ،نه اينكه دف بك بدن كه بسورد عِوَض شه و ،،،، . والا من ٥ ماه رو اك اسبارتاكوس بودم و بر عكس ،الانم بسوردشو دارم ولي حتي نميدونم جقدر نيرو داره ،إيميل هم بخام بهم ميده ،تا اونجايي يادمه سجاد هم بسورد جند تا اك تو ش غ هم داشت ولي حتي ١ بار نه أماري داد نه اتفاقي اوفتاد ،اكر به نامردي بوده قبلا ميتونستيم ،من كه به خودم شك ندارم ،سجاد هم خودش بياد در مورد خودش توضيح بده ،
    قبلا كفتم الانم ميكم ،اكر نامردي از طرف سايد من بوده باشه سايد خودي هم ميزنم ،واي شما دوستان ش غ اينهمه تهمت زدين جوري كه ١٠٠٪‏ ما اين كارو كرديم ،هيج جيز ١٠٠٪‏ نيست ،١٪‏ هم به غير از ما احتمال بدين كار خودي بوده باشه شايد قضيه حل بشه ، شايد از بين خودتون بوده ،ما كه علم غيب نداشتيم بسورد ال ستار رو بدست بياريم ،
    خلاصه بخاطر اين جور مسائل اسم منو نياريد كه كلامون ميره تو هم ،
    يه داستان كه ميخاستم قبلا تبريك بكم ولي نشد الان ميكم ،تبريك ميكم به ش ش كه رفتن زير سايه ش غ ،ما ميخاستيم حذف كنيم و ش ش ثبت نام كنيم ، زمين نشست كرد از ش غ سر در اوردين ديييييي كوشن بس ؟ فكر كنم جو زده شدن خودشون حذف كردن رفتن ش ش يه سرور ديكه ثبت نام كنن ،از اول هم منظورشون سرور ديكه بود ديييييييي
    ج غ كلا تركيد ولي حاظر نشدن با ما ادغام بشن ، بازم بكرريم ،
    ارش دمت كرم كه سياستت حرف نداره ،خوب سرور رو به نفع خودت بيش بردي ،ولي يادت رفته من مقابلتم ،بازم بكزريم ،
    اقايون خانمها ،اك من جند ك كلد مي ارزه ؟ ميخام برم سرور فينال كلد ندارم ،براي اينكه مقررات رعايت بشه من خودم رو اك كمكتون ميكنم هر جا هم خاستين بريتون ميزنم ،ولي إيميل نميدم ،
    شوخي كردم باوووو بن نشم صلوات ،
    با تشكر مهد كودك ستاره ها*
    علي هد شات ،

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Head_shout نمایش پست ها
    سلام
    كلا متن به اين طولاني ميبينم نياز نيست نكاه كنم كي بست كزاشته دييي،
    بنده بشخصه اكر بسورد ال ستار رو داشته باشم ،صبر ميكنم ببينم همر بلند ميشه رو جه تاركتي ،يا خيلي داستانهاي ديكه ، با اين بسورد خيلي كارها ميشه كرد ،نه اينكه دف بك بدن كه بسورد عِوَض شه و ،،،، . والا من ٥ ماه رو اك اسبارتاكوس بودم و بر عكس ،الانم بسوردشو دارم ولي حتي نميدونم جقدر نيرو داره ،إيميل هم بخام بهم ميده ،تا اونجايي يادمه سجاد هم بسورد جند تا اك تو ش غ هم داشت ولي حتي ١ بار نه أماري داد نه اتفاقي اوفتاد ،اكر به نامردي بوده قبلا ميتونستيم ،من كه به خودم شك ندارم ،سجاد هم خودش بياد در مورد خودش توضيح بده ،
    قبلا كفتم الانم ميكم ،اكر نامردي از طرف سايد من بوده باشه سايد خودي هم ميزنم ،واي شما دوستان ش غ اينهمه تهمت زدين جوري كه ١٠٠٪‏ ما اين كارو كرديم ،هيج جيز ١٠٠٪‏ نيست ،١٪‏ هم به غير از ما احتمال بدين كار خودي بوده باشه شايد قضيه حل بشه ، شايد از بين خودتون بوده ،ما كه علم غيب نداشتيم بسورد ال ستار رو بدست بياريم ،
    خلاصه بخاطر اين جور مسائل اسم منو نياريد كه كلامون ميره تو هم ،
    يه داستان كه ميخاستم قبلا تبريك بكم ولي نشد الان ميكم ،تبريك ميكم به ش ش كه رفتن زير سايه ش غ ،ما ميخاستيم حذف كنيم و ش ش ثبت نام كنيم ، زمين نشست كرد از ش غ سر در اوردين ديييييي كوشن بس ؟ فكر كنم جو زده شدن خودشون حذف كردن رفتن ش ش يه سرور ديكه ثبت نام كنن ،از اول هم منظورشون سرور ديكه بود ديييييييي
    ج غ كلا تركيد ولي حاظر نشدن با ما ادغام بشن ، بازم بكرريم ،
    ارش دمت كرم كه سياستت حرف نداره ،خوب سرور رو به نفع خودت بيش بردي ،ولي يادت رفته من مقابلتم ،بازم بكزريم ،
    اقايون خانمها ،اك من جند ك كلد مي ارزه ؟ ميخام برم سرور فينال كلد ندارم ،براي اينكه مقررات رعايت بشه من خودم رو اك كمكتون ميكنم هر جا هم خاستين بريتون ميزنم ،ولي إيميل نميدم ،
    شوخي كردم باوووو بن نشم صلوات ،
    با تشكر مهد كودك ستاره ها*
    علي هد شات ،
    یه بار با دقت پست منو بخون ! من حتی حاضر نشدم بگم که اتکی که از اکانت تو اومد رو خودت لانچ کردی ! علی خودتم میدونی اندازه ای که باید هم من بازی تو رو میشناسم هم تو بازی منو ، اتک به اون سبکی که میاد تابلو هست لانچرش ! حالا این وسط من یه چیزیو میخوام بگم ! اگه خودی بک کرده فقط و فقط میتونه کار 5 نفر باشه :

1- آرش :دی
    2- عمو عارف
    3- عباس آل استارز
    4- حسین آل استارز
    5- مریم آل استارز

اگه توام نمیخوای به شعور من توهین کنی بگو کار کدوم یکی میتونه باشه !؟
    مردونه بمون بازی کن ، نمیگمم جای دیگه بری یا نری ، ولی ول نکن اینجارو ! اتفاقا یادم نرفته تو جلومی ، وگرنه اون بنده خدایی که خودشو انقدر گم کرده خیلی وقت پیش خدافظی شو داده بود ، سر اینکه تو اونجا بودی به خاک و خون نکشیدم عشقم حالا هر کی هر برداشتی میخواد کنه محترمه جفتمون هم میدونیم که لانچ نکردنا به خاطر بی همری و ترس از زدو خورد نبوده ، اینکه میگم کار تو نبوده و مطمئنم چند دلیل داره ، اولا میدونم که اگه بخوای از این بازیا دراری این شکلی حرکت نمیزنی :دی اتفاقا به بچه های آل استارز هم گفتم چی مشد ، در ثانی واسه من جالبه که چرا آل استارز :دی ! اگه تو نمیخوای ببینی یه سری چیزا رو سر رفاقتات ، دلیلی نداره منم کور فرض کنم خودمو ، پستمو که ببینی همه جاش گفتم خود بچه ها آل استارز مقصرن هر جا هر اتفاقی رو هر اکانتی بیفته تقصیر کار خودشه ، نه فقط تو این موضوع !

پ.ن : ما رو که پیچوندی شهسوارم نیومدی آقای بی معرفت !!!

پ.ن : مردونه هر چی گلد بخوای میدم واست ، خودتم میدونی با این که کلی جو دادی ، هنوزم چقدر میخوامت ، با اینکه سال هاس رفیقیم و سنتم از بعضی از دوستان بالاتره و همین طور میدونم که از خیلیا میتونی قشنگتر فحش بدی ، هنوز ندیدم یه کلمه حرف بد بزنی بهمون تو جدیت ، واسه همینه که انقدر عزیزی واسم ، کاش بقیه هم یاد بگیرن که واسه بازی به جون همدیگه نیفتن ! همیشه گفتم ، حالا کار ندارم علی ستاره ها ادعاش زیاده و ماورایی فک میکنه ، ولی واقعا جز معدود کسایی بوده که همیشه فقط بازی کرده و جنبشو داشته ! واسه من به شخصه ، این قضیه قابل احترامه !

پ.ن !؟ : من هفته دیگه برمیگردم شمال ، نمیای ببینمت !؟

با تشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

راستش درست نیست اینجا یه سری حرفا زده بشه چون این بازی تموم میشه میره ولی بعدش فقط با رفتارهایی که در طول بازی انجام دادیم مورد محک قرار میگیریم
    ولی یه چیزیو فقط بگم که این همه از شروع بازی اومدید اک الستارزو تخریب کردید که بازی باد نیستیم و نوبیم بله قبول داریم اما چرا هر وقت همر بلند کردید اومدید سراغ همین نوبها؟؟
    از چی میترسید؟؟؟؟؟
    وقتی پلیرهای خیلی قوی و با سابقه ای مثل ارش و محمد اسپارتان هستن چرا همیشه تارگت شما الستارز بوده؟؟؟؟

13. نپسندیدن Head_shout نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    سلام
    در وحله اول یه تشکر میکنم از تمام عزیزانی که تو شبکه های اجتماعی و اس ام اس ما رو شرمنده خودشون کردن ، خدا همه رفتگانتون رو بیامرزه ، ایشالا تو شادیاتون جبران کنم ، دوستانی هم که روزه میگیرن ما رو سر سفره افطارشون یادشون نره ، یه فاتحه ایم بخونن که ما رو دیگه واقعا رو سفیدمون کردن !

اما اصل مطلب : بازی واسم سالای ساله که مرده ، سال 91 !!! زندگیم کلا دگرگون شد ، همه چیش ، 14ام هم سالگرد فرشید خدا بیامرز بود ، یه روحش شادم بگیم به فرشید عزیزم ! معادله بازی واسم خیلی ساده س ، بازی میکنم که با امثال عارف و علی و مریم و ممد و سهیل و حمید و سعید و عباس و حسین و ... و همه عزیزانی که روحیه م خوب نیست و از قلم افتادن در ارتباط باشم ، وگرنه ، نه سنم به این دوستمون که هر بار پست میذارن میبینم به دلیل توهین پاک شده میخوره و نه انگیزه دارم تو بازی دنبال چیز خاصی باشم !
    نمیدونم کیا منو قبول دارن یا ندارن ، ولی اونایی که منو میشناسن میدونن که دروغ نمیگم ، حتی بدترین و زشت ترین کار دنیا رو هم کنم پاش وایمیسم و میگم اگه کاری بده نباید انجام داد ، وقتی انجام دادم یعنی از دید من درست بوده یا منفعتش به ضررش میچربه ، اتک که دیشب رو آل استارز لانچ شد ، حسین در جا نامه زد رو اکانت من ، خواب و بیدار بودم ، گفت زنگ بزن ، زنگ زدم گفت اتک رومونه ، پی ام بده ، خلاصه ما رفتیم تایم و دیدیمو گفتیم بلا استثنا رعده و البته شوالیه علی ستاره های عزیزم ! کاری به تعداد دف ندارم که مثلا 200کی نبود ، ولی 4کی پالادین و 10 کی پیاده گول و تنی چند کی نیزه دار هم تو ده 2 آل استارز بود ، من تا 15مین قبل لند اتک old man رو اکانت بودم ، بعد به حسین گفتم بپا شاید اتک علی بوده از قبل و شاید کاتا داشته ، چون بین 2تا اتک 2دقیقه فاصله بود گفتم ریسورس بفرسته و خزانه لول1 کنه که اتک بعدی نیاد کتیبه ببره ! حسینم رو اکانت بود ، ولی نکته و قسمت جالب قضیه فقط و فقط حضور 3کی و اندی محافظ تو ده شد و اینکه ده 2 از گریز برداشته شده بود ! حالا این وسط 100 % بچه های خود آل استارز مقصرن که پسوورد رو لو دادن حالا به هر نحوی ، میتونه پس جانشینی باشه ، میتونه پسوورد تو یه نامه رو یه اکانت باشه و ... هر چی ، مقصر خودشون بودن ! ولی سوال اینجاس ، آیا واقعا این سرور ارزش داره !؟ و سوال بعدیم ، آیا من نمیتونستم پسوورد اکانتای اصلی رو داشته باشم تو سایدای دیگه یا نه !؟ یا مثلا پسوورد داشتم و شرافتا حتی نمیتونستم یه لاگین کنم یا خیر !؟

بگذریم ، در کل من که یه نفر رو یادم نیس کجا بوده و کی بوده ! ولی قاعدتا خود بچه های اکانت گریز برنمیدارن تو نان کپ یا دف بک نمیدن قبل لند اتک دوست من ، بازم میگم 100% خود پلیرا مقصر بودن که پس لو رفته ، ولی لااقل به شعور بقیه توهین نکنیم ، اصلا کار زیبایی نیس ، دمت گرم نوش جونت ، ولی بدترین کار تو دنیا توهین به شعور مخاطبته ، قاعدتا یه نفر که اون 2تا اکانت رو لانچ کرده این کار رو میتونسته انجام بده ، پس بیایم به شعور هم توهین نکنیم ! و اتفاقا قسمت جالب و قشنگ داستان اونجاییه که باز هم رو آل استارزی لانچ میشه که از اول بازی کلا یه نفر که یه ساید دستش بوده همه پلن دیواریا رو زده روش ! ما که از اولم دورت نبودیم ، حتی دیدی خودت سرور جدید که رفتیم تو همین سایت به خاطر کوچک پنداری هایی که انجام میدادی چی شد برخوردم ، ولی این طوری خیلی راحت همه از دورت میرن ، لزوما فقط برد تو بازی نیس که آدما رو دورت نگه میداره ! مگه من تا حالا نباختم !؟ مگه من به قول خودت بد دهن نیستم !؟ مگه من به قول خودت آدم بده داستان نیستم !؟ تا حالا این سوال رو از خودت کردی پس چرا همیشه دوستام باهامن !؟ یا هر سرور که میرم 4تا دوس پیدا میکنم که همه جوره واسشون مایه میذارم و اونام مایه میذارن !؟ نه عزیزم ، فقط به برد به هر قیمتی نیس !!!

پ.ن : یه بار دیگه تشکر میکنم از همه عزیزان ، تاج سرمین همتون ! واقعا دوس دارم از خجالتتون دربیام !

پ.ن بی ربط یا شایدم مرتبط : همه مشکلا از جایی شروع شد که ، دوزاری فکر کرد تراوله !!!

با تشکر
    سلام
    خسته نباشید

ضمن قبولی طاعات و عبادات در این شبهای عزیز ..
    من یکی تازه دارم میفهمم چه اتفاقی افتاده .
    من خودم حدس میزدم نتونستین دفاع به اندازه کافی جمع کنین جا خالی دادین رد بشه ..
    در همچین مواقعی چرا میای از ما میپرسی ؟ اقای عزیز از ادمین درخواست کن چ کنه آی پی کی افتاده روی اکانت یا مک مودم چه کسی افتاده روی اکانت.
    اصلا ببین با آی پی جانشینی اومدی یا اصلی ؟
    تا اونجایی که میدونم برای ساخت اکانت مک مودم چک میکنن از هر اینترنت یک اکانت میشه ساخت . حتما این هم میتونن چک کنن..
    چرا میای از ما میپرسی کی خراب کاری کرده ؟
    ببین چه کسایی پسورد دارن ؟

اصلا 1% فکر میکنیم که کار ما بوده . یعنی چه کسی پسوورد داده ؟
    تو که از گروه تلگرام قهر کردی رفتی .. با اون نوبا هم که در ارتباط نیستم . میمونه عارف ..
    عارف به من پسوورد داده ؟؟!

- - - Updated - - -

من دیروز دنبال شماره محمد رضا اسپارتان میگشتم که ببینیم قضیه چیه که همه جا دارن میگن !!
    که مثل اینکه شمارشو عوض کرده ...
    الانم میگم من اصلا از این کارا نمیکنم .. چون همه چی رو میشه و حوصلشو ندارم ..
    الان چه اتفاقی افتاد ؟؟ مشکلی پیش اومد ؟
    در ضمن حریفی نمیبینم رو به روی خودم که بخوام این کارو کنم ..
    حالا چیو میخواین ثابت کنین اینکه من کردم ؟ خوب با اثباتش چی میرسه بهتون ؟
    فقط دنبال حاشیه ای .

روی اکانت mr.daner هم مشکل پیش اومد . خواستین بچسبونین به ما دیدین نشد .
    تقصیر منم نیست طرف نوبه واسه انجام هر کاری باید اینو اونو بیاره روی اکانت پسووردش لو میره ..

اگر هر خرابکاری از سوی جنوب غرب انجام شد و بهم ثابت شد .
    من پاسخگو هستم .

همه ی اتکارو من لانچ میکنم ..
    اتک روی پارکینگ که جاسوسی شده بود ..
    اتک روی دهکده 2 هم خود علی 1000 دفعه به من میگفت همرشو بزنم.
    تنها قصد خالی کردن منابع و سرگرم کردن روی این اکانت داشتیم . همین..

ســـجاد
    ویرایش توسط SajjaD MaRiLyN : 06-21-2016 در ساعت 04:44 PM
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd

15. تشکر Head_shout تشکر نمود
    پسندیدن Head_shout پسندید
صفحه 77 از 91 نخستنخست ... 2767757677787987 ... آخرینآخرین